PDA

View Full Version : سئوالات شما درباره وبمانی (WebMoney)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

OldModir3
شنبه ۲۴ بهمن ۸۸, ۲۱:۴۹
سلام
ايا ميشه وب ماني رو با كارت اعتباري مثل مستر كارت يا ويزا كارت شارژ كرد
ببخشيد صفحات زياد بود نتونستم همه رو بخونم

سلام.

لینک زیر را ببینید:
[Only registered and activated users can see links]

فکر نمیکنم راهی داشته باشه.

devoshca
يکشنبه ۲۵ بهمن ۸۸, ۰۰:۳۳
برای ورود به وب مانی کیپرکلاسیک باید فایل key را داشته باشید. فایلی که ذکر کردید فایل key نیست.

در مراحل ایجاد حساب توصیه شده که از فایل key بک آپ بگیرید که شما این کار را انجام نداده اید!!!

لینک زیر را ببینید:
با تشکر از مدیران این سایت
در مورد کی فایل و نحوه بک آپ گرفتن از کی فایل البته با دسترسی به وب مانی ، که سوال کرده بودم به نتیجه رسیدم و در این قسمت قرار میدم
بعد از کانکت شدن وب مانی به قسمت Tools رفته و گزینه ...settings رازده و در پنجره جدید گزینه Security.. را انتخاب کرده و ...save key to file را زده و آدرس فابل بک آپ را انتخاب کرده و Active code را که براتون قبلا ایمیل شده بود را وارد کنید و مجددا در قسمت پایین همین کد را وارد کرده و این کی فایل در قسمت ادرسی که انتخاب کرده بودید ذخیره شد. حالا حتما از این فایل یک رایت بگیرید تا مثل من گیج نشید. :D
ولی حالا اگر خواستم تو کامپیوتر دیگه ای این را نصب کنم چطور باید این کی فایل را وارد کنم ؟؟؟ وب مانی تو قسمت وارد کردن کد 3 قسمت بیشتر نداره که اولین گزینه This computer و دومی E-num و سومی e Token هست..
چطور باید این کی فایل را وارد کنم ؟؟؟

OldModir3
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۸۸, ۰۰:۴۹
با تشکر از مدیران این سایت
در مورد کی فایل و نحوه بک آپ گرفتن از کی فایل البته با دسترسی به وب مانی ، که سوال کرده بودم به نتیجه رسیدم و در این قسمت قرار میدم
بعد از کانکت شدن وب مانی به قسمت Tools رفته و گزینه ...settings رازده و در پنجره جدید گزینه Security.. را انتخاب کرده و ...save key to file را زده و آدرس فابل بک آپ را انتخاب کرده و Active code را که براتون قبلا ایمیل شده بود را وارد کنید و مجددا در قسمت پایین همین کد را وارد کرده و این کی فایل در قسمت ادرسی که انتخاب کرده بودید ذخیره شد. حالا حتما از این فایل یک رایت بگیرید تا مثل من گیج نشید. :D
ولی حالا اگر خواستم تو کامپیوتر دیگه ای این را نصب کنم چطور باید این کی فایل را وارد کنم ؟؟؟ وب مانی تو قسمت وارد کردن کد 3 قسمت بیشتر نداره که اولین گزینه This computer و دومی E-num و سومی e Token هست..
چطور باید این کی فایل را وارد کنم ؟؟؟

پست های انتهایی تاپیک زیر را مطالعه کنید:

united
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۰۲:۱۷
با سلام
من امروز بعد از سه سال خواستم وارد حساب وب مانیم بشم
فایل key رو هم داشتم ولی بعد از ورود کد اکتیو سازی ازم خواست که به ایمیلم فرستاده شده
ولی چون با جیمیل در وب مانی حساب باز کرده بودم و الان هم مدتی هست که جیمیل در ایران باز نمیشه نتونستم وارد جیمیلم بشم و کد فعال سازی رو دریافت کنم

لطفا بگید الان من چیکار کنم

ممنون

qwerty1989
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۰۳:۱۵
سلام. من موقع ثبت نام فراموش کردم تیک کنار اسمم (publicly unavailable ) رو بردارم و الان اسمم مشخص نیست ، به قسمت ادیت هم می رم و تیک رو بر می دارم ولی ERROR میده .خواهشآ بگید چی کار باید بکنم تا اسمم معلوم شه.

OldModir3
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۰۹:۱۷
با سلام
من امروز بعد از سه سال خواستم وارد حساب وب مانیم بشم
فایل key رو هم داشتم ولی بعد از ورود کد اکتیو سازی ازم خواست که به ایمیلم فرستاده شده
ولی چون با جیمیل در وب مانی حساب باز کرده بودم و الان هم مدتی هست که جیمیل در ایران باز نمیشه نتونستم وارد جیمیلم بشم و کد فعال سازی رو دریافت کنم

لطفا بگید الان من چیکار کنم

ممنون

سلام.

باید راهی برای ورود به جی میل پیدا کنید. مثل استفاده از POP3 یا ....

آموزشهای ابتدای تالار زیر را ببینید:

OldModir3
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۰۹:۳۴
سلام. من موقع ثبت نام فراموش کردم تیک کنار اسمم (publicly unavailable ) رو بردارم و الان اسمم مشخص نیست ، به قسمت ادیت هم می رم و تیک رو بر می دارم ولی ERROR میده .خواهشآ بگید چی کار باید بکنم تا اسمم معلوم شه.

کیپرکلاسیک را اجرا کرده و وارد حساب خود شوید.

از منوی Tools/Personal Information را کلیک کنید.

در پایین پنجرۀ باز شده برروی Edit personal data at WebMoney Transfer Passport Page کلیک کنید.

در بالای صفحۀ باز شده برروی Control Panel ([Only registered and activated users can see links]) کلیک کنید. کد خواسته شده را در کیپرکلاسیک وارد کنید.

در صفحۀ باز شده اطلاعات خود را ویرایش کرده و Save کنید.

hamidkhan
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۱۲:۰۶
سلام.
چطور میشه رمز و ایمیل را در وبمانی عوض کرد؟

OldModir3
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۱۳:۲۶
سلام.
چطور میشه رمز و ایمیل را در وبمانی عوض کرد؟

سلام.

تغییر پسورد:

از منوی Tools/Settings را انتخاب کنید. در پنجرۀ باز شده وارد بخش Security شده و برروی Change password کلیک کنید.

تغییر ایمیل:

برای آپدیت ایمیل لینک زیر را ببینید:

qwerty1989
جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۱۴:۴۵
سلام . تشکر از آقای قفاری . مشکلم حل شد.

united
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۱:۴۸
کد خواسته شده را در کیپرکلاسیک وارد کنید.

.

با سلام لطفان دقیق بفرمایی کد را باید کجا وارد کرد چون من هیچ جایی را نه در خود سایت و نه در کیبر کلاسیت برای وارد کردن کد پیدا نکردم ممنون

behzadcall
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۴:۲۷
با سلام
با تشکر از راهنمایی دوستان
وقتی برای ویرایش به کنترل پنل واردمیشوم تمامی اطلاعات را بدرستی واردمیکنم و بعد از ثبت با این پیام روبرو میشوم لطفا راهنمایم کنید.
با احترام بهزاد

united
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۷:۱۵
با سلام
بعد از اینکه خواستم مشخصات خودمو در وب مانی ویرایش کنم
در قسمت personal infirmation از برنامه کیپر کلاسیک، بر روی edit personal data کلیک کردم و بعد از باز شدن سایت وب مانی بر روی کنترل پنل کلیل کردم
ولی بعد از اینکه enter را کلیک کردم ارور زیر را نشان داد
مشکل از کجاس؟

با تشکر

united
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۸:۱۲
با سلام
بعد از اینکه خواستم مشخصات خودمو در وب مانی ویرایش کنم
در قسمت personal infirmation از برنامه کیپر کلاسیک، بر روی edit personal data کلیک کردم و بعد از باز شدن سایت وب مانی بر روی کنترل پنل کلیل کردم
ولی بعد از اینکه enter را کلیک کردم ارور زیر را نشان داد
مشکل از کجاس؟

با تشکر

با تشکر
ببخشید که تاپیکو شلوغ کردم
مشکلم حل شد

OldModir3
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۸:۲۵
با سلام
با تشکر از راهنمایی دوستان
وقتی برای ویرایش به کنترل پنل واردمیشوم تمامی اطلاعات را بدرستی واردمیکنم و بعد از ثبت با این پیام روبرو میشوم لطفا راهنمایم کنید.
با احترام بهزاد

سلام.

Date of issue: تاریخ صدور پاسپورت را بصورت سال(چهار رقم)/روز (دو رقم) /ماه (دو رقم) وارد کنید.

behzadcall
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۹:۰۴
سلام.

Date of issue: تاریخ صدور پاسپورت را بصورت سال(چهار رقم)/روز (دو رقم) /ماه (دو رقم) وارد کنید.

بهمین صورت عمل کردم اما نتیجه ای نگرفتم
با تشکر
([Only registered and activated users can see links])

OldModir3
شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۱۹:۵۷
بهمین صورت عمل کردم اما نتیجه ای نگرفتم
با تشکر
برای تغییر مشخصات حساب شما باید وریفای شده باشد.

qwerty1989
پنجشنبه ۶ اسفند ۸۸, ۰۲:۲۲
سلام . من تو حسابم 3 تا کیف پول دلاری ( purse ) دارم . می خوام یکی از این کیف ها رو حذف کنم . چی جوری این کیف ها قابل حدفه؟

OldModir3
پنجشنبه ۶ اسفند ۸۸, ۱۰:۱۱
سلام . من تو حسابم 3 تا کیف پول دلاری ( purse ) دارم . می خوام یکی از این کیف ها رو حذف کنم . چی جوری این کیف ها قابل حدفه؟

سلام.

روی کیف پول رایت کلیک کنید ، گزینۀ Delete را انتخاب کنید.

البته در حالت عادی این گزینه غیرفعال است. (فکر میکنم کیف پول نباید موجودی داشته باشه)

توی سایت وب مانی که جایی را پیدا نکردم که دلیلش را نوشته باشه. فقط تصویر زیر هست و توضیح Delete… - deletes the purse

benyaminj
جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۴:۰۱
سلام..
تو نرم افزار webmoney keeper classic منظور از e-num چيه؟
من چون ناچارم برای هربار استفاده از حسابم دوباره برنامرو نصب کنم .به دليل استفاده از deep freez در سيستم عامل.رو اين حساب از طريق e-num اقدام کردم و به موبايلم sms زده شده..و تونستم از طريقه کدی که داده وارد حسابم بشم..حالا میخوام بدونم مشکلی از اين بابت نيست که؟

در ضمن من الان 2 کيف پول خالی دارم..میخوام يکيش رو حذف کنم و پيغام خطا میده..علت چيه؟

hamidkhan
جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۶:۱۵
برای تغییر مشخصات حساب شما باید وریفای شده باشد.

آقا داستان این وریفای دیگه چیه خوب وقتی حسابی داری و کار میکنه چرا باید وریفای بشه اگر اینطوری قبولش ندارن چرا بس حساب فعاله و کلا بفرمایین نحوه وریفایرا. ایا هزینه داره؟
با تشکر.

OldModir3
جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۶:۴۵
آقا داستان این وریفای دیگه چیه خوب وقتی حسابی داری و کار میکنه چرا باید وریفای بشه اگر اینطوری قبولش ندارن چرا بس حساب فعاله و کلا بفرمایین نحوه وریفایرا. ایا هزینه داره؟
با تشکر.
نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی (Personal Passport) ([Only registered and activated users can see links]) ([Only registered and activated users can see links] 1 ([Only registered and activated users can see links]) 2 ([Only registered and activated users can see links]) 3 ([Only registered and activated users can see links]) ... آخرین صفحه ([Only registered and activated users can see links]))

hamidkhan
جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۸:۳۸
آقای غفاری باتشکر .
ایا وریفای کردن الزامیه و اگه کسی وریفای نکنه ممکنه که به مشکل بخوره؟ یکی میگفت برای ارقام بالا لازمه اگه اینطوره از چه مبلغی ؟

OldModir3
جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۹:۲۴
آقای غفاری باتشکر .
ایا وریفای کردن الزامیه و اگه کسی وریفای نکنه ممکنه که به مشکل بخوره؟ یکی میگفت برای ارقام بالا لازمه اگه اینطوره از چه مبلغی ؟
خیر الزامی نیست و به مشکلی برنمیخورید.

جایی عدد خاصی نوشته نشده. اگر مبالغ بالا (بالاتر از 10 هزار) در حسابتون دارید یا اینکه مدام در حال نقل و انتقال چنین مبالغی هستید برای اطمینان حساب را وریفای کنید.

benyaminj
شنبه ۸ اسفند ۸۸, ۲۱:۲۵
الان من ويندوز عوض کردم و از برنامه backup نگرفتم يعنی فايل .kwm ندارم...ولی کد اکتيو شدرو دارم..میشه راهنمايی کنيد من چطوری ميتونم اکانت رو اکتيو کنم..از هر راهی میرم نمیشه.

OldModir3
شنبه ۸ اسفند ۸۸, ۲۲:۱۰
الان من ويندوز عوض کردم و از برنامه backup نگرفتم يعنی فايل .kwm ندارم...ولی کد اکتيو شدرو دارم..میشه راهنمايی کنيد من چطوری ميتونم اکانت رو اکتيو کنم..از هر راهی میرم نمیشه.
پست زیر را ببینید:

و

راه اندازی کیپرکلاسیک بعد از نصب مجدد ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

نحوۀ Active کردن WebMoney Keeper Classic ([Only registered and activated users can see links])

ALBERTINI
شنبه ۸ اسفند ۸۸, ۲۲:۵۶
سلام

سرتیفیکیت یکی از حسابهای وبمانی( از نوع لایت) من از روی هاردم پاک شده.از دوستان کسی تجربه ریکاور

کردن از طریق درخواست از شرکت وبمانی رو داره و اگر موفقیت امیز بوده چقدر طول کشیده .

با تشکر.

devoshca
دوشنبه ۱۰ اسفند ۸۸, ۰۰:۲۵
با تشکر از قاری عزیز
من 2 تا سوال دارم که سوال اولم با یکی از عضوهای سایت تکراریه
1-تو نرم افزار webmoney keeper classic منظور از e-num چيه؟
و هر وقت از روی سیستم دیگه به وب مانی وصل میشم ب از طريق e-num اقدام کردم و به موبايلم sms زده شده..و تونستم از طريقه کدی که داده وارد حسابم بشم..حالا میخوام بدونم مشکلی از اين بابت نيست که؟
2-در مورد کی فایل
من قبلا کی فایل نداشتم ولی تونستم بک آپ بگیرم ولی حالا با داشتن کی فایل، کدی هم میخواد که من نمی دونم منظور کدوم کد هست!!
حالا اگر این کد را نداشته باشم آیا روشی هست که من این کد را بدست بیارم که آنقدر از گزینه e-num استفاده نکنم؟
با تشکر

OldModir3
سه شنبه ۱۱ اسفند ۸۸, ۰۱:۰۳
با تشکر از قاری عزیز
من 2 تا سوال دارم که سوال اولم با یکی از عضوهای سایت تکراریه
1-تو نرم افزار webmoney keeper classic منظور از e-num چيه؟
و هر وقت از روی سیستم دیگه به وب مانی وصل میشم ب از طريق e-num اقدام کردم و به موبايلم sms زده شده..و تونستم از طريقه کدی که داده وارد حسابم بشم..حالا میخوام بدونم مشکلی از اين بابت نيست که؟
2-در مورد کی فایل
من قبلا کی فایل نداشتم ولی تونستم بک آپ بگیرم ولی حالا با داشتن کی فایل، کدی هم میخواد که من نمی دونم منظور کدوم کد هست!!
حالا اگر این کد را نداشته باشم آیا روشی هست که من این کد را بدست بیارم که آنقدر از گزینه e-num استفاده نکنم؟
با تشکر

در مورد کی فایل در پستهای قبل چندین بار توضیح داده شده است.

vahidjan
سه شنبه ۱۱ اسفند ۸۸, ۲۳:۴۳
سلام

اقای قفاری من ویندوزم را عوض کردم حالا نمی تو نم وارد وبمانی خودم بشم چکار کنم.

OldModir3
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۸۸, ۰۱:۵۷
سلام

اقای قفاری من ویندوزم را عوض کردم حالا نمی تو نم وارد وبمانی خودم بشم چکار کنم.

سلام.

پستهای زیر را ببینید:

راه اندازی کیپرکلاسیک بعد از نصب مجدد ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

نحوۀ Active کردن WebMoney Keeper Classic ([Only registered and activated users can see links])

o0ehsan0o
دوشنبه ۱۷ اسفند ۸۸, ۰۷:۱۸
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان آیا شما هم در باز کردن حساب با آی پی ایران جدیدا" مشکل دارین؟
من که هر کاری کردم نتونستم حساب رو باز کنم لطفا" راهنمایی کنید با چیز پی ان باز کنم مشکل نداره؟
آیا میخوان اینا هم ایرانو تحریم کنن؟!
دوستان حتما" راهنمایی کنید واسه شروع مجدد فارکس نیاز به حساب وب مانی دارم اکثر بروکرها این حساب رو قبول دارن:)
با تشکر فراوان احسان@};-

OldModir3
دوشنبه ۱۷ اسفند ۸۸, ۱۸:۴۳
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان آیا شما هم در باز کردن حساب با آی پی ایران جدیدا" مشکل دارین؟
من که هر کاری کردم نتونستم حساب رو باز کنم لطفا" راهنمایی کنید با چیز پی ان باز کنم مشکل نداره؟
آیا میخوان اینا هم ایرانو تحریم کنن؟!
دوستان حتما" راهنمایی کنید واسه شروع مجدد فارکس نیاز به حساب وب مانی دارم اکثر بروکرها این حساب رو قبول دارن:)
با تشکر فراوان احسان@};-
سلام.

مشکلی برای افتتاح حساب نیست و سایت وب مانی بدون مشکل باز می شود.

آموزش افتتاح حساب وبمانی ([Only registered and activated users can see links])

o0ehsan0o
سه شنبه ۱۸ اسفند ۸۸, ۱۳:۲۲
سلام.

مشکلی برای افتتاح حساب نیست و سایت وب مانی بدون مشکل باز می شود.

