PDA

View Full Version : کاهش شدید سرعت اتصال و کیفیت متاتریدر؟

farshidtt
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۰:۵۱
سلام

دوستان حدود یک ماهی هست که متاتریدر من با بروکر ریل ترید و فیبو به سختی ارتباط برقرار میکنه و مرتبا دیسکانکت میشه. در ضمن کلی طول میکشه تا چارت آپدیت بشه.
*برای حساب ریل و دمو وضعیت یکسانه.

یعنی هیچ کس مشکل مشابهی نداره؟

arash.b
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۰۸
با سلام خدمت شما
بله من هم این مشکل رو با بروکر اکسنس دارم،همین حدود 1 ماه هست:(
راهکاری برای حل این مشکل وجود نداره؟
پیروز باشید

amir-gh
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۱۰
سلام

دوستان حدود یک ماهی هست که متاتریدر من با بروکر ریل ترید و فیبو به سختی ارتباط برقرار میکنه و مرتبا دیسکانکت میشه. در ضمن کلی طول میکشه تا چارت آپدیت بشه.

من هم مشکل دارم
مشکل از isp هاست کاری هم نمیشه کرد
من باch-p-n وصل بشم اصلا مشکل ندارم:D
که خود استفاده از ان هم مشکلات داره:((

vahidjan
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۱۵
مدت زیادی است که متا تریدر ***** می شود .

ولی 10 روزه که به نهایت رسیده.

13l4ck $c0rpi0n
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۳۰
دوستان آلپاری هم همین مشکل رو داشت صحبت کردم با پشتیبانش بهم یک آی پی داد دادم به متا درست شد. پروتکل شرکت ADSL شما در گیره :D:D

DAVOOD24
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۳۸
دوستان آلپاری هم همین مشکل رو داشت صحبت کردم با پشتیبانش بهم یک آی پی داد دادم به متا درست شد. پروتکل شرکت ADSL شما در گیره :D:D
برای من هم آلپاریه اگه میشه این آی پی رو هم اینجا قرار بدید.از چه شرکتی ADSL میگیری ؟ ممنون

mehrdad2000
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۱:۵۶
من هم حدود 10-15 روزه که این مشکلو دارم

sina-sahar
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۲:۰۰
با سلام خدمت شما من هم یک ماهی هست این مشکل رو با بروکر افیکس اوپن دارم

13l4ck $c0rpi0n
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۲:۰۳
برای من هم آلپاریه اگه میشه این آی پی رو هم اینجا قرار بدید.از چه شرکتی ADSL میگیری ؟ ممنون

[Only registered and activated users can see links]

برید به آدرس بالاو سپس برین قسمت آی پی و با توجه به حسابتون آی پی مورد نظر رو انتخاب کنید موفق باشید

hadi_91
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۲:۰۴
سلام

دقیقا من من همین مشکلو دارم با خود مسئولشون حرف زدم گفتن قراره یه سرور جدید اضافه کنن و تا اون لحظه شما می تونید با چیز پی ان وصل شین من هم وصل شدم با چیز پی ان مشکل آپدیت شدن حل شد و چارت ها با قیمتاش اومدن;)

night28
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۲:۳۶

برید به آدرس بالاو سپس برین قسمت آی پی و با توجه به حسابتون آی پی مورد نظر رو انتخاب کنید موفق باشید

ميشه بگين آي پي را كجا وارد كنيم چون من تو قسمت سرور وارد كردم جواب نداد احتمالا اشتباه وارد كردم لطفا مسير وارد كردنش را بگين.

13l4ck $c0rpi0n
پنجشنبه ۸ دي ۹۰, ۲۲:۵۳
حسابتونو انتخاب کنید سپس همه آی پی رو یکی یکی به متا بدین تست رو بزنید اگه Pass داد یعنی درسته

mehdi-mzd
جمعه ۹ دي ۹۰, ۰۱:۱۸
منم این کارو کردم ولی تست فعال نشد.میشه کاملتر توضیح بدید

13l4ck $c0rpi0n
جمعه ۹ دي ۹۰, ۱۲:۱۹
منم این کارو کردم ولی تست فعال نشد.میشه کاملتر توضیح بدید

