PDA

View Full Version : دانلود متاتریدر و Advanced GET به همراه چارتهای ذخیره شده و تنظیمات کامل در یک فایل

OldModir3
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۸۷, ۰۱:۱۵
دانلود متاتریدر و Advanced GET به همراه چارتهای ذخیره شده و تنظیمات کامل در یک فایل نصب

یکی از مشکلاتی که برای کاربران جدید برای کار با Advanced GET وجود دارد ، راه اندازی و تنظیم متاتریدر و سپس AGET و در نهایت تنظیم و ذخیره ی چارتها میباشد.

راه حلی که برای کوتاه شدن این مسیر وجود دارد استفاده از متاتریدری از پیش نصب شده میباشد. چارتهای ذخیره شده در AGET به محل ذخیره شدن فایلهای prn حساس میباشند. چنانچه آدرس فولدر خروجی فایلهای prn تغییر کند ، چارتهای ذخیره شده Load نمی شوند.
به عنوان مثال شما از متاتریدر MIG استفاده میکرده اید و حال قصد تغییر متاتریدر خود برای خروجی فایلهای prn را دارید. با تغییر آدرس متاتریدر و سپس data paths در AGET ، چارتهای ذخیره شده Load نمیشوند. تنظیم و ذخیره ی مجدد چارتها ، زمانبر میباشد.

فایل Setup تهیه شده ، متاتریدر فیبوگروپ را به همراه Advanced GET در آدرس D :\FIBO Group نصب کرده و Shortcut (میانبر) از فایلهای اجرایی بروی Desktop و منوی استارت ایجاد می کند.

علت انتخاب درایو D این بوده که ممکن است در برخی از کامپیوترها درایو C و فولدر Program Files در دسترس نباشد (مثل کافی نتها) به این ترتیب شما به راحتی میتوانید فایلهای خروجی این فایل Setup را برروی data traveler (فلش) حمل کرده و در سیستمهای مختلف مورد استفاده قرار دهید.

از اندیکاتور Live Chart Export طراحی شده توسط آقای باقری عزیز ([Only registered and activated users can see links]) (commerçant ([Only registered and activated users can see links])) در این متاتریدر استفاده شده و خروجی فایلها در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

چارتهای ذخیره شده در AG شامل 198 جفت ارز و برای 7 تایم فریم مختلف (تایمهای M15 ، M30 ، H1 ، H4 ، D1 ، W1 و MN ) میباشد.

[Only registered and activated users can see links]

برروی چارتها ، اندیکاتورهای مورد نیاز (اسیلاتور ، الیوت تریگر و ... ) که در تاپیک آموزش ذکر شده ، قرار داده شده است.

هیستوری چارتهای موجود در متاتریدر (در حدود 24 مگابایت) در این فایل قرار گرفته و به این ترتیب کاربرانی که از دایل آپ برای اتصال به اینترنت استفاده میکنند نیازی به انتظار زیاد برای دانلود اطلاعات چارتها ندارند (دفعه ی اول که فایل را دانلود می کنید آپدیت شدن چارتها ممکن است 15-30 دقیقه زمان ببرد)

*اندیکاتور Live Chart Export در حالت تنظیم شده تا 7 تایم فریم بعد از تایم 15 دقیقه ای را خروجی میدهد ، تمامی تایم فریمها از 15 تا 43200 (ماهیانه) در دسترس هستند.

چنانچه جفت ارزی در لیست فراموش شده ، متذکر شوید تا در آینده علاوه بر رفع مشکلات فعلی به لیست اضافه شود.

*پس از دانلود و نصب ،به تاپیک افتتاح حساب مجازی و آزمایشی در فیبوگروپ (Demo Account) ([Only registered and activated users can see links]) مراجعه کرده و حساب دمو ایجاد کنید. پس از کانکت شدن متاتریدر ، Advanced GET را اجرا کرده و چارت مورد نظر را Load کنید.

* این فایل پس از نصب ، قابلیت Uninstall نیز دارد.

* با توجه به اینکه در نگارش 1.6 به بعد ، برنامه ی Power Menu نیز همراه فایل ها نصب شده و در پوشه ی Startup قرار می گیرد، بعد از Uninstall کردن برنامه ، یکبار سیستم را Restart کنید تا بتوانید پوشه ی برنامه را Delete کنید.

* به مرور زمان و با تغییر قیمتها ممکن است پس از Load یک چارت ، کندلها نشان داده نشوند. برای حل این مشکل برروی آیکن Reset و سپس برروی آیکن Save [Only registered and activated users can see links] کلیک کنید.