با عرض سلام و خسته نباشید آقای قفاری گرامی من هم میتونم به سایت اصلی وارد شم ولی لینک افتتاح حساب که در اون لینک ارجاع داده شده هست باز نمیشه و این ارور رو میده کانکشن تایم اوت ولی با چیز پی ان اون صفحه به راحتی باز میشه انگاری آیپی ایرانیها رو محدود کردن برای افتتاح حساب :(
لطفا" لینک اصلی سایت رو چک نکنید لینک افتتاح حساب رو چک کنید من به چنتا از بچه ها توی نت گفتم اونها هم چک کردن باز نشده واسشون امیدوارم ایران اینجا هم تحریم نشه که مجبور باشیم ملیتمونو پنهون کنیم:|:(
با تشکر احسان@};-

OldModir3
سه شنبه ۱۸ اسفند ۸۸, ۱۴:۲۳
با عرض سلام و خسته نباشید آقای قفاری گرامی من هم میتونم به سایت اصلی وارد شم ولی لینک افتتاح حساب که در اون لینک ارجاع داده شده هست باز نمیشه و این ارور رو میده کانکشن تایم اوت ولی با چیز پی ان اون صفحه به راحتی باز میشه انگاری آیپی ایرانیها رو محدود کردن برای افتتاح حساب :(
لطفا" لینک اصلی سایت رو چک نکنید لینک افتتاح حساب رو چک کنید من به چنتا از بچه ها توی نت گفتم اونها هم چک کردن باز نشده واسشون امیدوارم ایران اینجا هم تحریم نشه که مجبور باشیم ملیتمونو پنهون کنیم:|:(
با تشکر احسان@};-
سلام.

من [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) را چک کردم و مشکلی نیست. زمانی میشه گفت وب مانی اجازۀ ثبت نام به ایرانیها را نمیده که در مراحل ثبت نام، کشور ایران را از لیست کشورها حذف کنه که اینطور نیست.

اینگونه مشکلات بیشتر به خاطر قیطرینگ اعمال شده بر اینترنت ایران بوجود میاد که باید خودتون راه حلی برای باز کردن لینک ثبت نام پیدا کنید.

che234
جمعه ۲۱ اسفند ۸۸, ۱۴:۱۷
میشود کیف پول وبمانی را حذف کرد؟

benyaminj
شنبه ۲۲ اسفند ۸۸, ۱۴:۴۲
میشه به طور کامل بگيد چجوری میشه که webmoney يوهو میگه اکانتت بايد وريفای بشه تا بتونی استفاده کنی؟
يکيش که از طريقه تبديل پولهايی مثل e-gold و...به webmoney هست..يکی ديگش هم موجودی بالای 2000$ هست...
آيا به غيره اين عوامل عوامل ديگه ای هم هست؟

OldModir3
شنبه ۲۲ اسفند ۸۸, ۱۹:۴۸
کاربران عزیز ، سئوالات مطرح شده چندین مرتبه در صفحات قبل پرسیده شده. لطفاً ابتدا صفحات قبلی را مطالعه کنید و اگر جواب را پیدا نکردید سئوالات خود را مطرح کنید.

behnam7
يکشنبه ۲۳ اسفند ۸۸, ۰۱:۳۶
من افتتاح حساب كردم . شماره حسابمو كجا بايد ببينم ؟؟؟
چطور مي تونم پول تو حسابم بريزم

OldModir3
يکشنبه ۲۳ اسفند ۸۸, ۰۲:۱۸
من افتتاح حساب كردم . شماره حسابمو كجا بايد ببينم ؟؟؟
چطور مي تونم پول تو حسابم بريزم
آموزش کار با وبمانی (WebMoney Training) ([Only registered and activated users can see links])

خرید و فروش وبمانی در ایران-فارکس ([Only registered and activated users can see links])

MAJID12
دوشنبه ۲۴ اسفند ۸۸, ۲۱:۱۶
با سلام
جهت اکتیو کردن حساب وبمانی بعد تعویض هارد وویندوز به اکتیو کد نیاز دارم ولی نمی توانم به ایمیلی که زمان ثبت نام به وب مانی دادم وارد شوم جهت تعویض ان در حالتی که اکتیو نیستم چکاری باید انجام دهم
متشکرم

OldModir3
سه شنبه ۲۵ اسفند ۸۸, ۰۱:۲۸
با سلام
جهت اکتیو کردن حساب وبمانی بعد تعویض هارد وویندوز به اکتیو کد نیاز دارم ولی نمی توانم به ایمیلی که زمان ثبت نام به وب مانی دادم وارد شوم جهت تعویض ان در حالتی که اکتیو نیستم چکاری باید انجام دهم
متشکرم

در صفحات قبل نحوۀ تغییر دادن مشخصات حساب توضیح داده شده. شاید مشکلتون حل بشه

صفحۀ زیر را هم ببینید:

ji2n2
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۸۸, ۰۱:۲۳
آقا شرمنده که اینجا پست زدم نمیدونم چرا دسترسی من محدود شده هیچ جا نمیتونم پست یدم
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه که چیکار باید بکنیم برای باز شدن دسترسیمون

OldModir3
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۸۸, ۰۹:۵۶
آقا شرمنده که اینجا پست زدم نمیدونم چرا دسترسی من محدود شده هیچ جا نمیتونم پست یدم
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه که چیکار باید بکنیم برای باز شدن دسترسیمون
سلام.

ایجاد تاپیک برای کاربرانی که کمتر از 20 پست دارند امکان پذیر نیست.

سئوالات و مطالب خود را در تاپیکهای از پیش تعیین شده مطرح کنید.

MAJID12
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۸۸, ۲۰:۰۷
در صفحات قبل نحوۀ تغییر دادن مشخصات حساب توضیح داده شده. شاید مشکلتون حل بشه

صفحۀ زیر را هم ببینید:

با تشکر
ولی چون حسابم اکتیو نبود نتوانستم تغییری در ایمیل خودم بدم و مشکل همینطور باقی مانده است اگر امکان دارد راهنمائی فرمائید در حالتی که وبمانی به دلیل تعویض هارد اکتیو نیست وبه دلیل مشکل در وارد شدن به ایمیل نمی تونم کد اکتیو را بگیرم چه راه حلی وجود دارد باز هم متشکرم

OldModir3
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۸۸, ۲۱:۴۴
با تشکر
ولی چون حسابم اکتیو نبود نتوانستم تغییری در ایمیل خودم بدم و مشکل همینطور باقی مانده است اگر امکان دارد راهنمائی فرمائید در حالتی که وبمانی به دلیل تعویض هارد اکتیو نیست وبه دلیل مشکل در وارد شدن به ایمیل نمی تونم کد اکتیو را بگیرم چه راه حلی وجود دارد باز هم متشکرم
معمولاً ایمیل را برای مواقع ضروری وارد می کنند!! فکر نمیکنم راهی داشته باشید.

Mortal_777
شنبه ۲۹ اسفند ۸۸, ۰۳:۳۲
Error. The page cannot be displayed

Page: [Only registered and activated users can see links]
Error code: -2146697211
Error description: Requested resource is not found.Salam ,Man Mikham to fon bet deposit konam ama nemishe . in ekhtar ham webmany man dare

OldModir3
شنبه ۲۹ اسفند ۸۸, ۱۱:۵۴

Error description: Requested resource is not found.Salam ,Man Mikham to fon bet deposit konam ama nemishe . in ekhtar ham webmany man dare
سلام

طبق بند 5 از قوانين انجمن ([Only registered and activated users can see links])، تايپ انگليسی ممنوع می باشد.

تبدیل فینگلیش به فارسی با استفاده از سرویس گوگل

با سلام

دوستانی که امکان تایپ فارسی را ندارند (به دلیل عدم نصب صفحه کلید فارسی یا عدم مهارت در تایپ فارسی)، می توانند از سرویس فوق العاده گوگل برای تبدیل فینگلیش به فارسی استفاده کنند.

به لینک زیر بروید:

نمای کلی صفحه در تصویر زیر نمایش داده شده است:

4980

با تایپ هر کلمه بصورت فینگلیش و پس از زدن کلید space، کلمه با معادل فارسی آن جایگزین می شود. مثلا اگر شما تایپ کنید salam و کلید space را بزنید، کلمه تبدیل می شود به سلام.

اگر قصد دارید در میان متن، کلمه یا جمله ای را به انگلیسی تایپ کنید، بطوری که به فارسی تبدیل نشود، یکبار ctrl+g را بزنید. برای بازگشت به حالت قبل، دوباره ctrl+g را بزنید.

تا جایی که من تست کردم، این سرویس گوگل بسیار عالی عمل می کند و در اکثر موارد کلمه فینگلیش را هوشمندانه با معادل فارسی آن جایگزین می کند.

موفق باشيد. خدانگهدار.

buffbf12
شنبه ۲۹ اسفند ۸۸, ۱۷:۱۱
سلام
من وقتي از يه سايت ميخوام به حسابش wmz بريزم بعد از وارد كردن مقدار ان و شماره اش وقتي كه deposit را ميزنم اين ارور رو مي ده
merchant purse (Z9063286XX17) not acivated
علت چيه؟

OldModir3
شنبه ۲۹ اسفند ۸۸, ۱۷:۱۹
سلام
من وقتي از يه سايت ميخوام به حسابش wmz بريزم بعد از وارد كردن مقدار ان و شماره اش وقتي كه deposit را ميزنم اين ارور رو مي ده
merchant purse (Z9063286XX17) not acivated
علت چيه؟
کیف پول مقصد فعال نیست.

با بخش پشتیبانی سایتی که قصد واریز پول به حسابشان را دارید ، تماس بگیرید.

vahidjan
دوشنبه ۲ فروردين ۸۹, ۱۶:۳۵
با تبریک سال جدید به همه دوستان.

من میخوام از یک حساب وب مانی به یه حساب وب مانی دیگه دلار بفرستم .

خواهش می کنم یکی از دوستان مرحله به مر حله برای من تو ضیح بدن.

ممنون

OldModir3
دوشنبه ۲ فروردين ۸۹, ۱۷:۱۲
با تبریک سال جدید به همه دوستان.

من میخوام از یک حساب وب مانی به یه حساب وب مانی دیگه دلار بفرستم .

خواهش می کنم یکی از دوستان مرحله به مرحله برای من توضیح بدن.

ممنون

سلام.

به تاپیک زیر مراجعه کنید:

آموزش کار با وبمانی (WebMoney Training) ([Only registered and activated users can see links])

reza020
چهارشنبه ۴ فروردين ۸۹, ۱۴:۳۱
با سلام
من يه مشکلي دارم.تو کيپر کلاسيک تو قسمت پايينش که تنظيمات امنيتي رو نشون ميده براي من هشدار زده.علتش هم اينه که هر دفعه آيپيم عوض ميشه.حالا من چيکار کنم؟؟؟

samannnn
چهارشنبه ۴ فروردين ۸۹, ۲۱:۴۳
با سلام
من يه مشکلي دارم.تو کيپر کلاسيک تو قسمت پايينش که تنظيمات امنيتي رو نشون ميده براي من هشدار زده.علتش هم اينه که هر دفعه آيپيم عوض ميشه.حالا من چيکار کنم؟؟؟

kaspersky با عوض شدن آی پی مشکل خاصی ندارد. اگر امکان دارد پیغام اخطاری که به شما می دهد را در اینجا قرار دهید.

reza020
پنجشنبه ۵ فروردين ۸۹, ۱۲:۵۶
اینم عکساش

tajerfx
پنجشنبه ۵ فروردين ۸۹, ۱۶:۰۷
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید
من برای یکی از دوستانم وبمانی ساختم البته جالب این بود که در حین ساخت به قسمت ایجاد key file برخورد نکردم. و تا انتهای افتتاح حساب پیش رفتم و در نهایت یک کیف پول هم درست کردیم.
ایشون وقتی که خواست تو منزل خودش وارد حساب بشه دچار مشکل شد. چیکار باید بکنیم ؟

OldModir3
يکشنبه ۸ فروردين ۸۹, ۱۹:۲۱
اینم عکساش

سلام.

چون اینترنتی که استفاده میکنیم آی پیه داینامیک دارد ، این اخطار را نادیده بگیرید. مشکلی بوجود نمی آید.

سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید
من برای یکی از دوستانم وبمانی ساختم البته جالب این بود که در حین ساخت به قسمت ایجاد key file برخورد نکردم. و تا انتهای افتتاح حساب پیش رفتم و در نهایت یک کیف پول هم درست کردیم.
ایشون وقتی که خواست تو منزل خودش وارد حساب بشه دچار مشکل شد. چیکار باید بکنیم ؟

دو پست انتهایی تاپیک زیر را ببینید:

mhdy
دوشنبه ۹ فروردين ۸۹, ۱۵:۳۴
با عرض سلام و خسته نباشید.
جناب قاری میخواستم بدونم میشه از وبمانی به حساب بانک های داخلی (مثلا بانک سامان) حواله ارسال کرد.
ممنون از لطفتون

OldModir3
دوشنبه ۹ فروردين ۸۹, ۱۵:۴۹
با عرض سلام و خسته نباشید.
جناب قاری میخواستم بدونم میشه از وبمانی به حساب بانک های داخلی (مثلا بانک سامان) حواله ارسال کرد.
ممنون از لطفتون

سلام.

خیر. این امکان وجود ندارد. میتوانید از خدمات ایران-فارکس ([Only registered and activated users can see links])استفاده کنید.

راه های برداشت از وب مانی ([Only registered and activated users can see links])

hamidkhan
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۸۹, ۱۵:۲۶
من وینوز عوض کردم ولی از اون روش که قبلا گفتین لوگ این نمیشه علتش هم اینه کهkey profile نداره البته در موقع ریجیسترشن تمام اطلاعات مربوطه رو یادداشت کردم مثل key code و cotrol question حالا چطوری با اینا لوگ این بشم؟
ممنون.

OldModir3
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۸۹, ۱۶:۵۸
من وینوز عوض کردم ولی از اون روش که قبلا گفتین لوگ این نمیشه علتش هم اینه کهkey profile نداره البته در موقع ریجیسترشن تمام اطلاعات مربوطه رو یادداشت کردم مثل key code و cotrol question حالا چطوری با اینا لوگ این بشم؟
ممنون.

hamidkhan
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۸۹, ۱۸:۱۲

اقای غفاری با تشکر ولی من عرض کردم که کی فایل ندارم.

OldModir3
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۸۹, ۲۰:۱۱
اقای غفاری با تشکر ولی من عرض کردم که کی فایل ندارم.

پست زیر را ببینید:

hamidkhan
پنجشنبه ۱۹ فروردين ۸۹, ۱۹:۴۲
دوستان متن زیر ایمیل وبمانی برای ری استور کردن حساب بعد از تعویض ویندوز است.کسی اینکارو انجام داده ؟ کجا و چگونه این مدارک باید تایید بشن؟
To restore your WMID access you should send a notarized application & a copey of your passport by post.we accept only ducuments in English or notarized translation. Note that non notarized application will not be processed.

abbas67set
پنجشنبه ۱۹ فروردين ۸۹, ۲۲:۳۹
سلام
موقع ثبتنام چیزی که باید ذخیره کنم ندیدم و ذخیره نکردم مشکلی داره؟

OldModir3
جمعه ۲۰ فروردين ۸۹, ۰۸:۴۵
سلام
موقع ثبتنام چیزی که باید ذخیره کنم ندیدم و ذخیره نکردم مشکلی داره؟
سلام

خیر.

برای ذخیره کردن فایل key بعد از افتتاح حساب پست زیر را ببینید:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mask
جمعه ۲۰ فروردين ۸۹, ۱۶:۰۹
سلام
من در یک بروکر ثبت نام کردم که در این بروکر باید وبمانی را وریفای کنیم
اما از طرف بروکر این پیغام اومد
please open your personal information in your wm acc
سوال:
من چطوری باید اطلاعات شخصی رو قابل دیدن بکنم؟
با تشکر

OldModir3
جمعه ۲۰ فروردين ۸۹, ۲۱:۱۴
سلام
من در یک بروکر ثبت نام کردم که در این بروکر باید وبمانی را وریفای کنیم
اما از طرف بروکر این پیغام اومد
please open your personal information in your wm acc
سوال:
من چطوری باید اطلاعات شخصی رو قابل دیدن بکنم؟
با تشکر

سلام.

در همینح در در سایت وب مانی توضیح داده شده:

wmtransfer.com / About / Security ... ([Only registered and activated users can see links])

A customer can open or close his personal information himself via WM Keeper menu. Each customer can open as many accounts in the System, as he wants

OldModir3
جمعه ۲۰ فروردين ۸۹, ۲۱:۱۷
دوستان متن زیر ایمیل وبمانی برای ری استور کردن حساب بعد از تعویض ویندوز است.کسی اینکارو انجام داده ؟ کجا و چگونه این مدارک باید تایید بشن؟
To restore your WMID access you should send a notarized application & a copey of your passport by post.we accept only ducuments in English or notarized translation. Note that non notarized application will not be processed.

از شما خواسته شده تا حسابتون را با ارسال مدارک وریفای کنید :-O

نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی (Personal Passport) ([Only registered and activated users can see links])

hamidkhan
جمعه ۲۰ فروردين ۸۹, ۲۳:۳۷
از شما خواسته شده تا حسابتون را با ارسال مدارک وریفای کنید :-O

نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی (Personal Passport) ([Only registered and activated users can see links])

آقای غفاری با تشکر .
یه فرم درخواست ری استور کردن حساب فرستادن و گفتن باید تایید محضری بشه و کبی باسبورت هم همینطور ایا درسته محضر چه میفهمه وبمانی چیه؟ بعد هم اگه اینکارو هم بکنن فارسی انجام میدن ولی اونا انگلیسی خواستن.

OldModir3
شنبه ۲۱ فروردين ۸۹, ۱۶:۳۶
آقای غفاری با تشکر .
یه فرم درخواست ری استور کردن حساب فرستادن و گفتن باید تایید محضری بشه و کبی باسبورت هم همینطور ایا درسته محضر چه میفهمه وبمانی چیه؟ بعد هم اگه اینکارو هم بکنن فارسی انجام میدن ولی اونا انگلیسی خواستن.
شخصاً این کار را انجام ندادم. تاجایی که خاطرم هست در تاپیک نحوه وریفای کردن ([Only registered and activated users can see links])توضیحات لازم داده شده.

tajerfx
شنبه ۲۱ فروردين ۸۹, ۲۰:۳۲
سلام آقای غفاری عزیز
اگه حساب وبمانی روی یه سیستم باز بشه و کی فایل ساخته نشه ، بعد بر روی یه سیستم دیگه بخواهیم وارد اون اکانت بشیم چیکار باید بکنیم در حالیکه اصلا وارد اکانت نمیتونیم بشیم ؟
خیلی ممنون

OldModir3
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۰۰:۲۲
سلام آقای غفاری عزیز
اگه حساب وبمانی روی یه سیستم باز بشه و کی فایل ساخته نشه ، بعد بر روی یه سیستم دیگه بخواهیم وارد اون اکانت بشیم چیکار باید بکنیم در حالیکه اصلا وارد اکانت نمیتونیم بشیم ؟
خیلی ممنون
سلام

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

marjane
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۰۰:۴۶
آقای غفاری با تشکر .

