PDA

View Full Version : سئوال و جوابهای کامپیوتری در این تاپیک

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

OldModir3
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۰۹:۵۷
با سلام
میخواستم بدونم از نظر تکنیکی قندی کردن آیپی متاتریدر امکان پذیر هست؟ یعنی میتونن کاری بکنن که دیگه دیتا به متا نرسه و اردرها از متا فرستاده نشه؟ کلا در ارتباط بین متا و سرور اختلال ایجاد کنن؟
سلام.

بله. اگر پورتهای استفاده شده متاتریدر را ببندند کانکت نمی کند. ولی اگر در تنظیمات متاتریدر دیده باشید با P-r-o-*x-y سرور هم می توان به متا وصل شد و راه های دیگری هم دارد :)

p_alipour
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۱۰:۲۱
حتما باید پر*و*ی رو به خود متا بدیم؟ یعنی با چیزپی*ان نمیشه کانکت شد؟

angella_ahrari
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۱۱:۴۵
سلام.

بله. اگر پورتهای استفاده شده متاتریدر را ببندند کانکت نمی کند. ولی اگر در تنظیمات متاتریدر دیده باشید با P-r-o-*x-y سرور هم می توان به متا وصل شد و راه های دیگری هم دارد :)

خیلی خوشحال نباشید آقای غفاری
با آمدن اینترنت وزین ملی دیگه باید جمیعا قند شکن هامون رو یا بذاریم لب کوزه آبشون رو بخوریم یا هم همون استفاده سابق رو از شون بکنیم و فقط برا چایی باهاشون قند بشکنیم.:P
به نظر من که فقط برین دنبال اینترنت م اه و ا ره ا ی، چون بعد از اومدن اینترنت ملی دیگه عملا اینترنتی وجود نخواهد داشت! :(
راستی میدونستین ک ر ه ش م ال ی :-O هم اینترنت ملی داره! کم کم داریم ما هم مثل کشورهای توسعه یافته و پیشرفته می شیم؛ خدا رو شکر >:D<

alireza1lover
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۱۶:۰۳
فرق نرم افزاره ک ر ک شده با رجیستر شده چیه ؟

ممکنه بعد از مدتی نرم افزار ک ر ک شده کار نکنه ؟

OldModir3
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۱۷:۱۸
خیلی خوشحال نباشید آقای غفاری
با آمدن اینترنت وزین ملی دیگه باید جمیعا قند شکن هامون رو یا بذاریم لب کوزه آبشون رو بخوریم یا هم همون استفاده سابق رو از شون بکنیم و فقط برا چایی باهاشون قند بشکنیم.:P
به نظر من که فقط برین دنبال اینترنت م اه و ا ره ا ی، چون بعد از اومدن اینترنت ملی دیگه عملا اینترنتی وجود نخواهد داشت! :(
راستی میدونستین ک ر ه ش م ال ی :-O هم اینترنت ملی داره! کم کم داریم ما هم مثل کشورهای توسعه یافته و پیشرفته می شیم؛ خدا رو شکر >:D<
اینترنت م ا ه و ا ر ه ای نیاز به مجوز دارد و راه بندازید دوسوته انفرادی هستید ;)

OldModir3
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۱۷:۲۲
فرق نرم افزاره ک ر ک شده با رجیستر شده چیه ؟

در نرم افزارهای ک ر ک شده فایل اصلی اجرای برنامه توسط فایل گروه ک ر ک کننده دستکاری و ثبت می شود. ممکن است ابتدا نیاز باشد فایل اجرایی برنامه را جایگزین کرده و سپس برای رجیستر برنامه سریال وارد کنید، این مدل استفاده از برنامه ها اگر از جای معتبری دانلود نکرده باشید، کمی (شاید هم زیاد) مشکل امنیتی دارد.

رجیستر برنامه ها با استفاده از سریال، امن ترین روش است که فایل اجرایی برنامه جایگزین نمی شود و فقط سریالی را وارد می کنید و برنامه رجیستر می شود دقیقاً شبیه وقتی که مبلغ را پرداخت می کنید و برنامه را می خرید.

ممکنه بعد از مدتی نرم افزار ک ر ک شده کار نکنه ؟

برخی از برنامه ها آنلاین سریال وارد شده را چک می کنند یا ممکن است آپدیت اتوماتیک داشته باشند که در اینصورت ممکن است از رجیستر خارج شوند.

PINK-LOVE
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۲۰:۱۳
سلام
جناب غفاری چجور میتونند شناسایی کنند که کی داره از اینترنت ما.هواره ای استفاده میکنه؟
آیا تا کسی اطلاعی نده قابل پیگیری هستش مثلا" با دستگاه خاصی که موج ارسالی و دریافتی رو بگیرن؟
ممنون.

angella_ahrari
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۲۱:۳۲
اینترنت م ا ه و ا ر ه ای نیاز به مجوز دارد و راه بندازید دوسوته انفرادی هستید ;)

فرمایش شما درسته البته، ولی خوب کی می خواد بفهمه؟!! حالا شما شاید مشکل داشته باشین، ولی برای ما که خونه مون پشت کوه هست فکر نکنم امواج ارسالی مو کسی بگیره :D

سلام
جناب غفاری چجور میتونند شناسایی کنند که کی داره از اینترنت ما.هواره ای استفاده میکنه؟
آیا تا کسی اطلاعی نده قابل پیگیری هستش مثلا" با دستگاه خاصی که موج ارسالی و دریافتی رو بگیرن؟
ممنون.

با اجازه جناب غفاری عزیز
در صورتی که شما اینترنت آنلاین استفاده کنی، یعنی علاوه بر دریافت داده از طریق ماهواره ارسال هم داشته باشی در این صورت امواج ارسالی شما روی دم و دستگاههای مخابراتی دور و بر اثر میذاره و اگه نزدیکتون مخابرات، بانک، نیروی انتذامی یا اداره اتلاعاتی چیزی باشه دیگه احتمالا لو برین (البته دقیقش رو من نمی دونم، دوستان اگه درجریان دقیق موضوع هستن بگن)
با تشکر

alireza1lover
شنبه ۲۰ فروردين ۹۰, ۲۱:۵۲
من میخواستم اینترنت م ا ه و ا ر ه ای بگیرم ولی حالا منصرف شدم

منطقه پیروزی(اول خ شکوفه ) وایمکس خوب پوشش میده ؟

یه نفر ببینه خوب پوشش میده یا نه ؟

وقتی تو سایت ایرانسل روی منطفه تحت پوشش کلیک میکنم نمیاد

من gprs ایرانسل استفاده میکنم ولی سرعت در حد دایال اپه

وقتی میخوام یه فایل 10 مگابایتی دانلود کنم 30 دقیقه یا بیشتر طول میکشه

news
يکشنبه ۲۱ فروردين ۹۰, ۰۱:۳۵
من میخواستم اینترنت م ا ه و ا ر ه ای بگیرم ولی حالا منصرف شدم

منطقه پیروزی(اول خ شکوفه ) وایمکس خوب پوشش میده ؟

یه نفر ببینه خوب پوشش میده یا نه ؟

وقتی تو سایت ایرانسل روی منطفه تحت پوشش کلیک میکنم نمیاد

من gprs ایرانسل استفاده میکنم ولی سرعت در حد دایال اپه

وقتی میخوام یه فایل 10 مگابایتی دانلود کنم 30 دقیقه یا بیشتر طول میکشه

فکر کنم آنتن بده چون از میدان کلانتری (احمدی سابق) به شعاع 1 کیلومتر به صورت کامل سرویس ارائه میده ایرانسل.

alireza1lover
يکشنبه ۲۱ فروردين ۹۰, ۱۲:۳۴
فکر کنم آنتن بده چون از میدان کلانتری (احمدی سابق) به شعاع 1 کیلومتر به صورت کامل سرویس ارائه میده ایرانسل.

پوشش قوی هست یا متوسط یا ضعیف ؟

هزینه نصب و راه اندازی هم ایرانسل می گیره ؟

من سرعتم پایینه هر چی میخوام به قسمت های مختلف در صفحه وایمکس ایرانسل برم نمیاد

OldModir3
يکشنبه ۲۱ فروردين ۹۰, ۱۲:۴۵
در لینک زیر مناطق را ببینید:
[Only registered and activated users can see links]

برای شما:

پوشش منطقه پیروزی ضعیف است.

چرا ADSL نمی گیرید؟

gerami
دوشنبه ۲۲ فروردين ۹۰, ۰۰:۲۱
با سلام نمیدونم چه ویروسی وارد کامپیوترم شده که برای تمام فایل ها وپوشه هایم با همان نام یک فایل تکراری ایجاد کرده ورا ه مقابله با ان را هم نمیدانم لطفا اگر دوستان راه حلی دارند بفرمایند تا استفاده کنیم .با تشکر .>:D<

angella_ahrari
دوشنبه ۲۲ فروردين ۹۰, ۰۹:۵۲
با سلام نمیدونم چه ویروسی وارد کامپیوترم شده که برای تمام فایل ها وپوشه هایم با همان نام یک فایل تکراری ایجاد کرده ورا ه مقابله با ان را هم نمیدانم لطفا اگر دوستان راه حلی دارند بفرمایند تا استفاده کنیم .با تشکر .>:D<

سلام
با استفاده از یک آنتی ویروس آپ تو دیت سیستم تون رو ویروس یابی کنید. ان شاء الله که مشکل تون حل بشه. اگرم وضعیت جوری هست که نمی ذاره آنتی ویروس نصب کنید یا آپ دیت نمی شه می تونید هاردتون رو باز کنید و ببرید روی یک سیستمی که آنتی آپدیت و خوبی داره هارد تون رو با اون سیستم به طریق هارد به هارد وصل کنید و بعد سیستم رو روشن کنید و بدید هاردتون رو ویروس یابی کنه

OldModir3
دوشنبه ۲۲ فروردين ۹۰, ۱۰:۰۲
از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟

تا جایی که اطلاع دارم مک آفی دارید.

سه راه پیشنهادی:

1- آنتی ویروس موجود را حذف کرده و آنتی ویروس دیگری را نصب، آپدیت و تست کنید تا ویروس را شناسایی و حذف کند.

2- بدون حذف آنتی ویروس فعلی، آنتی ویروس پرتابلی را دانلود و تست کنید. فرضاً آنتی ویروس مکافی دارید، می توانید ناد 32 پورتابل ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و نصب کنید و بدون حذف آنتی ویروس قبلی سیستم را اسکن کنید.

3- با مراجعه به MSConfig و بررسی فایل های مشکوک موجود در Startup و سرچ در گوگل نام فایل مخرب و ویروس را در گوگل سرچ کرده و Remover آن را بیابید.

alireza1lover
چهارشنبه ۲۴ فروردين ۹۰, ۱۴:۲۴
در لینک زیر مناطق را ببینید:

برای شما:

پوشش منطقه پیروزی ضعیف است.

چرا ADSL نمی گیرید؟

میترسم adsl بگیرم ولی سرعت خوب نباشه

بهترین شرکت adsl که برای خ پیروزی سرویس میده چیه ؟

ادرس سایتش رو بنویسید

OldModir3
چهارشنبه ۲۴ فروردين ۹۰, ۱۸:۰۳
میترسم adsl بگیرم ولی سرعت خوب نباشه

بهترین شرکت adsl که برای خ پیروزی سرویس میده چیه ؟

ادرس سایتش رو بنویسید
باید از کسانی که در این منطقه هستند و ADSL دارند، بپرسید.

در سایت پی سی ورد ([Only registered and activated users can see links]) سئوال را مطرح کنید.

تا جایی که تجربه نشان داده، ADSL از همه ی سرویس ها بی دردسر است.

doji
چهارشنبه ۲۴ فروردين ۹۰, ۱۹:۳۹
سلام
دوستان مشكلي كه من دارم مشكلات تخصص هست انشالله دوستان من را راهنمايي كنند
اولين مشكلم:
1-ببينيد دوستان من هر وقت كامپيوترم را روشن مي كنم(pc) يك پنجره نمايان ميشه و سه تا گزينه هست كه اولي براي بالا آمدن سيستم از فلاپي دوم از هارد ديسك و سومي از سي دي.
هر كاري مي كنم نمي دونم چي كار كنم كه اين پنجره نمايش داده نشه؟به نظر شما من چي كار كنم كه اين پنجره غير فعال شود؟
دومين سوال:
2- يك ويروسي اومده تو كامپيوترم كه به هيچ شكلي پاك نميشه طريقه كارش اينطور هست كه هر وقت ويندوز يا هارد ديسك را فرمت مي كنم از طريغ بوت كامپيوتر دوباره بالا مياد؟ چي كا ر كنم...اصلا امنيت كامپيوترم نداره بعد از 2 سال هنوز مي ترسم وارد حساب هاي اينترنتي شوم؟
در واقع فكر كنم (شك دارم) اين ويروس را يكي از دوستان نوشته بود و در كارگاه آموزشگاهمون اجراش كرده بود بعد كه من فلشم را درون يسستم زدم اين ويروس وارد شد. حالا كار اين ويروسي كه يكي از دوستان نوشته بود چيه؟
اينطور كه ايشون مي گفتند مثلا اگه اين ويروس تو سيستمت اجرا شه هر وقت شما تو مرورگره فاير فاكس(فقط فايرفاكس) كلمه عبور و رمزي را از طريق آن وارد كنيد رمز و پسورد براي ايميل من همراه با آدرس اون سايت ارسال ميشه؟
خلاصه درگير ويروس ايشون هم شدم و مشكلات زيادي برام داشت...اتفاقا ديگه خبري از ايشون ندارم اگرنه شايد مشكلم را حل مي كرد ...
دوستان اگه مي تونيد راهنمايي كنيد
ممنون

alireza1lover
چهارشنبه ۲۴ فروردين ۹۰, ۲۰:۴۰
سلام
دوستان مشكلي كه من دارم مشكلات تخصص هست انشالله دوستان من را راهنمايي كنند
اولين مشكلم:
1-ببينيد دوستان من هر وقت كامپيوترم را روشن مي كنم(pc) يك پنجره نمايان ميشه و سه تا گزينه هست كه اولي براي بالا آمدن سيستم از فلاپي دوم از هارد ديسك و سومي از سي دي.
هر كاري مي كنم نمي دونم چي كار كنم كه اين پنجره نمايش داده نشه؟به نظر شما من چي كار كنم كه اين پنجره غير فعال شود؟
دومين سوال:
2- يك ويروسي اومده تو كامپيوترم كه به هيچ شكلي پاك نميشه طريقه كارش اينطور هست كه هر وقت ويندوز يا هارد ديسك را فرمت مي كنم از طريغ بوت كامپيوتر دوباره بالا مياد؟ چي كا ر كنم...اصلا امنيت كامپيوترم نداره بعد از 2 سال هنوز مي ترسم وارد حساب هاي اينترنتي شوم؟
در واقع فكر كنم (شك دارم) اين ويروس را يكي از دوستان نوشته بود و در كارگاه آموزشگاهمون اجراش كرده بود بعد كه من فلشم را درون يسستم زدم اين ويروس وارد شد. حالا كار اين ويروسي كه يكي از دوستان نوشته بود چيه؟
اينطور كه ايشون مي گفتند مثلا اگه اين ويروس تو سيستمت اجرا شه هر وقت شما تو مرورگره فاير فاكس(فقط فايرفاكس) كلمه عبور و رمزي را از طريق آن وارد كنيد رمز و پسورد براي ايميل من همراه با آدرس اون سايت ارسال ميشه؟
خلاصه درگير ويروس ايشون هم شدم و مشكلات زيادي برام داشت...اتفاقا ديگه خبري از ايشون ندارم اگرنه شايد مشكلم را حل مي كرد ...
دوستان اگه مي تونيد راهنمايي كنيد
ممنون

جواب :

1-وقتی کامپیوترت رو روشن میکنی کلید Delete رو پشت سر هم بزن(4-5 بار بزنی کافیه)

یک صفحه ابی (Bios) میاد

به قسمت advanced bios features برو

first boot device , second boot device , third boot device رو روی hard disc بذار بعد esc رو بزن

save and exit setup رو انتخاب و enter رو بزن(حتما y باشه)

2-همه درایوهاتو فرمت کن و ویندوز xp sp3 با یه انتی ویروس قوی (zone alarm security suit)

رو نصب کن و انتی ویروست رو اپدیت کن و کل درایوهاتو scan کن (برای اطمینان بیشتر)

doji
چهارشنبه ۲۴ فروردين ۹۰, ۲۱:۳۳
سلام
ممنون
دوست عزيز من امتحان كردم ذخيره ام كردم بازم اون پنجره مياد و اينكه نسخه باياس سيستمم فرق مي كنه از اين جديد هاست.فكر كنم ecs...ممكن از سخت افزار باشه؟

alireza1lover
پنجشنبه ۲۵ فروردين ۹۰, ۱۱:۴۹
اگه ذخیره کردی محاله که پنجره بیاد

به نظر من اشکال سخت افزاری نیست نمیدونم شاید هم سخت افزاری باشه

masuod-sh
پنجشنبه ۲۵ فروردين ۹۰, ۱۵:۳۵
سلام رفقا

دوستان کسی میدونه سرویس پرسرعت دانلود سایت [Only registered and activated users can see links] رو چطور میشه

استفاده کرد ؟

یه کلیپ دیدم یارو تو 34 ثانیه +640 مگابایت دانلود کرد !!!!

doji
پنجشنبه ۲۵ فروردين ۹۰, ۲۰:۱۹
دوستان مي خواستم در مورد لپ تاپ راهنماييم كنيد
آيا لپ تاپ مثل كامپيوتر pc هم قابل ارتقا هست يعني در كامپيوترهاي معمولي مي شود رم 1 گيگ را به 2 گيگ ارتقا داد مي خواستم بدونم براي لپ تاپ هم مي شود اجزا را ارتقا داد يا نه؟
سوال دومم اينكه:ايا امكان نصب انواع سي دي ويندوز بر روي لپ تاپ هست؟مثلا يك لپ تاپ با سيستم عامل لينوكس در بازار مي خري آيا مي شود ويندوز اكس پي سرويس پك 3 را نصب كرد يا ويندوز 7؟

doji
پنجشنبه ۲۵ فروردين ۹۰, ۲۰:۳۰
دوستان يك سوال ديگه دارم
من بعضي وقتها در كامپيوترم به موارد مشكوك بر ميخورم :مثلا بعضي وقتها تو مرورگر چه فايرفاكس و اينترنت اكسپلورر آدرس صفحه gmail.comرا وارد مي كنم صفحه اصلا باز نميشه و قط هست.وقتي ويندوز دوباره نصب مي كنم فعال ميشه.
يا تو مرورگر وقتي آدرس سيستم وبلاگدهي را مي نوشتم اصلا وبلاگهاي بروز شده ميهن بلاگ نمايش داده نميد؟يعني مشكل از چيه؟
دوستان من يك عكس از برنامه هاي اجرايي را اينجا مي گذارم اگه فيل مشكوكي مي بينيد بگيد؟

p_alipour
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۰۰:۰۶
دوستان مي خواستم در مورد لپ تاپ راهنماييم كنيد
آيا لپ تاپ مثل كامپيوتر pc هم قابل ارتقا هست يعني در كامپيوترهاي معمولي مي شود رم 1 گيگ را به 2 گيگ ارتقا داد مي خواستم بدونم براي لپ تاپ هم مي شود اجزا را ارتقا داد يا نه؟
سوال دومم اينكه:ايا امكان نصب انواع سي دي ويندوز بر روي لپ تاپ هست؟مثلا يك لپ تاپ با سيستم عامل لينوكس در بازار مي خري آيا مي شود ويندوز اكس پي سرويس پك 3 را نصب كرد يا ويندوز 7؟

لپ تاپ را نمیتوانید به طور کلی ارتقا بدید . فقط در مورد رم و هارد تا حدی که مین بورد ساپورت بکنه میتونید اضافه کنید.
هر سیستم عاملی رو میتونید نصب کنید به شرط داشتن درایورها که اونها رو یا باید دانلود کنید یا از بازار تهیه کنید .

doji
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۰۸:۱۵
ممنون
ميشه بيشتر در مورد درايور توضيح دهيد؟منظورتون ديگه همون ايجاد درايو؟

p_alipour
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۱۰:۰۵
بعد از نصب هر سیستم عاملی ، برای شناساندن سخت افزارهای سیستم به سیستم عامل و حداکثر استفاده بهینه از سخت افزار ، شما باید تمام درایورهای مخصوص همان سیستم عامل را نصب کنید.
فرضا شما یک لپ تاپ dell inspiron 6400 دارید و قصد دارید ویندوز xp روی آن نصب کنید.
باید به سایت dell برید و مدل لپ تاپ خود را پیدا کنید و درایورهای سیستم عامل xp را برای آن دانلود و نصب کنید.
مثلا برای اینکه گرافیک شما به طور کامل و درست کار کند باید درایور کارت گرایک را نصب کنید یا برای استفاده از مودم باید درایور مودم را نصب کنبد در غیر این صورت سیستم کلا مودم را نمیشناسد .
در ضمن معمولا کسانی که لپ تاپ دارند هر چند وقت یک بار درایورهای خود را آپدیت میکنند.

