PDA

View Full Version : جذاب ترین مرد جهان به ایران می آید ! + عکس

ali_fx89
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹, ۱۲:۵۰
جرج کلونی بازیگر مشهور سینمای هالیوود در تازه ترین مصاحبه خود گفته است که احتمالا به ایران سفر می کند. نشریه زندگی ایده‌آل از طریق یکی از روزنامه‌نگاران ایرانی مقیم ایتالیا سوالاتی اختصاصی از جرج کلونی درباره ایران پرسیده است.

جرج کلونی در پاسخ به سوالی که گویا قرار بوده به ایران سفر کنید؟
می‌گوید :بله دوبار تصمیم به این سفر گرفته شد و یک بار حتی برای آن برنامه ریزی کردیم . به من دو پیشنهاد در مورد ساختن فیلمهایی که داستان آنها در خاورمیانه اتفاق می افتد شده است .یکی از آنها یک پروژه عظیم است وچون تاریخ آن مربوط به ۳۰سال قبل است احتیاج به وسائل زیادی دارد . فعلا این پروژه ها متوقف شده است اما قطعا در آینده به آنها به صورت جدی فکر خواهم کرد.
[Only registered and activated users can see links]
کلونی در پاسخ به سوالی که پس شاهد حضور شما درایران خواهیم بود؟
می گوید : امیدوارم. جرج کلونی چند سال پیش در اظهار نظری درباره سینمای ایران گفته بود به سینمای ایران بسیار احترام می‌گذارد و ادامه داد این بزرگترین هنر ایرانیها است که با رعایت قوانین شرعی و عرفی خود فیلم می‌سازند و ما که در فرهنگی دیگر زندگی می‌کنیم از فیلم خوشمان می‌آید، برایمان باورپذیر است و لذت هم می‌بریم.
آخرین نیوز

VICTOR fx
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۰۱:۰۹
جذاب ترین مرد دنیا با این جذابیتش هر چی تو انجمن بود جذب خودش کرد !!
:D:D:D

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

[Only registered and activated users can see links]

erfanfx
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۱۱:۱۵
حالا زیاد هم جذاب نیست . ولی شانسه دیگه . گفته براش .

تیپ جورج جون ;):Dمنو یاد لی میجرز میاندازه . نقش اول سریال محبوب دوران کودکی ام "" مرد شش میلیون دلاری "" . اونم با زنش فارا فاوست ایران اومد . چه غوغایی بود . ویکتور عزیز یادتان است ؟

یادش بخیر چه سریالی بود . :x

nemesis
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۱۶:۴۱
من که جذابیتی ندیدم شما دیدی نشون بده:))
گربه من با بچه هاش از این جذاب تره>:)>:)
براد پیت و زنش خوبن/:):x

امیر-شاد
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۱۸:۳۹
لی میجرز نقش اول سریال محبوب دوران کودکی ام "" مرد شش میلیون دلاری "" . اونم با زنش فارا فاوست ایران اومد .

خدا بیامرزدش

( مرگ بر اثر سرطان ، دو سال پیش )

:(

امیر-شاد
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۱۸:۴۶
"" مرد شش میلیون دلاری ""

یادش بخیر چه سریالی بود . :x

:-bd

erfanfx
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۲۱:۵۶
به امیرخان چه اواتوری >:D<

اقا حسابی رفتم تو خاطرات دوران کودکی ام .

یادم میاد اونموقع خونمون یه استخر بزرگ داشت . تقریباعرض و طولش 5 * 10 بود . عمقش هم تقریبا یه دو متری میشد . ( یادش بخیر خونه های اونموقع ...34 سال پیش ) ابش رو خالی کرده بودیم تا صبح تمیزش کنیم و دوباره پرش کنیم (البته از اب چاهی که تو خونمون بود )

اقا ما عصر نشستیم این سریال رو دیدیم و حسابی جو گیر شدیم . بعد سریال رفتیم حیاط و داشتیم شش میلیون دلاری میشدیم که به سرمون زد از یه بلندی بپریم پایین . رفتیم و از لبه اسخر پریدیم پایین و فریادمون هفت خونه اونورتر رفت .
تا یک هفته نمیتونستم پاهامو رو زمین بذارم . رگ به رگ شده بود و زانوم هم شدیدا درد گرفته بود . >:)

خوش باشین

امیر-شاد
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۲۲:۳۸
به امیرخان چه آواتاری >:D<

آقا حسابی رفتم تو خاطرات دوران کودکی ام .

قابلی نیست...

شما هم یکی بردارید !

:)>-

امیر-شاد
جمعه ۲۰ اسفند ۸۹, ۲۲:۵۴
آقا حسابی رفتم تو خاطرات دوران کودکی ام .

یادم میاد اونموقع خونمون .........................

............................................................

من هم به یاد دارم که آنوفتها یک تلویزیون فیلیپس 27 اینچ سیاه و سفید ( کابینت چوبی با کتابخانه ! ) داشتیم و این سریال و دیگر سریال ها از جمله چاپارل ، ستوان کلمبو ، کوجاک ، کنون( Kannon) ، پیکان سیاه ، دارا و ندار ، مرد شکست ناپذیر و...... را با همان تماشا می کردیم...
.
.
.

8->

erfanfx
سه شنبه ۲۴ اسفند ۸۹, ۱۱:۱۰
:)>:D<:x

همینطوری که نمیشد ایران بیاد . بالاخره باید یه تغییراتی پیدا میکرد .:D

VICTOR fx
سه شنبه ۲۴ اسفند ۸۹, ۱۹:۴۰
:)>:D<:x

همینطوری که نمیشد ایران بیاد . بالاخره باید یه تغییراتی پیدا میکرد .:D

هنوز یک آیتم اضافی داره !;)

nemesis
سه شنبه ۲۴ اسفند ۸۹, ۲۱:۲۵
victor جان شیطونی نکن>:):))

mardi
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۸۹, ۰۳:۱۱
یکی از دوستانم که ساکن نیویورک است برام مطلب جالبی رو تعریف کرد.
می گفت توی نیویورک و بین زنان و دختران شهر یک ضرب المثل معروف است که می گویند تاریخ به دو بخش تقسیم می شود:
پیش از جورج کلونی

پس از جورج کلونی

و بعد یک مثل دیگه که بین دختران شایع بود رو هم اضافه کرد:

پیش از جورج کلونی دختران در مورد چی با هم حرف می زدند؟

البته همه اینها را به انگلیسی می گفت و برایم همین ترجمه تحت الفظی بالا را گفت. حالا که بحث جورج کلونی شد گفتم اینها را تعریف کنم.
تا پارسال که برای سفری این دوستم ایران بود و اینها را با آب و تاب تعریف می کرد؛ منهم مثل شما از میزان محبوبیت جورج کلونی بی اطلاع بودم. راستش تا مدتی فکر می کردم دوستم خیلی بزرگ نمایی کرده است ولی بعداً متوجه شدم که از مدل لباس پوشیدن تا آرایش موی سر جو گندمی و اعتماد به نفس جورج کلونی همه از او اسطوره کامل آمریکایی ساخته است.

شادزی