سلام آقاي hamidkhan

دو راه براي وريفاي كردن حسابهاي وبماني وجود دارد

1- پس از دريافت فرم مشخصات و فرم درخواست وريفاي و تكميل آنها فرمهاي مربوطه را امضاء نموده و امضاء خودتان را در محضر ثبت نماييد همچنين مي بايست مشخصات ثبتي خود محضر نيز به تاييد مراجع بالاتر برسد در نهايت برگه تاييد شده به همراه كپي پاسپورت به انضمام هزينه هاي مربوطه را توسط DHL به آدرس شركت وبماني در روسيه بفرستيد تا حساب شما وريفاي شود
بنظرم اقاي قاري مسير فوق را طي نموده باشند و بتوانند شما را در اين مورد راهنمايي كنند

2- مستقيما به يكي از نمايندگيهاي اين شركت مراجعه نماييد و با ارائه كپي پاسپورت و يا كپي شناسنامه برابر اصل شده و نيز پر نموده فرم درخواست به همراه مبلغ 22 دلار تقاضاي وريفاي شدن حساب را بنماييد در نهايت پس از 5 الي 10 روز اكانت شما وريفاي مي شود
:)

hamidkhan
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۱۲:۰۳
سلام مرجانه خانم.
ممنون از توضیحاتی که دادین راستش کل مطالب این تابیک رو از اول خونده بودم و به نتیجه نرسیده بودم توضیح شما کامل بود.
موفق باشید.

marjane
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۱۶:۰۰
سلام

خواهش مي كنم
البته راه سوم ديگري هم وجود دارد كه بسياري از افرادي كه با وبماني كار مي كنند از آن اطلاع ندارند و آن اين است كه شركت وبماني عملا اكانت شما را وريفاي نمي كند بلكه پنل اكانت با جزئيات مشخصات فردي / آدرس / ايميل / تلفن شما را وريفاي مي كند

(موارد ديگري نيز براي وريفاي كردن امكانپذيراست كه در آن صورت بايد حتما بطور مستقيم از طريق شركت وبماني اكانت خود را وريفاي نماييد مانند وريفاي نمودن يك شهر و يا يك كشور براي ارائه خدمات وبماني و اخذ نمايندگي)

در همان پنلي كه شما وريفاي مي شويد 3 شماره اكانت كاملا مجزا با password جدا مي تواند وجود داشته باشد كه در زمان ثبت اكانت تنها يكي از آنها ايجاد مي گردد
اغلب اشخاصي كه اكانت خود يا بهتر بگويم پنل خود را وريفاي مي كنند تنها از يكي از اين سه اكانت خود استفاده مي نمايند و به دليل عدم آگاهي هيچگاه دو شماره حساب ديگر را فعال نمي كنند
با توجه به اينكه بسياري از اشخاص با توجه به ميزان نياز خود دو اكانت خالي ديگر نيز در اختيار دارند (البته از آن اطلاع ندارند) شما مي توانيد درخواست استفاده از اكانت را به اينگونه افراد نيز ارائه دهيد و عملا از يك اكانت وريفاي شده آماده و اختصاصي آنها استفاده نماييد

abbas67set
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۱۷:۵۶
سلام
من تازه ثبت نام کردم و میخوام $ وبمانی بخرم ولی زیاد مطمئن نیستم ثبتنام کامل انجام شده باشد. تمام مراحل رو انجام دادم بجز ویرفای.
باید حتما ورفای رو انجام بدم یا خیر.
از کجا مطمئن بشم مراحل کامل شده و چیزی باقی نمونده انجام بدم.

در ضمن توی لینک زیر پسورد key رو از کجا بگیرم پسوردی نداده.

سپاسگزارم

OldModir3
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۱۸:۳۸
سلام
من تازه ثبت نام کردم و میخوام $ وبمانی بخرم ولی زیاد مطمئن نیستم ثبتنام کامل انجام شده باشد. تمام مراحل رو انجام دادم بجز ویرفای.
باید حتما ورفای رو انجام بدم یا خیر.
از کجا مطمئن بشم مراحل کامل شده و چیزی باقی نمونده انجام بدم.

در ضمن توی لینک زیر پسورد key رو از کجا بگیرم پسوردی نداده.

سپاسگزارم
طبق راهنمای این پست عمل کنید:

هنگام ذخیرۀ فایل Key پسوردی برای دسترسی در زمان های بعد از شما پرسیده میشود.

tajerfx
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۲۲:۱۳
سلام

برادر غفاری عزیز
از لینکی که ارائه دادین ممنونم
اما مشکل اینه که سیستم عوض شده و در این کامپیوتر با دادن آی دی و پسورد وارد اکانت نمیشیم. آی دی و پسورد هم درسته
ظاهرا تا اینجا که من سوال و جوابهای دوستانمون تو این تاپیک خوندم به این مشکل برخورد نشده
لطفا کمکم کنید تا به این اکانت دسترسی پیدا کنم
مرسی:)

OldModir3
يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹, ۲۳:۰۸
سلام آقای غفاری عزیز
خیلی ممنون

سلام

برادر غفاری عزیز
اما مشکل اینه که سیستم عوض شده و در این کامپیوتر با دادن آی دی و پسورد وارد اکانت نمیشیم. آی دی و پسورد هم درسته
ظاهرا تا اینجا که من سوال و جوابهای دوستانمون تو این تاپیک خوندم به این مشکل برخورد نشده
متوجه منظورتون نمیشم.

بعد از نصب مجدد ویندوز باید مراحل زیر را انجام بدید:

در صورت نصب مجدد ویندوز و یا ورود از سیستم دیگر به حساب وب مانی می بایست برنامۀ کیپرکلاسیک را مجدداً نصب و راه اندازی کنید.

بعد از نصب برنامۀ کیپرکلاسیک ، آنرا اجرا کنید.

1- در پنجرۀ اصلی برنامه ، WMID و Password را وارد کرده و برروی OK کلیک کنید. Access key storage location را در حالت پیشفرض قرار دهید.

2- مراحل را همانند تصاویر ادامه دهید:

3-

4- در نهایت شمارۀ وب مانی (WMID) ، پسورد ، آدرس فایل key و پسورد دسترسی به فایل key را وارد کرده و برروی OK کلیک کنید.

کدوم مرحله مشکل دارید؟

marjane
دوشنبه ۲۳ فروردين ۸۹, ۰۰:۳۰
برادر غفاری عزیز

سلام آقاي tajerfx

با كسب اجازه و پوزش از جناب آقاي غفاري كه جسارتا پاسخ مي دهم

در صورتيكه برروي همان كامپيوتر قبلي خودتان بعد از تعويض win نرم افزار وبماني را مجددا نصب كرديد و مشكل در login كردن داريد بايد مطابق همان مراحلي كه توضيح داده شده عمل كنيد احتمالا يكي از مراحل را اشتباه انجام مي دهيد و يا key file خراب شده كه البته به ندرت اين اتفاق مي افتد در اين صورت بايد key file جديد بسازيد كه توضيح آن در تاپيك موجود است
اما در صورتيكه كامپيوتر عوض شده و يا اينكه قبل از نصب ويندوز هارد خود را fdisk كرده باشيد علاوه بر نصب نرم افزار وبماني بصورت توضيح داده شده و استفاده از key file مي بايست كامپيوتر خود را نيز در سايت وبماني رجيستر كنيد

بدين منظور پس از نصب نرم افزار وبماني و باز شدن صفحه login و دريافت error وارد صفحه اي مي شويد كه 4 انتخاب را نمايش مي دهد گزينه آخر را انتخاب نماييد بطور اتوماتيك وارد پنل خودتان در سايت وبماني مي شود در وسط اين صفحه ضمن تاييد پرسش نمايش داده شده بايد عدد داخل كادر را وارد و كليد تاييد را بزنيد در نهايت از سايت خارج نرم افزار وبماني خود را unload و سپس اجرا نموده و login كنيد مشكل شما رفع خواهد شد

tajerfx
دوشنبه ۲۳ فروردين ۸۹, ۲۰:۲۰
متوجه منظورتون نمیشم.

بعد از نصب مجدد ویندوز باید مراحل زیر را انجام بدید:

کدوم مرحله مشکل دارید؟

این شرایط در صورتی امکان پذیر و مشکل گشا هست که من کی فایل داشته باشم.
اما من حساب وبمانی باز کردم و کی فایل درست نکردم و حالا میخام روی یه سیستم دیگه وارد اکانت بشم که مشکل لاگین دارم. احتمالا باید از گزینه های دیگر استفاده کنم که نمیدونم. با تشکر

hamidkhan
دوشنبه ۲۳ فروردين ۸۹, ۲۱:۳۲
این شرایط در صورتی امکان پذیر و مشکل گشا هست که من کی فایل داشته باشم.
اما من حساب وبمانی باز کردم و کی فایل درست نکردم و حالا میخام روی یه سیستم دیگه وارد اکانت بشم که مشکل لاگین دارم. احتمالا باید از گزینه های دیگر استفاده کنم که نمیدونم. با تشکر
دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم البته مقداری از راه را باکمک دوستان طی کرده ام ولی هنوز کاملا حل نشده شما ابتدا باید در وبمانی ای دی جدید باز کنید بعد ازبعد ازطریق اون درخوست ری استور حساب قبلی را بدید که من الان این مرحله هستم و وبمانی ازم خواسته کبی تایید شده باسبورت و فرم تایید شده محضری برایشان بفرستم درمورد محضر و تایید بزبان فارسی سوالاتی کردم که هنوز جواب نرسیده ولی اگر شما در حساب قبلی که کی فایل هم نداره تو حسابتون چیزی نباشه بهتره اونوفراموش کنین و یه حساب جدید با کی فایل بسازین چون ری استور حساب قبلی زمان بره.

khaki
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۰۸:۳۳
سلام و صبح بخیر
یه سوال داشتم من اگه بخوام شماره تماسی که به وب مانی دادم رو عوض کنم باید چیکار کنم.
ممنون

aminmix
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۱۲:۴۷
سلام ، من توی حساب وریفای نشده آلرت پی حدود 100$ دارم و می خوام یه حساب webmoney داشته باشم .
1- وبمانی با ip ایران مشکلی نداره؟
2- میشه از آلرت پی وریفای نشده به وبمانی واریز کرد؟
3-با وبمانی وریفای نشده میشه کار کرد؟ مثلا خرید از یه فروشگاه اینترنتی؟
شاید سوالاتم خیلی ابتدایی باشه یا جوابش توی پست های قبلی باشه اما من نمی تونم 60 صفحه رو بگردم لطفا اینجا جواب بدین ، خیلی خیلی ممنون

tajerfx
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۱۷:۵۷
دوست عزیز من هم .... ولی اگر شما در حساب قبلی که کی فایل هم نداره تو حسابتون چیزی نباشه بهتره اونوفراموش کنین و یه حساب جدید با کی فایل بسازین چون ری استور حساب قبلی زمان بره.

از توضیحتون ممنونم
اما بهتره بجای پاک کردن سوال به رسیدن به جواب فکر کنیم
سعی میکنم خودم مشکلو حل کنم و راه حل را همین جا قرار بدم :)

hamidkhan
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۱۸:۲۳
از توضیحتون ممنونم
اما بهتره بجای پاک کردن سوال به رسیدن به جواب فکر کنیم
سعی میکنم خودم مشکلو حل کنم و راه حل را همین جا قرار بدم :)

دوست عزیز به من گفته شده حل این مشکل 45 روز طول میکشه. سوال باک نشده منم تصمیم دارم بعد از حل مشکل مراحل بازیابی را اینجا قرار بدم تا دیگران مثل من مجبور نباشن وقت زیادی بابت ان صرف کنن.

OldModir3
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۱۸:۴۱
سلام ، من توی حساب وریفای نشده آلرت پی حدود 100$ دارم و می خوام یه حساب webmoney داشته باشم .
1- وبمانی با ip ایران مشکلی نداره؟
2- میشه از آلرت پی وریفای نشده به وبمانی واریز کرد؟
3-با وبمانی وریفای نشده میشه کار کرد؟ مثلا خرید از یه فروشگاه اینترنتی؟
شاید سوالاتم خیلی ابتدایی باشه یا جوابش توی پست های قبلی باشه اما من نمی تونم 60 صفحه رو بگردم لطفا اینجا جواب بدین ، خیلی خیلی ممنون

سلام.

1- خیر. مشکلی ندارد

2- ممنوع شدن اکسچنج از 9 پول الکترونیکی به وبمانی ([Only registered and activated users can see links]) ، البته آلرت پی جزء این 9 پول الکترونیکی نیست و اطلاع دقیقی ندارم که این کار امکان پذیر است یا خیر.

3- بله. میشه و مشکلی نیست.

OldModir3
سه شنبه ۲۴ فروردين ۸۹, ۱۸:۵۹
سلام و صبح بخیر
یه سوال داشتم من اگه بخوام شماره تماسی که به وب مانی دادم رو عوض کنم باید چیکار کنم.
ممنون

سلام.

پست زیر را ببینید:
سلام.

تغییر پسورد:

از منوی Tools/Settings را انتخاب کنید. در پنجرۀ باز شده وارد بخش Security شده و برروی Change password کلیک کنید.

تغییر ایمیل:

از منوی Tools/Personal Informationرا کلیک کنید.

در پایین پنجرۀ باز شده برروی Edit personal data at WebMoney Transfer Passport Page کلیک کنید.

در بالای صفحۀ باز شده برروی Control Panel کلیک کنید. کد خواسته شده را در کیپرکلاسیک وارد کنید.

در صفحۀ باز شده ایمیل خود را ویرایش کرده و Save کنید.

همچنین پستهای این صفحه:

hamidkhan
يکشنبه ۲۹ فروردين ۸۹, ۱۲:۲۶
اگر شخصی بخواهد مبلغی از یک کیف به کیف دیگرش هر دو هم یک ارز باشد را انتقال دهد ایا بابت این هم هزینه 0.08درصد کسر میشود؟

marjane
يکشنبه ۲۹ فروردين ۸۹, ۱۹:۳۵
اگر شخصی بخواهد مبلغی از یک کیف به کیف دیگرش هر دو هم یک ارز باشد را انتقال دهد ایا بابت این هم هزینه 0.08درصد کسر میشود؟

سلام آقاي hamidkhan

به انتقال وجه در بين كيف پولهايي كه تحت يك WMID باشند كارمزد تعلق نمي گيرد

hamidkhan
دوشنبه ۳۰ فروردين ۸۹, ۰۹:۲۰
سلام آقاي hamidkhan

به انتقال وجه در بين كيف پولهايي كه تحت يك WMID باشند كارمزد تعلق نمي گيرد

با تشکر مرجانه خانم.
حالا اگر انتقال بین دو WMID باشه اما هر دو مربوط به یک شخص(یعنی بنام همان شخص) باشه چی؟

marjane
دوشنبه ۳۰ فروردين ۸۹, ۱۰:۲۷
با تشکر مرجانه خانم.
حالا اگر انتقال بین دو WMID باشه اما هر دو مربوط به یک شخص(یعنی بنام همان شخص) باشه چی؟

سلام آقاي hamidkhan

همانطور كه در پستهاي قبلي توضيح داده شده هر پنل مي تواند سه شماره WMID در آن تعريف گردد
اگر WMID ‌هاي مورد نظر در يك پنل قرار داشته باشند شرايط مانند زماني است كه شما اين انتقال را بين دو كيف پول از يك WMID انجام داده ايد و اگر در دو پنل باشند شرايط مانند دو حساب كاملا مجزا مي باشد

sha19425
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۸۹, ۲۳:۲۸
با سلام من امروز وبمانی باز کردم :ببخشید اگه تکراریه : من با حساب وریفای نشده چه کارهای و تا چه مبلغی میتونم فعالیت کنم ؟چجوری وریفای کنم ؟

OldModir3
پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۸۹, ۰۰:۲۸
سلام آقاي hamidkhan

دو راه براي وريفاي كردن حسابهاي وبماني وجود دارد

1- پس از دريافت فرم مشخصات و فرم درخواست وريفاي و تكميل آنها فرمهاي مربوطه را امضاء نموده و امضاء خودتان را در محضر ثبت نماييد همچنين مي بايست مشخصات ثبتي خود محضر نيز به تاييد مراجع بالاتر برسد در نهايت برگه تاييد شده به همراه كپي پاسپورت به انضمام هزينه هاي مربوطه را توسط DHL به آدرس شركت وبماني در روسيه بفرستيد تا حساب شما وريفاي شود
بنظرم اقاي قاري مسير فوق را طي نموده باشند و بتوانند شما را در اين مورد راهنمايي كنند

2- مستقيما به يكي از نمايندگيهاي اين شركت مراجعه نماييد و با ارائه كپي پاسپورت و يا كپي شناسنامه برابر اصل شده و نيز پر نموده فرم درخواست به همراه مبلغ 22 دلار تقاضاي وريفاي شدن حساب را بنماييد در نهايت پس از 5 الي 10 روز اكانت شما وريفاي مي شود

سلام

خواهش مي كنم
البته راه سوم ديگري هم وجود دارد كه بسياري از افرادي كه با وبماني كار مي كنند از آن اطلاع ندارند و آن اين است كه شركت وبماني عملا اكانت شما را وريفاي نمي كند بلكه پنل اكانت با جزئيات مشخصات فردي / آدرس / ايميل / تلفن شما را وريفاي مي كند

(موارد ديگري نيز براي وريفاي كردن امكانپذيراست كه در آن صورت بايد حتما بطور مستقيم از طريق شركت وبماني اكانت خود را وريفاي نماييد مانند وريفاي نمودن يك شهر و يا يك كشور براي ارائه خدمات وبماني و اخذ نمايندگي)

در همان پنلي كه شما وريفاي مي شويد 3 شماره اكانت كاملا مجزا با password جدا مي تواند وجود داشته باشد كه در زمان ثبت اكانت تنها يكي از آنها ايجاد مي گردد
اغلب اشخاصي كه اكانت خود يا بهتر بگويم پنل خود را وريفاي مي كنند تنها از يكي از اين سه اكانت خود استفاده مي نمايند و به دليل عدم آگاهي هيچگاه دو شماره حساب ديگر را فعال نمي كنند
با توجه به اينكه بسياري از اشخاص با توجه به ميزان نياز خود دو اكانت خالي ديگر نيز در اختيار دارند (البته از آن اطلاع ندارند) شما مي توانيد درخواست استفاده از اكانت را به اينگونه افراد نيز ارائه دهيد و عملا از يك اكانت وريفاي شده آماده و اختصاصي آنها استفاده نماييد

با سلام من امروز وبمانی باز کردم :ببخشید اگه تکراریه : من با حساب وریفای نشده چه کارهای و تا چه مبلغی میتونم فعالیت کنم ؟چجوری وریفای کنم ؟

سلام.