OldModir3
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۱۲:۳۰
دوستان يك سوال ديگه دارم
من بعضي وقتها در كامپيوترم به موارد مشكوك بر ميخورم :مثلا بعضي وقتها تو مرورگر چه فايرفاكس و اينترنت اكسپلورر آدرس صفحه gmail.comرا وارد مي كنم صفحه اصلا باز نميشه و قط هست.وقتي ويندوز دوباره نصب مي كنم فعال ميشه.
يا تو مرورگر وقتي آدرس سيستم وبلاگدهي را مي نوشتم اصلا وبلاگهاي بروز شده ميهن بلاگ نمايش داده نميد؟يعني مشكل از چيه؟
دوستان من يك عكس از برنامه هاي اجرايي را اينجا مي گذارم اگه فيل مشكوكي مي بينيد بگيد؟

سلام.

تغییر ویندوز را همیشه به عنوان آخرین راهکار مد نظر داشته باشید.

چرا آنتی ویروس ندارید؟

در بین فایل های در حال اجرا 3188 ([Only registered and activated users can see links]) ویروس است.

alireza1lover
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۱۳:۳۶
سلام رفقا

دوستان کسی میدونه سرویس پرسرعت دانلود سایت [Only registered and activated users can see links] رو چطور میشه

استفاده کرد ؟

یه کلیپ دیدم یارو تو 34 ثانیه +640 مگابایت دانلود کرد !!!!

مگه میشه ؟

یعنی با اینترنت ذغالی (dial up) هم میشه فیلم دانلود کرد ؟

OldModir3
جمعه ۲۶ فروردين ۹۰, ۱۵:۵۲
مگه میشه ؟

یعنی با اینترنت ذغالی (dial up) هم میشه فیلم دانلود کرد ؟
غیرممکن است. سرعت از سرعت سرویسی که استفاده می کنید بیشتر نخواهد شد.

doji
شنبه ۲۷ فروردين ۹۰, ۱۴:۱۸
سلام.

تغییر ویندوز را همیشه به عنوان آخرین راهکار مد نظر داشته باشید.

چرا آنتی ویروس ندارید؟

در بین فایل های در حال اجرا 3188 ([Only registered and activated users can see links]) ویروس است.

سلام
جناب غفوري عزيز ميشه بگيد از كجا فهميديد ويروسي؟
و اينكه در مورد آنتي ويروسي كه فرموديد متاسفانه من از nod32 استفاده مي كنم اما متاسفانه سيستم جلوي آپديت شدن آنتي ويروس را مي گيرد. حتي اگر تازه ويندوز عوض كرده باشم...نميدونم چه چيزي تو سيستم من هست كه 1 ساله باش كنار اومدم ...سيستمم اعصاب خورد كن شده...

دوستان يك سوال ديگر داشتم
ما لپ تاپ با اندازه صفحه نمايش بالاي 15.6 اينچ داريم من تو هر جاي سايت هاي فروش لپ تاپ رفتم اندازه لپ تاپ ها بيشتر از 15.6 اينچ نبو ده؟

OldModir3
شنبه ۲۷ فروردين ۹۰, ۱۶:۵۷
سلام
جناب غفوري عزيز ميشه بگيد از كجا فهميديد ويروسي؟
و اينكه در مورد آنتي ويروسي كه فرموديد متاسفانه من از nod32 استفاده مي كنم اما متاسفانه سيستم جلوي آپديت شدن آنتي ويروس را مي گيرد. حتي اگر تازه ويندوز عوض كرده باشم...نميدونم چه چيزي تو سيستم من هست كه 1 ساله باش كنار اومدم ...سيستمم اعصاب خورد كن شده...

سلام.

از این لینک:

کلاً نام فایل مشکوک است و برنامه های پرکاربرد نامی به این شکل ندارند.

راه حل:
ویندوز را از طریق بوت نصب کنید و هنگام نصب درایو C را فرمت کرده و ویندوز را در این درایو نصب کنید. بعد از اینکه ویندوز اجرا شد به هیچ عنوان وارد درایوها نشوید. به محض اینکه وارد یکی از درایوها (به جز C که فرمتش کردید) بشوید اگر ویروس وجود داشته باشد ، دوباره فعال خواهد شد. باید بدون باز کردن درایوهای هارد، از روی CD آنتی ویروسی را نصب کنید (یا اینکه در درایو C دانلود، ذخیره و نصب کنید) و سپس آپدیت کنید. بعد از آپدیت باید کل هارد را از محیط آنتی ویروس اسکن کنید.(به هیچ عنوان نباید وارد درایوها شوید و از محیط آنتی ویروس درایوها را اسکن کنید)

اکیداً تا درایو ها را فول اسکن نکردید و ویروس پاک نشده نباید وارد درایوها شوید.

دانلود آنتی ویروسها ([Only registered and activated users can see links]) (پیشنهاد میکنم با ESET شروع کنید، اگر بعد از آپدیت، ویروس را نشناخت، کسپرسکی، نورتون و بیت دیفندر را دانلود، نصب و اسکن کنید)

doji
يکشنبه ۲۸ فروردين ۹۰, ۱۴:۴۰
دوستان لپ تاپ با صفحه نمايش بالاي 16" اينچم داريم.
ظاهرا من تو هرسايت قيمت لپ تاپ كه رفتم بيشتر از از 16 اينچ ندازه صفحه نمايش لپ تاپ نديدم.

در ضمن اندازه صفحه نمايش لپ تاپ هاي شما چند اينچ هست و ايا راضي هستيد از صفحه نمايشتون؟

doji
دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۱۱:۱۷
من سيستمم قسمت stand by اون غير فعاله ...ويندوزم كه نصب مي كنم بازم غير فعاله ..آنتي ويروسم نصب كردم اما فعال نشد.
ممكنه از وجود ويروس باشه؟

OldModir3
دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۱۲:۰۰
من سيستمم قسمت stand by اون غير فعاله ...ويندوزم كه نصب مي كنم بازم غير فعاله ..آنتي ويروسم نصب كردم اما فعال نشد.
ممكنه از وجود ويروس باشه؟
سلام.

باید درایورهای مادر برد و کارت گرافیک را نصب کنید تا فعال شود.

alireza1lover
دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۱۴:۲۲
مشکل در دانلود

میدونم باید survey ها رو با اطلاعات درست پر کنم

وقتی روی offer کلیک میکنم این پیغام خطا میاد

The page you have requested cannot be

found

چیکار کنم ؟

doji
دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۱۶:۱۰
سلام.

باید درایورهای مادر برد و کارت گرافیک را نصب کنید تا فعال شود.
مرسي
آقاي غفاري حل شد
شما فكر كنم تو زمينه كامپيوتر تكيد.
موفق باشيد

doji
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۰۹:۵۷
دوستان اينترنت سرويس من از نوع adsl هست اما بعضي وقتها كانكت نميشه با وجود اينكه كه سرويس اينترنت وصل هست اما از من وصل نميشه.حتي چراغ مودمم هم روشنه اما مرورگر صفحه اي اينترنتي را باز نمي كند .
مثلا بايد مودم را دوباره خاموش و روشن كنم تا وصل شود

ميشه بگيد مشكل از كجاست؟ايا تنظيماتي را بايد انجام دهم ؟

OldModir3
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۰:۰۸
دوستان اينترنت سرويس من از نوع adsl هست اما بعضي وقتها كانكت نميشه با وجود اينكه كه سرويس اينترنت وصل هست اما از من وصل نميشه.حتي چراغ مودمم هم روشنه اما مرورگر صفحه اي اينترنتي را باز نمي كند .

سلام.

مودم با LAN به سیستم وصل شده یا USB؟ اگر با USB متصل شده، LAN را هم ساپورت می کند یا خیر؟

IP مودم را برای پینگ گرفتن می دانید؟

pourabdollah
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۰:۲۴

برای من هم این مشکل پیش میاد با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتند فقط به خاطر ترافیک داده هست و دیگه هیچ .

doji
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۲:۴۹
سلام.

مودم با LAN به سیستم وصل شده یا USB؟ اگر با USB متصل شده، LAN را هم ساپورت می کند یا خیر؟

IP مودم را برای پینگ گرفتن می دانید؟

با كابل LAN وصل شده ام. اتفا حتي اي پي مودم را هم عوض كردم مثلا آخرش بود 100 كردم 20 اما همين طور هست...مثلا دارم تو سايت پست ميريزم بعد از 3 دقيقه كه پست ها آماده شد و دكمه ارسال را مي زنم متاسفانه قطعه و ارسال نميشه.. و زحمات من هدر ميرود....مثلا در روز از 10 پست من 3 تا پستهام با اين مشكل بر مي خورم و بيشترم از اينترنت اكسپلورر هست اين قطعي؟ من اين فكر را مي كنم كه شايد آي پي من در اينترنت مسدوده يا بايد تعويض شود .اما تعوضم كردم بازم اين مشكل هست

doji
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۲:۵۳
برای من هم این مشکل پیش میاد با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتند فقط به خاطر ترافیک داده هست و دیگه هیچ .
اما منكه زياد داده ارسال نمي كنم . از شما شايد اما من خلي اطلاعات از اينترنت ارسال يا دريافت نمي كنم

pourabdollah
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۳:۱۸
اما منكه زياد داده ارسال نمي كنم . از شما شايد اما من خلي اطلاعات از اينترنت ارسال يا دريافت نمي كنم

منظورم ترافیک داده در مرکز هست نه توسیستم خودم.

p_alipour
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۳:۲۴
اصطلاحا در این جور موارد میگن مودم رو خط مونده!!
میتونه چند دلیل داشته باشه : یا کیفیت مودمتون پاییت هست و احتمالا از مدل های بی نام و نشان یا تقلبی است . یا شرکتی که به شما خدمات میده پورت ها و سوییچ های ضعیفی داره . البته سیم کشی داخلی محلی که در آن از اینترنت استفاده میکنید هم خیلی مهمه . سیم کشی قدیمی نباشه ، پیچ و خم زیاد نداشته باشه و یا از کنار برق و فشار قوی و دستگاه هایی که امواج مغناطیسی صادر میکنند رد نشده باشه.
برای اطمینان یک بار مودم رو به سر خط ( دقیقا جایی که خط تلفن وارد منزل شده ) وصل کنید و امتحان کنید .

IT Master
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۳:۴۷
سلام

من روی یه کامپیوتر دیگه همین ویندوزی که روی کامپیوتر خودم هست رو نصب کردم بعد که با برنامه WinKeyFinder172_Final اکتیوش کنم میگه این کلیدی که وارد میکنی اشتباس! در صورتی که چند بار امتحان کردم و دقیقا روی همون ویندوزی هست که روی این سیستمم هم هست. هر دو نوع ویندوز یکسان و هر دو برنانه WinKeyFinder172_Final هم یکسان ولی روی این جدیده وقتی میخام این کلیدو بزنم میگه اشتباس:
B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

مراحلشم که درست عین همیشه انجام دادم
کسی میدونه مشکل چیه؟ عجله ای یکم
برنامه بهتری برای جایگزین کردن هست؟

OldModir3
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۴:۲۶
سلام

من روی یه کامپیوتر دیگه همین ویندوزی که روی کامپیوتر خودم هست رو نصب کردم بعد که با برنامه WinKeyFinder172_Final اکتیوش کنم میگه این کلیدی که وارد میکنی اشتباس! در صورتی که چند بار امتحان کردم و دقیقا روی همون ویندوزی هست که روی این سیستمم هم هست. هر دو نوع ویندوز یکسان و هر دو برنانه WinKeyFinder172_Final هم یکسان ولی روی این جدیده وقتی میخام این کلیدو بزنم میگه اشتباس:
B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

مراحلشم که درست عین همیشه انجام دادم
کسی میدونه مشکل چیه؟ عجله ای یکم
برنامه بهتری برای جایگزین کردن هست؟
سلام.

با ورژن 1.52 هم تست کنید:

راهنمای فعال سازی ویندوز ایکس پی ([Only registered and activated users can see links])

doji
سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۶:۲۵
اصطلاحا در این جور موارد میگن مودم رو خط مونده!!
میتونه چند دلیل داشته باشه : یا کیفیت مودمتون پاییت هست و احتمالا از مدل های بی نام و نشان یا تقلبی است . یا شرکتی که به شما خدمات میده پورت ها و سوییچ های ضعیفی داره . البته سیم کشی داخلی محلی که در آن از اینترنت استفاده میکنید هم خیلی مهمه . سیم کشی قدیمی نباشه ، پیچ و خم زیاد نداشته باشه و یا از کنار برق و فشار قوی و دستگاه هایی که امواج مغناطیسی صادر میکنند رد نشده باشه.
برای اطمینان یک بار مودم رو به سر خط ( دقیقا جایی که خط تلفن وارد منزل شده ) وصل کنید و امتحان کنید .

مودمم اصله و مدل TD 88100 و ADSL +2 و از نوع روتر استفاده مي كنم.
منزل قبلي كه قديمي بود مشكلي نداشت اما اين منزل كه تازه ساخته شده خيلي مشكل داره. پيچ و خم كه داره.
اما خودم فكر كنم شما كه گفتيد از پورت و سوييچ ضعيفي داره بيشتر شك دارم...اما ايشون در سطح شهرستان و روستاهاي دور دستم خدامات ميدهد و مجوز ارتباطات راديويي هم دارد(به قول خودشون...شركت شهاب رايانه).... نميدونم مجبورم بسازم فعلا.

doji
شنبه ۳ ارديبهشت ۹۰, ۱۱:۰۶
دوستان من تو ليست آيدي هاي مسنجرم ميخوام بدونه اينكه با يارو چت كنم آي پي شو بدست آورم چگونه مي شود؟ لطفا واضح بگيد..چه فرماني؟
مرسي

ali_fx89
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۴:۵۲
سلام
چطور میتونم اول اینکه بخوام یه فایلی رو دانلود کنم یوزر پسوورد قرار بدم طوری که اول یوزر پسوورد رو بزنم بعد بشه دانلود کرد در غیر این صورت نشه.
idm همچین چیزی داره؟
ممنون

OldModir3
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۱۶
سلام.

دوستان من تو ليست آيدي هاي مسنجرم ميخوام بدونه اينكه با يارو چت كنم آي پي شو بدست آورم چگونه مي شود؟ لطفا واضح بگيد..چه فرماني؟
مرسي

این لینک ([Only registered and activated users can see links]) را ببینید.

سلام
چطور میتونم اول اینکه بخوام یه فایلی رو دانلود کنم یوزر پسوورد قرار بدم طوری که اول یوزر پسوورد رو بزنم بعد بشه دانلود کرد در غیر این صورت نشه.
idm همچین چیزی داره؟
ممنون

منظورتون اینه که فایلی را آپلود کنید و وقتی کسی قصد دانلود آنرا داشت، بدون پسورد نتواند دانلود کند؟

ali_fx89
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۱۸
نه منظورم اینه میخوام مثلآ از سیستم خونه یه فایلیو دانلود دانلود کنم اینجوری نباشه که من تا میزنم دانلود اون فایل دانلود شه اول یه یوزر پسوورد بخواد و زمانی که یوزر پسوورد درست رو دادم اون فایل دانلود شه در غیر این صورت دانلود امکان پذیر نباشه.
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

doji
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۴۵
من يه سوال از دوستان يا آقاي غفاري عزيز دارم كه خيلي مدته مشكل دارم...
ببينيد درست مي گم

اصلا ما چند تا اي پي داريم؟يا به گونه ديگه انواع اي پي چي هست...
ببينيد من اينگونه برداشت مي كنم
هر كاربري وقتي به اينترنت وصل مي شود 2 تا اي پي جدا از هم دارد يكي مال اينترنت كه مثلا adsl دارد و اون شركت يك نوع اي پي براي متصل به شبكه پثبت مي كنند
و يك نوع آي پي هم مال سيستمه كه ميشه ثابته.
حالا اگه درست گفتم به سوالات زير پاسخ دهيد
من تو هر سايتي يا ... كه ميروم فقط اي پي سيستمم ثبت مي شود؟مگه نبايد اي پي شركتي كه ازش isp گرفتيم كه مخصوص اينترنت هست نمايش داده شود؟
و اينكه اين آي پي هميشه ثابته ؟ايا قابل تعويض هست؟چطوري؟
لطفا توضيح دهيد

OldModir3
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۷:۳۹
نه منظورم اینه میخوام مثلآ از سیستم خونه یه فایلیو دانلود دانلود کنم اینجوری نباشه که من تا میزنم دانلود اون فایل دانلود شه اول یه یوزر پسوورد بخواد و زمانی که یوزر پسوورد درست رو دادم اون فایل دانلود شه در غیر این صورت دانلود امکان پذیر نباشه.
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

این شکلی فکر نمیکنم برنامه ای باشه. برخی آپلود سنترها این قابلیت را دارند که فرد آپلود کننده برای فایل پسوردی قرار بدهد.

معمولاً برنامه ها را طوری طراحی میکنن که رأس ساعت خاصی بتونید بصورت اتوماتیک دانلود داشته باشید و در صورت تمایل در ساعت خاصی هم متوقف بشه.

alireza1lover
يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰, ۱۸:۴۷
خیلی از سایت ها(اپلودسنترها) هستند که برای دانلود یوزر و پسورد میخوان

alibeti
دوشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۲۵
سلام

دوستان این ارور که در تصویر پایین می بینید برای چیه و آیا بدون اینکه ویندوز رو عوض کنم میشه درست کرد؟

با هر کلیک راستی که بر روی هر فولدری انجام میدم این پیغام ظاهر میشه!

alibeti
دوشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۰, ۱۸:۴۶
مشکلم رو حل کردم

ممنون

حسین،
دوشنبه ۱۲ ارديبهشت ۹۰, ۲۰:۳۵
سلام دوستان
من یه پیشنهاد بدون زحمت واسه خودم :D و پر زحمت واسه بقیه :P دارم.
نظرتون درمورد یه تاپیک درباره اموزش زبان برنامه نویسی چیه؟
مخصوصا زبان c که متای 5 که ظاهرا همش از این زبانه
یه استاد >:D<یه بزرگوار :x یه نجیب;;) یه اقا :-/ یه سرور :) همت کنه پیشقدم بشه تدریس رو شروع کنه. شبی یه خط بهمون یاد بده.
به خدا قول میدیم شاگردای خوبی باشیم مثل درسای دیگه نباشیم که همش از اخر اولیم. :">
خدا انشااله عوضش رو هم تو این دنیا هم تو اون دنیا بده.:D:x ایشالا عاقبت بخیر بشه.:x
اگه دوستان زیادی هم عقیده باشند فکر میکنم استاد >:D< هم تشریف بیارند.
...

seyed
چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۰, ۲۰:۲۹
من چند روزی است که هر وقت یک DVD خام توی لپ تاپم میگذارم برای رایت کردن فایلی هردو نرم افزار NEROوASHAMPOO پیغام میدهند که دی وی دی شما پر است اما با سی دی خام مشکلی ندارن کلا هیچ نوع عمل رایت بر روی دی وی دی نمیتوانم انجام دهم
باتشکر

alireza1lover
جمعه ۱۶ ارديبهشت ۹۰, ۱۲:۰۰
من چند روزی است که هر وقت یک DVD خام توی لپ تاپم میگذارم برای رایت کردن فایلی هردو نرم افزار NEROوASHAMPOO پیغام میدهند که دی وی دی شما پر است اما با سی دی خام مشکلی ندارن کلا هیچ نوع عمل رایت بر روی دی وی دی نمیتوانم انجام دهم
باتشکر

در nero در بالای برنامه روی dvd بزن و رایت کن اگه نشد

از برنامه clone dvd استفاده کن

VICTOR fx
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۱:۲۸
با سلام @};-

در سایت فا رکس فکتوری / تب, مارکت پیغام میدهد که فایر وال پورتهای 4444 و 843 را بسته است و به همین دلیل دیتای مارکت نمیتواند انتقال یابد. (عکس پیوست)

لطفا راهنمایی بفرمایید.