*از این متاتریدر و فایلهای خروجی موجود در فولدر experts\files\Real Charts میتوانید برای ورود چارتها به برنامه های دیگر مانند Dynamic trader ، استفاده کنید.

امیدوارم مورد استفاده ی دوستان و کاربران عزیز قرار بگیرد.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])دانلود MetaTrader4+Advanced Get 7.6 نگارش 1.62 با حجم 18.43 مگابایت با قابلیت Resume ([Only registered and activated users can see links]) (آپدیت شده تا 16 جولای 2009)

راهنمای نصب به صورت تصویری ([Only registered and activated users can see links])

لطفاً سئوالات را خود را در تاپیک سئوالات شما درباره فایل متاتریدر و Advanced GET به همراه چارتهای ذخیره شده ([Only registered and activated users can see links]) مطرح کنید.

نکات:
- بعد از نصب برنامه و قبل از اجرای برنامه، فایل سرور دموی فیبوگروپ را از لینک زیر دانلود و در D:\FIBO Group\config جایگزین کنید:

- بعد از نصب برنامه و قبل از اجرای برنامه،وارد فولدر D:\FIBO Group\history شده و فولدر FIBO-FIBO Group MT4 Demo Server را حذف کنید.

- بعد از اجرای متاتریدر باید چند دقیقه صبر کنید تا هیستوری دانلود شود. ممکن است با دانلود شدن هیستوری فقط کندل های جدید در چارت نشان داده شود. برای حل این مشکل وارد تایم فریم های جداگانه (M15, H1, H4) در جفت ارز مورد نظر شده، Auto Scroll را غیرفعال کرده و کلید Home را برروی کیبورد نگه دارید تا هیستوریهای قبل هم دانلود شود.

OldModir3
جمعه ۲۱ فروردين ۸۸, ۱۶:۱۷
با استفاده از این برنامه میتوان، متاتریدری را که برای خروجی چارتهای AGET استفاده می شود به SysTray فرستاد.

بعد از دانلود ، فایل را Extract کرده و دوبار برروی PowerMenu 1.5.1.exe کلیک کنید. برنامه اجرا شده و فایل اجرایی در پوشه ی Programfiles و همچنین پوشه ی Startup کپی خواهد شد.

*اگر ویندوز را درایوی غیر از درایو C نصب کرده اید ، بعد از Extract ، وارد پوشه ی PowerMenu 1.5.1 شده ، برروی فایل PowerMenu 1.5.1.exe رایت کلیک کرده و Extract Here را انتخاب کنید و از برنامه بصورت Portable استفاده کنید.

OldModir3
پنجشنبه ۲۵ تير ۸۸, ۰۷:۵۲
نگارش 1.63 برای دانلود قرار گرفت.

متاتریدر و فایل های هیستوری آپدیت شدند.

لطفاً سئوالات را خود را در تاپیک سئوالات شما درباره فایل متاتریدر و Advanced GET به همراه چارتهای ذخیره شده ([Only registered and activated users can see links]) مطرح کنید.

h_nasa
سه شنبه ۱۹ آبان ۸۸, ۰۰:۵۵
سلام
من نرمافزار را نصب کردم در فیبوگروب هم ثبتانم شدم ونرمافزار فیبوگروب هم اجرا شد اما در نرمافزارAdvanced Get 7.6 EOD را باز می کنم وجفت ارزهارا می خواهم لود کنم لود نمی شود صفحه سفید است اشکال کارمن کجاست

h_nasa
سه شنبه ۱۹ آبان ۸۸, ۱۱:۲۱
سلام
کسبی است جواب سوال مرا بدهد

OldModir3
سه شنبه ۱۹ آبان ۸۸, ۱۶:۳۹
سلام
من نرمافزار را نصب کردم در فیبوگروب هم ثبتانم شدم ونرمافزار فیبوگروب هم اجرا شد اما در نرمافزارAdvanced Get 7.6 EOD را باز می کنم وجفت ارزهارا می خواهم لود کنم لود نمی شود صفحه سفید است اشکال کارمن کجاست

سلام
کسبی است جواب سوال مرا بدهد

تاریخ سیستم (ویندوز) را چک کنید که درست تنظیم شده باشه.

بعد از اینکه متاتریدر را اجرا کردید و در بروکر فیبو حساب دمو ایجاد کردید ، برای اولین بار باید حدود نیم ساعت آنلاین باشید تا چارتها آپدیت شوند.

OldModir3
پنجشنبه ۲۱ آبان ۸۸, ۱۹:۱۶
بعد از حدود دو سال کار با این نرم افزار به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم و برای همیشه از سیستم حذفش کردم.