خانم مرجانه در پستهای نقل قول شده روش وریفای کردن حساب و توضیحات لازم را بیان کردند.

تاپیک مرتبط:
نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی ([Only registered and activated users can see links])

از لحاظ کارایی تفاوت زیادی بین حساب وریفای شده و نشده نیست. اگر استفادۀ شما از وب مانی زیاد است، برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از بلوکه شدن حساب، حسابتان را وریفای کنید.

sha19425
پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۸۹, ۰۱:۲۳
من میخوام از یه سایتی پول بگیرم ولی 5-6 بار امتحان کردم ولی این ارور رو میده : insufficient amount of funds in the purse step=10, code=17علتش چیه ؟

OldModir3
پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۸۹, ۰۱:۳۳
من میخوام از یه سایتی پول بگیرم ولی 5-6 بار امتحان کردم ولی این ارور رو میده : insufficient amount of funds in the purse step=10, code=17علتش چیه ؟

موجودی حساب شما با در نظر گرفتن 0.8% کارمزد از مبلغ مورد نیاز کمتر است.

sha19425
جمعه ۳ ارديبهشت ۸۹, ۱۰:۲۵
موجودی حساب شما با در نظر گرفتن 0.8% کارمزد از مبلغ مورد نیاز کمتر است.

ممنون . منظورتون اینه که من برای دریافت پول باید تو حسابم پول باشه ؟
یا منظورتون اینه که اون سایت حسابش خالیه ؟

OldModir3
جمعه ۳ ارديبهشت ۸۹, ۱۰:۳۱
ممنون . منظورتون اینه که من برای دریافت پول باید تو حسابم پول باشه ؟
یا منظورتون اینه که اون سایت حسابش خالیه ؟
این لینک ([Only registered and activated users can see links] Bpurse%2Bstep%253D10,%2Bcode%253D17%26hl%3Den%26client%3Dfir efox-a%26hs%3DxMC%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official) را ببینید. اگر مشکلتون حل نشد باید با پشتیبانی سایتی که قصد برداشت از اون را دارید تماس بگیرید.

sha19425
جمعه ۳ ارديبهشت ۸۹, ۱۱:۴۷
من یه اشتباهی کردم در حال کار با نرم افزار بودم این گزینه add funds رو زدم و مبلغ 100 دلار رو از مثل عکس زیر مشخص کردم الان چی میشه ؟ نوشته مدت اعتبار 120 روز .

OldModir3
شنبه ۴ ارديبهشت ۸۹, ۲۳:۳۶
من یه اشتباهی کردم در حال کار با نرم افزار بودم این گزینه add funds رو زدم و مبلغ 100 دلار رو از مثل عکس زیر مشخص کردم الان چی میشه ؟ نوشته مدت اعتبار 120 روز .

لینک زیر را ببینید:
Cancel invoice payment ([Only registered and activated users can see links])

ali.forex
جمعه ۱۰ ارديبهشت ۸۹, ۰۰:۳۰
اقای غفاری من ثبت نام کردم ولی در هیچ کدوم از مراحل اون فایل key برای من ارسال نشده .من برای تعویض سیستم عامل فقط با اون کد فعال سازی به مشکل نمی خورم؟
ممنون

OldModir3
جمعه ۱۰ ارديبهشت ۸۹, ۰۲:۴۷
اقای غفاری من ثبت نام کردم ولی در هیچ کدوم از مراحل اون فایل key برای من ارسال نشده .من برای تعویض سیستم عامل فقط با اون کد فعال سازی به مشکل نمی خورم؟
ممنون

نحوۀ افتتاح حساب تا حدودی تغییر کرده و در حین مراحل ایجاد حساب، فایل key ذخیره نمی شود.

پست زیر را ببینید:

aran
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۸۹, ۰۰:۵۱
با سلام
آيا ميتوان از حساب وب ماني به يك حساب بانكي در ايران يا خارج از ايران پول واريز كرد و بالعكس؟
اگر ممكن است روش انتقال را هم شرح دهيد
با تشكر از لطف شما:)

OldModir3
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۸۹, ۰۷:۴۴
با سلام
آيا ميتوان از حساب وب ماني به يك حساب بانكي در ايران يا خارج از ايران پول واريز كرد و بالعكس؟
اگر ممكن است روش انتقال را هم شرح دهيد
با تشكر از لطف شما:)

سلام.

خیر. باید دلار وب مانی را اکسچنج کنید. میتوانید از خدمات ایران-فارکس استفاده کنید:

خرید و فروش وب مانی و لیبرتی ([Only registered and activated users can see links])

chichest
سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۸۹, ۱۶:۳۰
سلام
یه چند روز هست این error رو میده و نمیتونم وارد برنامه بشم لطفا راهنمایی بفر مائید
ضمن اینکه برنامه uninstall هم نمیشه

error while unpacking program , code lp5 . please report to author

OldModir3
سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۸۹, ۲۰:۵۵
سلام
یه چند روز هست این error رو میده و نمیتونم وارد برنامه بشم لطفا راهنمایی بفر مائید
ضمن اینکه برنامه uninstall هم نمیشه

error while unpacking program , code lp5 . please report to author

سلام.

کیپرکلاسیک را Unisntall کنید. ویندوز را ریست کرده ، جدیدترین نگارش کیپرکلاسیک را دانلود و نصب کنید.

پیشنهاد میکنم برای Uninstall کردن برنامه ها از Your Uninstaller ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

اگر از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می کنید برروی فایل اجرایی رایت کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید.

chichest
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۸۹, ۲۰:۵۰
سلام
جناب غفاری طبق دستور شما عمل کردم اما مشکلم حل نشد و دوباره دقیقا همون پیغام رو میده

OldModir3
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۸۹, ۲۱:۳۱
سلام
جناب غفاری طبق دستور شما عمل کردم اما مشکلم حل نشد و دوباره دقیقا همون پیغام رو میده

سلام.

CPU و سیستم عاملتون چیه؟

راه حلها:

* آنتی ویروس را غیر فعال کنید و تست کنید.

*اگر فایل را با کمک برنامه های مدیریت دانلود ، دانلود کرده اید ، یکبار بدون استفاده از این برنامه ها فایل نصب برنامه را دانلود کنید.

امیدوارم مشکلتون با یکی از این راه حلها حل بشه.

Joopin
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۸۹, ۱۷:۴۱
سلام دوستان
اگه کسی می تونه لطفا من رو راهنمایی کنه.....
من بخاطر شرایطی که دارم باید در ماه حدود 300 تومان پول رو بفرستم تایلند در دو یا سه قسمت (100 تومان یا 150 تومان ) بعضی وقت ها هم بیشتر تا 1 یک میلیون تومان –
روش اول :از طریق pay pal دوستم در دبی 120 تومان پول واریز کردم به pay pal کسی در تایلند که واسه 120 تومان 12 تومان کارمز کلا کم شد
روش دوم که هنوز انجام ندادم و اطلاعات بیشتری می خوام این هست : نفر مقابل در تایلند یک حساب وب مانی باز کنه و از طریق این لینک [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) (که این لینک رو وب سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) که خود وب سایت [Only registered and activated users can see links]معرفی ([Only registered and activated users can see links]) کرده به من داده ) طرف می تونه وب مانی رو به به حساب خودش در تایلند واریز کنه و نقدش کنه به صورت باهت تایلند
حالا سوال من دو تاس : 1- به نظرم نسبت به pay pal خیلی کارمزد بیشتری گرفته می شه در این روش. درسته؟
2- اگه کارمزدش کمتر یا برابر با pay pal هست برای مثلا 120 تا 150 تومان ، میشه دقیقا روش فرستان 120 هزار تومان از ایران به تایلند که طرف بتونه نقدا دریافت کنه از طریق وب مانی چیه؟
آیا من هم باید اینجا حساب وب مانی داشته باشم یا مستقیم میشه به حساب وب مانی طرف مقابل در تایلند واریز کرد؟اگه کسی کامل بلده می شه راهنماییم کنه؟
من دنبال یک راه ثابت برای فرستادن پول با شرایط بالا هستم...اگه کسی راه دیگه ای هم بلده که بی دردسرتر هست و کارمزد کمتری داره خبر بده به من لطفا....
ممنون دوستان

hamidkhan
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۸۹, ۱۸:۴۴
دوست عزیز شما اگر حساب وبمانی داشته باشید و اون طرف هم داشته باشه شما برای هر 1000 دلار که بفرستید خود وبمانی 8 دلار هزینه کم میکنه ولی برای دریافت کننده هزینه ای نداره. شاید راههای راحتری هم باشه که دوستان دیگر خواهند گفت.

OldModir3
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۸۹, ۰۳:۰۱
سلام دوستان
اگه کسی می تونه لطفا من رو راهنمایی کنه.....
من بخاطر شرایطی که دارم باید در ماه حدود 300 تومان پول رو بفرستم تایلند در دو یا سه قسمت (100 تومان یا 150 تومان ) بعضی وقت ها هم بیشتر تا 1 یک میلیون تومان –
روش اول :از طریق pay pal دوستم در دبی 120 تومان پول واریز کردم به pay pal کسی در تایلند که واسه 120 تومان 12 تومان کارمز کلا کم شد
روش دوم که هنوز انجام ندادم و اطلاعات بیشتری می خوام این هست : نفر مقابل در تایلند یک حساب وب مانی باز کنه و از طریق این لینک [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) (که این لینک رو وب سایت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) که خود وب سایت [Only registered and activated users can see links]معرفی ([Only registered and activated users can see links]) کرده به من داده ) طرف می تونه وب مانی رو به به حساب خودش در تایلند واریز کنه و نقدش کنه به صورت باهت تایلند
حالا سوال من دو تاس : 1- به نظرم نسبت به pay pal خیلی کارمزد بیشتری گرفته می شه در این روش. درسته؟
2- اگه کارمزدش کمتر یا برابر با pay pal هست برای مثلا 120 تا 150 تومان ، میشه دقیقا روش فرستان 120 هزار تومان از ایران به تایلند که طرف بتونه نقدا دریافت کنه از طریق وب مانی چیه؟
آیا من هم باید اینجا حساب وب مانی داشته باشم یا مستقیم میشه به حساب وب مانی طرف مقابل در تایلند واریز کرد؟اگه کسی کامل بلده می شه راهنماییم کنه؟
من دنبال یک راه ثابت برای فرستادن پول با شرایط بالا هستم...اگه کسی راه دیگه ای هم بلده که بی دردسرتر هست و کارمزد کمتری داره خبر بده به من لطفا....
ممنون دوستان

دوست عزیز شما اگر حساب وبمانی داشته باشید و اون طرف هم داشته باشه شما برای هر 1000 دلار که بفرستید خود وبمانی 8 دلار هزینه کم میکنه ولی برای دریافت کننده هزینه ای نداره. شاید راههای راحتری هم باشه که دوستان دیگر خواهند گفت.

نیازی نیست حتماً حساب وب مانی داشته باشید. میتوانید از خدمات ایران-فارکس استفاده کنید.

chichest
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۸۹, ۱۷:۳۸
سلام.

CPU و سیستم عاملتون چیه؟

راه حلها:

* آنتی ویروس را غیر فعال کنید و تست کنید.

*اگر فایل را با کمک برنامه های مدیریت دانلود ، دانلود کرده اید ، یکبار بدون استفاده از این برنامه ها فایل نصب برنامه را دانلود کنید.

امیدوارم مشکلتون با یکی از این راه حلها حل بشه.

کامپیوتر رو جدید خریدم دوهسته ای ویندوز xp
انتی ویروس ندارم اونقدر اذیت کرد پاکش کردم (نود 32)

OldModir3
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۸۹, ۱۹:۲۳
کامپیوتر رو جدید خریدم دوهسته ای ویندوز xp
انتی ویروس ندارم اونقدر اذیت کرد پاکش کردم (نود 32)

تا جایی که توی نت در مورد این اخطار دیدم به خاطر وجود نرم افزارهای امنیتی هست که راه حل مناسبی هم ارائه نشده.

اگر میتونید ویندوز دیگری در درایوی دیگر نصب کنید و برنامه را روی ویندوز جدید تست کنید.

مطالب زیر را هم ببینید:
Possible Reasons:

1. LP5 means the package is corrupted. This can happen mainly because of some bad download or obsolete package.

2. Obsolete Antivirus

3. Improper Download Software

4. Flash drive

5. Spyware

6. interference from other applications running on the computer

7. During installation of security sites

Possible Solutions:

1. Check For the version of Anti virus

2. Goto control panel /Add Remove Programs/

3. In the list of installed programs we can see the antivirus version.

4. If it is obsolete, uninstall it and reinstall it with the latest one

5. Check For any 3rd party tool that may interfere with the unpacking of software

6. If so un install it.

7. Run Restore disks (or built-in System Restore). It will reinstall the software automatically.

8. Instead of flash drive, use any download manager

Joopin
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۸۹, ۲۳:۳۰
نیازی نیست حتماً حساب وب مانی داشته باشید. میتوانید از خدمات ایران-فارکس استفاده کنید.
از کجا می تونم روش دقیق رو پیدا کنم..؟ میشه لینک بذارین..؟ در ضمن من می خوام طرف بتونه نقد کنه در تایلند....

OldModir3
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۸۹, ۱۰:۰۸
از کجا می تونم روش دقیق رو پیدا کنم..؟ میشه لینک بذارین..؟ در ضمن من می خوام طرف بتونه نقد کنه در تایلند....

در مورد نقد کردن پول در تایلند اطلاعی ندارم. آشنای شما در تایلند باید این موضوع را بررسی کنند که امکان نقد کردن دلار وب مانی در تایلند وجود دارد یا خیر.

به مقداری که دلار وب مانی نیاز دارید به یکی از حسابهای ایران-فارکس ([Only registered and activated users can see links]) ریال واریز می کنید و به ما شماره WMID و WMZ حسابی که قصد شارژ آن را دارید ، اعلام می کنید (از طریق پر کردن فرم ([Only registered and activated users can see links])). انتقال $ وب مانی بعد از چند ساعت انجام خواهد شد.

mohamedreza
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۸۹, ۲۳:۴۵
سلام
من امروز حساب باز كردم ولي هيچ فايل رمز ي براي ذخيره كردن نداد !
با تشكر

OldModir3
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۸۹, ۰۹:۳۷
سلام
من امروز حساب باز كردم ولي هيچ فايل رمز ي براي ذخيره كردن نداد !
با تشكر

سلام

نحوۀ افتتاح حساب تا حدودی تغییر کرده و در حین مراحل ایجاد حساب، فایل key ذخیره نمی شود.

پست زیر را ببینید:

روند یاب
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۸۹, ۰۶:۴۲
با سلام
من امروز یه حساب وب مانی باز کردم با 2 تا purse یکی یورو و یکی دلار
سوال اولم اینه که به من یه فایل داد که اصلا نمیدونستم با چه برنامه ای باید بازش کنم به خاطر همین فکر کردم با acrobat reader شاید باز بشه رفتم توی properties و اونجا برنامه اکروبات ریدر رو انتخاب کردم که البته باز هم باز نشد واسه همین فکر کردم نباید این کار رو میکردم بنابر این فایل رو پاک کردم و از tools/setting/security رفتم و دوباره یه فایل دیگه گرفتم که ایندفعه دیدم فایل جدید خود به خود با آیکون آکروبات ریدر ذخیره شده در حالی که اولین بار قبل از اینکه توی properties برم و تغییرات مذکور رو ایجاد کنم یه فایل بود با فرمت .kwm
سوال من اینه که در صورتی که ویندوزم رو دوباره نصب کنم این فایل با شرایطی که گفتم کار میکنه یا نه؟
سوال بعد اینکه وقتی وارد برنامه webmoney keeper میشم به من یه error نگران کننده میده با این مضمون :
"Critical Security Errors "
و وقتی روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه که همه موارد توی اون تیک خورده غیر از دو مورد که ضربدر خورده و اون دو مورد این ها هستند :
1_ phone activation is disable
2_IP address blocking is disbled
حالا باید چکار کنم و چطور ؟ اصلا نمیدونم کجا باید این دو مورد رو درست کنم
توجه داشته باشین که من تا همین دیروز اصلا حتی یکبار هم به سایت وبمانی مراجعه نکرده بودم و خیلی اطلاعات کمی ازش دارم.
کلا برای نکات امنیتی وبمانی باید چه مواردی رو رعایت کنم ؟
اگه مثل همیشه لطف بفرمایید و منو راهنمایی کنید بینهایت از شما سپاسگزار خواهم بود

روند یاب
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۸۹, ۰۷:۵۴
ظاهرا اول باید alias passport رو به formal passport تبدیل کرد بعد هم به personal passport

از کجا باید formal passport دریافت کرد ؟ (مرحله اول)

و بعد چه جوری personal passport دریافت کرد ؟

mohamedreza
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۸۹, ۱۰:۵۹
ظاهرا اول باید alias passport رو به formal passport تبدیل کرد بعد هم به personal passport

از کجا باید formal passport دریافت کرد ؟ (مرحله اول)

و بعد چه جوری personal passport دریافت کرد ؟
سلام
برو به سايت و از كنترل پنل يه فرم رو پر ميكني و سيو ميكني تا اكانت تبديل بشه بهformal passport

در مورد اكروبات ريدر هم چون شما خودتون از propertiesتغيير دادين به اين صورت شده و با تعويض ويندوز درست ميشه.