متشکرم %%-

hamid87
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۱:۴۶
سلام

با ضد ...باز نمیشود ظاهرا مشکل از سرور است

OldModir3
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۲:۰۵
با سلام @};-

در سایت فا رکس فکتوری / تب, مارکت پیغام میدهد که فایر وال پورتهای 4444 و 843 را بسته است و به همین دلیل دیتای مارکت نمیتواند انتقال یابد. (عکس پیوست)

لطفا راهنمایی بفرمایید.

متشکرم %%-

سلام.

از چه آنتی ویروس یا فایروالی استفاده می کنید؟

javaheri24
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۳:۵۶
سلام

من یه مشکلی با اینترنت دارم

بعضی وقتا به مدت چند ساعت اینترنتم هیچ صفحه وبی رو باز نمی کنه
اما نرم افزاری مثل متا تریدر به اینترنت وصل میشه و چاتها به روز میشن

دوستان اگر راه حلی سراغ دارید و یا دلیلش رو
لطفا راهنمایی کنید

مرسی

VICTOR fx
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۱۷
با سلام @};-

لطفا راهنمایی بفرمایید.

متشکرم %%-

سلام.

از چه آنتی ویروس یا فایروالی استفاده می کنید؟

ازآنتی ویروس کسپراسکای و سیستم عامل ویندوز 7 است و ویندوز فایر وال نیز فعال میباشد.

متشکرم

OldModir3
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۱۶:۰۸
سلام

من یه مشکلی با اینترنت دارم

بعضی وقتا به مدت چند ساعت اینترنتم هیچ صفحه وبی رو باز نمی کنه
اما نرم افزاری مثل متا تریدر به اینترنت وصل میشه و چاتها به روز میشن

دوستان اگر راه حلی سراغ دارید و یا دلیلش رو
لطفا راهنمایی کنید

مرسی

سلام.

متاتریدر با سرعت خیلی پایین هم کار می کند. زمانیکه این مشکل پیش می آید از منوی start/run را اجرا کنید. عبارت
ping yahoo.com -tرا وارد کرده و برروی OK کلیک نمایید. اگر reply time از 500 میلی ثانیه بیشتر بود یا اصلاً پینگ نداشتید، مشکل از سرویس دهنده اینترنت می باشد و راه حلی جز تغییر آن ندارید.

OldModir3
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰, ۲۱:۱۲
ازآنتی ویروس کسپراسکای و سیستم عامل ویندوز 7 است و ویندوز فایر وال نیز فعال میباشد.

متشکرم

با سیستمی با ویندوز 7 و Kaspersky Internet Security بررسی شد و مشکلی نبود.

فایروال ویندوز را غیرفعال کنید، اگر مشکل حل نشد مرورگر را تغییر دهید.

اگر آنتی ویروس کسپرسکی را نصب کرده اید، فایروال ندارد ولی اگر Internet Security را نصب کرده اید شامل فایروال هم می شود. می توانید فایروال کسپر را غیرفعال کرده و تست نمایید.

gerami
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۰, ۰۹:۴۹
با سلام خدمت همه ی دوستان >:D<چند روزی است که وقتی موبایلم را به کامپیوتر میزنم پیام زیر ظاهر میشه و مموری اونو باز نمیکنه و هر راهی که رفته ام حل نشده است حتی با اجرای بک اپ قبلی ویندوز هم حل نشده است :-/لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمای فرمایید. با تشکر >:D<

OldModir3
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۰:۱۵
با سلام خدمت همه ی دوستان >:D<چند روزی است که وقتی موبایلم را به کامپیوتر میزنم پیام زیر ظاهر میشه و مموری اونو باز نمیکنه و هر راهی که رفته ام حل نشده است حتی با اجرای بک اپ قبلی ویندوز هم حل نشده است :-/لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمای فرمایید. با تشکر >:D<
سلام.

از طریق گوشی میتوانید مموری را باز کنید و به محتویات آن دسترسی دارید؟

p_alipour
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۰:۳۸
سلام
کابل usb رو چک کنید و با کابل دیگری هم تست کنید. با همین کابل با کامپیوتر دیگر هم تست کنید.
آیا سیستم شما بقیه usbها را شناسایی میکند؟
مدل گوشی شما چیست؟ در بعضی گوشی ها در قسمت تنظیمات میتوانید مشخص کنید که هنگام وصل گوشی به سیستم گوشی به عنوان storage drive شناخته شود و یا با نرم افزار مخصوص به گوشی ( مثلا activ sync) باز شود. شما نرم افزار مربوط به گوشی را نصب کرده اید؟
در نهایت درایور usb سیستم رو update کنید.

gerami
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۴:۱۰
سلام.

از طریق گوشی میتوانید مموری را باز کنید و به محتویات آن دسترسی دارید؟
سلام متشکرم جناب غفاری از طریق گوشی نمیدونم چه جوری وارد مموری شوم .فقط هر بار که با مموری گوشی کار داشتم یو اس بی را که وصل میکردم باز میشد .

سلام
کابل usb رو چک کنید و با کابل دیگری هم تست کنید. با همین کابل با کامپیوتر دیگر هم تست کنید.
آیا سیستم شما بقیه usbها را شناسایی میکند؟
مدل گوشی شما چیست؟ در بعضی گوشی ها در قسمت تنظیمات میتوانید مشخص کنید که هنگام وصل گوشی به سیستم گوشی به عنوان storage drive شناخته شود و یا با نرم افزار مخصوص به گوشی ( مثلا activ sync) باز شود. شما نرم افزار مربوط به گوشی را نصب کرده اید؟
در نهایت درایور usb سیستم رو update کنید.
متشکرم جناب علیپور گوشی ام 6300 نوکیا است قبلا راحت باز میشد در واقع با انتخاب دو تا گزینه شناخته میشد . یو اس بی هم اپدیت شده ودر قسمت دیوایس منیج هم ایکن غیر نصبی ندارم .بقیه موارد را که فرمودید چک میکنم. متشکرم

khnow_khnow
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۱:۵۸
کسی نرم افزار تبدیل pdf به word و بر عکس رو داره
لطفا پسورد و *** را هم بگذارید

OldModir3
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۳:۴۱
کسی نرم افزار تبدیل pdf به word و بر عکس رو داره
لطفا پسورد و *** را هم بگذارید
سلام.

برای ورد به پی دی اف این لینک ([Only registered and activated users can see links]) را ببینید.

در مورد پی دی اف به ورد: هیچ نرم افزای برای تبدیل پی دی اف های فارسی به ورد وجود ندارد. برای پی دی اف های لاتین هم که با انتخاب متن و کپی و Paste می توانید متون را کپی کنید.

khnow_khnow
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۰۱
سلام.

برای ورد به پی دی اف این لینک ([Only registered and activated users can see links]) را ببینید.

در مورد پی دی اف به ورد: هیچ نرم افزای برای تبدیل پی دی اف های فارسی به ورد وجود ندارد. برای پی دی اف های لاتین هم که با انتخاب متن و کپی و Paste می توانید متون را کپی کنید.
ویرایش فارسی pdf چی؟

OldModir3
شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۶:۳۰
ویرایش فارسی pdf چی؟
Foxit PDF Editor ([Only registered and activated users can see links])

masuod-sh
شنبه ۷ خرداد ۹۰, ۱۲:۱۴
دوستان من از ADSL استفاده میکنم
چند روز پیش سرعتش که روی 8 کیلوبیت بود یهو نصف شد
و البته سیستم هم همون موقع هنگ کرد که انلاین بودم گفتم شاید هک شدم
ویندوز رو عوض کردم قانونی ( Genuine ) هم کردم ویندوز رو ولی بازم سرعتش
از 5 کیلوبیت بیشتر نمیشه
قبلا هم اینطوری شده بود ویندوز رو عوض میکردم حل میشد ولی نمیدنم ایندفعه چه مرگشه
اگه میتونید یه کمکی کنید
ویندوز XP
مودم Tp-link TD8811

OldModir3
شنبه ۷ خرداد ۹۰, ۱۳:۱۲
دوستان من از ADSL استفاده میکنم
چند روز پیش سرعتش که روی 8 کیلوبیت بود یهو نصف شد
و البته سیستم هم همون موقع هنگ کرد که انلاین بودم گفتم شاید هک شدم
ویندوز رو عوض کردم قانونی ( Genuine ) هم کردم ویندوز رو ولی بازم سرعتش
از 5 کیلوبیت بیشتر نمیشه
قبلا هم اینطوری شده بود ویندوز رو عوض میکردم حل میشد ولی نمیدنم ایندفعه چه مرگشه
اگه میتونید یه کمکی کنید
ویندوز XP
مودم Tp-link TD8811
سلام.

سرعت اینترنت به ویندوز ارتباط یادی ندارد مگر اینه برنامه ای خاص بدون اجازه ی شما از ترافیک شبکه استفاده کند و شما متوجه نشوید.

پیشنهاد می کنم برنامه Netlimitrer ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و نصب نمایید و بررسی کنید که برنامه ی دیگری از پهنای باند استفاده نکند.

اگر مطمئن شدید که برنامه ای به جز مرورگر یا برنامه مدیریت دانلود از اینترنت استفاده نمی کند، با ISP تماس گرفته و کم بودن سرعت را مطرح نمایید.

موفق باشید.

meyti60
شنبه ۷ خرداد ۹۰, ۲۰:۵۱
سلام جناب غفاری
من کارت گرافیک club 9500 با خروجی HDMI دارم
ولی وقتی به lcd وصل میکنم صدا نداره
میشه لطف کنین راهنمایی کنین که خروجی صدا تو ای کارت گرافیک چطوره
ممنون

doji
يکشنبه ۸ خرداد ۹۰, ۱۲:۰۷
یه نرم افزار قدرتمند در عین حال عالی به من معرفی کنید که بشه صدای خواننده را از موسیقی جدا کرد.
من میخوام آهنگ هایی که خواننده های زن خوندند را از آهنگ جدا کنم و از آهنگ خالی برای موسیقی تو ماشینم استفاده کنم...
اگر منبعی سراغ دارید بگید

meyti60
يکشنبه ۸ خرداد ۹۰, ۱۷:۱۲
سلام جناب غفاری
ممنون

دوستان کسی اطلاع نداره من صدا رو چطور از این کارت گرافیک بگیرم؟؟:-/:-S

OldModir3
يکشنبه ۸ خرداد ۹۰, ۲۳:۰۵
سلام جناب غفاری
ممنون

دوستان کسی اطلاع نداره من صدا رو چطور از این کارت گرافیک بگیرم؟؟:-/:-S

سلام.

تا جایی که اطلاع دارم، نیاز به تنظیمات خاصی ندارد.

متن زیر را در گوگل سرچ کنید:
Unable to get sound on HDTV with HDMI connection‎

reza2011
دوشنبه ۹ خرداد ۹۰, ۰۱:۵۰
یه نرم افزار قدرتمند در عین حال عالی به من معرفی کنید که بشه صدای خواننده را از موسیقی جدا کرد.
من میخوام آهنگ هایی که خواننده های زن خوندند را از آهنگ جدا کنم و از آهنگ خالی برای موسیقی تو ماشینم استفاده کنم...

همچين برنامه اي نداريم .

OldModir3
دوشنبه ۹ خرداد ۹۰, ۰۹:۴۹
من میخوام آهنگ هایی که خواننده ها خوندند را از آهنگ جدا کنم و از آهنگ خالی برای موسیقی تو ماشینم استفاده کنم...

سلام.

لینک های زیر را ببینید:

جدا سازی صدا از موزیک با YoGen Vocal Remover 2010 v3.3.9 ([Only registered and activated users can see links])

doji
دوشنبه ۹ خرداد ۹۰, ۱۳:۳۳
دوستان نرم افزار ورد 2003 من قسمتalign right ندارد(نوشتن از راست) چطوری اون قسمت را به ورد اضافه کنم.
لطفا زودتر جواب را بدهید نیاز فوری دارم.
مرسی

gerami
سه شنبه ۱۰ خرداد ۹۰, ۱۰:۴۴

با سلام وعرض تشكر بابت راهنمايي دوستان >:D<.به عرض برسانم برخي مواقع به دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرديم در حالي كه اسانترين را ه را ميدانيم ...در تريد هم واقعا همين مطلب صدق ميكنه و بارها تجربه كرده ام و.............مشكل فوق با تعويض كابل ارتباطي حل شد . ممنون >:D<

gerami
سه شنبه ۱۰ خرداد ۹۰, ۱۷:۳۱
با سلام خواهشمند است دوستاني كه راه مقابله با ویروسهاي Film_new.exe ----mp3_new.exe ميدونند راهنمايي كنند بد جو ری اذیت میکنه. در اينترنت هم سرچ كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم .. متشکرم >:D<
وقتی فایل ها را شو میکنم و ان ويروسها را حذف میکنم باز ساخته میشوند .

در ضمن كامپيوترم گاهي خود به خود ريست ميشه نميدونم به خاطر همين ويروس ها است يا مشكل ديگه اي داره .؟تشكر >:D<>:D<

p_alipour
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۹۰, ۰۹:۲۶
سلام فکر میکنم این همان ویروس معروف autorun باشه که از هر فایلی که اجرا میکنید یک بار خودش رو تکثیر میکنه و نام همان فایل رو با فرمت exe میگره.
اکثر آنتی ویروس ها قادر به شناسایی و پاک کردنش هستند . یک بار بوت اسکن کنید فکر میکنم مشکل حل بشه.

gerami
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۹۰, ۲۱:۲۰
سلام فکر میکنم این همان ویروس معروف autorun باشه که از هر فایلی که اجرا میکنید یک بار خودش رو تکثیر میکنه و نام همان فایل رو با فرمت exe میگره.
اکثر آنتی ویروس ها قادر به شناسایی و پاک کردنش هستند . یک بار بوت اسکن کنید فکر میکنم مشکل حل بشه.
سلام جناب علیپور و عرض تشکر .>:D<مجبور شدم ویندوز را عوض کنم و بدون هیچ دابل کلیکی توسط یکی از درایو ها فایل ها را شو کردم و ویروس ها را یکی یکی از درون تمام درایو ها حذف کردم =))ومشکل حل شد فقط باید به هیچ عنوان بعد از نصب ویندوز تا قبل از پاکسازی کامپیوتر دابل کلیک نکنیم و وبا راست کلیک کار کنیم :advise:.متشکرم>:D<

OldModir3
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۹۰, ۲۱:۴۷
درسته :) یکی از راههایی که بعد از نصب ویندوز و قبل از باز کردن درایوها پیشنهاد می شود، نصب برنامه هایی مانند Nero از روی CD و سپس Browse نمودن درایوها با استفاده از این برنامه و حذف نمودن دستی فایل های ویروسی می باشد. در اینصورت ویروس نمی تواند فعال شود و حذف می شود.

یکی دیگر از راههایی که جناب علیپور اشاره کردند استفاده از بوت اسکن است:

موفق باشید.

gerami
يکشنبه ۱۵ خرداد ۹۰, ۰۸:۲۷
با سلام مدتی است تصاویری که با اسنایت 8 ذخیره کرده ام دیگه باز نمیشه درواقع سفید نشون میده و اگر هم با nero 8 باز میکنم پیام زیر نشون داده میشه لطفا راهنمایی فرمایید چگونه این مشکل را حل کنم چون تصاویر زیادی با این فرمت دارم که روی انها کار کرده ام ولازم هستند .متشکرم
در ضمن فرمت انها GIF هست .متشکرم

OldModir3
يکشنبه ۱۵ خرداد ۹۰, ۱۷:۰۰
با سلام مدتی است تصاویری که با اسنایت 8 ذخیره کرده ام دیگه باز نمیشه درواقع سفید نشون میده و اگر هم با nero 8 باز میکنم پیام زیر نشون داده میشه لطفا راهنمایی فرمایید چگونه این مشکل را حل کنم چون تصاویر زیادی با این فرمت دارم که روی انها کار کرده ام ولازم هستند .متشکرم
در ضمن فرمت انها GIF هست .متشکرم
اسنایت 8؟

gerami
يکشنبه ۱۵ خرداد ۹۰, ۱۸:۰۲
اسنایت 8؟

با سلام بله با اسنایت 8 ذخیره کرده ام .ممنون میشوم راهنمایی فرمایید .نمیدونم چه بلایی سر اونا امده؟ تشکر

p_alipour
يکشنبه ۱۵ خرداد ۹۰, ۱۸:۰۳
احتمالا منظورشون snagit هست.
بهتره به جای استفاده از نرم افزار جانبی از print screen خود ویندوز استفاده کنید.
برای باز کردن فابل ها هم فتوشاپ رو امتحان کنید و اگر جواب نداد روی یک سیستم دیگه هم تست کنید.

OldModir3
يکشنبه ۱۵ خرداد ۹۰, ۲۰:۱۷
فرمت فایل های Snagit بصورت snag. است. فرمت فایل های شما اینطوریه؟

ACD See ([Only registered and activated users can see links]) را هم تست کنید.

gerami
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۰۰:۴۱
فرمت فایل های Snagit بصورت snag. است. فرمت فایل های شما اینطوریه؟

ACD See ([Only registered and activated users can see links]) را هم تست کنید.

متشکرم جناب غفاري و جناب عليپور عزيز Snagit 8 با 11 فرمت ميتونه ذخيره کنه که تصاوير را بنده فقط با فرمت png ذخيره کرده ام و تمام راههايي که فرموديد رفتم اما مشکل حل نشد ممکنه ويروسي باعث اين مشکل شده باشه ؟ تشکر

gerami
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۰۲:۱۸
متشکرم جناب غفاري و جناب عليپور عزيز Snagit 8 با 11 فرمت ميتونه ذخيره کنه که تصاوير را بنده فقط با فرمت png ذخيره کرده ام و تمام راههايي که فرموديد رفتم اما مشکل حل نشد ممکنه ويروسي باعث اين مشکل شده باشه ؟ تشکر

در ضمن وقتی خصوصیات دو تصویر از تصاویر ی را که هر دو با یک فرمت بودند را بررسی کردم تفاوتی را که در تصویر ارسالی هست مشاهده کردم لطفا بررسی و چنانچه راه حلی وجود دارد ارایه فرمایید با تشکر

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۰۸:۵۹
جناب گرامی اگر ممکنه یکی از فایل ها رو اینجا آپ کنید.

OldModir3
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۲:۳۳
در ضمن وقتی خصوصیات دو تصویر از تصاویر ی را که هر دو با یک فرمت بودند را بررسی کردم تفاوتی را که در تصویر ارسالی هست مشاهده کردم لطفا بررسی و چنانچه راه حلی وجود دارد ارایه فرمایید با تشکر
نام فایل ها را به لاتین تغییر داده و تست کنید. نام فولدری که در آن قرار داد هم فارسی نباشد.

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۲:۴۰
سلام
این ارور هر 2-3 دقیقه یک بار ضاهر میشه . تمام سرویس های استارت آپ رو غیر فعال کردم و تمپ هم پاکسازی شده اما مشکل حل نشد.
تصویر دوم وقتی است که for more info click here را میزنم.
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟
ممنون.

OldModir3
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۳:۳۵
سلام
این ارور هر 2-3 دقیقه یک بار ضاهر میشه . تمام سرویس های استارت آپ رو غیر فعال کردم و تمپ هم پاکسازی شده اما مشکل حل نشد.
ممنون.
در اینترنت اکسپلورر وارد Tools / Internet Options و سپس تب Content شوید.

برروی Settings در بخش Feeds کلیک کنید و Automatically check feeds for updates را غیرفعال نمایید.