دوسته عزیز یا پشتیبانی صحبت کنید مشکلتون حل میشه:D:D

سیدعرفان
جمعه ۹ دي ۹۰, ۱۴:۰۷
سلام این هفته ای اف سی هم مشکل دار شد
و به سختی میشه ترید کرد
گویا دارند روی پورتها کار میکنند تا اگر میسر بشه ببندنش که البته مشکلاتی را برای کاربران اینترنت خواهد داشت
من با پشتیبانی فنی کمپانی ای اف سی صحبت کردم تا اگر براشون میسر هست یک پروک سی بهمون بدهند گفتند در حال بررسی هستند
تا ببینیم چه میشود

zamane
جمعه ۹ دي ۹۰, ۱۴:۳۳
برای من هم با چی چی پی ان حل شد

arash.b
جمعه ۹ دي ۹۰, ۱۶:۱۴
سلام
به پشتیبانی بروکر اکسنس هم ایمیل زدم گفتن که دارن روی این مسئله کار میکنن:)
باید دید که کی حل میشه
موفق باشید

alibati
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۰۰:۱۳
منم با اکسنس مشکل دارم
قطع و وصل خیلی زیادی داره و اصلا چارت فریز میشه و بیخیال ترید میشم
چون عملا هیچ کاری نمی تونم بکنم

hadi_91
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۰۰:۳۱
خدا ازشون نگذره که دارن با اعصاب یه ملت بازی می کنن.اصلا باید به چی این مملکت دلمونو خوش کنیم.اینا حتی منیزارن یه آب خوش از گلوی ادم پایین بره.:((

Alfiguret
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۰۴:۳۸
ميشه بگين آي پي را كجا وارد كنيم چون من تو قسمت سرور وارد كردم جواب نداد احتمالا اشتباه وارد كردم لطفا مسير وارد كردنش را بگين.

راستش متای من هم درست لود نمیکنه یکی از دوستام به خاطر همین مساله در عرض 5 دقیقه 50$ از دست داد.کدام دلسوزی این سنگ اندازی هارو انجام میده؟X(
منم با چی پی ان باز میکنم خوبتر جواب میده ولی بازم مشکل داره با :-Oadsl 256k
ولی بهتره که اگه بروکرتون آلپاریه برین اینجا [Only registered and activated users can see links] ودر قسمت IP با انتخاب نوع حسابتون IP متاترید خودتونو عوض کنین اونوقت مشکل حل میشه به شکل ضمیمه دقت کنید.B-)

mehdi-mzd
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۱۸:۳۰
سلام
من اینترنت رو از شاتل گرفتم موقعی که متاتریدر قطع میشه من همون لحظه با سرعت 200 تا 250 کیلوبایت دانلود میکنم.جالب اینجاست زمانی که adsl رو قطع میکنم وبا یک شماره هوشمند دیال آپ (از این زغالی ها)وصل میشم.متا مثل ساعت کار میکنه حتی سه ساعت یکسره بدون مشکل.
حالا شما پیداکنید پرتقال فروش را......:-/

mohsen_hps
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۱۸:۵۱
درود بر دوستان

اقا میشه یه راهی بگین برا بروکر های اینستا و فیبو چیکار کنم.کامپیوترم انقدر مشت خورده تو این مدت به تر تر افتاده :D:D:D

OldModir3
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۰:۴۱
درود بر دوستان

اقا میشه یه راهی بگین برا بروکر های اینستا و فیبو چیکار کنم.کامپیوترم انقدر مشت خورده تو این مدت به تر تر افتاده :D:D:D
با این اوصاف شما باید پیاده بشید سیستم را هل بدید :D

جدای از شوخی، از چیز میز پیز استفاده کنید.

alireza84karimi
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۱:۳۳
دلیل اصلی قطعی بخاطر تحریم اروپا علیه ایران نیست بلکه تحریم حکومت علیه تریدرهای ایرانی است چونکه با وی پی ان متاتریدر کار میکنه ولی حیف که وی پی ان را هم قطع میکنن
تنها راهش این هستش که بصورت گروهی به یکی از کشورهای همسایه و یا به یکی از شهرهای فارسی زبان در کشور های ازبکستان یا گرجستان و حتی افغانستان مهاجرت کنیم
مطمئن باشید چند وقت دیگه افغانستان اینترنتش خیلی بهتر از ایران میشه اگر متاتریدر ها و وی پی ان ها قطع بشه دیگه نمیشه تو ایران زندگی کرد

13l4ck $c0rpi0n
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۱:۴۰
بعید میدونم جلو وی P ان رو بشه گرفت