OldModir3
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۸۹, ۱۱:۳۵
با سلام
من امروز یه حساب وب مانی باز کردم با 2 تا purse یکی یورو و یکی دلار
سوال اولم اینه که به من یه فایل داد که اصلا نمیدونستم با چه برنامه ای باید بازش کنم به خاطر همین فکر کردم با acrobat reader شاید باز بشه رفتم توی properties و اونجا برنامه اکروبات ریدر رو انتخاب کردم که البته باز هم باز نشد واسه همین فکر کردم نباید این کار رو میکردم بنابر این فایل رو پاک کردم و از tools/setting/security رفتم و دوباره یه فایل دیگه گرفتم که ایندفعه دیدم فایل جدید خود به خود با آیکون آکروبات ریدر ذخیره شده در حالی که اولین بار قبل از اینکه توی properties برم و تغییرات مذکور رو ایجاد کنم یه فایل بود با فرمت .kwm
سوال من اینه که در صورتی که ویندوزم رو دوباره نصب کنم این فایل با شرایطی که گفتم کار میکنه یا نه؟
سوال بعد اینکه وقتی وارد برنامه webmoney keeper میشم به من یه error نگران کننده میده با این مضمون :
"Critical Security Errors "
و وقتی روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه که همه موارد توی اون تیک خورده غیر از دو مورد که ضربدر خورده و اون دو مورد این ها هستند :
1_ phone activation is disable
2_IP address blocking is disbled
حالا باید چکار کنم و چطور ؟ اصلا نمیدونم کجا باید این دو مورد رو درست کنم
توجه داشته باشین که من تا همین دیروز اصلا حتی یکبار هم به سایت وبمانی مراجعه نکرده بودم و خیلی اطلاعات کمی ازش دارم.
کلا برای نکات امنیتی وبمانی باید چه مواردی رو رعایت کنم ؟
اگه مثل همیشه لطف بفرمایید و منو راهنمایی کنید بینهایت از شما سپاسگزار خواهم بود

آموزش افتتاح حساب در تاپیک زیر توضیح داده شده:

فایلهای kwm فقط باید از طریق برنامۀ کیپرکلاسیک Browse شوند.

وارد Control Panel/Folder Options شوید. در بخش File Types فرمت kwm را جستجو کرده و حذف کنید.

z1358
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۸۹, ۱۳:۱۹
سلام1 من شنیدم برای تبدیلwmz به wme در سایت نرم افار فعال باشه دگمهalt وxرابزنیم تبدیل صورت میگیره ایا درسته این موضوع؟بعضیها هم میگن مدل این تبدیل به صرفه نیست ...برای من که مجبور به این کار هستم چه پیشنهادی دارین؟نکته دیگه اینکه باید حین ثبت نام نرم افزار را دانلود کرد یا میشه ازقیل این کار را انجام داد؟اگه حدود قیمت تبدیل 100 دلار به مبلغ یورو را هم در نرخ روز می دانید لطف کنین بگین.

OldModir3
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۸۹, ۱۳:۴۳
سلام1 من شنیدم برای تبدیلwmz به wme در سایت نرم افار فعال باشه دگمهalt وxرابزنیم تبدیل صورت میگیره ایا درسته این موضوع؟بعضیها هم میگن مدل این تبدیل به صرفه نیست ...برای من که مجبور به این کار هستم چه پیشنهادی دارین؟نکته دیگه اینکه باید حین ثبت نام نرم افزار را دانلود کرد یا میشه ازقیل این کار را انجام داد؟اگه حدود قیمت تبدیل 100 دلار به مبلغ یورو را هم در نرخ روز می دانید لطف کنین بگین.
سلام.

پست زیر را ببینید:

z1358
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۸۹, ۱۴:۳۴
سلام وتشکر ازپاسخ شما.اون نوع تغییر ارز با قیمت روز ایران هم خوانی دارد؟مثلن الان 100 دلار را سایت وبمانی به چند یورو تبدیل میکنه؟ایا سایتهای دیگه change معتبره یا به صرفه تر هست؟مزایای وریفای چیست ؟

OldModir3
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۸۹, ۰۰:۱۰
سلام وتشکر ازپاسخ شما.اون نوع تغییر ارز با قیمت روز ایران هم خوانی دارد؟مثلن الان 100 دلار را سایت وبمانی به چند یورو تبدیل میکنه؟ایا سایتهای دیگه change معتبره یا به صرفه تر هست؟مزایای وریفای چیست ؟

سلام. خواهش میکنم

براساس نرخ برابری یورو-دلار است

تصویر زیر را ببینید:

با این وجود با تبدیل 100 دلار ، 79.42 یورو خواهید داشت.

z1358
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۸۹, ۱۸:۲۲
سلام برای
تبديل alias passport به formal passport
وقتی enter را میزنم اون صفحه نمیاد تا کد را وارد کنم (نرم افزار ان لاین هست)اگر formal passport نداشته باشم نمیشه به حساب وب مانی پول بریزم یا برداشت کنم؟

mohamedreza
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۸۹, ۲۰:۳۹
دوستان اینطوری که بوش میاد باید از وب مانی هم خداحافظی کنیم چون مثل اینکه برادران روس هم میخوان تحریممون کنند:D

OldModir3
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۸۹, ۲۱:۵۰
دوستان اینطوری که بوش میاد باید از وب مانی هم خداحافظی کنیم چون مثل اینکه برادران روس هم میخوان تحریممون کنند:D
جایی خبری شنیدید؟

z1358
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۸۹, ۱۴:۴۴
سلام مي خواهم الياس پاسپورت را به فرمال تبديل کنم ص بعد نمياد کد را بدهم همش بر میگرده ویک کد دیگه میده. ظاهرن مشکل امنيتي داره بايد چه انتي ويروسي را نصب کنم تا سيستم قبول کنه؟ويندوزم ايکس پي هست
خود سايت وب ماني گفته سيستم امنيتي شما ايراد داره
الان انتي ويروسيم اوس هست البته قديمي هست
نرم افزار ان لاين مينويسه ولي وارد مرحله بعدي نميشه براي ارتقا سيستم امنيتي چه کنم؟
ان لاين خالي مينويسه وپندين هم نداره

mojtba891
يکشنبه ۹ خرداد ۸۹, ۱۸:۰۸
لطفا در مورد verify کردن webmoney classic بیشتر توضیح دهید.
وقتی لینک اولی([Only registered and activated users can see links] ) را باز میکنم از من می خواد که کدی را در پنجره تایپ کنم در حالیکه نمی دونم واقعا این پنجره کجاست؟ و هیچ پنجره ای واسه تایپ کد وجود نداره.
قهرمانی

OldModir3
دوشنبه ۱۰ خرداد ۸۹, ۱۳:۰۳
لطفا در مورد verify کردن webmoney classic بیشتر توضیح دهید.
وقتی لینک اولی([Only registered and activated users can see links] ) را باز میکنم از من می خواد که کدی را در پنجره تایپ کنم در حالیکه نمی دونم واقعا این پنجره کجاست؟ و هیچ پنجره ای واسه تایپ کد وجود نداره.
قهرمانی

سلام

به تاپیک نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی (Personal Passport) ([Only registered and activated users can see links])([Only registered and activated users can see links] 1 ([Only registered and activated users can see links]) 2 ([Only registered and activated users can see links]) 3 ([Only registered and activated users can see links]) ... آخرین صفحه ([Only registered and activated users can see links])) مراجعه کنید.

saeed_ssss2002
سه شنبه ۱۸ خرداد ۸۹, ۱۴:۱۵
لطفا راجع به این ارور کمکم کید یه ساله از این حساب استفاده میکنم دیروز اینجوری بازی در میاره پول رو نمیفرسته وریفای هم نشده ولی تا دیروز مشکل نداشت یه وبمانی هم مسج فرستادم ولی هنوزجوابی ندادن

OldModir3
شنبه ۲۲ خرداد ۸۹, ۱۳:۲۹
لطفا راجع به این ارور کمکم کید یه ساله از این حساب استفاده میکنم دیروز اینجوری بازی در میاره پول رو نمیفرسته وریفای هم نشده ولی تا دیروز مشکل نداشت یه وبمانی هم مسج فرستادم ولی هنوزجوابی ندادن
سلام.

حساب شما بلاک شده است.

لینک زیر را ببینید:

danialfx
يکشنبه ۲۳ خرداد ۸۹, ۱۲:۰۴
سلام جناب غفاری
میشه در مورد delete کردن کیف پول الکترونیکی توضیح بدید؟؟حساب هم موجودیش 0 هست . ولی هر کاری میکنم نمیشه؟؟

OldModir3
يکشنبه ۲۳ خرداد ۸۹, ۱۳:۲۵
سلام جناب غفاری
میشه در مورد delete کردن کیف پول الکترونیکی توضیح بدید؟؟حساب هم موجودیش 0 هست . ولی هر کاری میکنم نمیشه؟؟

سلام.

در صفحات قبلی تاپیک توضیح داده شده بود. قبلاً روی کیف پول رایت کلیک میکردیم و گزینۀ Delete وجود داشت و گاهی اوقات اخطار میداد. الان که روی کیف پول خالی رایت کلیک کردم ، گزینۀ Delete ندیدم :-??

تا جایی که سایت وب مانی را بررسی کردم، توضیحی در این زمینه داده نشده

hamidkhan
يکشنبه ۲۳ خرداد ۸۹, ۱۹:۳۰
این وبمانیم داستانی شده.سه ماه قبل با نصب ویندوز جدید بعلت نداشتن کی فایل حساب غیر قابل دسترس شد با مکاتبات بسیار متوجه شدم که باید ای دی جدیدبسازم و ساختم - فرم انلاین ریاستور را هم کامل کردم -گفتن کبی باسبورت و اصل فرم درخواست ریاستور رو هم بفرست از طریق نمایندگی تهران فرستادم تا دو ماه میگفتن مدارک نرسیده دفتر تهران هم میگفت فرستادیم تا بالاخره قبول کردن که رسیده ولی گفتن دفتر تهران حق نداشته این مدارک را قبول کنه ودرخواست باید به تایید محضر برسه از اون طرف هم میگن مدارک باید به انگلیسی باشه از نظر مکاتبات هم فوقالعاده مثل اکثر سیستمهای روسی مشکل دارن سه ماهه به حسابم دسترسی ندارم اینا م که زبون نمیفهمن دفتر تهرانشونم همش میگه صبر کن و این داستان همچنان نمیدونم تا کی ادامه خواهد داشت.!!!!!!؟؟؟؟؟

Hadi.teimory
شنبه ۲۹ خرداد ۸۹, ۱۱:۱۰
سلام من در مراحل ثبت نام زمانی که می خوام کد فعال سازی که به ایمیلم ارسال شده رو وارد کنم ارور میده.طبق عکس:

لطفا راهنماییم کنید.ممنونم

OldModir3
شنبه ۲۹ خرداد ۸۹, ۱۲:۳۴
سلام من در مراحل ثبت نام زمانی که می خوام کد فعال سازی که به ایمیلم ارسال شده رو وارد کنم ارور میده.طبق عکس:

لطفا راهنماییم کنید.ممنونم

کیپرکلاسیک ویندوز 2000 را ساپورت میکنه:
WM Keeper Classic works with Windows 2000, Windows XP, and Windows 2003. To use the Russian version of WM Keeper Classic, you should have a Russian-language or a localized English-language edition of the corresponding OS.

متاسفانه مرجعی برای بررسی و رفع اخطارهای این برنامه وجود ندارد.

کیپرکلاسیک را با کمک Your Uninstaller و با Super Mode حذف کنید. سیستم را ریست کرده ، مجدداً کیپرکلاسیک را نصب و تست کنید:
حذف کامل برنامه های نصب شده با 2010 Your Uninstaller! Pro ([Only registered and activated users can see links])

s_high_hopes
شنبه ۲۹ خرداد ۸۹, ۱۷:۱۹
سلام
من قصد افتتاح حساب داشتم
این ورژنی که بهم داد با اون که شما تو آموزش گفتین فرق داشت ولی گزینه هاش تقریباً شبیه بود حساب رو ساختم
در مرحله 8 شماره wmid رو به ایمیلم فرستاد و اون پنجره که شما گفتین نیومد و وارد برنامه و حسابم شد
حتی کیف پول هم ساختم
از مرحله 9 هم که فرموده بودین نیومد

1 - تموم شده یا کار دیگه ای هست که من باید انجام بهم ؟
2- یه پیغام داد که اینجوریه و قابل خوندن نیست

OldModir3
شنبه ۲۹ خرداد ۸۹, ۱۷:۳۱
سلام
من قصد افتتاح حساب داشتم
این ورژنی که بهم داد با اون که شما تو آموزش گفتین فرق داشت ولی گزینه هاش تقریباً شبیه بود حساب رو ساختم
در مرحله 8 شماره wmid رو به ایمیلم فرستاد و اون پنجره که شما گفتین نیومد و وارد برنامه و حسابم شد
حتی کیف پول هم ساختم
از مرحله 9 هم که فرموده بودین نیومد

1 - تموم شده یا کار دیگه ای هست که من باید انجام بهم ؟
2- یه پیغام داد که اینجوریه و قابل خوندن نیست

سلام.

افتتاح حساب وب مانی تقریباً یکسال پیش آپدیت شده و از آن زمان نحوۀ افتتاح حساب تا حدودی تغییر کرده است.

marjane
شنبه ۲۹ خرداد ۸۹, ۱۹:۱۲
سلام

متاسفانه با وجود اينكه اين سيستم يك سيستم مالي و نسبتا پرطرفداري است اما از نظر برنامه نويسي تا حدود بسيار زيادي ضعف دارد
يكي از اشكالاتي كه نرم افزار client اين سيستم در خود دارد اين است كه در بخش security check سورس اين برنامه محدوديتهاي آدرسي اشتباهي تعريف شده
اگر توجه بفرماييد اين نرم افزار در زمان نصب و بطور اتوماتيك اقدام به ثبت فايل امنيتي در سيستم كامپيوتري شما مي نمايد البته منظور من key file نيست اين فايل امنيتي وظيفه جلوگيري از نصب مجدد نسخه موازي اين نرم افزار را در سيستم به عهده دارد
در كد نويسي اين برنامه تعريف شده كه اين فايل مي بايست در درايو C كپي گردد و در زمانهاي Load اين برنامه در درايور ويندوز به دنبال آن مي گردد حال توجه بفرماييد در صورتيكه ويندوز شما در درايو C نصب نشده باشد اگر چه اين فايل در درايور C كپي شده اما Load شدن برنامه به دليل عدم مشاهده اين فايل و از طرفي وجود نرم افزار نصب شده در كامپيوتر شما دچار مشكل مي شود و از خود error هاي عجيبي ظاهر مي نمايد
جالب است كه بدانيد آدرس اين فايل در بخشي از فايلهاي اطلاعاتي اين برنامه ذخيره مي گردد اما برنامه در بعضي مواقع بدون توجه به آدرس صحيح فايل موجود در اين بخش و عدم جستجوي آن اقدام به اعلام Error مي نمايد
اين يكي از اشكالات برنامه نويسي اين نرم افزار است كه ظاهرا در نسخه جديد 3.9.2.1 كه چندي پيش بيرون داده شده رفع گرديده

AR.dadkhah
يکشنبه ۶ تير ۸۹, ۱۰:۲۷
با سلام

من به تازگي يك حساب باز كردم و هر بار كه برنامه رو باز ميكنم يك پيغام خطا به من ميده كه متوجه اون نميشم .
از دوستان خواهش ميكنم در اين مورد راهنمايي كنند

Your WebMoney Keeper has been connected from another computer or you have changed the hardware or operating system before logging into your WebMoney Keeper. An activation code sent to the email or phone number, which you provided during the registration process, should be entered on the website - [Only registered and activated users can see links] You will not be able to send funds, pay invoices, withdraw funds and perform a few other transactions from your WebMoney Keeper until you enable these transaction on your new or upgraded computer (this process is called activation and you can find detailed information on it here - [Only registered and activated users can see links]

جاي نقطه چين ها دو تا ادرس هست
دوستان اگر ممكن هست در سطح اكابر توضيح بديد تا بنده متوجه بشم

ضمنا خيلي هم احتياجش دارم اگر لطف كنيد و كمي زودتر راهنمايي بفرماييد خيلي ممنون
ميشم:">
با سپاس

OldModir3
يکشنبه ۶ تير ۸۹, ۱۰:۴۸
با سلام

من به تازگي يك حساب باز كردم و هر بار كه برنامه رو باز ميكنم يك پيغام خطا به من ميده كه متوجه اون نميشم .
از دوستان خواهش ميكنم در اين مورد راهنمايي كنند

Your WebMoney Keeper has been connected from another computer or you have changed the hardware or operating system before logging into your WebMoney Keeper. An activation code sent to the email or phone number, which you provided during the registration process, should be entered on the website - [Only registered and activated users can see links] You will not be able to send funds, pay invoices, withdraw funds and perform a few other transactions from your WebMoney Keeper until you enable these transaction on your new or upgraded computer (this process is called activation and you can find detailed information on it here - [Only registered and activated users can see links]

جاي نقطه چين ها دو تا ادرس هست
دوستان اگر ممكن هست در سطح اكابر توضيح بديد تا بنده متوجه بشم

ضمنا خيلي هم احتياجش دارم اگر لطف كنيد و كمي زودتر راهنمايي بفرماييد خيلي ممنون
ميشم:">
با سپاس

سلام.

پست زیر را ببینید:

abbas67set
سه شنبه ۸ تير ۸۹, ۱۸:۴۷
سلام
من میخوام حسابم رو از alias passport به formal passport تغییر دهم ولی در همان مرحله اول اخطار میده که باید ای پی تنظیم شود و خودش هم تنظیمات را قرار داده اما باز هم همان اخطار رو میده
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

AR.dadkhah
شنبه ۱۲ تير ۸۹, ۱۰:۲۳
با سلام

من ميخام ويندوزم رو عوض كنم البته دو تا ويندوز رو سيستم دارم يه اكس پي و يكي سون و ميخام سون رو فرمت كنم ميخام بدونم براي حسابم در وب ماني مشكلي پيش نمياد ؟

دوستان لطفا راهنمايي بفرماييد.

باتشكر

mgh_ir
شنبه ۱۲ تير ۸۹, ۱۲:۵۸
ببخشید دوستان این سوال رو میپرسم فرق اینا با هم چیه؟

WMZ, WMR, WMU, WME, WMB, WMY, WMG

marjane
شنبه ۱۲ تير ۸۹, ۱۳:۵۵
با سلام

من ميخام ويندوزم رو عوض كنم البته دو تا ويندوز رو سيستم دارم يه اكس پي و يكي سون و ميخام سون رو فرمت كنم ميخام بدونم براي حسابم در وب ماني مشكلي پيش نمياد ؟

دوستان لطفا راهنمايي بفرماييد.