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۳:۴۰
ممنون . اما مشکل 2 تا شد!! اصلا اینترنت اکسپلورر اجرا نمیشه و ارور میده . فکر کنم یک نصب ویندوز لازم داره . البته بعد از 5 سال باید به سیستم حق داد که یک ویندوز تازه نفس بخواد :دی

OldModir3
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۳:۴۸
ممنون . اما مشکل 2 تا شد!! اصلا اینترنت اکسپلورر اجرا نمیشه و ارور میده . فکر کنم یک نصب ویندوز لازم داره . البته بعد از 5 سال باید به سیستم حق داد که یک ویندوز تازه نفس بخواد :دی
:D عجبا. از اینترنت اکسپلورر 8 استفاده می کنید؟

مجدداً مراحل را طی کنید و این گزینه را فعال کنید.

پیشنهاد می کنم به جای تغییر ویندوز، مرورگر را تغییر دهید و یکی از مرورگرهای فایرفاکس ([Only registered and activated users can see links])، کروم ([Only registered and activated users can see links])، Opera ([Only registered and activated users can see links]) را نصب نمایید.

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۴:۲۶
من کلا با کروم کار میکنم . از IE سالی یکی دوباز بیشتر استفاده نمیکنم که الان خواستم مراحل رو برم دیدم اصلا باز نممیشه.
ویندوز من هفته قبل کرش شد و مجبور شدم ریپیر کنم . بعد از اون این مشکل پیش اومده که فکر میکنم به خاطر یک سری فابل های dll باشه که در طول این 5 سال از طریق آپدیت به ویندوز اضافه شده و بعد در مرحله ریپیر اونها از بین رفته . سیستم رو ریست هم کردم . اما فایده نداره و IE بالا نمیاد .
به هر حال ممنون از راهنماییتون .

OldModir3
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۵:۰۲
من کلا با کروم کار میکنم . از IE سالی یکی دوباز بیشتر استفاده نمیکنم که الان خواستم مراحل رو برم دیدم اصلا باز نممیشه.
ویندوز من هفته قبل کرش شد و مجبور شدم ریپیر کنم . بعد از اون این مشکل پیش اومده که فکر میکنم به خاطر یک سری فابل های dll باشه که در طول این 5 سال از طریق آپدیت به ویندوز اضافه شده و بعد در مرحله ریپیر اونها از بین رفته . سیستم رو ریست هم کردم . اما فایده نداره و IE بالا نمیاد .
به هر حال ممنون از راهنماییتون .

خواهش می کنم. پس سیستم توی کماست :D

یهتره ویندوز جدید نصب کنید :)

gerami
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۶:۱۷
جناب گرامی اگر ممکنه یکی از فایل ها رو اینجا آپ کنید.

با سلام فایل اصلی و فایل تغییر نام داده شده و پیغامی که هنگام تغییر نام داده را خدمتتان ارسال میکنم .متشکرم >:D<

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۸:۱۲
جناب گرامی با سیستم منزل باز نشد . فردا از محل کار با سیستم تخصصی که برای ویرایش فیلم و عکس بهینه شده تست میکنم.

OldModir3
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۹:۰۲
با سلام فایل اصلی و فایل تغییر نام داده شده و پیغامی که هنگام تغییر نام داده را خدمتتان ارسال میکنم .متشکرم >:D<

درمورد اخطار برای تغییر نام فایلها:
وارد کنترل پنل و Folder Options شوید. در بخش View برروی Restore Default و سپس OK کلیک کنید تا فرمت فایل ها در ویندوز Hidden شود و در هنگام تغییر نام فایل ها مشکلی نداشته باشید.

گزینه Hide extension for known file types باید فعال باشد.

در مورد عکسها: فایل گیف شما مشکل دارد و ارتباطی با نوع نرم افزاری که با آن عکس را باز می کنید ندارد. احتمال دارد توسط ویروس، فایل های اصلی حذف شده باشند و یک کپی جعلی از آنها باقی مانده باشد.

موفق باشید.

p_alipour
دوشنبه ۱۶ خرداد ۹۰, ۱۹:۴۸
من هم با جناب غفاری موافقم . اما میخواستم فردا با چند نرم افزار تست کنم تا مطمئن بشم . اما به احتمال 99% همون طور که ایشون گفتند یا فایل ها جایگزین شدند یا کدهای آنها تخریب شده. احتمال دستیابی به اونها متاسفانه کمه.

gerami
چهارشنبه ۱۸ خرداد ۹۰, ۰۳:۳۱
من هم با جناب غفاری موافقم . اما میخواستم فردا با چند نرم افزار تست کنم تا مطمئن بشم . اما به احتمال 99% همون طور که ایشون گفتند یا فایل ها جایگزین شدند یا کدهای آنها تخریب شده. احتمال دستیابی به اونها متاسفانه کمه.

با سلام لعنت به هرچه ویروس سازه که خیلی از فایلها وزحمات را به راحتی از بین میبره این جورکه معلومه حتی فایلهای وورد را هم خراب کرده که در هنگام باز شدن پیغام زیر میاید .اگر دوستان راهی به نظرشون میرسه ممنونم میشوم کمکی کنند .>:D<>:D<

amirarami
پنجشنبه ۱۹ خرداد ۹۰, ۱۵:۳۵
با سلام به همه دوستان

بهترين ويروسياب و امنينت اينترنت درحال حاضرچيه؟؟؟، كه بشه با سرورش اپديتش كرد .

با تشكر

amirarami
پنجشنبه ۱۹ خرداد ۹۰, ۱۵:۴۲
با سلام مجدد

يه برنامه به نام Genuine advantage هست كه مدتيه پيام ميده براي نصب شدن . فكر كنم براي بررسي اصلي يا كپي بودن ويندوزه . ايا بايد نصبشكنم يا ويندوز رو خراب ميكنه، چطوري ميتونم كلا ناك اوتش كنم.

اين هم قسمتي از پيامش :
NOTICE: THIS UPDATE FROM MICROSOFT WILL HELP YOU KNOW IF YOU ARE RUNNING A PROPERLY LICENSED, GENUINE COPY OF WINDOWS XP. SOME UPDATES AND OFFERS FROM MICROSOFT REQUIRE A GENUINE COPY OF WINDOWS XP.

OldModir3
پنجشنبه ۱۹ خرداد ۹۰, ۱۵:۵۶
با سلام به همه دوستان

بهترين ويروسياب و امنينت اينترنت درحال حاضرچيه؟؟؟، كه بشه با سرورش اپديتش كرد .

با تشكر
سلام.

ESET Smart Security را نصب نمایید. پیشنهاد میکنم در کنار این آنتی ویروس از فایروال ساده ی netLimiter هم استفاده کنید.

با سلام مجدد

يه برنامه به نام Genuine advantage هست كه مدتيه پيام ميده براي نصب شدن . فكر كنم براي بررسي اصلي يا كپي بودن ويندوزه . ايا بايد نصبشكنم يا ويندوز رو خراب ميكنه، چطوري ميتونم كلا ناك اوتش كنم.

اين هم قسمتي از پيامش :
NOTICE: THIS UPDATE FROM MICROSOFT WILL HELP YOU KNOW IF YOU ARE RUNNING A PROPERLY LICENSED, GENUINE COPY OF WINDOWS XP. SOME UPDATES AND OFFERS FROM MICROSOFT REQUIRE A GENUINE COPY OF WINDOWS XP.

اگر از ارجینال بودن سریال ویندوز مطمئن هستید، مشکلی نیست. آپدیت را نصب نمایید.

p_alipour
شنبه ۲۱ خرداد ۹۰, ۱۴:۰۹
سلام
ممنون.

سلام
با نصب مجدد اینترنت اکسپلورر ، مشکل حل شد.... فعلا میتونم همین ویندوز رو نگه دارم ;)فکر کنم دارم به کتاب گینس نزدیک میشم :))

beheshti
دوشنبه ۲۳ خرداد ۹۰, ۱۸:۵۴
سلام جناب غفاری
سئوال من درباره اینترنت هست نه کامپیوتر و اگر جای مناسبی سئوال مطرح نکردم منو ببخشید .
من یاهو رو اپدیت کردم و بعد از اپدیت نمی تونم فایل های بالای یک مگابایت رو اتچ کنم !!!
1. مشکل کار من از کجا است ؟(بتونم فایل ها رو در ورژن جدید اتچ کنم)
2. چگونه می توانم به ورژن قبلی یاهو برگردم ؟
متشکرم

mostafa ghobadi
جمعه ۲۷ خرداد ۹۰, ۱۰:۴۷
سلام به همه دوستان وخسته نباشید.
من یه فایل 3 بخشی با حجم 600 مگ دانلود کردم ولی حالا نمیتونم این 3 بخش را به همدیگه وصل کنم خواهشا کمک کنید
ممنون از همه دوستان

hamid87
جمعه ۲۷ خرداد ۹۰, ۱۵:۱۶
من یه فایل 3 بخشی با حجم 600 مگ دانلود کردم ولی حالا نمیتونم این 3 بخش را به همدیگه وصل کنم خواهشا کمک کنید
ممنون از همه دوستان

سلام

اگر قایل های شما زیپ شده است هر سه فایل را با هم انتخاب کنید و بعد آن را از حالت فشرده خارج کنید

seyed
جمعه ۲۷ خرداد ۹۰, ۲۰:۰۰
سلام
من یک فایل از اینترنت دانلود کردم که حاوی ویندوز xpro2 بود پس از آنزیپ کردن یک فایل باپسوند GHO ظاهر شدپس از آن که از ماکرو سافت کمک خواستم یک نرم افزاری را پیشنهاد داد به آدرس زیر
پس از دانلود برنامه ازمن سریال نامبر می خواست که کمکی به من نکرد.اما آن برنامه به طریقی دیگر به نرم افزار NORTON GHOST راهنمائی میکرد خلاصه اینکه من نتوانستم این فایل را باز کنم از شما راهنمائی میخواهم در دو مورد
1-چطوری فایلها با پسوند های گوناگون را بتوانیم باز کنیم
2- چطور در اینترنت بتوانیم سریال نامبر برای نرم افزارها پیدا کنیم
با تشکر

OldModir3
شنبه ۲۸ خرداد ۹۰, ۱۱:۵۳
سلام جناب غفاری
سئوال من درباره اینترنت هست نه کامپیوتر و اگر جای مناسبی سئوال مطرح نکردم منو ببخشید .
من یاهو رو اپدیت کردم و بعد از اپدیت نمی تونم فایل های بالای یک مگابایت رو اتچ کنم !!!
1. مشکل کار من از کجا است ؟(بتونم فایل ها رو در ورژن جدید اتچ کنم)
2. چگونه می توانم به ورژن قبلی یاهو برگردم ؟
متشکرم

سلام.

1- معمولاً مشکلات ارسال فایل در یاهو برای همه وجود دارد و به علت محدودیت هایی است که ISP ها اعمال می کنند.

2- از لینک زیر نگارش مورد نظر را دانلود و نصب نمایید:

اگر برای نصب نگارش قدیمی اخطاری مبنی بر نصب بودن نگارش جدید دریافت کردید، از کنترل پنل نگارش جدید را Uninstall کنید و سپس نگارش قدیمی را نصب نمایید. اطلاعات قبلی شما مانند هیستوری و ... حذف نخواهند شد.

موفق باشید.

OldModir3
شنبه ۲۸ خرداد ۹۰, ۱۱:۵۹
ممنون از همه دوستان

سلام.

معمولاً فایل هایی که در چندین بخش هستند بصورت part1.rar?????? و part2.rar??????و ... دانلود می شوند چنانچه فایل ها همه با فرمت rar یا zip بودند کافیست همه ی فایل ها را در کنا هم قرار داده و برروی بخش اول رایت کلیک کنید و برروی Extract Here کلیک نمایید. باید نرم افزار WinRAR یا WinZip برروی ویندوز نصب شده باشد. [Only registered and activated users can see links]

اگر بخش اول فرمت exe. دارد، نیازی به نصب برنامه ی خاصی ندارید و فایل ها بصورت SelF-eXtracting یا SFX فشرده شده اند.

موفق باشید.

seyed
يکشنبه ۲۹ خرداد ۹۰, ۱۹:۳۱
سلام
من یک فایل از اینترنت دانلود کردم که حاوی ویندوز xpro2 بود پس از آنزیپ کردن یک فایل باپسوند GHO ظاهر شدپس از آن که از ماکرو سافت کمک خواستم یک نرم افزاری را پیشنهاد داد به آدرس زیر
پس از دانلود برنامه ازمن سریال نامبر می خواست که کمکی به من نکرد.اما آن برنامه به طریقی دیگر به نرم افزار NORTON GHOST راهنمائی میکرد خلاصه اینکه من نتوانستم این فایل را باز کنم از شما راهنمائی میخواهم در دو مورد
با تشکر

آقای غفاری التماس دعا

doji
دوشنبه ۳۰ خرداد ۹۰, ۱۱:۵۴
ببخشید اگه پست بی جا زدم.

دوستان سایتی , نرم افزار یا غیره می شناسید که بشه با وارد کردن شماره تلفن فرد یا مشخصات دیگه او را ردیابی کرد؟که مثلا در کدام شهر قرار دارد !!!!;;)

reza2011
دوشنبه ۳۰ خرداد ۹۰, ۱۷:۳۲
من يك سئوال داشتم ...

من در سايت گيگ پا يك هاست دارم . وقتي ميخوام با برنامه Smart FTP فايل ها رو به هاست خودم آپلود كنم فايل ها در ظاهر آپلود ميشن ولي وقتي وارد هاست خودم ميشم و چك ميكنم ميبينم كه هيچ فايلي آپلود نشده ... دليلش چيه ؟ ممنون از راهنماييتون ...

فرید
دوشنبه ۳۰ خرداد ۹۰, ۱۸:۳۸
با سلام
دوستان عزیز کانورتری را میشناسید که فرمت زیر نویس فیلم را از srt به sub-index تبدیل کنه نرم افزارهایی مثل create canverter را امتحان کردم ولی جواب نداد
با تشکر

Vahid-Zare
سه شنبه ۳۱ خرداد ۹۰, ۱۸:۰۵
سلام
من 3 روزه تو یاهو مسنجر هر چی میخوم چت کنم نوشته ها تو پنجره مسنجرم نمیاد
و حتی وقتی تازه انلاین هم میشم آف هایی که واسم گذاشتن رو نمیتونم ببینم
دلیلش چیه چند بار هم مسنجر رو پاک کردم و مجدد هم نصب کردم
از ویندوز 7 هم استفاده میکنم

OldModir3
سه شنبه ۳۱ خرداد ۹۰, ۲۲:۲۶
سلام
با تشکر

سلام.

1- از جایی که فایل را دانلود کردید سئوال کنید. معمولاً فرمت فایل های ویندوز، ISO می باشد و با کمک برنامه هایی مثل Ultra ISO ([Only registered and activated users can see links]) قابل مشاهده هستند.

2- برنامه ای که بتواند تمامی فرمتهای موجود را باز کند وجود ندارد و باید برای فرمت های مختلف، از نرم افزارهای مخصوص استفاده نمایید.

3- سعی کنید برنامه را از جایی دانلود کنید که علاوه بر فایل نصب، فایل سریال، کیجن یا پچ هم در کنار فایل setup نرم افزار قرار داده شده باشد. در حال حاضر سایتهای فارسی دانلود نرم افزار زیاد هستند. همچنین می توانید از سایتهایی مثل w w w .c r a c k find.com هم استفاده کنید. (فاصله ها را حذف نمایید) فقط دقت داشته باشید که استفاده زیاد از این سایت بدون رعایت مسائل امنیتی ممکن است به آلوده شدن سیستم منجر شود.

موفق باشید.

OldModir3
سه شنبه ۳۱ خرداد ۹۰, ۲۲:۳۶
ببخشید اگه پست بی جا زدم.

دوستان سایتی , نرم افزار یا غیره می شناسید که بشه با وارد کردن شماره تلفن فرد یا مشخصات دیگه او را ردیابی کرد؟که مثلا در کدام شهر قرار دارد !!!!;;)

چنین سایتی وجود ندارد.

من يك سئوال داشتم ...

من در سايت گيگ پا يك هاست دارم . وقتي ميخوام با برنامه Smart FTP فايل ها رو به هاست خودم آپلود كنم فايل ها در ظاهر آپلود ميشن ولي وقتي وارد هاست خودم ميشم و چك ميكنم ميبينم كه هيچ فايلي آپلود نشده ... دليلش چيه ؟ ممنون از راهنماييتون ...

از نرم افزار FileZilla ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید. اگر فایلها به سرور منتقل می شوند، با یک refresh به راحتی باید قابل دانلود باشند. البته برخی هاست ها محدودیتهایی را از لحاظ فرمت فایل های آپلود شده اعمال می کنند. مثلاً فایل های exe را پس از آپلود نمی توانید دانلود کنید.

با سلام
دوستان عزیز کانورتری را میشناسید که فرمت زیر نویس فیلم را از srt به sub-index تبدیل کنه نرم افزارهایی مثل create canverter را امتحان کردم ولی جواب نداد
با تشکر

سلام.

برنامه های معرفی شده در لینک زیر را بررسی نمایید:

OldModir3
سه شنبه ۳۱ خرداد ۹۰, ۲۲:۴۵
سلام

سلام.

لینک زیر را ببینید:

Vahid-Zare
سه شنبه ۳۱ خرداد ۹۰, ۲۳:۵۱
سلام.

لینک زیر را ببینید:

قبلا امتحان کردم لینک منظور رو هیچ کدوم از راه ها افاقه نکرد

حالا هم در حال ویروس یابیو اینا هستم تا ببینم بعد چه میشه
یه سوال ؟
با ریپیر کردن ویندوز مشکل حل نمیشه؟
و اینکه ما تو xp با دستور sfc /scannow فایلهای پاک شده ویندوزو برمیگردوندیم این تو 7 هم هست یا نه؟
با تشکر

Vahid-Zare
چهارشنبه ۱ تير ۹۰, ۰۱:۴۱
سلام

بالاخره درست شد
حالا چه جوری با این انتی ویروس زیر
البته حتما باید اپدیت کرد و برای محکم کاری از فول اسکن استفاده کنید

لینک دانلود آنتی ویروس مذکور:

momo11
چهارشنبه ۱ تير ۹۰, ۱۷:۲۷
با درود
ایا میشود برروی فلش مموری یا مموری کارت پسورد گذاشت.؟
البته بطوری که ان فلش برروی همه سیستمها کارکند البته با دادن پسورد ان.
یعنی مثلا ما یک فلش مموری داریم انرا به هر کس خواستیم میدهیم ولی فقط با دادن پسورد ان
شخص بتواند فلش را باز کند و به اطلاعات ان دسترسی پیدا کند.
ممنون

rasoulg
پنجشنبه ۲ تير ۹۰, ۱۰:۱۸
بنده در کامیپوترم قبلا که در نمایش بعضی فیلم ها با فرمت wm مشکل داشتم با استفاده از نرم افزار مدیا پلیر کلاسیک مشکلم حل شد و کل فایل های تصویری بنده به طور پیش فرض با این نرم افزار باز می شد و راضی بودم.
چند روزی است که نمی دانم چرا اصلا فایل های تصویری با این نرم افزار باز نمی شوند.
البته یک آیکون کوچک در سمت راست پایین ویندوز با نام haali media splitter جدیدا درآمده است که نمی دانم برای چیست؟ و از کجاآمده است؟
لطفا بنده را از حیرت دربیاورید!
با تشکر

OldModir3
پنجشنبه ۲ تير ۹۰, ۱۱:۴۷
بنده در کامیپوترم قبلا که در نمایش بعضی فیلم ها با فرمت wm مشکل داشتم با استفاده از نرم افزار مدیا پلیر کلاسیک مشکلم حل شد و کل فایل های تصویری بنده به طور پیش فرض با این نرم افزار باز می شد و راضی بودم.
چند روزی است که نمی دانم چرا اصلا فایل های تصویری با این نرم افزار باز نمی شوند.
البته یک آیکون کوچک در سمت راست پایین ویندوز با نام haali media splitter جدیدا درآمده است که نمی دانم برای چیست؟ و از کجاآمده است؟
لطفا بنده را از حیرت دربیاورید!
با تشکر
سلام.

پکیج K-Lite را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید:

اگر نگارش قدیمی این پکیج را نصب کرده اید، ابتدا آن را Uninstall کرده، سیستم را ریست کنید و سپس نگارش جدید را نصب نمایید.