سیدعرفان
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۱:۵۳
سلام
من با ساکس (سیستم جدید و پرقدرتی از پروک سی هیتلر )وصل میشوم و هیچ مشکلی هم نیست
همانطور که قبلا گفتم دارن روی پورتها کار میکنند
به محض اینکه سرور بانکها داخلی بشه دخل اینتر نت اومده

OldModir3
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۲:۴۳
امروز گوگل هم باز نمیشه. باز خوبه متا کانکت میشه. مشکل کندی اینترنت سراسری است. متا تریدر هم که قبلاً مشکل داشت و ...

nemesis
شنبه ۱۰ دي ۹۰, ۲۲:۵۸
خبر خبر خبر :D:D
اقا الان تو کانالهای اجنبی(:x) گفت کابل نوری زرتش قمصور شده پوکیده که دارن روش کار میکنن باقیه حرفا هم شاعست کارتونو بکنید
میتونید یه چند وقت دست نگه دارید مشکل رفع شه بعد معامله کنید فاررکس استرس داره خودش دیگه اینم روش بیاد.... شکیبا باشید درست میشه ;) بحثه متا هم نیست چند تا برنامه نرمال اینترنتی هم مشکل دارن

سیدعرفان
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۰۰:۵۷
خبر خبر خبر :D:D
اقا الان تو کانالهای اجنبی(:x) گفت کابل نوری زرتش قمصور شده پوکیده که دارن روش کار میکنن باقیه حرفا هم شاعست کارتونو بکنید
میتونید یه چند وقت دست نگه دارید مشکل رفع شه بعد معامله کنید فاررکس استرس داره خودش دیگه اینم روش بیاد.... شکیبا باشید درست میشه ;) بحثه متا هم نیست چند تا برنامه نرمال اینترنتی هم مشکل دارن

سلام عزیز
اصلا این حرف درست نیست لحظه ای که گوگل به سختی باز میشه و متا تریدر آبدیت نمیشه
سرعت باز شدن سایتهای دیگه عالیه و من با سرعت 125kb/s دانلود میکنم
اگر کابل و این جور مسائل بود روی همه چیز اثر میگذاشت نه فقط پورتهای خاص مثل 443 که مخصوص [Only registered and activated users can see links] و متاتریدر است
تازه همه میدونیم که با چیز میز ان و ساکس و اولترا سرف و......... مشکل متاتریدر حل میشه پس خیالتون خیلی هم راحت نباشه

FxAli
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۱۰:۳۴
دوستان اگه دقت کنند وقتی متا در حالت کانکت مجدد هست اردر خرید یا فروش شما رو قبول می کنه می تونید امتحان کنید

یه متاتریدر Fx solution Australia کنار دستتون باز کنید کمتر دی سی می شه با اون تحلیل کنید بعد روی متای خودتون حتی اگر کانکت نباشه می تونید اردرتون رو ثبت کنید
من این چند وقته ایجنوری دارم ترید می کنم

موفق باشید

alireza84karimi
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۱۲:۰۳
بعید میدونم جلو وی P ان رو بشه گرفت

مگه ندیدی چند روز بطور ازمایشی وی پی ان را قطع کردن؟
اگه اینترنت خانگی از اینترنت بانکها و موسسات دولتی جدا بشه 100% قطعش میکنن

alireza84karimi
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۱۲:۰۵
دوستان اگه دقت کنند وقتی متا در حالت کانکت مجدد هست اردر خرید یا فروش شما رو قبول می کنه می تونید امتحان کنید

یه متاتریدر Fx solution Australia کنار دستتون باز کنید کمتر دی سی می شه با اون تحلیل کنید بعد روی متای خودتون حتی اگر کانکت نباشه می تونید اردرتون رو ثبت کنید
من این چند وقته ایجنوری دارم ترید می کنم