باتشكر

سلام آقاي AR.dadkhah

اگر از key file خود كپي تهيه نماييد خير مشكلي پيش نمي آيد
پس از تهيه كپي از فايل مربوطه و ذخيره سازي آن و نيز پس ازتغيير ويندوز, در زمان نصب نرم افزار وبماني مي بايست فايل مربوطه را در پاسخ به پرسش مرتبط Load نماييد

marjane
شنبه ۱۲ تير ۸۹, ۱۳:۵۹
ببخشید دوستان این سوال رو میپرسم فرق اینا با هم چیه؟

WMZ, WMR, WMU, WME, WMB, WMY, WMG

سلام آقاي mgh_ir

هر يك از نمادهاي فوق معرف يك نوع ارز در سيستم وبماني مي باشد
در زير چند نمونه از انواع نمادهايي كه بيش از انواع ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد را مشاهده مي نماييد

matin5
يکشنبه ۱۳ تير ۸۹, ۱۲:۳۳
سلام

دوستان من ویندوز را عوض کردم و حالا بر نامه بالا نمیاد.

من کی فایل و اکسس تو کی فایل هم دارم ولی اکسس تو کی فایل را قبول نمی کنه.

محبت کنید را هنمائی کنید.

OldModir3
يکشنبه ۱۳ تير ۸۹, ۱۳:۲۱
سلام

دوستان من ویندوز را عوض کردم و حالا بر نامه بالا نمیاد.

من کی فایل و اکسس تو کی فایل هم دارم ولی اکسس تو کی فایل را قبول نمی کنه.

محبت کنید را هنمائی کنید.
سلام.

به احتمال زیاد پسورد را اشتباه وارد می کنید و یا فایل دچار مشکل شده.

اگر از فایل بک آپ گرفته اید، بک آپ را تست کنید.

zagros1
يکشنبه ۱۳ تير ۸۹, ۱۴:۲۱
جناب غقاری من امروز یک حساب وبمانی براساس راهنمایی های شما (پست آموزش افتتاح حساب)بازکردم با اینهمه بخش 9 :
"9- وبمانی برای امنیت حساب یک فایل رمز شده مختص حساب شما می سازد. در این مرحله باید این فایل را در مسیری که مشخص می کنید، روی کامپیوترتان ذخیره نمایید..... " انجام نشد وازمن کدی نخواست آیا مشگلی پدید آمده وباید دوباره حساب را بازکنم ؟ سپاسگزارمیشوم مرا راهنمایی فرمایید.

OldModir3
يکشنبه ۱۳ تير ۸۹, ۱۵:۰۲
جناب غقاری من امروز یک حساب وبمانی براساس راهنمایی های شما (پست آموزش افتتاح حساب)بازکردم با اینهمه بخش 9 :
"9- وبمانی برای امنیت حساب یک فایل رمز شده مختص حساب شما می سازد. در این مرحله باید این فایل را در مسیری که مشخص می کنید، روی کامپیوترتان ذخیره نمایید..... " انجام نشد وازمن کدی نخواست آیا مشگلی پدید آمده وباید دوباره حساب را بازکنم ؟ سپاسگزارمیشوم مرا راهنمایی فرمایید.
افتتاح حساب تا حدودی تغییر کرده. پست زیر را بیننید:

hamidkhan
يکشنبه ۱۳ تير ۸۹, ۱۶:۳۲
دوستان ایا کسی هست که برای وبمانی گواهی امضای محضری که توسط دادگستری هم تایید شده باشه گرفته باشه؟
اگر جواب مثبت هست کدام دفترخانه و با چه مراحلی؟
ممنون.

hamidkhan
چهارشنبه ۱۶ تير ۸۹, ۱۹:۴۳
کسی نبود؟

OldModir3
پنجشنبه ۱۷ تير ۸۹, ۰۱:۲۱
دوستان ایا کسی هست که برای وبمانی گواهی امضای محضری که توسط دادگستری هم تایید شده باشه گرفته باشه؟
اگر جواب مثبت هست کدام دفترخانه و با چه مراحلی؟
ممنون.

کسی نبود؟

سلام.

برای وریفای کردن از نمایندگی وب مانی ([Only registered and activated users can see links]) کمک بگیرید.

hamidkhan
پنجشنبه ۱۷ تير ۸۹, ۱۰:۲۰
آقای غفاری با سلام و تشکر.
راستش این مشکلو خود نماینده وبمانی درست کرده . البته مسعله وریفای کردن نیست بلکه ری استور کردن است که ظاهرا وبمانی امضای تاییدشده محضری که مهر دادگستری هم داشته باشه میخواد و دادگستری زمانی مهر تایید میزنه که تایید امضای محضری در سربرگ دفترخونه باشه که هیچ دفترخونه ای تا حالا بیدا نکردم که تایید امضارو تو سر برگ خودش بزنه.

armin321
شنبه ۲۶ تير ۸۹, ۲۲:۰۱
سلام

آیا برای معاملات کوچک مثل 100 دلار "وب مانی مینی" هم باید وری فای بشه؟
مثلا هاتفایل میخواد 100 دلار برام بریزه و من اون 100 دلار رو برای کسی که میخواد برام ریال کنه بریزم؟

OldModir3
شنبه ۲۶ تير ۸۹, ۲۳:۱۳
سلام

آیا برای معاملات کوچک مثل 100 دلار "وب مانی مینی" هم باید وری فای بشه؟
مثلا هاتفایل میخواد 100 دلار برام بریزه و من اون 100 دلار رو برای کسی که میخواد برام ریال کنه بریزم؟
سلام
خیر. نیازی به وریفای نیست.

mohsen.d
چهارشنبه ۳۰ تير ۸۹, ۱۶:۲۸

page: [Only registered and activated users can see links]
Error description
:سلام
من وقتی وبمانیم را انلاین میکنم این ارور را می دهد مشکل چیست
لطفا من را راهنمایی کنید متشکرم
Requested resource is not found

OldModir3
چهارشنبه ۳۰ تير ۸۹, ۱۷:۳۷

page: [Only registered and activated users can see links]
Error description
:سلام
من وقتی وبمانیم را انلاین میکنم این ارور را می دهد مشکل چیست
لطفا من را راهنمایی کنید متشکرم
Requested resource is not found
سلام.

تصویر اخطار را قرار دهید.

mohsen.d
چهارشنبه ۳۰ تير ۸۹, ۱۸:۱۳

Error description: Requested resource is not found.

masoudm
چهارشنبه ۳۰ تير ۸۹, ۲۰:۲۳

Error description: Requested resource is not found.

منم یکبار مشکل شما رو داشتم با پشتیبانیشون که تماس گرفتم گفتن باید مرورگر دیفالت ویندوز رو اینترنت اکسپلورر بزارید تا این مشکل به وجود نیاد .

برای این کار از طریق Start گزینه set program access and defaults اقدام کنید

محمّد
پنجشنبه ۳۱ تير ۸۹, ۰۳:۵۱
سلام
من مراحل ثبت نام در وبمانی رو طی کردم ولی وقتی به مرحله transfer registration in webmoney میرسم یعنی اونجایی که نوار سبزرنگ پر و خالی می شود هر چقدر منتظر میشیم اتفاقی نمیفته ، مشکل از چی هستش و کلا این مرحله چقدر زمان مییبره من تا یک دو ساعت هم منتظر بودم ولی دیگه در همون مرحله باقی مونده و به مرحله بعدی نمیره مشکل از چی هستش
و دیگر اینکه در سایت .... که با وبمانی کار می کنه میخواستم ببینم که باید وبمانی وریفای باشه یا احتیاجی نداره
مرسی

OldModir3
پنجشنبه ۳۱ تير ۸۹, ۰۹:۴۷
سلام
من مراحل ثبت نام در وبمانی رو طی کردم ولی وقتی به مرحله transfer registration in webmoney میرسم یعنی اونجایی که نوار سبزرنگ پر و خالی می شود هر چقدر منتظر میشیم اتفاقی نمیفته ، مشکل از چی هستش و کلا این مرحله چقدر زمان مییبره من تا یک دو ساعت هم منتظر بودم ولی دیگه در همون مرحله باقی مونده و به مرحله بعدی نمیره مشکل از چی هستش
و دیگر اینکه در سایت .... که با وبمانی کار می کنه میخواستم ببینم که باید وبمانی وریفای باشه یا احتیاجی نداره
مرسی
سلام.

سرویس دهندۀ اینترنت خود را تغییر داده و تست کنید.

بحث در مورد سایتهای مورد نظر شما در انجمن ممنوع است. از پشتیبانی سایت مورد سئوال کنید.

محمّد
پنجشنبه ۳۱ تير ۸۹, ۱۶:۴۲
سلام.

سرویس دهندۀ اینترنت خود را تغییر داده و تست کنید.

بحث در مورد سایتهای مورد نظر شما در انجمن ممنوع است. از پشتیبانی سایت مورد سئوال کنید.
سلام
دستتون درد نکنه سرویس اینترنت رو عوض کردم مشکل حل شد فقط بعد از اینکه آیدی رو داد دیگه اون فایل رمز دار که شما تو آموزش گفته بودید نفرستاد که من ذخیره کنم و همینطور ایمیل فعال سازی رو نفرستاد و مستقیما برنامه اجرا شد . الان میخواستم بدونم که اکانت من فعال هستش یا نه چون برنامه اجر میشه تو کامپیوتر ولی فایل رمز دار رو برای نصب در کامپیوتر نفرستاده و ایمیل فعال سازی هم اصلا نفرستاد.
یک سوال دیگه داشتم که چطور اکانتم رو شارژ کنم لینکی که شما در صفحات قبل قرار دادید کار نمیکنه و همینطور چطور باید پول هایی که به حساب واریز میشه رو در ایران نقد کرد .
خیلی ممنون هستم

محمّد
شنبه ۲ مرداد ۸۹, ۲۰:۰۳
من حساب وبمانی رو باز کردم و ایمل فعالسازیش هم با کمی تاخیر اومد و فعالش کردم و فورمال پاسپورت هم گرفتم ولی اون فایل رمز دار رو که در آموزش گفته بودید رو اصلا برای من نفرستاد میخواستم بدونم مشکلی نداره اکانت من و میتونم شارژش کنم ؟؟؟
برای شارژ کردن از همین لینک باید استفاده کرد ؟
میشه یکم توضیح بدید.
بعدش وبمانی من که وریفای نشده هست اگه در ماه مثلا بین یک تا دو هزار پول جابه جا بشه وبمانی حسابم رو نمیبنده و مشکلی پیش نمیاد ؟
مرسی

OldModir3
شنبه ۲ مرداد ۸۹, ۲۳:۲۴
سلام
دستتون درد نکنه سرویس اینترنت رو عوض کردم مشکل حل شد فقط بعد از اینکه آیدی رو داد دیگه اون فایل رمز دار که شما تو آموزش گفته بودید نفرستاد که من ذخیره کنم و همینطور ایمیل فعال سازی رو نفرستاد و مستقیما برنامه اجرا شد . الان میخواستم بدونم که اکانت من فعال هستش یا نه چون برنامه اجر میشه تو کامپیوتر ولی فایل رمز دار رو برای نصب در کامپیوتر نفرستاده و ایمیل فعال سازی هم اصلا نفرستاد.
یک سوال دیگه داشتم که چطور اکانتم رو شارژ کنم لینکی که شما در صفحات قبل قرار دادید کار نمیکنه و همینطور چطور باید پول هایی که به حساب واریز میشه رو در ایران نقد کرد .
خیلی ممنون هستم

من حساب وبمانی رو باز کردم و ایمل فعالسازیش هم با کمی تاخیر اومد و فعالش کردم و فورمال پاسپورت هم گرفتم ولی اون فایل رمز دار رو که در آموزش گفته بودید رو اصلا برای من نفرستاد میخواستم بدونم مشکلی نداره اکانت من و میتونم شارژش کنم ؟؟؟
برای شارژ کردن از همین لینک باید استفاده کرد ؟
میشه یکم توضیح بدید.
بعدش وبمانی من که وریفای نشده هست اگه در ماه مثلا بین یک تا دو هزار پول جابه جا بشه وبمانی حسابم رو نمیبنده و مشکلی پیش نمیاد ؟
مرسی

سلام.

برای ذخیرۀ فایل Key پست زیر را ببینید:

بله.
برای خرید وب مانی به لینک زیر مراجعه کنید:

بعد از واریز وجه، فرم را پر کنید. حساب شما کمتر از چند ساعت اداری شارژ خواهد شد.

در مورد وب مانی وریفای نشده، اگر نقل و انتقالات در حساب شما زیاد است حساب را وریفای کنید. معیار خاصی برای بلاک کردن حسابها وجود ندارد.

zagros1
يکشنبه ۳ مرداد ۸۹, ۱۱:۵۷
جناب غفاری من چندین بار است که keeper classic را از چند جا دانلود و اینستال میکنم با اینهمه هربارکه میخواهم برنامه را راه اندازی کنم با این error روبرو میشوم:
WebMoney.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
مشگل چیست ؟ راهنمایی بفرمایید.

OldModir3
يکشنبه ۳ مرداد ۸۹, ۱۲:۳۸
جناب غفاری من چندین بار است که keeper classic را از چند جا دانلود و اینستال میکنم با اینهمه هربارکه میخواهم برنامه را راه اندازی کنم با این error روبرو میشوم:
WebMoney.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
مشگل چیست ؟ راهنمایی بفرمایید.
سلام.

نباید مشکلی برای اجرای کیپرکلاسیک وجود داشته باشد. احتمالاً مشکل از ویندوز شما است.

از چه ویندوزی استفاده می کنید؟

zagros1
يکشنبه ۳ مرداد ۸۹, ۱۲:۵۷
XP

OldModir3
يکشنبه ۳ مرداد ۸۹, ۱۵:۵۱
XP
اگر امکانش هست در یکی دیگه از درایوها ویندوز نصب کنید و تست کنید.

در غیر اینصورت ویندوزتون را آپدیت کنید. همچنین سیستم را با آنتی ویروسی آپدیت شده اسکن کنید.

محمّد
يکشنبه ۳ مرداد ۸۹, ۲۰:۰۶
سلام
آقای قفاری خیلی ممنون از مشاوره های قبلی ، فقط یک سوال دارم من موقعی که برنامه وبمانی رو اجرا می کنم ، قسمت پایین پنجره برنامه در قسمت security میزنه warning check security setting یک علامت ضربدر هم روی قفل داره میخواستم بدونم علتش چیه . چجوری مشکل برطرف میشه ؟
مرسی

OldModir3
دوشنبه ۴ مرداد ۸۹, ۰۹:۵۱
سلام
آقای قفاری خیلی ممنون از مشاوره های قبلی ، فقط یک سوال دارم من موقعی که برنامه وبمانی رو اجرا می کنم ، قسمت پایین پنجره برنامه در قسمت security میزنه warning check security setting یک علامت ضربدر هم روی قفل داره میخواستم بدونم علتش چیه . چجوری مشکل برطرف میشه ؟
مرسی
سلام.

خواهش میکنم.

این اخطار مهم نیست. با کلیک برروی آیکن اخطار، جزئیات نشان داده می شود.

saeedppp
دوشنبه ۴ مرداد ۸۹, ۱۰:۳۵
سلام دوستان
میشه یکی کمکم کنه...
من تازه کارم
من حساب مب مانی باز کردم
ولی تو هر سایتی که میخوام موجودی حسابمو افزایش بدم این ارورو میده
You have failed to enter the secured area of Merchant WebMoney Transfer!

Probably, your digital signature has failed the verification or your WebMoney Keeper is offline.

2|no ticket, len:undefined|1

Wait for your WebMoney Keeper to connect to the certification server and click here to retry

یا این هرور

Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found.

دیگه کلافه شدم...هر کی کمک کنه واقعا ممنون میشم

OldModir3
دوشنبه ۴ مرداد ۸۹, ۱۴:۰۶
سلام دوستان
میشه یکی کمکم کنه...
من تازه کارم
من حساب مب مانی باز کردم
ولی تو هر سایتی که میخوام موجودی حسابمو افزایش بدم این ارورو میده
You have failed to enter the secured area of Merchant WebMoney Transfer!

Probably, your digital signature has failed the verification or your WebMoney Keeper is offline.

2|no ticket, len:undefined|1

Wait for your WebMoney Keeper to connect to the certification server and click here to retry

یا این هرور

Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found.

دیگه کلافه شدم...هر کی کمک کنه واقعا ممنون میشم
سلام.

اخطار اول: کیپرکلاسیک اجرا و یا آنلاین نیست.

متوجه منظورتون از افزایش موجودی در سایتها نشدم :-?

saeedppp
دوشنبه ۴ مرداد ۸۹, ۱۶:۰۵
این اخطار اول که فرمودید از کجا درستش کنم....
منظورم مثلا سایت .... هست

OldModir3
دوشنبه ۴ مرداد ۸۹, ۱۷:۲۹
این اخطار اول که فرمودید از کجا درستش کنم....
منظورم مثلا سایت .... هست
سئوال و بحث در مورد سایتهای b e t در انجمن ممنوع است.

این سئوالات را از پشتیبانی سایت مربوط بپرسید.

در کل برای شارژ وب مانی باید WMZ (شمارۀ کیف پول دلاری) و WMID حساب خود را به شخص واریز کننده اعلام کنید تا انتقال انجام شود.

saeedppp
پنجشنبه ۷ مرداد ۸۹, ۰۱:۵۴
این چه مشکلیه من پیدا کردم!!
با لپ تابم میتونم وارد برنامه بشم ولی با کامپیوترم نه!!
این ارورو میده!