Haali Media Splitter is a DirectShow splitter for .MKV (matroska ([Only registered and activated users can see links])), OGG/OGM, .TS, .M2TS, .MP4 and .AVI

Ahmad-N
چهارشنبه ۸ تير ۹۰, ۰۴:۱۴
سلام و بامداد بخیر.
من دیروز میخواستم جاوا نصب کنم.بطور معمول نشد.از فیل ... خرد کن استفاده کردم.براحتی نصب شد اما چشمتون روز بد نبینه بمحض اتمام ، آنتی ویروسم که نود 32 آپدیت شده و سرحال بود فوری ویروسی به نام sfc_os.dll رو در دایرکتوری ویندوز (داخل فولدر سیستم 32)شناسایی کرد.اما دریغ از اینکه بتونه اون رو پاک کنه:((.خلاصه از طرف ویندوز سون رفتم و پاک کردم ولی موقع ورود مجدد از ایکس پی ، در ورود اشکال پیش آمد. بعد دوباره همان فایل ویروسی تولید شد.
خلاصه نود 32 رو پاک کردم و نورتن رو نصب کردم.بعد از آپدیت ، همون فایل رو اسکن کردم
اما این بار فایل رو سالم تشخیص داد!:-O:-S
در مورد این تروجان هم در اینترنت توضیحات مختلفی هست
بالاخره یکی به دادم برسه که آیا این آنتی ویروس (نورتن) اشتباه میکته یا نود32 ؟
از 7 دیشب تا حدود 2 ساعت پیش گرفتار همین وروجک بودم.#:-S
ارادتمند شما

OldModir3
چهارشنبه ۸ تير ۹۰, ۰۹:۵۰
سلام و بامداد بخیر.
من دیروز میخواستم جاوا نصب کنم.بطور معمول نشد.از فیل ... خرد کن استفاده کردم.براحتی نصب شد اما چشمتون روز بد نبینه بمحض اتمام ، آنتی ویروسم که نود 32 آپدیت شده و سرحال بود فوری ویروسی به نام sfc_os.dll رو در دایرکتوری ویندوز (داخل فولدر سیستم 32)شناسایی کرد.اما دریغ از اینکه بتونه اون رو پاک کنه:((.خلاصه از طرف ویندوز سون رفتم و پاک کردم ولی موقع ورود مجدد از ایکس پی ، در ورود اشکال پیش آمد. بعد دوباره همان فایل ویروسی تولید شد.
خلاصه نود 32 رو پاک کردم و نورتن رو نصب کردم.بعد از آپدیت ، همون فایل رو اسکن کردم
اما این بار فایل رو سالم تشخیص داد!:-O:-S
در مورد این تروجان هم در اینترنت توضیحات مختلفی هست
بالاخره یکی به دادم برسه که آیا این آنتی ویروس (نورتن) اشتباه میکته یا نود32 ؟
از 7 دیشب تا حدود 2 ساعت پیش گرفتار همین وروجک بودم.#:-S
ارادتمند شما
سلام.

این فایل مربوط به Windows File Protection می باشد و بعید به نظر میرسد آلوده باشد.

با استفاده از آموزش زیر، فایل را به کمک VirusTotal با تعداد زیادی آنتی ویروس اسکن کنید تا مطمئن شوید:

masuod-sh
چهارشنبه ۸ تير ۹۰, ۱۳:۲۱
سلام رفقا

پیشاپیش عیدتون مبارک

یه مشکلی دارم اگه میتونید لطفا راهنمایی کنید

مشکل : میخوام با برنامه IBsng یا همون برنامه مدیریت حساب کاربران اینترنتی حسابم رو شارژ

کنم ولی هرچی میزنم Access Denied میده بیشتر مرورگر ها رو هم امتحان کردم با آخرین ورژن

با ISP هم تماس گرفتم برا اونا مشکلی نداره و رو سیستم اونا باز میشه

جاوا و فلش و دات نت رو هم نصب کردم باز حل نشد

با کارت اینترنت امتحان کردم گفتم شاید به ای پی حساس شده بازم درست نشد

قبلا هم اینطوری بوده حرف حالا نیست چون فردا تعطیله و من هم به اینترنت نیاز دارم

ممنون از توجه تون

khnow_khnow
جمعه ۱۰ تير ۹۰, ۰۹:۰۰
وقتی ویندوز را روشن می کنم گزینه های
1 safe mose
2 safe mode normaly
3 start normaly
, ......
همه این ها را که می زنم کامپیوتر ریسستارت می شود الان با چی وارد ویندوزم بشوم

OldModir3
جمعه ۱۰ تير ۹۰, ۱۰:۰۱
وقتی ویندوز را روشن می کنم گزینه های
1 safe mose
2 safe mode normaly
3 start normaly
, ......
همه این ها را که می زنم کامپیوتر ریسستارت می شود الان با چی وارد ویندوزم بشوم
سلام.

گزینه last known good configuration را انتخاب کنید.

اگر سخت افزار جدیدی نصب کرده اید آن را خارج نمایید.

اگر ویندوز اجرا نشد و از ویندوز بک آپ دارید، آنرا باز گردانید در غیراینصورت فکر نمی کنم راهی جز نصب مجدد ویندوز داشته باشید.

p_alipour
جمعه ۱۰ تير ۹۰, ۱۳:۰۸
میتونید با یک سی دی ویندوز عملیات ریپیر رو هم انجام بدید . هر چند در صورتی که برنامه خاصی نصب ندارید ، نصب مجدد ویندوز بهتر است.

davatgar42
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۱۰:۵۲
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم فایل آموزشی هست جهت استفاده از RSS که کلیه مراحلی را که باید انجام بشه تا بتونیم جدیدترین اخبار و نوشته های سایتهایی را که باهاشون در ارتباط هستیم را نشون بده؟اگر دوستان فایلی جهت آموزش دارن قرار بدن ممنون میشم و یا اینکه اگر همینجا امکامش باشه راهنمایی کنند.
پیشا پیش از لطف و محبت دوستان سپاسگزاری میکنم

khnow_khnow
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۱۲:۴۱
میتونید با یک سی دی ویندوز عملیات ریپیر رو هم انجام بدید . هر چند در صورتی که برنامه خاصی نصب ندارید ، نصب مجدد ویندوز بهتر است.
برنامه خاص دارم ویندورم xp است cd ویندوز رو هم دارم این عملیات رو چگونه انجام دهم

khnow_khnow
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۱۲:۴۳
سلام.

گزینه last known good configuration را انتخاب کنید.

اگر سخت افزار جدیدی نصب کرده اید آن را خارج نمایید.

اگر ویندوز اجرا نشد و از ویندوز بک آپ دارید، آنرا باز گردانید در غیراینصورت فکر نمی کنم راهی جز نصب مجدد ویندوز داشته باشید.
از ویندوز چگونه آپ بگیرم
شرمنده ها
:D:);)

OldModir3
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۱۷:۵۴
از ویندوز چگونه آپ بگیرم
شرمنده ها
:D:);)

Vahid-Zare
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۱۸:۰۱

اقا از ویندوز 7 هم بک آپ میگیره
بعد اینکه اگه بیشتر از یک دی وی دی باشه چی مشکلی نداره

آخه من تا حالا بک آپ گرفتن از ویندوزو امتحان نکردم
کلا اهل بک آپ نیستم :D

OldModir3
شنبه ۱۱ تير ۹۰, ۲۰:۲۳
اقا از ویندوز 7 هم بک آپ میگیره
بعد اینکه اگه بیشتر از یک دی وی دی باشه چی مشکلی نداره

آخه من تا حالا بک آپ گرفتن از ویندوزو امتحان نکردم
کلا اهل بک آپ نیستم :D
بله. برروی تمامی ویندوزها جواب میده.

وقتی ویندوز در درایو C نصب شده یا درایو D ، فایل ایمیج را در درایو E یا F یا ... ذخیره کنید. اگر خیلی حساس هستید و هارد منفجر کن:D از یک هارد اکسترنال یا فلش 8 گیگ به بالا برای نگهداری فایل ایمیج استفاده کنید.

amir-gh
يکشنبه ۱۲ تير ۹۰, ۰۱:۱۲
با سلام
جناب غفاری
می خواهم یک فایل تصویری با حجم 60 مگابایت برای کسی بفرستم از طریق ایمیل اجازه نمی دهد چه راه حلی وجود داره که این کارو انجام بدهم؟
با تشکر از شما

alireza1lover
يکشنبه ۱۲ تير ۹۰, ۱۳:۵۱
با سلام
جناب غفاری
می خواهم یک فایل تصویری با حجم 60 مگابایت برای کسی بفرستم از طریق ایمیل اجازه نمی دهد چه راه حلی وجود داره که این کارو انجام بدهم؟
با تشکر از شما

خیلی راه وجود داره

با نرم افزار winrar فشرده کن و براش بفرست دیگه پیغام نمیده

فایل رو در یک اپلود سنتر مثل ziddu.com اپلود کن و لینک ذانلود رو براش بفرست

با hyper terminal ویندوز ایکس پی هم میشه فرستاد

khnow_khnow
يکشنبه ۱۲ تير ۹۰, ۱۵:۰۶
بعد از دانلود نصب نمی شود علت چیست

OldModir3
دوشنبه ۱۳ تير ۹۰, ۱۷:۴۹
بعد از دانلود نصب نمی شود علت چیست
سلام.

بیش از 500 مرتبه دانلود و نصب شده و مشکلی ندارد. چه اخطاری دریافت می کنید؟

khnow_khnow
چهارشنبه ۱۵ تير ۹۰, ۱۱:۳۴
سلام.

بیش از 500 مرتبه دانلود و نصب شده و مشکلی ندارد. چه اخطاری دریافت می کنید؟
غفاری جان درست شد

rooh
پنجشنبه ۱۶ تير ۹۰, ۲۳:۳۹
سلام
جناب غفاری جای یک تاپیکی برای آموزش نحوه unistall کردن آنتی ویروسهای معروف و پر استفاده مثل نود کسپر بید دیفاندر و دو سه تا دیگه به طور تصویری خالیه

یکی از دوستان من کسپر داشت می خواست حذفش کنه بجاش بیددفاندر نصب کنه ولی برای unstallکردن کسپر به مشکل برخورد آخرش مجبور شد ببره بیرون

لطفا اگر وقت کردید در اینجا یا سایت خودتون مطالبی در این مورد هم ارائه کنید

OldModir3
شنبه ۱۸ تير ۹۰, ۱۲:۰۷
سلام
جناب غفاری جای یک تاپیکی برای آموزش نحوه unistall کردن آنتی ویروسهای معروف و پر استفاده مثل نود کسپر بید دیفاندر و دو سه تا دیگه به طور تصویری خالیه

یکی از دوستان من کسپر داشت می خواست حذفش کنه بجاش بیددفاندر نصب کنه ولی برای unstallکردن کسپر به مشکل برخورد آخرش مجبور شد ببره بیرون

لطفا اگر وقت کردید در اینجا یا سایت خودتون مطالبی در این مورد هم ارائه کنید

سلام.

به زودی راهنمایی در این زمینه قرار می گیرد.

البته بهترین راه برای حل مشکلات، گوگلینگ است. کافی بود در گوگل عبارت uninstall kaspersky را جستجو و ابزار Removal tool for Kaspersky Lab products ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود می کردند. :)

doji
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۱۳:۵۳
دوتا سوال دارم
یکیش اینه که از طریق ویندوز 7 چطوری بتونم حافظه کارت گرافیک کامپیوترم را (pc) ببینم؟

دومیش من در حال تهیه لپ تاپ مدل acer 5335 هستم این مدل سیستم عاملش از نوع DOSهست.سوالی که دارم ایا با نصب ویندوز 7 و لینوکس مشکلی نداره؟ منظورم اینه که روی سیستم عامل از نوع DOS هر ویندوزی قابل نصب هست؟؟؟؟؟؟(حالا ویندوز 7 هم نصب بشه خوبه)
میشه؟؟؟؟؟
سوال سومی:اینه که حداقل کارت گرافیکی برای لپ تاپ که بشه باهاش با برنامه فتوشاپ و بازیهای رایانه ای کار کرد و مشکلی هم نداشه باشه چیه؟

لطفا زودتر جواب سوالاتم را خواهشا بدید فوری هست.
ارادتمند شما فیثاغورت:D

p_alipour
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۱۴:۴۰
مشکلی در نصب انواع ویندوز روی داس نیست به شرط ایتکه لپ تاپ از لحاظ سخت افزاری سیستم عامل رو ساپورت کنه که اکثرا سری های موجود ویندوز 7 رو ساپورت میکنند.
اما به عنوان یک تجربه شخصی ، سعی کنید لپ تابی رو خریداری کنید که تمام درایورها به صورت اورجینال و مختص همون مدل همراه با لپ تاب بهتون عرضه بشه. گاها درایورهای دانلودی به طور کامل تمام سیستم رو پوشش نمیدن. البته احتمال این خطا زیر 50% هست اما اگر اتفاق بیفته و شما بعد از 2 ماه در یک قسمت خاص متوجه یک کمبود بشید احتمالا کسی جوابگو نخواهد بود.
در مورد فتوشاپ هم بستگی به ورژن اون داره . تا cs3مشکل خاصی با حداقل های موجود در بازار وجود نداره . 512 گرافیک و 1 رم کاملا جوبگو هست.

OldModir3
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۱۶:۲۵
دوتا سوال دارم
یکیش اینه که از طریق ویندوز 7 چطوری بتونم حافظه کارت گرافیک کامپیوترم را (pc) ببینم؟

دومیش من در حال تهیه لپ تاپ مدل acer 5335 هستم این مدل سیستم عاملش از نوع DOSهست.سوالی که دارم ایا با نصب ویندوز 7 و لینوکس مشکلی نداره؟ منظورم اینه که روی سیستم عامل از نوع DOS هر ویندوزی قابل نصب هست؟؟؟؟؟؟(حالا ویندوز 7 هم نصب بشه خوبه)
میشه؟؟؟؟؟
سوال سومی:اینه که حداقل کارت گرافیکی برای لپ تاپ که بشه باهاش با برنامه فتوشاپ و بازیهای رایانه ای کار کرد و مشکلی هم نداشه باشه چیه؟

لطفا زودتر جواب سوالاتم را خواهشا بدید فوری هست.
ارادتمند شما فیثاغورت:D

مشکلی برای نصب ویندوز یا لینوکس نخواهید داشت.

به این لپ تاپها، بدون OS گفته می شود. چون در ایران قانون کپی رایت رعایت نمی شود، خرید این نوع لپ تاپ ها مقرون به صرفه تر است چون شرکت سازنده برای سیستم عامل ارجینال (ویندوز) آن هزینه ای پرداخت نکرده و در نتیجه قیمت تمام شده برای مصرف کننده پایین تر خواهد بود.

در حال حاضر می توانید لپ تاپی بدون سیستم عامل خریداری کنید و DVD ویندوز 7 را نهایتا 5 هزار تومان تهیه کنید.
اگر ADSL دارید می توانید از اینترنت دانلود کنید. ک-ر-ک و فعال ساز هم که تا بخواهید در نت ریخته است :)

درایور های مدل لپ تاپ را هم می توانید از سایت برند سازنده دانلود کنید.

برای فتوشاپ با لپتاپهای 500-700 تومانی هم مشکلی نخواهید داشت ولی برای اجرای بازیهای جدید باید لپ تاپی با کارت گرافیک قوی تهیه کنید که معمولاً قیمت این مدل ها با توجه به توان سخت افزاری، بالاتر از 1 میلیون تومان است.

doji
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۱۷:۱۱
لپ تاپ

ممنون
یک سوال دیگه داشتم

من ویندوز xp 7 روی سیستمم نصبه از کجا ببینم که حافظه گرافیکم 256 هست یا 1 گیگ؟اصلا از کجا ببینم چند هست گرافیک؟

و اینکه یک لپ تاپ پسند کردم مدل acer 5335 هست با رم 2 گیگ و گرافیک 256.هارد دیسک هم 320 گیگ. و صفحه نمایش 15 اینچی از نوع ال ای دی.به نظر شما نیازهای منو تامین می کنه در حدی که بشه باحاش فتوشاپ کار کرد و بازیهایی مثل کانتر.
چون بعضی از بازی های نسبتا معمولی نوشته شده حداقل گرافیک 65 مگابایت. این مدل لپ تاپ با این جور بازی ها که مشکل نداره؟
در ضمن برای ترید هم مناسب هست؟

اگه امکانش هست یکمی بیشتر راهنماییم کنید.مدل بهتری هم سراغ دارید بفرمایید
و برای ارتقا کارت گرافیک مثلا از 256 به 1 گیگ امکانش هست؟؟و چطوری ارقا داده میشه با نرم افزار یا با عوض کردن قطعه ؟

لطفا اگه زحمتی نیست به همه سوال ها جواب بدید:D

doji
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۲۱:۰۴
ممنون
یک سوال دیگه داشتم

من ویندوز xp 7 روی سیستمم نصبه از کجا ببینم که حافظه گرافیکم 256 هست یا 1 گیگ؟اصلا از کجا ببینم چند هست گرافیک؟

و اینکه یک لپ تاپ پسند کردم مدل acer 5335 هست با رم 2 گیگ و گرافیک 256.هارد دیسک هم 320 گیگ. و صفحه نمایش 15 اینچی از نوع ال ای دی.به نظر شما نیازهای منو تامین می کنه در حدی که بشه باحاش فتوشاپ کار کرد و بازیهایی مثل کانتر.
چون بعضی از بازی های نسبتا معمولی نوشته شده حداقل گرافیک 65 مگابایت. این مدل لپ تاپ با این جور بازی ها که مشکل نداره؟

و برای ارتقا کارت گرافیک مثلا از 256 به 1 گیگ امکانش هست؟؟و چطوری ارقا داده میشه با نرم افزار یا با عوض کردن قطعه ؟

کسی نیست جواب بده ....باور کنید بلد نیستم:(حالا همین سوال هایی که نیاز به تحقیق نداره;;)

OldModir3
يکشنبه ۱۹ تير ۹۰, ۲۳:۳۴
لپ تاپ

ممنون
یک سوال دیگه داشتم

برای مشاهده وضعیت کارت گرافیک از برنامه AIDA64 Extreme Edition ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

همچنین میتوانید از Display properties مشخصات را ببینید. از منوی Start/Run را اجرا کنید. عبارت
desk.cpl
را وارد کرده و Ok کنید.

در بخش Advanced setting می توانید مشخصات کارت گرافیک را ببینید.

فکر نمیکنم به مشکل بخورید. باید مدل دقیق چیپست گرفیک لپ تاپ را گوگلینگ کنید.

معمولاً چیپستهای Onboard قابلیت اجرای چنین بازیهایی را دارند.

doji
دوشنبه ۲۰ تير ۹۰, ۰۰:۱۲
برای مشاهده وضعیت کارت گرافیک از برنامه AIDA64 Extreme Edition ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.

همچنین میتوانید از Display properties مشخصات را ببینید. از منوی Start/Run را اجرا کنید. عبارت
desk.cplرا وارد کرده و Ok کنید.

در بخش Advanced setting می توانید مشخصات کارت گرافیک را ببینید.

فکر نمیکنم به مشکل بخورید. باید مدل دقیق چیپست گرفیک لپ تاپ را گوگلینگ کنید.

معمولاً چیپستهای Onboard قابلیت اجرای چنین بازیهایی را دارند.

ممنون از پاسختون خیلی کمکم کردید
یک سوال دیگه داشتم :
مثلا در یک pc کارت گرافیک 251 مگابایتی نصب شده و در یک لپ تاپ هم 251 نصب شده....سرعت در هر 2 تا یکیه یا pc سرعتش بالاتره؟

doji
دوشنبه ۲۰ تير ۹۰, ۰۱:۰۱
دوستان به نظر شما کدام مدلها بهتر و کیفیت خوبی دارند:
acer 5335 یا asus k50ij ???:-/

لطفا اگه اطلاعی دارید حتما بگید تا من از بین اینها یکیشو انتخاب کنم!!!