موفق باشید

دوست عزیز شما که مطلب میذاری بی زحمت لینک دانلود متاتریدر رو هم بذار دیگه

FxAli
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۱۲:۱۶
دوست عزیز شما که مطلب میذاری بی زحمت لینک دانلود متاتریدر رو هم بذار دیگه

masterfx
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۱۲:۴۲
با سلام واقعا اگر مرورگر opera نبود واقعا من نمیدونم باید چیکار میکردم google chrome که اصلا میگه خط و کانکشن کل اینترنتت مشکل داره firefox که هیچی ok
لینک زیرو حتما بیبیند واقعا مفیده

emannn
يکشنبه ۱۱ دي ۹۰, ۲۲:۲۸
دوستان وقتی که متاتریدر من به مشکل بر خورده بود از طرف کارگزار یک ای پی برایم ارسال شد که باید ان را در قسمت لاگین در قسمت سرور به جای لایو ان عددها را وارد می کردیم.من از انها استفاده نکردم چون بعدش متاتریدرم درست شد ولی اگه به مشکل خوردین از بروکرتون بخواین این ای پی ها را بهتون بدن شاید کار کر د
با ارزوی موفقیت

FXRamin
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۱۴:۰۱
با مشکل سرعت بسیار افتضاح متای الباری چکار کنم ؟

هر کاری میکنم نمیتونم با لایو چتشون چت کنم کسی از دوستان میداند راهنمایی کند ممنون میشم

موفق باشید
یا حق

beheshti
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۱۴:۲۲
سلام دوستان
من تو چندتا بروکر امتحان کردم حساب دمو هم نمی شود باز کرد !!! :(

*اسحاق*
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۱۴:۳۷

هر کاری میکنم نمیتونم با لایو چتشون چت کنم کسی از دوستان میداند راهنمایی کند ممنون میشم

موفق باشید
یا حق

سلام دوست گرامی

فعلا میتونی از چیز پی ان استفاده کنی تا بینیم بعد چی میشه

موفق باشی

Behnam_Mi
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۱۶:۲۳

موفق باشید
یا حق

سلام

رامین جان این PDF راهنما رو خود آلپری گذاشته واسه مشکل سرعت و کیفیت اتصال متا .

امیدوارم که مشکل دوستان حل بشه .

با تشکر

omid64
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۱۸:۵۸
من سه روزه با متا تریدر 4 چنین مشکلی دارم که تو هیچ متایی حساب دمو نمیتونم باز کنم و هیچ متای 4 کانکت نمیشه با سرور اما متا 5 چنین مشکلی ندارم.هنوز نتونستم بفهمم مشکل از کجاست اگه کسی اطلایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

O.M.I.D
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۲۰:۳۱
13 دی تقی پور وزیر ارتباطات گفت این اینترنت در کنار اینترنت جهانی خواهد بود . قطع اینترنت محال هست

13l4ck $c0rpi0n
چهارشنبه ۱۴ دي ۹۰, ۲۰:۴۰
13 دی تقی پور وزیر ارتباطات گفت این اینترنت در کنار اینترنت جهانی خواهد بود . قطع اینترنت محال هست

100 % موافقم و درسته فرمایش شما

hasa
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۱:۲۴
محال چنین کاری انجام بشه که اینترنت قطع بشه! تنها راهی که برای پیشرفت علمی وتجاری نیاز هستش ارتباط مجازی با جهان هستش اون هم ایران که از همه جهات مورد تحریم هستش . تازه شعار اصلیشان هم همینه . اینترانت هم بیشتر برای امنیت اداری و آموزشی برایشان مهم هستش که در این محیط کارهای .... انجام نشود.;)

سیدعرفان
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۱:۴۲
سلام عزیزان
دیروز و امروز مشکل ی برای وصل و ابدیت متا تریدرIFC نداشتم (بدون هیتلر شکن و.....)
لطفا دوستان هم وضعیت را اعلام نمایند

1900
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۲:۴۹
وزير ارتباطات علت كندي اينترنت كشور را اعلام كرد.

ایتنا - تقی‌پور: ما حتي عكس‌هاي پاره ‌شده كابل‌ها را نيز در راستاي قانع كردن در اختيار رسانه‌ها‌ قرار داده‌ايم.

وزير ارتباطات درباره علت قطعي و يا كم شدن سرعت اينترنت در روزهاي اخير در كشور گفت: ما مشكلات مقطعي در اين زمينه داشته‌ايم از جمله اين كه مثلا در خليج فارس كابل به خاطر برخورد كشتي‌ها قطع شده بود.

به گزارش ایتنا از ايسنا رضا تقي‌پور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اظهار كرد: ما تلاش كرده‌ايم اين مشكل را در نصف روز برطرف كنيم چرا كه بر اساس اين برخورد، كابل‌ها پاره شده است.