OldModir3
پنجشنبه ۷ مرداد ۸۹, ۱۱:۲۵
این چه مشکلیه من پیدا کردم!!
با لپ تابم میتونم وارد برنامه بشم ولی با کامپیوترم نه!!
این ارورو میده!
فایل key و پسورد دسترسی به آن را درست وارد برنامه نکرده اید ویا پسورد ورود به حساب را اشتباه وارد می کنید.

saeedppp
پنجشنبه ۷ مرداد ۸۹, ۲۰:۵۶
ممنون...حالا چیکار کنم؟ برنامه رو پاک کنم دوباره نصب کنم؟

OldModir3
جمعه ۸ مرداد ۸۹, ۰۰:۲۵
ممنون...حالا چیکار کنم؟ برنامه رو پاک کنم دوباره نصب کنم؟

با استفاده از برنامۀ زیر کیپرکلاسیک را Uninstall کرده و مجدداً نصب کنید:

sajjad405
شنبه ۹ مرداد ۸۹, ۱۳:۴۲
سلام به دوستان گلم،و مديران زحمتكش و آگاه فروم

ببخشيد،من يه مشكلي پيدا كردم با حساب Webmoney،كه الان 3 روزه دارم باهاش سرو كله ميزنم،اما فايده نداره كه نداره،به خدا ديگه خسته شدم،دوستان و مديران عزيز،اگر من رو راهنمايي بفرماييد،واقعا دعاتون ميكنم.
اما مشكل چيه؟

من حدود 4 روز پيش،از سايتي 100$ WMZ خريدم،اما وقتي كه ميخواستم اونو به WMZ ديگه انتقال بدم،يه ارور اومد،كه برو تنظيمات security حسابت رو چك كن.
منم رو پيغام هشدار امنيتي پايين برنامه ي كلاسيك،كليك كردم،ديدم اين پيغام رو داده:

با كلي كلنجار رفتن باهاش،فهميدم كه اشكالش اينه كه سايت امنيت E-NUM براي اكانت من،تاييد بوسيله ي اس ام اس رو فعال كرده،كه براي انتقال،حتما بايد از طريق اس ام اس،بايد ايميلي كه باهاش در سايت E-NUM ثبت نام كردم رو تاييد كنم،تا بتونم انتقال بدم WMZ رو!
و اما مشكل من اينه،كه وقتي كه به اين سايت ([Only registered and activated users can see links]) ميرم،و گزنيه ي دوم رو يعني تاييد با اس ام اس رو انتخاب ميكنم،يه پيغام برام مياد كه يه اس ام اس براي شماره اي كه باهاش تو سايت ثبت نام كردي،فرستاده شده،كد اون اس ام اس رو وارد كن،تا عمليات تكميل بشه.
اما مشكل بزرگ من،اينكه كه نميدونم چرا اين اس ام اس،نمياد برام،لازم به ذكر كه من شماره ي دائمي همراه اول رو وارد كردم،و اس ام اس بدستم نميرسه،اين در حاليه كه،با يه ايميل و شماره ي ايرانسل ثبت نام كردم،و با اون اين فرايند رو انجام دادم،اس ام اس براحتي به دستم رسيد،و ايميل تاييد شد.
من حتي رفتم تو تنظيمات خود سايت وب ماني،اونجا ايميل اكانت رو به ايميلي كه تازه ساختم و تاييده انجام شد روش،تغيير دادم.بعد رفتم تو سايت تنظيمات امنيتي وب ماني ([Only registered and activated users can see links])،تا از بخش E-num و confirmation تنظيمات تاييده با اس ام اس رو غير فعال كنم،اما وقتي كه اس ام اس مياد به شماره ايرانسل و من كد رو وارد ميكنم،پيغام ميده كه شما تنها ميتوانيد با همان ايميل و شماره همراه ثبت نامي ،ايميل خود را تاييد كنيد،و شماره ي ثبت نامي من هم همراه اوله،و اس ام اس نمياد براش!:(
من حتي براي support سايت وب ماني و خود E-num هم ايميل زدم،ولي الان 3 روز گذشته،هنوز هيچ جوابي ندادن.
نميدونم تكليف اون پول چي ميخواد بشه؟!!!!
عزيزان اگر راه حلي به نظرتون ميرسه،خواهش من رو مساعدت بفرماييد.
دوستدارتون
شاد زي،شادي آفرين
يا حق

hamidkhan
شنبه ۹ مرداد ۸۹, ۱۵:۴۵
دوست عزیز امیدوارم مشکل شما هرچه زودتر حل شود.
راستش استفاده از وبمانی تا وقتی خوبه که شما به مشکل برنخوری ولی با ایجاد اولین مشکل تازه ادم متوجه میشه که چقدر این سیستم مزخرفه و تا بیاد مشکلو به مسولین این شرکت حالی کنه ماهها زمان میبره.
من بعلت تغییر ویندوز و نداشتن کی فایل طبق مقررات شرکت درخواست ریاستور کردم که با گذشت بیش از 5 ماه و ارسال چند باره مدارک مختلف و صرف کلی هزینه تازه 2 روز قبل حساب ری استور شد ولی فقط میتونم وارد حساب بشم و وقتی میخوام وبمانی بفرستم این ارور رو میده Incorrect corespondents WMID"
حالا خدا میدونه رفع این یکی چقدر طول میکشه. لایو چت که ندارن جواب ایمیلهارم خیلی خیلی دیر میدن.
دوستان خیلی مراقب باشن فقط در حد رفع احتیاج با این سیستم کار کنن.

jetext
شنبه ۹ مرداد ۸۹, ۱۷:۲۰
سلام
من امروز ویندوز رو عوض کردم. وقتی برنامه رو نصب کردم ازم key file رو خواست که بهش دادم ولی بعد یک پیام تو برنامه داد که یک کد از طریق موبایل برات میاد تا اون رو تو فلان جا وارد کنی. منتهی هر چی منتظر موندم این اس ام اس نیومد.
چیکار کنم؟

jetext
يکشنبه ۱۰ مرداد ۸۹, ۱۸:۳۹
سلام
من امروز ویندوز رو عوض کردم. وقتی برنامه رو نصب کردم ازم key file رو خواست که بهش دادم ولی بعد یک پیام تو برنامه داد که یک کد از طریق موبایل برات میاد تا اون رو تو فلان جا وارد کنی. منتهی هر چی منتظر موندم این اس ام اس نیومد.
چیکار کنم؟
بالاخره بعد از کلی وقت پیغام گیر صوتیشون زنگ زد و کد رو خوند.

حالا یک سوال دیگه، نمیشه کیف پول رو پاک کرد؟

OldModir3
يکشنبه ۱۰ مرداد ۸۹, ۲۰:۱۸
بالاخره بعد از کلی وقت پیغام گیر صوتیشون زنگ زد و کد رو خوند.

حالا یک سوال دیگه، نمیشه کیف پول رو پاک کرد؟
خیر. نمیشه

beheshti
دوشنبه ۱۱ مرداد ۸۹, ۲۲:۱۹
سلام
من یک حساب باز کردم ولی فکر می کنم یا به من رمز و کد الکترونیک نداد یا اگر داده نمی دونم کجا ذخیره کردم
حالا باید چیکار کنم ؟
با تاخیر کد امد
متشکرم بهشتی

Hadi.teimory
سه شنبه ۱۲ مرداد ۸۹, ۲۳:۲۰
سلام و درود بر شما آقای غفاری عزیز

من به تازگی ویندوز لپ تاپ ریکاوری کردم . و از کی فایلم قبلا روی سی دی کپی داشتم , بعد از نصب نرم افزار وبمانی و وارد کردن و دادن آدرس کی فایل برای مرتبه اول لوگین شد ولی حالا که چند روز گذشته با وارد کردن همان پسورد اخطار میده . بایستی چه کنم ؟

ممنونم :)

sajjad405
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۸۹, ۱۸:۰۷
سلام و درود بر شما آقای غفاری عزیز

من به تازگی ویندوز لپ تاپ ریکاوری کردم . و از کی فایلم قبلا روی سی دی کپی داشتم , بعد از نصب نرم افزار وبمانی و وارد کردن و دادن آدرس کی فایل برای مرتبه اول لوگین شد ولی حالا که چند روز گذشته با وارد کردن همان پسورد اخطار میده . بایستی چه کنم ؟

ممنونم :)

سلام
از اروري كه ميده،پيداست كه شما پسوردي كه وارد ميكنيد،متغاير با پسوردي است كه از آن كي فايل تهيه كرديد.مطمئنيد كه كي فايل رو درست وارد كرديد؟يا پسورد رو تغيير نداديد؟

شاد زي و شادي آفرين
يا حق

Captive
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۸۹, ۲۱:۵۴
سلام دوستان

من دیروز یه جساب جدید باز کردم ، و الانم کامل اکی شده منتهی روزی 60-70 تا SMS واسم میاد که Your code is... بدجوری اعصابم رو خورد کرده.. کسی راه حلی چیزی داره؟

پ.ن : پول SMS مگه واسه اینا نمیره : ))

OldModir3
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۸۹, ۲۲:۴۳
سلام دوستان

من دیروز یه جساب جدید باز کردم ، و الانم کامل اکی شده منتهی روزی 60-70 تا SMS واسم میاد که Your code is... بدجوری اعصابم رو خورد کرده.. کسی راه حلی چیزی داره؟

پ.ن : پول SMS مگه واسه اینا نمیره : ))
سلام.

آلپاری هم گاهی اوقات اینطوری میشه.

باید صبر کنید تا تموم بشه :D

farnazjoon
شنبه ۳۰ مرداد ۸۹, ۱۵:۳۲
سلام من تو هرکدوم از این سایت ها که وب مانی کار میکنند می خوام پول بریزم در آخرین مرحله واریز نمیشه و این پیغامو میده لطفا بگید چیکار کنم خیلی لازم دارم

IP Address of payment and Keeper is different. Please, enable On IP-Blocking on security.wmtransfer.com. step=10, code=-4

OldModir3
شنبه ۳۰ مرداد ۸۹, ۱۶:۳۵
سلام من تو هرکدوم از این سایت ها که وب مانی کار میکنند می خوام پول بریزم در آخرین مرحله واریز نمیشه و این پیغامو میده لطفا بگید چیکار کنم خیلی لازم دارم

IP Address of payment and Keeper is different. Please, enable On IP-Blocking on security.wmtransfer.com. step=10, code=-4
آی پیه مرورگر با کیپر کلاسیک یکی نیست. تنظیمات مرورگر را بررسی کرده و یا مرورگر خود را تغییر دهید.

farnazjoon
شنبه ۳۰ مرداد ۸۹, ۱۸:۲۷
آی پیه مرورگر با کیپر کلاسیک یکی نیست. تنظیمات مرورگر را بررسی کرده و یا مرورگر خود را تغییر دهید.
با فایر فاکس هم امتحان کردم نشد کجای این تنظیمات رو باید بررسی کنم؟

OldModir3
شنبه ۳۰ مرداد ۸۹, ۲۱:۳۸
با فایر فاکس هم امتحان کردم نشد کجای این تنظیمات رو باید بررسی کنم؟
در فایرفاکس Tools/Options/Advanced/Network/Settings گزینۀ No P r o x y را فعال کنید.

همانطوری که در چت توضیح داده شد اگر مشکل حل نشد بهتر است سیستم عامل دیگری(در درایو دیگر) نصب و تست کنید.

farnazjoon
دوشنبه ۱ شهريور ۸۹, ۲۲:۲۶
ممنون حل شد اکسپلور را رمو کردم و دوباره نصب کردم حل شد!!

Captive
سه شنبه ۲ شهريور ۸۹, ۱۲:۴۶
حالا شاید به این تایپیک مربوط نباشه ، اما پبشنهاد میکنم به هیچ وجه با IE اینترنت اکسپلورر کار نکنید که از امنیت و سرعت پایینی بر خورداره.

shohreh_trader
شنبه ۶ شهريور ۸۹, ۲۰:۴۲
با سلام و روزبخیر
جناب قاری
من کامپیوترم را که وبمانی رویش نصب بوده ری کاوری کردم الان فایل وبمانی هست ولی اصلا باز نمیشه و من هیچ کاری نمیتونم با اون انجام بدم همچنین صفحه ای که باز میشه به زبون روسی هست و من هیچی ازش نمیفهمم لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر فراوان

OldModir3
دوشنبه ۸ شهريور ۸۹, ۱۲:۵۷
با سلام و روزبخیر
جناب قاری
من کامپیوترم را که وبمانی رویش نصب بوده ری کاوری کردم الان فایل وبمانی هست ولی اصلا باز نمیشه و من هیچ کاری نمیتونم با اون انجام بدم همچنین صفحه ای که باز میشه به زبون روسی هست و من هیچی ازش نمیفهمم لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر فراوان
سلام.

آموزشهای زیر را ببینید:

samanjan007
جمعه ۱۲ شهريور ۸۹, ۲۲:۲۶
سلام
از ايران مثلا بانك سامان ميشه دلار يا يورو به حساب وب ماني انتقال داد ؟

OldModir3
شنبه ۱۳ شهريور ۸۹, ۰۰:۰۴
سلام
از ايران مثلا بانك سامان ميشه دلار يا يورو به حساب وب ماني انتقال داد ؟
سلام.

خیر. امکان ارسال دلار از ایران به وب مانی وجود ندارد.

می توانید از خدمات ایران-فارکس استفاده کنید:

beheshti
دوشنبه ۱۵ شهريور ۸۹, ۱۶:۵۰
سلام
ایا با یک ایپی ادرس می شود دو تا حساب باز کرد ؟

OldModir3
دوشنبه ۱۵ شهريور ۸۹, ۱۸:۰۳
سلام
ایا با یک ایپی ادرس می شود دو تا حساب باز کرد ؟
سلام.

بله. می توانید چند حساب در وب مانی داشته باشید.

omid_safari
سه شنبه ۱۶ شهريور ۸۹, ۱۸:۱۵
سلام
من یک اکانت دارم که کمی از پولم توش هست. دیروز ویندوزم رو عوض کردم و دوباره webmoney keeper classic رو نصب کردم که متاسفانه دیگه نمیتونم توی حسابم برم.
WMID و password رو که میزنم میگه فایل لایسنس رو باید واردش کنم که ندارم.
بعد درخواست ریکاوری دادم که یه ایمیل برام اومد ولی لینکش اجرا نمیشه.
این محتوی ایمیل هست.
xxx ها رو خودم زدم.

Please, be informed that WebMoney Transfer Verification Center has received a request from the IP address 91.99.xxx.xxx to restore access to WMID 2602203xxxxx, containing [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]@gmail.com) e-mail address among the personal details.
If the request wasn't initiated by you or you didn't lose access to your WMID, please ignore or remove this message.
If you have initiated this request you need to open and register new account or use another existing WMID, belonging to you in order apply for WMID Access Restoration. As soon as this is done, please go to [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) log-in using your new or existing WMID.

میشه lمشخصات کامل حسابم رو براتون توی پیام خصوصی ارسال کنم تا حسابمو برام بازیابی کنین؟
تازه امروز به حسابتون ریال ریختم که دوباره وبمانی بخرم ولی نمیدونم این پولو بریزم تو اکانت قدیم یا جدید.

omid_safari
سه شنبه ۱۶ شهريور ۸۹, ۲۳:۴۰
آقا عجب دنگ و فنگی داره. اسکن پاسپورتم رو خواستن آپلود کنم براشون.
حالا باید صبر کنم اگه تایید کنند موجودی رو به WMID جدیدم انتقال میدن.
کارمزد هم کم میشه.

OldModir3
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۸۹, ۰۹:۳۲
سلام
من یک اکانت دارم که کمی از پولم توش هست. دیروز ویندوزم رو عوض کردم و دوباره webmoney keeper classic رو نصب کردم که متاسفانه دیگه نمیتونم توی حسابم برم.
WMID و password رو که میزنم میگه فایل لایسنس رو باید واردش کنم که ندارم.
بعد درخواست ریکاوری دادم که یه ایمیل برام اومد ولی لینکش اجرا نمیشه.
این محتوی ایمیل هست.
xxx ها رو خودم زدم.

Please, be informed that WebMoney Transfer Verification Center has received a request from the IP address 91.99.xxx.xxx to restore access to WMID 2602203xxxxx, containing [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]@gmail.com) e-mail address among the personal details.
If the request wasn't initiated by you or you didn't lose access to your WMID, please ignore or remove this message.
If you have initiated this request you need to open and register new account or use another existing WMID, belonging to you in order apply for WMID Access Restoration. As soon as this is done, please go to [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) log-in using your new or existing WMID.

میشه lمشخصات کامل حسابم رو براتون توی پیام خصوصی ارسال کنم تا حسابمو برام بازیابی کنین؟
تازه امروز به حسابتون ریال ریختم که دوباره وبمانی بخرم ولی نمیدونم این پولو بریزم تو اکانت قدیم یا جدید.
سلام.

بازیابی حساب را باید شخصاً انجام بدهید.

akbar111
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۸۹, ۱۱:۴۶
کی فایل من گم شده چجوری می تونم بدست بیارم .. با تشکر

OldModir3
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۸۹, ۱۳:۳۰
کی فایل من گم شده چجوری می تونم بدست بیارم .. با تشکر
lost the file with WM Keeper secret keys ([Only registered and activated users can see links])

iran33
پنجشنبه ۱۸ شهريور ۸۹, ۲۱:۱۶
با سلام
من در سايت وب ماني يک کيف پول mini ايجاد کردم و 14wmz ان را شارز کردم
ولي با برداشت از ان مشکل دارم وقتي بخواهم از سايت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
خريد کنم بعد از وارد کردن Email و pass صفحه اي مياد که مشخصات واريز کننده است
و از من ميخواهد کيف پول انتخاب کنم که در اه هيچ کيف پولي نيست(مطابق عکس)
وبعد هم که confirm the payment ميزنم عمليات را ناموفق ميزند(مطابق عکس)
لطفا من را راهنمايي کنيد
با تشکر

OldModir3
پنجشنبه ۱۸ شهريور ۸۹, ۲۱:۳۷
با سلام
من در سايت وب ماني يک کيف پول mini ايجاد کردم و 14wmz ان را شارز کردم
ولي با برداشت از ان مشکل دارم وقتي بخواهم از سايت [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
خريد کنم بعد از وارد کردن Email و pass صفحه اي مياد که مشخصات واريز کننده است
و از من ميخواهد کيف پول انتخاب کنم که در اه هيچ کيف پولي نيست(مطابق عکس)
وبعد هم که confirm the payment ميزنم عمليات را ناموفق ميزند(مطابق عکس)
لطفا من را راهنمايي کنيد
با تشکر
سلام.

منظورتون اینه که حساب مینی باز کردید؟

تا جایی که میدونم این مراحلی که شما برای پرداخت آنلاین رفتید با کیپرکلاسیک کار میکنه

iran33
جمعه ۱۹ شهريور ۸۹, ۰۷:۳۹
بله من حساب mini باز کردم
و هنگام که بخواهم برای خرید بروم حساب mini را انتخاب میکنم
و ایمیل و پسوردم میزنم و باقی قضایا..............
اگه keeper انتخاب کنم باید با برنامه وارد شوم که من حسابم mini است

OldModir3
جمعه ۱۹ شهريور ۸۹, ۱۱:۲۹
بله من حساب mini باز کردم
و هنگام که بخواهم برای خرید بروم حساب mini را انتخاب میکنم
و ایمیل و پسوردم میزنم و باقی قضایا..............
اگه keeper انتخاب کنم باید با برنامه وارد شوم که من حسابم mini است
متاسفانه تجربه ای برای کار با حساب مینی ندارم.