در ضمن نظر شما با خرید لپ تاپ دست دوم اما امکاناتش نسبت به اینها بیشتر باشه چیه؟؟

Vahid-Zare
دوشنبه ۲۰ تير ۹۰, ۰۱:۲۹
دوستان به نظر شما کدام مدلها بهتر و کیفیت خوبی دارند:
acer 5335 یا asus k50ij ???:-/

لطفا اگه اطلاعی دارید حتما بگید تا من از بین اینها یکیشو انتخاب کنم!!!

در ضمن نظر شما با خرید لپ تاپ دست دوم اما امکاناتش نسبت به اینها بیشتر باشه چیه؟؟

آقا لب تاپ یا موبایل یا ...... میخوای بخری میتونی بری تو سایت زیر و هر اطلاعاتی خواستی ازش بگیری و لب تاپ یا قطعه مورد نظر خود رو پیدا کنی
البته اگه تبلیغ این سایت نشه

digikala.com

این سایت اطلاعاتش خوبه و خودش هم فروشنده هم هست
من خودم قبل خرید هر قطعه ای اول تو اینترنت و این سایت یه گشتی میزنم تا مدل قطعه مورد نظر خودمو پیدا کنم و بخرم

و یه چیز دیگه معمولا دست دوما معیوب هستند واز اونجایی که عمر مفید کامپیوتر و قطعاتش بیشتر از 3 تا 5 سال نیست پس کلا دست دوم رو بی خیال شو به نظر من

amir-gh
سه شنبه ۲۱ تير ۹۰, ۱۴:۱۲
باسلام
جناب غفاری عزیز
من kmplayer را چند روزی روی دستگاه تازه فورمت شده نصب کردم اما هنگام بالا امدن دستگاه eset این پیغام رو میده
دلیل ان چیست؟اصلا این پیام برایkmplayer هست؟ایا باید ان را حذف کنم؟
با تشکر

alireza1lover
سه شنبه ۲۱ تير ۹۰, ۱۴:۴۷
با سلام خدمت اساتید
یک سوال داشتم.
چطور می تونم اعداد تایپ شده به زبان انگلیسی در یک جدول رو به فارسی تبدیل کنم؟
با تشکر

در افیس به این قسمت برو :

tools/options/complex scripts

numeral گزینه context رو انتخاب کن

OldModir3
سه شنبه ۲۱ تير ۹۰, ۱۶:۱۸
باسلام
جناب غفاری عزیز
من kmplayer را چند روزی روی دستگاه تازه فورمت شده نصب کردم اما هنگام بالا امدن دستگاه eset این پیغام رو میده
دلیل ان چیست؟اصلا این پیام برایkmplayer هست؟ایا باید ان را حذف کنم؟
با تشکر

سلام.

KMService مربوط به KMplayer نیست و مربوط به فعال ساز آفیس 2010 می باشد.

فعال ساز آفیس 2010 روی این سیستم ها نصب کرده اید؟

amir-gh
سه شنبه ۲۱ تير ۹۰, ۲۱:۲۸
سلام.

KMService مربوط به KMplayer نیست و مربوط به فعال ساز آفیس 2010 می باشد.

فعال ساز آفیس 2010 روی این سیستم ها نصب کرده اید؟
باسلام
بله نصب کردم

OldModir3
چهارشنبه ۲۲ تير ۹۰, ۱۰:۵۴
باسلام
بله نصب کردم
سلام.

ک-ر-ک فعلی را حذف کنید و از ریست کننده ی زیر استفاده کنید:

amir-gh
چهارشنبه ۲۲ تير ۹۰, ۱۱:۵۲
سلام.

ک-ر-ک فعلی را حذف کنید و از ریست کننده ی زیر استفاده کنید:

باسلام
جناب غفاری از همین ک.ر.ک استفاده کردم

OldModir3
چهارشنبه ۲۲ تير ۹۰, ۱۳:۴۶
باسلام
جناب غفاری از همین ک.ر.ک استفاده کردم
از منوی start/run را اجرا کنید.

عبارت msconfig را وارد کرده و برروی OK کلیک کنید.

در پنجره باز شده به بخش Services رفته و Hide All Microsoft services را غیرفعال کنید.

KMService را غیرفعال کرده، OK و Restart نمایید.

OldModir3
پنجشنبه ۲۳ تير ۹۰, ۱۱:۲۴
دوستان یک مودم وایرلس میخوام بخرم
چه مارکی خوبه که دارای کیفیت و برد خوب باشه :x
Linksys یا همان Cisco

بهترین مودمی که تا حالا گرفتم و کاملاً راضی بودم.

برندهای دیگر مثل ASUS یا D-link یا Planet هم خوب هستند.

لینک زیر را ببینید:

علی خسروی
پنجشنبه ۳۰ تير ۹۰, ۲۱:۰۶
با سلام
من kasper 2012 نصب کردم(قبلا از 2010 استفاده میکردم;)) سرعت لپ تاپم و خیلی کم کرده حالا میخوامMcAfee VirusScan Enterprise v8.8 رو نصب کنم.این نرم افزار رایگانه؟
اخه قیمت رو رایگان نوشته بود.
kaspersky internet security لایسنس میخواست منم trail resetter استفاده میکردم.
این مجانی بودن macafee یک کم منو به شک انداخت.
بین این 2 تا نرم افزار دوستان با تجربه کدوم رو پیشنهاد میکنن؟
آیا macafee به قدرت kasper هست؟
باتشکر

OldModir3
پنجشنبه ۳۰ تير ۹۰, ۲۱:۴۲
با سلام
من kasper 2012 نصب کردم(قبلا از 2010 استفاده میکردم;)) سرعت لپ تاپم و خیلی کم کرده حالا میخوامMcAfee VirusScan Enterprise v8.8 رو نصب کنم.این نرم افزار رایگانه؟
اخه قیمت رو رایگان نوشته بود.
kaspersky internet security لایسنس میخواست منم trail resetter استفاده میکردم.
این مجانی بودن macafee یک کم منو به شک انداخت.
بین این 2 تا نرم افزار دوستان با تجربه کدوم رو پیشنهاد میکنن؟
آیا macafee به قدرت kasper هست؟
باتشکر
سلام.

رایگان نیست ولی می توانید از سایتهای دانلود، نگارش Retail را دانلود و نصب کنید که نیازی به ک-ر-ک یا سریال ندارد.

شخصاً ترجیح میدم روی لپ تاپ ESET نصب کنم تا کسپرسکی و مک آفی.

علی خسروی
پنجشنبه ۳۰ تير ۹۰, ۲۳:۰۱
سلام.

رایگان نیست ولی می توانید از سایتهای دانلود، نگارش Retail را دانلود و نصب کنید که نیازی به ک-ر-ک یا سریال ندارد.

شخصاً ترجیح میدم روی لپ تاپ ESET نصب کنم تا کسپرسکی و مک آفی.

این ورژن retail چه مشکلی داره؟ چه مدلی ه؟؟ از لحاظ امنیتی مشکل داره؟
اصلا با eset کنار نمیام هزار تا سیستم eset نصب بوده فلش بهش زدم وقتی به سیستم خودم که kasper بوده زدم ویروس شناخته.
برای همین با eset کنار نمیام

p_alipour
جمعه ۳۱ تير ۹۰, ۰۰:۲۳
avast رو هم امتحان کنید. free register میشه . من 5-6 سال هست که ازش استفاده میکنم و از همه نظر راضیم.

OldModir3
جمعه ۳۱ تير ۹۰, ۱۲:۲۶
این ورژن retail چه مشکلی داره؟ چه مدلی ه؟؟ از لحاظ امنیتی مشکل داره؟
اصلا با eset کنار نمیام هزار تا سیستم eset نصب بوده فلش بهش زدم وقتی به سیستم خودم که kasper بوده زدم ویروس شناخته.
برای همین با eset کنار نمیام

منظور از Retail اینه که انگار شما نگارش ارجینال را خریداری کردید.

خیر. مشکلی ندارد و جدیدترین آپدیتهای مک آفی برروی این نگارش نصب می شود.

انتخاب آنتی ویروس سلیقه اییه و یکی از 4 آنتی ویروس ESET ، کسپرسکی، مک آفی و یا بیت دیفندر را پیشنهاد می کنم.

اگر زیاد با اینترنت کار می کنید بهتر است Internet Security نصب کنید که فایروال هم دارد.

rasoulg
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۰۰:۵۶
کمک کمک!
بنده معمولا با هایبرنت کامیوترم را خاموش می کنم،
اما دیشب کامپیوتر روش ماند و صبح که بلند شدم دیدم موزیلا با مشکل مواجه شده و از کار افتاده است، دوباره که موزیلا را اجرا کردم، سیستم خیلی کند شده بود، تا اینکه دیدم این کندی به کل کامپیوتر سرایت کرده و هر برنامه ای را که می خواهم باز کنم یا خیلی طول می کشد یا اصلا باز نمی شود،
کل کامیوتر را با آنتی ویروس ناد که آپدیت هم شده بود، اسکن کردم، اما باز مشکل پابرجاست!
خلاصه کمک کنید!
البته الان از طریق ویندوز سون که در درایو دی داشتم وارد شده ام که مشکلی هم نداره!
اما چه کنم که به ایکس پی معتادم!

OldModir3
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۰۹:۱۷
کمک کمک!
اما دیشب کامپیوتر روش ماند و صبح که بلند شدم دیدم موزیلا با مشکل مواجه شده و از کار افتاده است، دوباره که موزیلا را اجرا کردم، سیستم خیلی کند شده بود، تا اینکه دیدم این کندی به کل کامپیوتر سرایت کرده و هر برنامه ای را که می خواهم باز کنم یا خیلی طول می کشد یا اصلا باز نمی شود،
کل کامیوتر را با آنتی ویروس ناد که آپدیت هم شده بود، اسکن کردم، اما باز مشکل پابرجاست!
خلاصه کمک کنید!
البته الان از طریق ویندوز سون که در درایو دی داشتم وارد شده ام که مشکلی هم نداره!
سلام.

ارتباطی به Hibernate ندارد. اثرات Hibernateمانند از کار افتادن برخی سخت افزارها با Restart حل می شود.

اگر بعد از Restart مشکل حل نشده به دنبال راه حل در جای دیگری باشید (مثلاً آخرین نرم افزارهای نصب شده یا ...)

miad24
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۱۶:۳۴
سلام
تاریخ سیستم من هر 2،3 روز یه بار میریزه به هم
هر چی هم تنظیمش میکنم بازم برمیگرده به 3 سال قبل
این مشکل رو هم تو این ویندوزم (ویندوز 7) و هم تو اون یکی (ویندوز xp) دارم
به طور کلی تاریخ از dos تغییر پیدا میکنه
انتی ویروسم هم kaspersky هست آپدیت هم هست
ویروس یابی هم کردم ویروسی پیدا نکرده
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
با تشکر

OldModir3
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۱۶:۴۱
سلام
تاریخ سیستم من هر 2،3 روز یه بار میریزه به هم
هر چی هم تنظیمش میکنم بازم برمیگرده به 3 سال قبل
این مشکل رو هم تو این ویندوزم (ویندوز 7) و هم تو اون یکی (ویندوز xp) دارم
به طور کلی تاریخ از dos تغییر پیدا میکنه
انتی ویروسم هم kaspersky هست آپدیت هم هست
ویروس یابی هم کردم ویروسی پیدا نکرده
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
با تشکر
سلام.

برای تست وقتی سیستم را خاموش می کنید برق را کامل قطع نکنید (از سیم سیار یا از پریز)

چند روز تست کنید اگر مشکل حل شد و تاریخ سیستم تغییر نکرد، باید باتری مادربرد را تعویض کنید.

miad24
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۱۷:۰۵
سلام.

برای تست وقتی سیستم را خاموش می کنید برق را کامل قطع نکنید (از سیم سیار یا از پریز)

چند روز تست کنید اگر مشکل حل شد و تاریخ سیستم تغییر نکرد، باید باتری مادربرد را تعویض کنید.

با تشکر از شما ولی من هیچ وقت برق رو کامل قطع نمیکنم مادر برد رو هم تازه خریدم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

rasoulg
دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰, ۲۱:۵۷
کمک کمک!
خلاصه کمک کنید!

آقا مشکل ما حل نشد!
البته یک مشکلی 3 هفته پیش به وجود آمده که هنوز هم اخطار می دهد این است که در بالا آمدن ویندوز اخطار می دهد که ویندوز نمی تواند فایل regsvr.exe را پیدا کند.
شاید مشکل از این باشد،
خلاصه اگر حل نشه، باید برم برای نصب دوباره ویندوز!
کمکی نیست؟

OldModir3
سه شنبه ۱۸ مرداد ۹۰, ۱۳:۲۶
با تشکر از شما ولی من هیچ وقت برق رو کامل قطع نمیکنم مادر برد رو هم تازه خریدم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

تا حالا برنامه ای ندیدم که این کار را انجام بده.

راه حلی آخری که هست اینه که ویندوزی در درایوی دیگر نصب کنید و بعد از نصب درایورها و چند برنامه ضروری، برنامه خاصی روی اون نصب نکنید و یه مدت باهاش کار کنید. اگر مشکل حل شد احتمالاً به خاطر نرم افزار خاصی هست که روی دو ویندوز دیگر نصب است.

OldModir3
سه شنبه ۱۸ مرداد ۹۰, ۱۳:۳۱
آقا مشکل ما حل نشد!
البته یک مشکلی 3 هفته پیش به وجود آمده که هنوز هم اخطار می دهد این است که در بالا آمدن ویندوز اخطار می دهد که ویندوز نمی تواند فایل regsvr.exe را پیدا کند.
شاید مشکل از این باشد،
خلاصه اگر حل نشه، باید برم برای نصب دوباره ویندوز!
کمکی نیست؟

دو لینک زیر را ببینید:

لینک 1 ([Only registered and activated users can see links] %86%DA%AF%D8%A7%D9%85+%D9%84%D9%88%D8%AF+%D8%B4%D8%AF%D9%86)

لینک 2 ([Only registered and activated users can see links])

میتونید با ناد32 پرتابل هم سیستم را اسکن کنید:
آنتی ویروس ناد ۳۲ نگارش پورتابل ([Only registered and activated users can see links])

angella_ahrari
دوشنبه ۲۴ مرداد ۹۰, ۱۱:۲۵
با سلام

آقای غفاری ممنون می شم بنده راهنمایی بفرمایید آخه این IDM رو از سایت شخصی شما دانلود کردم و اونچه که برام دانلود شد صرفا یه فایل .exe بود که فایل اجرایی خود برنامه بود و فشرده هم نبود که من مجبور باشم اکسترکتش بکنم و البته هیچ فایل پچ یا ***ی هم همراهش نبود!
می شه محبت کنید و خود فایل ***ش رو جداگانه جهت دانلود بذارید؟
ممنون

OldModir3
دوشنبه ۲۴ مرداد ۹۰, ۱۴:۴۵
با سلام

آقای غفاری ممنون می شم بنده راهنمایی بفرمایید آخه این IDM رو از سایت شخصی شما دانلود کردم و اونچه که برام دانلود شد صرفا یه فایل .exe بود که فایل اجرایی خود برنامه بود و فشرده هم نبود که من مجبور باشم اکسترکتش بکنم و البته هیچ فایل پچ یا ***ی هم همراهش نبود!
می شه محبت کنید و خود فایل ***ش رو جداگانه جهت دانلود بذارید؟
ممنون
سلام.

از لینک زیر دانلود نمایید:

پسورد:

قبل از Extract ، آنتی ویروس را غیرفعال کنید.

PINK-LOVE
دوشنبه ۳۱ مرداد ۹۰, ۰۳:۴۵
سلام و عرض ادب
چند وقتی هست به مشکلی بر خوردم و نمیتونم فایلی رو در سایتی آپلود کنم و به محض انتخاب فایل از باروزر هم ie و هم firefox هر دو مرورگر کرش میکنند و ارور میدهند ویندوز این لپتاپم سون هستش و آنتی ویروسم نود 32 و در ضمن ویندوز نصب شده آخرین آپدیت هستش ولی آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کردم آیا نیاز به تعویض ویندوز هستش؟
و یک سوال دیگه بنده گوشی iphone 4 دارم و itrader alpari و fxcm رو دانلود کردم ولی این نرم افزار هیچگونه ابزار کمکی برای تحلیل نداره؟!سوال بنده اینه آیا این امکانات در این نرم افزار وجود داره و بنده اون رو پیدا نمیکنم یا اینکه به همین شکله؟
فقط نمایش چارت در انواع تایم فریمها رو داره و تغییر نوع نمودار و انواع اردرها و همچنین هیستوری ولی هیچ امکاناتی برای تحلیل مانند اندیکیتور یا رسم خطوط روند نداره؟!شایدم بنده این امکانات رو موفق نشدم پیدا کنم!
پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما بزرگواران.

*EHSAN*
دوشنبه ۳۱ مرداد ۹۰, ۱۲:۵۴
سلام و عرض ادب

و یک سوال دیگه بنده گوشی iphone 4 دارم و itrader alpari و fxcm رو دانلود کردم ولی این نرم افزار هیچگونه ابزار کمکی برای تحلیل نداره؟!سوال بنده اینه آیا این امکانات در این نرم افزار وجود داره و بنده اون رو پیدا نمیکنم یا اینکه به همین شکله؟
فقط نمایش چارت در انواع تایم فریمها رو داره و تغییر نوع نمودار و انواع اردرها و همچنین هیستوری ولی هیچ امکاناتی برای تحلیل مانند اندیکیتور یا رسم خطوط روند نداره؟!شایدم بنده این امکانات رو موفق نشدم پیدا کنم!

به به .iphone4 :D

بله.همینطور هستش..تنها برای مشاهده قیمت و هیستوری و اردرگذاری هستش و اندیکاتور نداره
البته آلپاری وب تریدر هم داره(یه جورایی مثل متاتریدر تحت وب) که به آدرسش میرین و اگه مرورگرتون فلش رو پشتیبانی کنه اندیکاتورهای اصلی متاتریدر رو داره..(که البته فکر کنم سافاری فلش رو پشتیبانی نمیکنه)

OldModir3
چهارشنبه ۲ شهريور ۹۰, ۱۰:۱۶
سلام و عرض ادب
چند وقتی هست به مشکلی بر خوردم و نمیتونم فایلی رو در سایتی آپلود کنم و به محض انتخاب فایل از باروزر هم ie و هم firefox هر دو مرورگر کرش میکنند و ارور میدهند ویندوز این لپتاپم سون هستش و آنتی ویروسم نود 32 و در ضمن ویندوز نصب شده آخرین آپدیت هستش ولی آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کردم آیا نیاز به تعویض ویندوز هستش؟

سلام.

روی یک سیستم همین مشکل را داشتم. ESET را Uninstall کنید و بعد از Restart ویندوز تست کنید که مشکل حل شده یا خیر. اگر مشکل حل شد، آخرین نگارش NOD32 ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و نصب نمایید مشکل حل خواهد شد.

p_alipour
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۰۴
سلام
آیا امکان import کردن بوک مارک های کروم به فایرفاکس هست؟

OldModir3
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۶:۳۶
سلام
آیا امکان import کردن بوک مارک های کروم به فایرفاکس هست؟
سلام.

راهنمای زیر را ببینید:
Importing bookmarks from Google Chrome ([Only registered and activated users can see links])

amir-gh
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۸:۰۲
با سلام
جناب غفاری
برای ادیت کردن یک فیلم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟
ایا این نرم افزار در انجمن موجود است؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
باتشکر

OldModir3
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۹:۳۹
با سلام
جناب غفاری
برای ادیت کردن یک فیلم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟
ایا این نرم افزار در انجمن موجود است؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
باتشکر
سلام.

برنامه زیر را دانلود نمایید:
دانلود Corel VideoStudio Pro X4 ([Only registered and activated users can see links])

PINK-LOVE
چهارشنبه ۹ شهريور ۹۰, ۰۸:۴۵
سلام.