پیشنهاد میکنم وقت خودتون را زیاد روی این نرم افزار نگذارید.

در آینده این تاپیک آپدیت نخواهد شد.

h_nasa
يکشنبه ۲۴ آبان ۸۸, ۰۰:۳۱
سلام من این برنامه رانصب کردم حالا برنامه خوبی است که باهش کار کنم این برنامه با فیبوگروب کار می کند اخه من نرمافزار متاتریدر دیگر هم نصب است یک سوال دیگر برای ترید ایا باید در خود متاترید ترید کرد یا دربرنامه نرمافزاری Advanced Get 7.6 EOD متاتریدر ایا این چارتها الان که هستند نیاز به ابدیت دارند یا نه سوال بعدی تایم فرم 60 دقیقه و15 در نرم افزار کار نمی کند غیرفعال است دلیلش چیست روزانه وهفتگی وماهنانه است

h_nasa
يکشنبه ۲۴ آبان ۸۸, ۲۱:۵۲
سلام یکنفر جواب مارا بدهد این سایت راهنمایی نمی کند من را

OldModir3
دوشنبه ۲۵ آبان ۸۸, ۱۸:۴۰
سلام من این برنامه رانصب کردم حالا برنامه خوبی است که باهش کار کنم این برنامه با فیبوگروب کار می کند اخه من نرمافزار متاتریدر دیگر هم نصب است یک سوال دیگر برای ترید ایا باید در خود متاترید ترید کرد یا دربرنامه نرمافزاری Advanced Get 7.6 EOD متاتریدر ایا این چارتها الان که هستند نیاز به ابدیت دارند یا نه سوال بعدی تایم فرم 60 دقیقه و15 در نرم افزار کار نمی کند غیرفعال است دلیلش چیست روزانه وهفتگی وماهنانه است

ادوسند گت فقط برای تحلیل است و باید در متاتریدر ترید کنید.

با توجه به اینکه نرم افزار ک-ر-ک شده است چارتها به اسم روزانه باز می شوند.

سئوالات بعد از مدتی به تاپیک سئوالات شما درباره فایل متاتریدر و Advanced GET به همراه چارتهای ذخیره شده ([Only registered and activated users can see links]) منتقل می شوند.

OldModir3
پنجشنبه ۱۲ آذر ۸۸, ۱۳:۱۶
بعد از حدود دو سال کار با این نرم افزار به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم و برای همیشه از سیستم حذفش کردم.

پیشنهاد میکنم وقت خودتون را زیاد روی این نرم افزار نگذارید.

در آینده این تاپیک آپدیت نخواهد شد.

یکی از دوستان سئوالی را در پیام خصوصی مطرح کرده که لازم دونستم در همین تاپیک جواب بدهم.

اگر از ادوسندگت استفاده می کنید ، برای تحلیل استفاده کنید نه ترید. بعد از تحلیل می توانید در کنار این برنامه از روشهای ساده و پربازده (مثل رسم خطوط روند) در متاتریدر برای ترید استفاده کنید.

شاید از دلایل عدم موفقیت در دسترس نبودن نگارش اصلی برنامه است و نمی توان از امکانات کامل برنامه استفاده کرد و استفاده ی ما در ترید نوع 1 و 2 (بیشتر ترید نوع 1) خلاصه می شود. (مواردی که گفته شد نتایج تجربه ی شخصیست و ممکن است اشتباه باشد)

gerami
جمعه ۱۳ آذر ۸۸, ۱۷:۴۲
با سلام برای اینکه چارتها به روز شوند ایا باید هر بار که نرمافزار را باز میکنیم متاتریدر فیبو گروپ را هم باز کنیم تا به اینترنت متصل شود ؟ از ورژن 8 هم اگر ادرس ان را به همان ادر س درایو دی داد میتوان استفاده کرد ؟ وایا به جای فیبو گروپ میتوان از متاتریدر دیگری در این مورد استفاده کرد یعنی همان اندیکاتور لایو چارت را در متاتریدر دیگر روی ارزها گذاشت و از ورژن 8 استفاده کرد ؟متشکرم

gerami
جمعه ۱۳ آذر ۸۸, ۱۷:۴۸
با سلام در نصب این دو نرمافزار یعنی متا وادونس دو برنامه به نامهای زیر هم نصب میشود لطفا بفرمایید از انها چه استفاده هایی میشود ؟ وچگونه ؟ متشکرم
برنامه AGET Auto-OpenClose
برنامه PowerMenu