قبل از اینکه وارد مراحل پرداخت شوید به حساب مینی وارد شوید و سپس مراحل پرداخت را انجام بدهید شاید مشکل حل شد.

iran33
جمعه ۱۹ شهريور ۸۹, ۱۳:۰۰
امتحان کردم نشد
به نظر شما باید چه کار کنم مشکل از کجاست؟؟
از سایت یااز حساب وب مانی منه؟؟؟
میشه یه حساب keeper باز کنم پول را از mini به keeper انتقال بدم؟؟
یا از وب مانی به kashu...انتقال بدم؟؟؟؟

OldModir3
جمعه ۱۹ شهريور ۸۹, ۱۶:۴۸
امتحان کردم نشد
به نظر شما باید چه کار کنم مشکل از کجاست؟؟
از سایت یااز حساب وب مانی منه؟؟؟
میشه یه حساب keeper باز کنم پول را از mini به keeper انتقال بدم؟؟
یا از وب مانی به kashu...انتقال بدم؟؟؟؟
فکر میکنم حساب کلاسیک باز کنید بهتر باشه.

iran33
شنبه ۲۰ شهريور ۸۹, ۱۱:۳۱
با کلاسیک هم نشد
به نظر شما چون وب مانی من wmz است
و سایتی که میخواهم بخرمwme
است مشکل ندارد؟؟؟؟ و نباید یکسان باشد
میشه تبدیل wmz به wme را توضیح دهید
اگه امکان داره یه سایت که وب مانی به paypal تبدیل میکنه معرفی کنید؟؟؟
با تشکر

OldModir3
شنبه ۲۰ شهريور ۸۹, ۱۲:۴۹
با کلاسیک هم نشد
به نظر شما چون وب مانی من wmz است
و سایتی که میخواهم بخرمwme
است مشکل ندارد؟؟؟؟ و نباید یکسان باشد
میشه تبدیل wmz به wme را توضیح دهید
اگه امکان داره یه سایت که وب مانی به paypal تبدیل میکنه معرفی کنید؟؟؟
با تشکر

دقیقآً مشکل همین است.

باید کیف پول یورویی ایجاد کرده و دلار را به یورو تبدیل کنید:

iran33
شنبه ۲۰ شهريور ۸۹, ۱۴:۳۷
میشه بیشتر توضیح دهید
من یک کیفwme در keeper classic ساختم
ولی وقتی رو ان کلیک راست میکنم exchange میزنم
ارور میده و میگد باید add fund ....
لطفا من را راهنمایی کنید؟؟؟

OldModir3
شنبه ۲۰ شهريور ۸۹, ۲۳:۱۲
میشه بیشتر توضیح دهید
من یک کیفwme در keeper classic ساختم
ولی وقتی رو ان کلیک راست میکنم exchange میزنم
ارور میده و میگد باید add fund ....
لطفا من را راهنمایی کنید؟؟؟

روی کیف پولی که در آن موجودی دارید رایت کلیک کنید و Exchange WM to WM را انتخاب کنید.

تصویر زیر نمایش داده می شود:

این تصویر تبدیل یورو به دلار را نشان می دهد

iran33
شنبه ۲۰ شهريور ۸۹, ۲۳:۵۸
من رو exchane میزنم بعدش این میاد
وبعد هم صفحع که باید مبلغ وارد کنم که البته disableو next هم disable است:(:(
و نمیشد مبلغ وارد کرد
File #1: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza_egbali
يکشنبه ۲۸ شهريور ۸۹, ۰۰:۲۸
سلام
من امروز ویندوز رو عوض کردم پسورد هم یادم نیست چطوری پسورد رو بدست بیارم؟

OldModir3
يکشنبه ۲۸ شهريور ۸۹, ۱۰:۱۵
سلام
من امروز ویندوز رو عوض کردم پسورد هم یادم نیست چطوری پسورد رو بدست بیارم؟
سلام.

اگر موجودی حساب کم هست بهتره حساب جدیدی باز کنید و تمامی پسوردها و فایل key را ذخیره کنید. مراحل ریکاوری خیلی وقت گیر است.

صفحات قبلی تاپیک را مطالعه کنید.

nimafire
دوشنبه ۱۲ مهر ۸۹, ۲۰:۵۶
سلام به همه دوستان.
من پی از تعویض ویندوز به هیچ عنوان نمیتونم به حساب هم دسترسی داشته باشم. با اینکه فایل کلید را دارم و پسورد فایل و حساب را هم به درستی وارد میکنم.
نمیدونم چکار کنم.
من این دو فایل رو دارم

364910386828.kwm

121739453316.kwm

اما بازم لوگین نمیکنه و ایراد میگیره

marjane
سه شنبه ۱۳ مهر ۸۹, ۰۰:۱۹
سلام به همه دوستان.
من پی از تعویض ویندوز به هیچ عنوان نمیتونم به حساب هم دسترسی داشته باشم. با اینکه فایل کلید را دارم و پسورد فایل و حساب را هم به درستی وارد میکنم.
نمیدونم چکار کنم.
من این دو فایل رو دارم

364910386828.kwm

121739453316.kwm

سلام آقاي nimafire

با كسب اجازه از جناب غفاري عزيز

اگر چه متن error را اعلام نكرديد اما اگر تمامي مراحل نصب را به درستي انجام داده باشيد و فايل كليد را نيز موجود داشته باشيد معمولا پس از نصب مجدد ويندوز و در پي آن نرم افزار وبماني, ‌باز هم سايت مربوطه به شما error مي دهد و علت آن هم ثبت نشدن ويندوز شماست
بنابر اين مي بايست بر روي لينكي كه در همان error به شما مي دهد كليك نماييد و حروف مندرج در ميانه صفحه را در كادر مربوطه وارد نماييد تا كامپيوتر شما نيز ثبت گردد
البته قبل همه اينها بهتر است متن error مربوطه را در تاپيك قرار دهيد تا بررسي دقيق شود

OldModir3
سه شنبه ۱۳ مهر ۸۹, ۰۲:۰۵
سلام به همه دوستان.
نمیدونم چکار کنم.
من این دو فایل رو دارم

364910386828.kwm

121739453316.kwm

hamidkhan
چهارشنبه ۱۴ مهر ۸۹, ۱۲:۴۹
چطور میشه لیست ارسال و دریافت وبمانی در یکی دو ماه گذشته را مشاهده کرد؟

محسـن
چهارشنبه ۱۴ مهر ۸۹, ۱۴:۰۹
سلام
من بعد از تعويض ويندوز چون فايل كليد را نداشتم درخواست دريافت آن را دادم ولي پس از دريافت، پسورد آن بوسيله اس ام اس نيامد و من درخواست automated call-back را دادم ولي قسمت آخر پسوري كه براي من خوانده مي‌شود مفهوم نيست من چطوري مي‌تونم پسوردم را بازيابي كنم؟ چرا اس ام اس نمياد؟ اگر صداي ضبط شده‌ي آن را بزارم شما مي‌تونيد آن را براي من به متن تبديل كنيد؟
ممنون

nimafire
چهارشنبه ۱۴ مهر ۸۹, ۱۸:۰۲
با تشک از دوستان بابت پاسخ.
ببینید من کلید را انتخاب میکنم و 100 درصد کلمه عبور را به درستی وارد میکنم.اما اخطار میدهد که پسورد اشتباه است و یا کلید با wmid شما همخوانی ندارد.

OldModir3
چهارشنبه ۱۴ مهر ۸۹, ۱۸:۲۷
چطور میشه لیست ارسال و دریافت وبمانی در یکی دو ماه گذشته را مشاهده کرد؟

سلام.

روی کیف پول مورد نظر دوبار کلیک کنید تا هیستوری باز شود.

Tiesto
جمعه ۱۶ مهر ۸۹, ۱۶:۴۳
سلام
من برای گرفتن پرسنال پاسپورت مشکل دارم و از شما کمک می خوام
راستش من تاپیک وریفای تاپیک رو خوندم که چند تا سوال برام پیش اومده

تارخ پست خیلی قدیمی هست آیا روشن کماکان همین هست؟
بعد تو لیستی کسانی که وریفای می کنند الان یک شخص ایرانی هست که تو تهران هست باید چه طور مدارک رو براش بفرستیم؟(عکس ضمیمه هست)

نمایندگی تو تهران نداره حضوری بریم انجام بدیم

کمک لطفا

OldModir3
جمعه ۱۶ مهر ۸۹, ۱۷:۴۲
سلام
من برای گرفتن پرسنال پاسپورت مشکل دارم و از شما کمک می خوام
راستش من تاپیک وریفای تاپیک رو خوندم که چند تا سوال برام پیش اومده

تارخ پست خیلی قدیمی هست آیا روشن کماکان همین هست؟
بعد تو لیستی کسانی که وریفای می کنند الان یک شخص ایرانی هست که تو تهران هست باید چه طور مدارک رو براش بفرستیم؟(عکس ضمیمه هست)

نمایندگی تو تهران نداره حضوری بریم انجام بدیم

کمک لطفا

سلام.

لینک با پیام خصوصی ارسال شد.

موفق باشید.

Captive
سه شنبه ۲۰ مهر ۸۹, ۱۶:۲۵
سلام به دوستان گلم،و مديران زحمتكش و آگاه فروم

ببخشيد،من يه مشكلي پيدا كردم با حساب Webmoney،كه الان 3 روزه دارم باهاش سرو كله ميزنم،اما فايده نداره كه نداره،به خدا ديگه خسته شدم،دوستان و مديران عزيز،اگر من رو راهنمايي بفرماييد،واقعا دعاتون ميكنم.
اما مشكل چيه؟

سلام

دوست عزیز شما مشکلت حل شد ؟ اگه آره چه کار کردید؟

shohreh_trader
پنجشنبه ۲۹ مهر ۸۹, ۱۴:۲۵
با سلام و روزبخیر
سوال:پیرو بحثهای پیش آمده در مورد اینترنت ایران اگر خدای نکرده مساله ای پیش آمد و ما مجبور شدیم در یکی از کشورهای همسایه که با ایران مشترک المنافع هستن و بانکهای ایرانی در آنجا فعالیت دارند فارکس کارکنیم تکلیف با وبمانی و نحوه برداشت پول چگونه میشود(جهت پیش بینی-امیدوارم کار به آنجاها نکشد)
با تشکر فراوان

Hasnaa_Dubai
پنجشنبه ۲۹ مهر ۸۹, ۱۵:۲۰
با سلام و روزبخیر
سوال:پیرو بحثهای پیش آمده در مورد اینترنت ایران اگر خدای نکرده مساله ای پیش آمد و ما مجبور شدیم در یکی از کشورهای همسایه که با ایران مشترک المنافع هستن و بانکهای ایرانی در آنجا فعالیت دارند فارکس کارکنیم تکلیف با وبمانی و نحوه برداشت پول چگونه میشود(جهت پیش بینی-امیدوارم کار به آنجاها نکشد)
با تشکر فراوان

Just Come To Ukraine

You Will Be Easy Here

!!

Don't Hesitate

!!

tajerfx
دوشنبه ۳ آبان ۸۹, ۱۵:۴۲
آیا میشه یه نفر 2 تا حساب وبمانی بسازه ؟
در مورد روش ثبت نام آیا تغییری ایجاد شده که همون ابتدای ثبت نام شماره موبایل میخواد ؟
و اینکه اگه یه فایل راهنمای ثبت نام به صورت pdf میدادین خیلی خوب میشد
مرسی

OldModir3
دوشنبه ۳ آبان ۸۹, ۱۶:۴۰
آیا میشه یه نفر 2 تا حساب وبمانی بسازه ؟
در مورد روش ثبت نام آیا تغییری ایجاد شده که همون ابتدای ثبت نام شماره موبایل میخواد ؟
و اینکه اگه یه فایل راهنمای ثبت نام به صورت pdf میدادین خیلی خوب میشد
مرسی

سلام.

بله، می توانید دو حساب داشته باشید (با ایمیل و موبایل متفاوت)

آموزش افتتاح حساب وبمانی ([Only registered and activated users can see links]) (برخی مراحل تا حدودی تغییر کرده است)

farzadof
چهارشنبه ۵ آبان ۸۹, ۲۰:۱۸
میبخشید جناب قاری
میشه مراحل انتقال وب مانی به حساب بانکی رو توضیح بدین؟
اصلا چنین چیزی امکان داره؟
اگه نه پس بی زحمت منو راهنمایی کنید.
میخاستم بدونم مثلا ما با یک بروکری کار میکنیم که میشه از طریق وب مانی برداشت کرد.خوب این پول به عنوان وب مانی میره تو حساب وب مانی.تا اینجا درسته؟
چطور میتونیم معادل ریالی اونو دریافت کنیم؟
ممنون از زحمات شما بزرگوار عزیز

OldModir3
چهارشنبه ۵ آبان ۸۹, ۲۳:۴۵
میبخشید جناب قاری
میشه مراحل انتقال وب مانی به حساب بانکی رو توضیح بدین؟
اصلا چنین چیزی امکان داره؟
اگه نه پس بی زحمت منو راهنمایی کنید.
میخاستم بدونم مثلا ما با یک بروکری کار میکنیم که میشه از طریق وب مانی برداشت کرد.خوب این پول به عنوان وب مانی میره تو حساب وب مانی.تا اینجا درسته؟
چطور میتونیم معادل ریالی اونو دریافت کنیم؟
ممنون از زحمات شما بزرگوار عزیز
سلام.

به دلیل تحریم ایران، امکان ارسال و دریافت بانکی پول به روسیه وجود ندارد.

می توانید از خدمات خرید و فروش وب مانی ایران-فارکس ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید و یا اینکه بدون استفاده از پول های الکترونیکی، با استفاده از خدمات شارژ و برداشت دلار در بروکرهای پشتبانی شده ([Only registered and activated users can see links])، واریز و برداشت را انجام دهید.

اگر قصد ترید در فارکس را دارید پیشنهاد می شود که از خدمات ایران-فارکس استفاده کنید تا نیازی به پرداخت کارمزد وب مانی نداشته باشید.

موفق باشید.

MAJID12
سه شنبه ۱۱ آبان ۸۹, ۲۲:۳۵
سلام بفرمائید موقع ثبت نام وب مانی شماره تلفن به چه صورتی باید نوشته شود
ممنون

OldModir3
چهارشنبه ۱۲ آبان ۸۹, ۱۱:۲۶
سلام بفرمائید موقع ثبت نام وب مانی شماره تلفن به چه صورتی باید نوشته شود
ممنون
سلام.

در تاپیک زیر توضیح داده شده:

MAJID12
چهارشنبه ۱۲ آبان ۸۹, ۲۲:۵۳
سلام.

در تاپیک زیر توضیح داده شده:

ولی قبول نمی کن مثلا وقتی 09357514968 یا 09152444304 میزنی قبول نمیکند
به هر صورتی وارد می کنید ایراد می گیرد لطفا دقیقا ذکر فرمائید
تایپک فوق هم قدیمی است مراجعه کننده رو بامشکل مواجه میکنه

hamidkhan
پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۱۰:۵۴
دوست عزیز اینطور هم امتحان کنید.
0098915444304 یا 00989357514968
بعد از کد کشور دیگه صفر لازم نیست.
بجای دوصفر علامت + را هم امتحان کن.اونم میشه.

OldModir3
پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۱۱:۱۶
0 را وارد نکنید. به عنوان مثال 98-21-1234567

MAJID12
پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۱۸:۵۷
0 را وارد نکنید. به عنوان مثال 98-21-1234567

ممنون اخرش به صورت 00989355555555 قبول کرد;)

MAJID12
پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۲۲:۳۸
موقع ثبت نام کد رمز وفایل رمز نخواست ایا حذف شده این مرحله؟

OldModir3
پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۲۳:۳۲
موقع ثبت نام کد رمز وفایل رمز نخواست ایا حذف شده این مرحله؟

مراحل ثبت نام کمی تغییر کرده. پست زیر را ببینید و از فایل key بک آپ بگیرید:

azim_274
جمعه ۱۴ آبان ۸۹, ۱۶:۲۷
سلام
من یک حساب وبمانی مینی ثبت نام کردم یه مدتی باهاش کار کردم خوب بود ولی یه مشکل برام پیش اومده هر کسی میخواد پول بفرسته ارور میده و نمیتونه بفرسته حتی 1 دلار هم نمیشه بفرسته ولی من میتونم پول بفرستم باهاش ارورش اینه Recipient,s purse incoming limit exceeded

2- حالا میخوام وبمانی کلاسیک هم داشته باشم باید چیکار کنم دوباره کلاسیک را ثبت نام کنم با همون مشخصات قبلی که برای مینی ثبت نام کردم مشکلی پیش نمیاد ؟ نمیشه همین حساب را تبدیل کرد ؟

hamidkhan
جمعه ۱۴ آبان ۸۹, ۱۸:۳۴
دوست عزیز کلاسیک از اول ثبت نام کن سبس موجودی حساب مینیتو انتقال بده اونجا بعد هم حتما برای کلاسیک کی فایل هم درست کن و سعی کن هیچ مشکلی بیش نیاد چون حل شدن مشکل اینا ماهها طول میکشه.

hamidwt
دوشنبه ۱ آذر ۸۹, ۱۳:۲۱
سلام دوستان
من یه مشکلی پیدا کردم , وبمانی پسوردم رو قبول نمیکرد گفتم شاید فایل key خراب شده , بعد یه فایل جدید ساختم و سیو کردم حالا purse منو که پول توش بود نمیشناسه میگه باید یه جدید بسازی یا فایل purse قبلی رو وارد کنی , منم همچین فایلی ندارم , چکار باید بکنم تا purse قبلیم برگرده؟

Mortal_777
دوشنبه ۱ آذر ۸۹, ۲۳:۳۲
[سلا م. من وب مانی خودمو تو یه کامپیوتر دیگه باز کردم . همه مراحل ثبت آدرس ای پی کامپیوتر جدیدو انجام دادم . فقط هنگام دپوزیت Confirmation Code: می خواد . کدی که جدیدا ارسال میشه به گوشی . من خطمو عوض کردم . خط قبلی خودمو ندارم . چیکار کنم . کممممممممممکککک

سلا . من وب مانی خودمو تو یه کامپیوتر دیگه باز کردم . همه مراحل ثبت آدرس ای پی کامپیوتر جدیدو انجام دادم . فقط هنگام دپوزیت Confirmation Code: می خواد . کدی که جدیدا ارسال میشه به گوشی . من خطمو عوض کردم . خط قبلی خودمو ندارم . چیکار کنم . کممممممممممکککک

من میخوام شماره تلفنی رو که به وب مانی دادم عوض کنم . کمممممممممممممممممممممممک

یکی به من کمک کنه . چطور Code SMS رو غیرفعال کنم ؟

اقا من هنگ کردم . یکی به من کمک کنه . چطور Code SMS رو غیرفعال کنم ؟