روی یک سیستم همین مشکل را داشتم. ESET را Uninstall کنید و بعد از Restart ویندوز تست کنید که مشکل حل شده یا خیر. اگر مشکل حل شد، آخرین نگارش NOD32 ([Only registered and activated users can see links]) را دانلود و نصب نمایید مشکل حل خواهد شد.
سلام و عرض ادب
متاسفانه مشکل کماکان پا برجاست:(
فکر میکنم اکسپلوره ویندوز دچار آسیب دیدگی شده است؟!
استاد غفاری بزرگوار پیشاپیش ممنون از ارائه راهکار و راهنمایی شما@};-

OldModir3
چهارشنبه ۹ شهريور ۹۰, ۱۸:۰۴
سلام و عرض ادب
متاسفانه مشکل کماکان پا برجاست:(
فکر میکنم اکسپلوره ویندوز دچار آسیب دیدگی شده است؟!
استاد غفاری بزرگوار پیشاپیش ممنون از ارائه راهکار و راهنمایی شما@};-
سلام.

عیدتان مبارک.

عجیبه. بعید میدونم به خاطر ویندوز باشه. به احتمال زیاد به خاطر یکی از برنامه هایی ست که نصب شده.

برای حل مشکل بدون تعویض ویندوز، Microsoft Virtual PC ([Only registered and activated users can see links]) را نصب کنید و با ویندوز مجازی فایل ها را آپلود کنید. با این روش مطمئناً مشکل حل می شود تا راه حلی در ویندوز خود پیدا کنید :)

فکر میکنم از طریق Safe Mode هم بتوانید تست کنید و فایلی را آپلود کنید. اگر از Safe Mode هم نشد راهی جز تغییر ویندوز نیست.

شاگرد هستیم :)

Barzin
دوشنبه ۲۱ شهريور ۹۰, ۰۸:۱۷
چگونه مي توان تاريخ دقيق حذف يك فايل از كامپيوتر را دانست؟

p_alipour
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۷:۰۰
سلام
از دیروز تا حالا متاتریدر میلنیوم روی سیستم بالا نمیاد. متاتریدر بروکرهای دیگر بدون مشکل باز میشند اما میلنیوم نه.
چند بار uninstall کردم و فولدر برنامه را کلا پاک کردم حتی رجیستری سیستم رو هم پاک کردم.اما بعد از نصب مجدد متاتریدر بالا نمیاد.
دوستان راهکاری ندارند؟

OldModir3
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۵۶
چگونه مي توان تاريخ دقيق حذف يك فايل از كامپيوتر را دانست؟

اگر از Recycle هم حذف شده فکر نمی کنم جایی ثبت شده باشد.

سلام
از دیروز تا حالا متاتریدر میلنیوم روی سیستم بالا نمیاد. متاتریدر بروکرهای دیگر بدون مشکل باز میشند اما میلنیوم نه.
چند بار uninstall کردم و فولدر برنامه را کلا پاک کردم حتی رجیستری سیستم رو هم پاک کردم.اما بعد از نصب مجدد متاتریدر بالا نمیاد.
دوستان راهکاری ندارند؟

سلام.

در آدرس دیگری نصب نمایید.

mehr4u
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۱۸:۲۹
سلام دوستان

چند وقتی هست که سیستمم وقتی بالا میاد یه برنامه میاد فایروال را غیرفعال میکنه و یه اکانت یوزر جدید هم برای سیستم تعریف میکنه.ضمنا تصویر درایورهای من تغییر کرده و بحالت share درآمده.

البته من دستی فایروال را فعال میکنم و اکانت یوزر جدید را هم حذف میکنم .ضمنا هرچه با آنتی ویروس مایکروسافت (Microsoft Security Essential) و آنتی تروجان الیت سیستم را اسکن میکنم ویروس یا تروجانی پیدا نمیشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنید که چطوری میشه این مسیله را رفع کرد.

بسیار متشکرم

OldModir3
يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰, ۱۲:۰۰
سلام دوستان

چند وقتی هست که سیستمم وقتی بالا میاد یه برنامه میاد فایروال را غیرفعال میکنه و یه اکانت یوزر جدید هم برای سیستم تعریف میکنه.ضمنا تصویر درایورهای من تغییر کرده و بحالت share درآمده.

البته من دستی فایروال را فعال میکنم و اکانت یوزر جدید را هم حذف میکنم .ضمنا هرچه با آنتی ویروس مایکروسافت (Microsoft Security Essential) و آنتی تروجان الیت سیستم را اسکن میکنم ویروس یا تروجانی پیدا نمیشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنید که چطوری میشه این مسیله را رفع کرد.

بسیار متشکرم
سلام.

راهنمای زیر را کامل مطالعه نمایید و عامل مخرب را شناسایی و حذف کنید:

راهنمای کامل شناسایی و حذف ویروس ها از سیستم ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشید.

hadi1974
دوشنبه ۲۸ شهريور ۹۰, ۰۲:۴۴
سلام
آیا میتونم آپدیت ویندوز را که به سختی دریافت کردم بر روی سیستمم ذخیره کنم تا دفعه بعد از آن استفاده کنم؟

OldModir3
دوشنبه ۲۸ شهريور ۹۰, ۱۰:۵۴
سلام
آیا میتونم آپدیت ویندوز را که به سختی دریافت کردم بر روی سیستمم ذخیره کنم تا دفعه بعد از آن استفاده کنم؟
سلام.

از چه ویندوزی استفاده می کنید؟ 7 یا XP؟

mahoon
دوشنبه ۲۸ شهريور ۹۰, ۱۳:۲۹
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یک فایل صوتی وتصویری دریافت کردم با پاور پوینت اجرا میشه ولی پاورپوینت سیستم من نمی خونه ورژن 2007 هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

p_alipour
دوشنبه ۲۸ شهريور ۹۰, ۱۴:۱۴
سلام.

اگر ممکنه هر دو رو توضیح بدید

hadi1974
دوشنبه ۲۸ شهريور ۹۰, ۱۵:۵۵
سلام.

xp

hadi1974
سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰, ۱۳:۲۸
سلام من یه مشکل دارم بصورت ناخواسته مرورگرم باز میشه و چندین پنجره ردیف میشن و اعصابمو خراب کردن

OldModir3
سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰, ۱۵:۴۷
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یک فایل صوتی وتصویری دریافت کردم با پاور پوینت اجرا میشه ولی پاورپوینت سیستم من نمی خونه ورژن 2007 هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.

اگر آفیس 2007 دارید نباید مشکلی برای اجرای فایل های پاورپوینت داشته باشید. این نگارش تمامی فایل های ساخته شده با آفیس 97 تا آفیس 2010 را پشتیبانی می کند.

OldModir3
سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰, ۱۶:۱۴
سلام

اگر ممکنه هر دو رو توضیح بدید

xp

چندین راه وجود دارد:

در ویندوز XP فایل های دانلود شده توسط WindowsUpdate در آدرس زیر قرار می گیرند:
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Downloadممکن است بعد از آپدیت، فایل ها توسط ویندوز حذف شوند. در ایصورت باید بعد از اجرای WindowsUpdate و دانلود شدن فایل ها، پوشه های موجود را کپی نمایید. در ویندوز ویستا و 7 امکان کپی کردن آپدیت ها از چنین آدرسی وجود ندارد.

همچنین می توایند برای دانلود فایل های آپدیت، از این نرم افزار ([Only registered and activated users can see links]) استفاده نمایید.

راه دیگر، سرچ کامل نام فایل آپدیت است. به عنوان مثال ویندوز شما نیاز به آپدیت Security Update for Windows 7 (KB2570947) دارد. دقیقاً همین نام را در گوگل سرچ کنید. ([Only registered and activated users can see links]) اولین نتیجه فایل مربوط به این آپدیت است و میتوانید با مراجعه به سایت مایکروسافت ([Only registered and activated users can see links]) آن را دانلود نمایید و در آینده در صورت نصب مجدد ویندوز، فایل آپدیت را نصب نمایید (این روش در تمامی ویندوز ها قابل استفاده است)

پیشنهاد می کنم یکبار سیستم را آنلاین و با استفاده از ویندوزآپدیت، آپدیت کرده و سپس از آن بک آپ بگیرید ([Only registered and activated users can see links]) تا در آینده در صورت لزوم بک آپ را باز گردانید نه اینکه مجدداً ویندوز، درایورها، آپدیت ها و نرم افزارها را نصب کنید.

موفق باشید.

mohsen59
سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰, ۲۱:۴۷
با سلام خدمت دوستان

در سيستم من بعد از نصب ويندوز اكسپلوور باز نمي شه و فقط يه لحظه در حد 0.01 ثانيه باز ودوباره بسته مي شه لطفا راهنماي كنيد كه مشكل چيه وچطور بايد بر طرفش كرد باتشكر.

hadi1974
سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰, ۲۳:۲۶
با سلام خدمت دوستان

در سيستم من بعد از نصب ويندوز اكسپلوور باز نمي شه و فقط يه لحظه در حد 0.01 ثانيه باز ودوباره بسته مي شه لطفا راهنماي كنيد كه مشكل چيه وچطور بايد بر طرفش كرد باتشكر.
سلام آقا محسن
احتمالا با نصب مجدد درست بشه البته اگه برنامه های دیگه هم مشکل دارن شاید مورد در نصب ویندوز باشه

OldModir3
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۹۰, ۰۹:۲۹
سلام من یه مشکل دارم بصورت ناخواسته مرورگرم باز میشه و چندین پنجره ردیف میشن و اعصابمو خراب کردن

سلام.

احتمالاً برنامه ی مخربی در سیستم در حال اجرا است که این مشکل را بوجود می آورد.

به عنوان اولین راه حل:
Malwarebytes' Anti-Malware ([Only registered and activated users can see links]) را نصب کرده و سیستم را کامل اسکن کنید.

همچنین مراحل ابتدایی پست زیر را کامل مطالعه نمایید:
راهنمای کامل شناسایی و حذف ویروس ها از سیستم ([Only registered and activated users can see links])

با سلام خدمت دوستان

از چه ویندوزی استفاده می کنید و چه نگارشی از IE را نصب کرده اید؟

mohsen59
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۹۰, ۱۰:۳۷
از چه ویندوزی استفاده می کنید و چه نگارشی از IE را نصب کرده اید؟[/QUOTE]

با سلام وتشکر

فکر کنم ورژن 8IE
از ویندوز ایکس پرو sp3+ 32 bit

doji
جمعه ۱ مهر ۹۰, ۰۹:۳۵
من آنتی ویروس nod 32 را روی سیستمم نصب کردم اما وقتی یوزرنیم و پسورد معتبر به آنتی ویروس میدم اصلا به دیتا بیس متصل نمیشه؟؟؟یعنی اصلا آپدیت نمیشه؟؟؟ویروسم شناسایی نمی کند.
و اینکه از آخرین ورژن این نرم افزار استفاده نمی کنم.

اما به تازه گی از آنتی ویروس 2011 avg استفاده می کنم. اما هر وقت به اینترنت متصلم انتی ویروس خودش اپدیت میشه!!!میخوام اصلا اپدیت نشه چی کار باید بکنم؟؟؟:-/

rasoulg
شنبه ۲ مهر ۹۰, ۰۴:۰۴
سه سوال:
1- بنده یک فایل، ورد را در سیستم محل کار، آماده کردم، که در آن جا حدود 120 صفحه بود، همین فایل را در سیستم منزل باز می کنم، 130 صفحه است، چه کار کنم، که در منزل دقیقا مانند محل کار فایل را نشان بدهد؟ چون می خواهم مطلبی را ببینم، آدرس صفحه ای که قبلا داشتم، را در منزل تطبیق نمی کند؟
2- رفتن مستقیم به یک صفحه در ورد چگونه است؟ یعنی شماره صفحه بدهیم و مستقیم به آن صفحه منتقل شویم؟
3- فونتی که آن فایل ورد تایپ شده را در سیستم منزل ندارم (b lotos) حالا چگونه آن را پیدا کرده و در سیستم منزل نصب کنم؟
با تشکر

gerami
شنبه ۲ مهر ۹۰, ۱۵:۳۰
سلام جناب اقای غفاری عزیز و دوستان محترم.

در هنگام نصب ویندوز به اشتباه کل هاردم فرمت شد و پس از باز یابی فایل ها فایل هایی که از صفحات اینترنت با فرمت htmllسیو کرده بودم دیگه چیزی نشون نمیده ایا را هی برای حل این مشکل وجود داره ؟به عبارتی وقتی روی اون کلیک میکنم فقط صفحه ی سفید نشون میده . متشکرم

OldModir3
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۱۳:۰۵
من آنتی ویروس nod 32 را روی سیستمم نصب کردم اما وقتی یوزرنیم و پسورد معتبر به آنتی ویروس میدم اصلا به دیتا بیس متصل نمیشه؟؟؟یعنی اصلا آپدیت نمیشه؟؟؟ویروسم شناسایی نمی کند.
و اینکه از آخرین ورژن این نرم افزار استفاده نمی کنم.

اما به تازه گی از آنتی ویروس 2011 avg استفاده می کنم. اما هر وقت به اینترنت متصلم انتی ویروس خودش اپدیت میشه!!!میخوام اصلا اپدیت نشه چی کار باید بکنم؟؟؟:-/

سلام.

You can disable the automatic update option of AVG by following the below few steps:

Double click on AVG icon to start AVG antivirus
Click on AVG control panel
Go to Scheduler
Click on "Scheduled Tasks"
Uncheck the checkboxes which are near the “Automatic Updates"

OldModir3
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۱۷:۵۹
با سلام خدمت دوستان

از چه ویندوزی استفاده می کنید و چه نگارشی از IE را نصب کرده اید؟با سلام وتشکر

فکر کنم ورژن 8IE
از ویندوز ایکس پرو sp3+ 32 bit

سلام.

راه حل های ارائه شده در سایت مایکروسافت را ببینید:

OldModir3
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۱۸:۰۶
سه سوال:
1- بنده یک فایل، ورد را در سیستم محل کار، آماده کردم، که در آن جا حدود 120 صفحه بود، همین فایل را در سیستم منزل باز می کنم، 130 صفحه است، چه کار کنم، که در منزل دقیقا مانند محل کار فایل را نشان بدهد؟ چون می خواهم مطلبی را ببینم، آدرس صفحه ای که قبلا داشتم، را در منزل تطبیق نمی کند؟
2- رفتن مستقیم به یک صفحه در ورد چگونه است؟ یعنی شماره صفحه بدهیم و مستقیم به آن صفحه منتقل شویم؟
3- فونتی که آن فایل ورد تایپ شده را در سیستم منزل ندارم (b lotos) حالا چگونه آن را پیدا کرده و در سیستم منزل نصب کنم؟
با تشکر

سلام.

1- به احتمال زیاد به دلیل اینست که فونت استفاده شده در دو سیستم موجود نیست. با نصب فونت مشکل حل می شود.

2- در سمت چپ و پایین، برروی شماره صفحه کلیک کنید تا پنجره Find and Replace و بخش Go to باز شود. شماره صفحه را تایپ کرده و اینتر کنید.

3- وارد پوشه C:\Windows\Fonts شوید و فونت مورد نظر را کپی نمایید. همچنین می توانید از Control Panel\Fonts وارد بخش فونت ها شوید و فونت مورد نظر را کپی و یا نصب نمایید.

موفق باشید.

PINK-LOVE
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۱۸:۱۴
سلام و وقت بخیر
متاسفانه مشکل قبلی بنده به سیستم دیگرم نیز منتقل شده احساس میکنم مربوط به نرم افزاری میباشد که روی این دو سیستم نصب است و در ریجیستاری ویندوز تغییراتی رو اعمال کرده است در سایت میکروسافت نیز چیز به درد بخوری در مورد ارورهای Appcrash پیدا نمیشود مثلا" الان که میخواهم فایل باروز کنم برای آپلود تصویر در انجمن موزیلا و اکسپلوره هر دو کرش میکنند و این ارور رو میدهند:
AdapterDeviceID: 0116
AdapterVendorID: 8086
Add-ons: {972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}:6.0.2
AvailableVirtualMemory: 3789819904
BuildID: 20110902133214
CrashTime: 1316957635
EMCheckCompatibility: true
Email: [Only registered and activated users can see links]
FramePoisonBase: 00000000f0de0000
FramePoisonSize: 65536
InstallTime: 1315409707
Notes: AdapterVendorID: 8086, AdapterDeviceID: 0116, AdapterDriverVersion: 8.15.10.2342
D2D? D2D+
DWrite? DWrite+
D3D10 Layers? D3D10 Layers+

ProductName: Firefox
ReleaseChannel: release
SecondsSinceLastCrash: 5515
StartupTime: 1316955745
SystemMemoryUsePercentage: 38
Theme: classic/1.0
Throttleable: 1
TotalVirtualMemory: 4294836224
URL: [Only registered and activated users can see links] 9,10,11,509,517,510,511,518,60,767
Vendor: Mozilla
Version: 6.0.2
Winsock_LSP: MSAFD Tcpip [TCP/IP] : 2 : 1 :
MSAFD Tcpip [UDP/IP] : 2 : 2 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD Tcpip [RAW/IP] : 2 : 3 :
MSAFD Tcpip [TCP/IPv6] : 2 : 1 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD Tcpip [UDP/IPv6] : 2 : 2 :
MSAFD Tcpip [RAW/IPv6] : 2 : 3 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
RSVP TCPv6 Service Provider : 2 : 1 :
RSVP TCP Service Provider : 2 : 1 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
RSVP UDPv6 Service Provider : 2 : 2 :
RSVP UDP Service Provider : 2 : 2 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD RfComm [Bluetooth] : 2 : 1 :

This report also contains technical information about the state of the application when it crashed.

و مثلا" اگر بخواهم فایلی رو در نرم افزاری ایمپورت کنم باز هم ارور appcrash رخ میدهد همچنین به هنگام ذخیره تصویر از نت نیز همانند همین ارورها داده میشود...
جدا" چند وقته بدجور کلافم کرده:(
تمامی نرمافزارها رو روی دو سیستم پاک کردم و حتی آنتی ویروسهارو و فقط ضد بد افزاری که معرفی کردید رو دانلود کردم و روی سیستم ران هستش.
پیشاپیش تشکر میکنم از راهنماییتون.
موفق و پاینده باشید.

OldModir3
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۱۸:۲۳
سلام جناب اقای غفاری عزیز و دوستان محترم.

در هنگام نصب ویندوز به اشتباه کل هاردم فرمت شد و پس از باز یابی فایل ها فایل هایی که از صفحات اینترنت با فرمت htmllسیو کرده بودم دیگه چیزی نشون نمیده ایا را هی برای حل این مشکل وجود داره ؟به عبارتی وقتی روی اون کلیک میکنم فقط صفحه ی سفید نشون میده . متشکرم

سلام.

بحث ریکاوری نیاز به تجربه، حوصله و کار با نرم افزارهای مختلف برای تست دارد. فایل های مورد نظر شما به درستی بازگردانده نشده است.

این لینک ([Only registered and activated users can see links] D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C+site%3Asoft98.ir&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#sclient=psy-ab&hl=en&client=firefox-a&hs=LJV&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&source=hp&q=%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C+site:soft98.ir&pbx=1&oq=%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C+site:soft98.ir&aq=f&aqi=&aql=1&gs_sm=e&gs_upl=613072l614522l0l614809l2l2l1l0l0l0l1044l1044l7-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=c7e5b3799a5d75c2&biw=1320&bih=873) را ببینید.

موفق باشید.