naser_h60
جمعه ۱۳ آذر ۸۸, ۱۸:۴۴
با سلام در نصب این دو نرمافزار یعنی متا وادونس دو برنامه به نامهای زیر هم نصب میشود لطفا بفرمایید از انها چه استفاده هایی میشود ؟ وچگونه ؟ متشکرم
برنامه AGET Auto-OpenClose
برنامه PowerMenu
در مورد دو برنامه كه شما فرموديد اولي براي كساني هست كه در تايم پايين كار ميكنند و بايد مرتبا ادونسد گت رو باز و بسته كنند در مورد نحوه كاربردش هم تو يه تاپيك به همين نام ميتونيد نحوه كارش رو ببينيد .
در مورد دومي هم اگه اجراش كنيد در كليك چپ شما يه گزينه اضافه ميشه با همين نام كه اگه روي هر برنامه يا صفحه بخواهيد اون رو اجرا كنيد به قسمت سمت راست پايين كنار نشانگر ولوم يا همون ساعت منتقل ميشود اين هم براي اين استفاده دارد كه شما براي كار با ادونسد گت بايد متا رو هميشه لود شده داشته باشيد و اين ابزار اين امكان رو به شما ميده .
موفق باشيد ناصر :)

gerami
يکشنبه ۱۵ آذر ۸۸, ۱۸:۳۳
با سلام برای اینکه چارتها به روز شوند ایا باید هر بار که نرمافزار را باز میکنیم متاتریدر فیبو گروپ را هم باز کنیم تا به اینترنت متصل شود ؟ از ورژن 8 هم اگر ادرس ان را به همان ادر س درایو دی داد میتوان استفاده کرد ؟ وایا به جای فیبو گروپ میتوان از متاتریدر دیگری در این مورد استفاده کرد یعنی همان اندیکاتور لایو چارت را در متاتریدر دیگر روی ارزها گذاشت و از ورژن 8 استفاده کرد ؟متشکرم

از دوستان لطفا در مورد سوالات در نقل قول بالا اگه کسی اطلاع دارد محبت جواب انها رابکشد. متشکرم

OldModir3
يکشنبه ۱۵ آذر ۸۸, ۱۸:۵۲
با سلام برای اینکه چارتها به روز شوند ایا باید هر بار که نرمافزار را باز میکنیم متاتریدر فیبو گروپ را هم باز کنیم تا به اینترنت متصل شود ؟
بله. چارتها بعد از آپدیت شدن در متاتریدر ، در ادوسندگت هم آپدیت خواهند شد.

از ورژن 8 هم اگر ادرس ان را به همان ادر س درایو دی داد میتوان استفاده کرد ؟
فایل معرفی شده در پست اول را دانلود و نصب کرده و آدرس نصب را تغییر ندهید تا چارتها به درستی Load شوند.

وایا به جای فیبو گروپ میتوان از متاتریدر دیگری در این مورد استفاده کرد یعنی همان اندیکاتور لایو چارت را در متاتریدر دیگر روی ارزها گذاشت و از ورژن 8 استفاده کرد ؟متشکرم
اگر میخواهید از متاتریدر دیگری استفاده کنید باید تنظیمات را از ابتدا انجام دهید. توضیحات کامل در تاپیک آموزش برنامه داده شده است:

نرم افزار Advanced GET و امواج الیوت ([Only registered and activated users can see links])

soficoo
يکشنبه ۱ فروردين ۸۹, ۲۰:۴۲
جناب غفاری بزرگوار با سلام یک سئوال کلی از حضرتعالی که پیشکسوت در فارکس هستید دارم و آن اینکه آیا وقت صرف کردن برای یادگیری نرم افزارهای متعدد مربوط به تحلیل بازار فارکس مثل ادونس گیت و دینامیک تریدر و آمی بروکر و متااستاک و غیره، میتواند کمکی به افزایش سود از فارکس داشته باشد؟؟

با تشکر

OldModir3
دوشنبه ۲ فروردين ۸۹, ۰۱:۵۳
جناب غفاری بزرگوار با سلام یک سئوال کلی از حضرتعالی که پیشکسوت در فارکس هستید دارم و آن اینکه آیا وقت صرف کردن برای یادگیری نرم افزارهای متعدد مربوط به تحلیل بازار فارکس مثل ادونس گیت و دینامیک تریدر و آمی بروکر و متااستاک و غیره، میتواند کمکی به افزایش سود از فارکس داشته باشد؟؟

با تشکر
سلام.

در پستهای قبل در این مورد توضیحاتی داده شده.

پیشنهاد میکنم برای ترید از روشهای ساده استفاده کنید و خودتون را درگیر استفاده از نرم افزارهای تحلیل نکنید.