OldModir3
دوشنبه ۴ مهر ۹۰, ۱۲:۳۱
سلام و وقت بخیر
متاسفانه مشکل قبلی بنده به سیستم دیگرم نیز منتقل شده احساس میکنم مربوط به نرم افزاری میباشد که روی این دو سیستم نصب است و در ریجیستاری ویندوز تغییراتی رو اعمال کرده است در سایت میکروسافت نیز چیز به درد بخوری در مورد ارورهای Appcrash پیدا نمیشود مثلا" الان که میخواهم فایل باروز کنم برای آپلود تصویر در انجمن موزیلا و اکسپلوره هر دو کرش میکنند و این ارور رو میدهند:
AdapterDeviceID: 0116
AdapterVendorID: 8086
Add-ons: {972ce4c6-7e08-4474-a285-3208198ce6fd}:6.0.2
AvailableVirtualMemory: 3789819904
BuildID: 20110902133214
CrashTime: 1316957635
EMCheckCompatibility: true
Email: [Only registered and activated users can see links]
FramePoisonBase: 00000000f0de0000
FramePoisonSize: 65536
InstallTime: 1315409707
Notes: AdapterVendorID: 8086, AdapterDeviceID: 0116, AdapterDriverVersion: 8.15.10.2342
D2D? D2D+
DWrite? DWrite+
D3D10 Layers? D3D10 Layers+

ProductName: Firefox
ReleaseChannel: release
SecondsSinceLastCrash: 5515
StartupTime: 1316955745
SystemMemoryUsePercentage: 38
Theme: classic/1.0
Throttleable: 1
TotalVirtualMemory: 4294836224
URL: [Only registered and activated users can see links] 9,10,11,509,517,510,511,518,60,767
Vendor: Mozilla
Version: 6.0.2
Winsock_LSP: MSAFD Tcpip [TCP/IP] : 2 : 1 :
MSAFD Tcpip [UDP/IP] : 2 : 2 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD Tcpip [RAW/IP] : 2 : 3 :
MSAFD Tcpip [TCP/IPv6] : 2 : 1 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD Tcpip [UDP/IPv6] : 2 : 2 :
MSAFD Tcpip [RAW/IPv6] : 2 : 3 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
RSVP TCPv6 Service Provider : 2 : 1 :
RSVP TCP Service Provider : 2 : 1 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
RSVP UDPv6 Service Provider : 2 : 2 :
RSVP UDP Service Provider : 2 : 2 : %SystemRoot%\system32\mswsock.dll
MSAFD RfComm [Bluetooth] : 2 : 1 :

This report also contains technical information about the state of the application when it crashed.

و مثلا" اگر بخواهم فایلی رو در نرم افزاری ایمپورت کنم باز هم ارور appcrash رخ میدهد همچنین به هنگام ذخیره تصویر از نت نیز همانند همین ارورها داده میشود...
جدا" چند وقته بدجور کلافم کرده:(
تمامی نرمافزارها رو روی دو سیستم پاک کردم و حتی آنتی ویروسهارو و فقط ضد بد افزاری که معرفی کردید رو دانلود کردم و روی سیستم ران هستش.
پیشاپیش تشکر میکنم از راهنماییتون.
موفق و پاینده باشید.

سلام.

یکبار پروفایل فایرفاکس را حذف کنید شاید مشکل حل شود (قبل از حذف از بوکمارک ها بک آپ بگیرید)

با مرورگر کروم هم همین مشکل را دارید؟

p_alipour
چهارشنبه ۶ مهر ۹۰, ۱۰:۵۳
سلام
برای جستجو توسط موتورهای جستجو در یک بازه زمانی خاص چه کدی را باید وارد کرد؟
مثلا من میخواهم در گوگل در باره قارکس سرچ کنم اما فقط مطالبی را میخواهم که در بازه 1 مهر تا 3 مهر در وب منتشر شده.

OldModir3
چهارشنبه ۶ مهر ۹۰, ۱۳:۲۱
سلام
برای جستجو توسط موتورهای جستجو در یک بازه زمانی خاص چه کدی را باید وارد کرد؟
مثلا من میخواهم در گوگل در باره قارکس سرچ کنم اما فقط مطالبی را میخواهم که در بازه 1 مهر تا 3 مهر در وب منتشر شده.
سلام.

در جستجوی پیشرفته گوگل ([Only registered and activated users can see links]) این قابلیت وجود دارد که محدودیت هایی را از لحاظ زمانی برای نتایج جستجو مشخص نمایید. لینک زیر را ببینید:

موفق باشید.

hadi1974
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۳:۳۶
سلام 2 سوال داشتم
1 چگونه میتوانم بوکمارکهای فایر فاکس را به اینترنت اکسپلورر انتقال دهم؟
2 چگونه میتوانم ویدئو های یوتیوب را دانلود کنم؟البته من چند تا نرم افزار استفاده کردم اما به خوبی کار نمیکنن.

p_alipour
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۵:۱۱
سلام 2 سوال داشتم
2 چگونه میتوانم ویدئو های یوتیوب را دانلود کنم؟البته من چند تا نرم افزار استفاده کردم اما به خوبی کار نمیکنن.

از این سایت استفاده کنید:

OldModir3
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۶:۳۶
سلام 2 سوال داشتم
1 چگونه میتوانم بوکمارکهای فایر فاکس را به اینترنت اکسپلورر انتقال دهم؟
سلام.

1- این راهنما ([Only registered and activated users can see links]) را ببینید.

2- برنامه IDM را دانلود نمایید. مرورگر را ببندید و IDM را نصب کنید. ویدیوی مورد نظر را Play کنید و در کنار پنجره ویدیوی در حال نمایش برروی Download with IDM کلیک کنید تا ویدیو دانلود شود. (لینک راهنما ([Only registered and activated users can see links]))

موفق باشید.

beheshti
يکشنبه ۱۰ مهر ۹۰, ۰۸:۴۰
سلام
آیا در یاهو امکان فایل بندی یا دسته بندی ایمیلها وجود دارد لطفا راهنمایی کنید ؟
به عنوان مثال ایمیلهای شرکت فربد در یک پوشه باشد و ایمیل های دیگر در پوشه های دیگر .
ارادتمند شما بهشتی

p_alipour
يکشنبه ۱۰ مهر ۹۰, ۱۰:۴۲
سلام
به عنوان مثال ایمیلهای شرکت فربد در یک پوشه باشد و ایمیل های دیگر در پوشه های دیگر .
ارادتمند شما بهشتی

سلام
بعد از ساخت فولدر برای آن قوانینی را تعیین میکنید مثلا اینکه اگر در آدرس قرستنده لغت farid بود، ایمیل به این فولدر منتقل شود.

OldModir3
يکشنبه ۱۰ مهر ۹۰, ۱۴:۲۴
سلام
ارادتمند شما بهشتی
سلام.

راهنمای زیر را ببینید:
[Only registered and activated users can see links]*ilter1.html

ستاره ی F*ilter را حذف نمایید.

miad24
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۰۱:۴۵
سلام
من یه دوربین فیلمبرداری دارم که باهاش حدود 30 دقیقه فیلم گرفتم.حجمش شد یه چیزی حدود 2 گیگ
بعدش فایل مورد نظر رو cut کردم داخل کامپیوتر.حالا اون فایلی که تو کامپیوترمه حجمش همون 2 گیگ هست ولی اصلا اجرا نمیشه.حتی وقتی دوباره کپیش کردم تو دوربین ، دوربینم دیگه پخشش نمی کنه.
تو یه سایتی نوشته بود پخش فایل های صوتی و تصویری معیوب و خراب با نرم افزار NewLive All Media Fixer Pro 6.2 ([Only registered and activated users can see links])

این برنامه رو هم دانلود کردم و نزدیک 18 ساعت منتظر شدم که این برنامه فایل رو تعمیر کنه ولی بازم فایده نداشت.از همه برنامه ای هم کمک گرفتم ( km player - SPlayer - k lite - gom player )
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
خیلی مهمه که این فایل رو اجرا کنم.در ضمن فرمتش هم mp4 هست

doji
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۰:۳۰
من دیروز روی لپ تاپم ویندوز xpنصب کردم اما هر وقت داخل خود ویندوز می خوام کام÷یوتر را خاموش کنم نمیشه یعنی ریست میشه!!!یعنی مشکل چیه؟؟؟؟/در ضمن قبلا 7 نصب بود اما زیاد از 7 خوشم نمیاد چون ویندوزش خیلی مصرف داره..و محیطش برای من جداب نیست:)

p_alipour
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۰:۴۹
سلام
در quick launch ویتدوز xp میان بر show desktop را پاک کردم. چطور میتوانم آن را برگردانم؟

doji
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۲:۰۳
من دیروز روی لپ تاپم ویندوز xpنصب کردم اما هر وقت داخل خود ویندوز می خوام کام÷یوتر را خاموش کنم نمیشه یعنی ریست میشه!!!یعنی مشکل چیه؟؟؟؟/در ضمن قبلا 7 نصب بود اما زیاد از 7 خوشم نمیاد چون ویندوزش خیلی مصرف داره..و محیطش برای من جداب نیست:)
اکس پی را پاک کردم و ویندوز 7 را نصب کردم......

نمیدونم چرا من اینقدر الکی ویندوز عوض می کنم:D

doji
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۲:۰۹
من از ویندوز 7 استفاده می کنم.....اما منابع ویندوز 7 از اینترنتم استفاده می کنند. و حتی قسمت اپدیت ویندوز را هم آٰف کردم...

ایا میشه کنترلش کرد؟؟؟؟؟؟

وقتی ویندوز xp نصب می کنم همچین مشکلی ندارم.

اما در ویندوز 7 بدون اینکه حتی صفحه ای را باز کنم اینترنتم مورد استفاده هست.:-/

OldModir3
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۷:۴۳
سلام
من یه دوربین فیلمبرداری دارم که باهاش حدود 30 دقیقه فیلم گرفتم.حجمش شد یه چیزی حدود 2 گیگ
بعدش فایل مورد نظر رو cut کردم داخل کامپیوتر.حالا اون فایلی که تو کامپیوترمه حجمش همون 2 گیگ هست ولی اصلا اجرا نمیشه.حتی وقتی دوباره کپیش کردم تو دوربین ، دوربینم دیگه پخشش نمی کنه.
تو یه سایتی نوشته بود پخش فایل های صوتی و تصویری معیوب و خراب با نرم افزار NewLive All Media Fixer Pro 6.2 ([Only registered and activated users can see links])

این برنامه رو هم دانلود کردم و نزدیک 18 ساعت منتظر شدم که این برنامه فایل رو تعمیر کنه ولی بازم فایده نداشت.از همه برنامه ای هم کمک گرفتم ( km player - SPlayer - k lite - gom player )
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
خیلی مهمه که این فایل رو اجرا کنم.در ضمن فرمتش هم mp4 هست

سلام.

پکیج K-Lite را برروی ویندوز نصب کرده و با Media Player Classic تست کنید.

K-Lite Mega Codec Pack ([Only registered and activated users can see links])

KMPlayer را هم تست نمایید.

The KMPlayer ([Only registered and activated users can see links])

OldModir3
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۸:۲۸

اکس پی را پاک کردم و ویندوز 7 را نصب کردم......

نمیدونم چرا من اینقدر الکی ویندوز عوض می کنم:D

در لپ تاپ های جدید هیچگونه درایوری برای ویندوز XP عرضه نمی شود و به همین دلیل بهتر است برای استفاده از حداکثر امکانات لپ تاپ خود ویندوز 7 را نصب کنید. کم کم باید به شرایط جدید عادت کرد چون ویندوز 8 هم در راه است.

سلام
در quick launch ویتدوز xp میان بر show desktop را پاک کردم. چطور میتوانم آن را برگردانم؟

سلام.

راهنمای زیر را ببینید:
Re-create the Show desktop icon in Windows XP ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشید.

p_alipour
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۸:۴۹
ممنون جناب غفاری
اما مشکل اینجاست که باید آیکون ایجاد شده را روی دسکتاپ نگه داشت. من دنبال این هستم که اصل آیکون رو در تسک بار قرار بدم نه شرت کات اون رو.

OldModir3
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۲۱:۱۴
ممنون جناب غفاری
اما مشکل اینجاست که باید آیکون ایجاد شده را روی دسکتاپ نگه داشت. من دنبال این هستم که اصل آیکون رو در تسک بار قرار بدم نه شرت کات اون رو.
فایل فیکس، آیکن را در تسکبار قرار می دهد.

در مورد راه حل دوم:

۴- فایل Show Desktop ، در دسکتاپ ایجاد شده است. برروی آن راست کلیک کرده و بدون رها کردن کلیک موس (Drag) آن را در Quick Launch رها و برروی Move Here کلیک نمایید.

hadi1974
سه شنبه ۱۲ مهر ۹۰, ۰۰:۳۱
سلام
در صندوق پستی من در یاهو در قسمت اسپم ایمیلهای تبلیغاتی زیادی میان چگونه میتونم از شر آنها خلاص شوم؟

OldModir3
سه شنبه ۱۲ مهر ۹۰, ۰۸:۴۵
سلام
در صندوق پستی من در یاهو در قسمت اسپم ایمیلهای تبلیغاتی زیادی میان چگونه میتونم از شر آنها خلاص شوم؟
سلام.

متاسفانه راهی برای جلوگیری از ارسال آن ها نیست و باید اسپم را هر چند وقت یکبار Empty نمایید.

فقط در مواردی می توان مانع از ارسال ایمیل شد که ایمیل ارسال شده توسط گروه یا سازمان خاصی باشد و در انتهای ایمیل لینک Unsubscribe وجود دارد. در غیر اینصورت راهی وجود ندارد و اغلب ایمیل های اسپم راهی برای جلوگیری از ارسال ندارند.

hadi1974
جمعه ۱۵ مهر ۹۰, ۰۸:۳۸
سلام
آیا امکان وجود دارد که من نام کاربری خود را د ر این سایت تغییر بدم

*اسحاق*
جمعه ۱۵ مهر ۹۰, ۰۸:۵۹
سلام
آیا امکان وجود دارد که من نام کاربری خود را د ر این سایت تغییر بدم

بله

به مدیریت پیغام بدید

p_alipour
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۰۲:۲۱
سلام
امکان مدیریت tumbnails های گوگل کروم در حالت speed dial صفحه اول وجود دارد؟
توضیح: در حالت کلی دکمه ها مسیر سایت هایی را که بیشترین بازدید از آنها را داشتیم در خود ذخیره میکنند. آیا میتوان به این دکمه ها مسیر دلخواه را داد؟

OldModir3
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۳:۵۵
سلام
امکان مدیریت tumbnails های گوگل کروم در حالت speed dial صفحه اول وجود دارد؟
توضیح: در حالت کلی دکمه ها مسیر سایت هایی را که بیشترین بازدید از آنها را داشتیم در خود ذخیره میکنند. آیا میتوان به این دکمه ها مسیر دلخواه را داد؟
سلام.

تا جایی که اطلاع دارم کروم در حالت پیشفرض Speed dial ندارد و باید با نصب افزونه این قابلیت را اضافه نمایید.

از این افزونه ([Only registered and activated users can see links]) استفاده نمایید.

p_alipour
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۳:۵۹
در حالت پیش فرض با باز کردن تب جدید صفحه در حالت speed dial باز میشود. با راست کلیک روی هر تامب نیل گزینه inspect element را داریم که اجازه دسترسی به سورس کد صفحه را میدهد.اما من به علت آشنا نبودن با کد نویسی نتوانستم آن را ادیت کنم. گفتم شاید راه دیگری برای ادیت مسیرها باشد.
از لینکی که دادید ممنون هستم اما به علت مشکلاتی که قبلا داشتم (به خصوص در موزیلا) علاقه ای به نصب و استفاده از افزونه ها ندارم.
اگر راهی باشد که همین حالت پیش فرض را بتوان آدرس دهی کرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

OldModir3
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۴:۳۷
در حالت پیش فرض با باز کردن تب جدید صفحه در حالت speed dial باز میشود. با راست کلیک روی هر تامب نیل گزینه inspect element را داریم که اجازه دسترسی به سورس کد صفحه را میدهد.اما من به علت آشنا نبودن با کد نویسی نتوانستم آن را ادیت کنم. گفتم شاید راه دیگری برای ادیت مسیرها باشد.
از لینکی که دادید ممنون هستم اما به علت مشکلاتی که قبلا داشتم (به خصوص در موزیلا) علاقه ای به نصب و استفاده از افزونه ها ندارم.
اگر راهی باشد که همین حالت پیش فرض را بتوان آدرس دهی کرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
به این قابلیت کروم Speed dial گفته نمی شود و فکر نمی کنم با ویرایش کدهای مورد نظر هم به نتیجه ای برسید.

پیشنهاد می کنم وب سایتهای مورد نظر را به Bookmarks bar (در پایین Address bar) اضافه کنید تا براحتی در دسترس باشند.

doji
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۶:۰۹
خواهشا یک نیگاهی به این بندازید ببینید این عکسی که در زیر گذاشتم و در کادر قرمز نشون دادم ویروسه؟؟؟(اسمش مشکوکه)
و این در برنامه های اجراییم اگه ویروسی هست بگید؟؟؟

تازه ویندوز اکس پی نصب کردم و اینکه می خوام ببینم ایندفعه ویروس داخل سیستمم هست یا نه؟(خسته شدیم هفته ای 2 بار باید ویندوز نصب کنم و درایورها را هم فرمت کنم این انتی ویروس ما هم که آپدیت نمیشه:()
1-

2-

p_alipour
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۶:۳۱
fx2011 عزیز من برنامه در ویندوز من در حال اجرا نیست. البته دلیل نمیشه که ویروس باشه . آقای غفاری بهتر میتونن نظر بدن . اما در مورد آنتی ویروس بهتون پیشنهاد میکنم Avast رو که رایگان هست و از خود سایت رسمی میتونید دانلود کنید و هیج محدودیت آپدیت هم ندارد نصب کنید . آنتی ویروسی بسیار قوی و بسیار سبک است. من چندین سال هست که از این آنتی ویروس استفاده میکنم و تا به حال هیچ مشکلی نداشتم.بعد از اپدیت اولیه ، هر بار که به نت کانکت میشید به طور اتوماتیک در کمتر 2 دقیقه آپدیت میشود. از قابلیت ها اینکه سایت هایی که آلوده هستند رو هم شناسایی میکند. همچنین ُsilence mode و ston box که برای کاربر قابلیت های خوبی رو ارائه داده.

doji
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۷:۲۰
fx2011 عزیز من برنامه در ویندوز من در حال اجرا نیست. البته دلیل نمیشه که ویروس باشه . آقای غفاری بهتر میتونن نظر بدن . اما در مورد آنتی ویروس بهتون پیشنهاد میکنم Avast رو که رایگان هست و از خود سایت رسمی میتونید دانلود کنید و هیج محدودیت آپدیت هم ندارد نصب کنید . آنتی ویروسی بسیار قوی و بسیار سبک است. من چندین سال هست که از این آنتی ویروس استفاده میکنم و تا به حال هیچ مشکلی نداشتم.بعد از اپدیت اولیه ، هر بار که به نت کانکت میشید به طور اتوماتیک در کمتر 2 دقیقه آپدیت میشود. از قابلیت ها اینکه سایت هایی که آلوده هستند رو هم شناسایی میکند. همچنین ُsilence mode و ston box که برای کاربر قابلیت های خوبی رو ارائه داده.

ممنون.
جناب علیپور راهی هم وجود دراه که جلوی آپدیت خودکار آنتی ویروس را گرفت؟

OldModir3
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۷:۳۵
خواهشا یک نیگاهی به این بندازید ببینید این عکسی که در زیر گذاشتم و در کادر قرمز نشون دادم ویروسه؟؟؟(اسمش مشکوکه)
و این در برنامه های اجراییم اگه ویروسی هست بگید؟؟؟

تازه ویندوز اکس پی نصب کردم و اینکه می خوام ببینم ایندفعه ویروس داخل سیستمم هست یا نه؟(خسته شدیم هفته ای 2 بار باید ویندوز نصب کنم و درایورها را هم فرمت کنم این انتی ویروس ما هم که آپدیت نمیشه:()
1-

2-

سلام.

hkcmd.exe مربوط به درایور کارت گرافیک (از نوع آنبُرد) می باشد.

پیشنهاد می کنم راهنمای زیر را مطالعه نمایید تا مدام نیاز به تعویض ویندوز نداشته باشید :)

موفق باشید.

doji
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۸:۵۸
سلام.

hkcmd.exe مربوط به درایور کارت گرافیک (از نوع آنبُرد) می باشد.

پیشنهاد می کنم راهنمای زیر را مطالعه نمایید تا مدام نیاز به تعویض ویندوز نداشته باشید :)

موفق باشید.

آقای غفاری ممنون...ای کاش زودتر این سوال را پرسیده بودم !!!

چه کارهایی که به خاطر اسم مشکوک این hkcmd نکردیم.:">
ممنون از راهمایی تون

doji
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۸:۵۹
ممنون.
منظورم همون انتی ویروس بود که معرفی کردید.

doji
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۱۹:۱۱
:">
من نرم افزار ***** تستر را دارم اما متاسفانه نیاز به *رک داره!

فقط *رکشو میخوام لطفا راهنمایی کنید.

p_alipour
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۲۰:۲۸
ممنون.

بله
در تنظیمات آنتی ویروس auto update را غیر فعال کنید.
در مورد Avast:
Setting >> Update >> manual update