او با بيان اين كه ما حتي عكس‌هاي پاره ‌شده كابل‌ها را نيز در راستاي قانع كردن در اختيار رسانه‌ها‌ قرار داده‌ايم، تصريح كرد: يكي ديگر از مشكلاتي كه با آن روبرو بوده‌ايم، در مسير شمال ورودي اينترنت به كشور از مسير روسيه بود كه يكي از ايستگاه‌ها به آتش‌سوزي دچار شده بود كه در طي يك روز تلاش كرديم كه اين مشكل برطرف شود.

وي با بيان اين كه ما بيش از ۱۳ درگاه ورودي پهناي باند به كشور داريم و هر جا دچار مشكل مي‌شويم سعي مي‌كنيم از درگاه‌هاي ديگر اين مشكل را برطرف كنيم گفت: من به‌طور صريح عرض مي‌كنم كه ما در مورد زيرساخت‌ها مشكلي نداريم.

او كه در حاشيه جلسه هيئت دولت سخن مي‌گفت، تصريح كرد: درباره پهناي باندهاي واگذار شده بعضا شكايت‌هايي دريافت كرديم كه اپراتورها بايد پاسخگوي شكايت‌هاي مشتريان باشند و همانطور كه گفتم ما از نظر زيرساخت مشكلي نداريم.

منبع : ایتنا ([Only registered and activated users can see links])

bizines60
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۴:۰۹
از دوستان گرامی سئوالی داشتم .

اینروزا صحبت راجع اینترنت ملی ! داغ شده و خبرهایی هست که میگه در اینده نه چندان دور این پروژه اجرا میشه .

سئوال من اینه که ایا با اجرا شدن اینترنت ملی که در حقیقت یک اینترانت کشوری هستش دیگه نمیتونیم قارکس کار کنیم ؟؟ ایا راه حلی وجود داره ؟؟

سلام اول این خبر رو بخونید

دوم اینکه بروکرها اینقدر از ایران درامد دارند که به خاطر ما خودشون راه چاره ای برامون پیدا خواهند کرد

سوم اینکه در کشوری که وقتی بنزین سهمیه بندی شد... جوانان مبتکر ما گاز خونشون رو زدند به ماشین و با پیکنیک موتور رو گازسوز کردن!!!! شما نگران اینترنتش نباشید.

اینجا ایران است و ما هم جوانان ایرانی;)

فرید
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۵:۳۹
رجع : سايت خبری ايتنا ([Only registered and activated users can see links])چهارشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۰۴

ایتنا - به صورت منطقی ارتباطی میان راه‌اندازی اینترانت ملی و اختلالات اخیر در ارتباط با اینترنت نیست.

به گزارش ایتنا در پی انتشار خبری مبنی بر «تلاش برای راه‌اندازی اينترنت ملی عامل کندی سرعت و اختلال در اينترنت» در روزنامه «روزگار» به نقل از پیام کرباسی(کارشناس اینترنت)، و بازتاب این خبر در رسانه‌های مختلف از جمله در ایتنا، کرباسی از رسانه‌های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات خواسته که توضیحات وی در خصوص تکذیب این خبر را منتشر نمایند.

متن این تکذیبیه که رونوشت آن به ایتنا نیز ارسال شده به شرح زیر است:

سردبیر محترم روزنامه روزگار
با سلام
احتراما، بدینوسیله اینجانب پیام کرباسی نسبت به مطالب منتشره در روزنامه شماره ۱۶۰۰ مورخ یکشنبه یازدهم دیماه ۱۳۹۰ به نقل از اینجانب، اعتراض داشته و خواهشمند است نسبت به درج این تکذیبیه به شرح زیر طبق آیین‌نامه مطبوعات اقدام فرمایید:

اینجانب بخش‌هایی از مطالب مندرج در روزنامه شماره ۱۶۰۰ مورخ یکشنبه یازدهم دیماه ۱۳۹۰ تحت عنوان «دلایل کندی اینترنت» که خطوطی از آن به نقل از اینجانب ذکر شده است را تکذیب و توضیحات زیر را اعلام می‌دارد:

۱. اینجانب، اجرایی کردن راه‌اندازی شبکه اینترانت ملی را عامل بروز این اختلالات ندانسته و تصریح دارد که به صورت منطقی ارتباطی میان راه‌اندازی اینترانت ملی و اختلالات اخیر در ارتباط با اینترنت نیست.
طبیعی است هریک شرایط اجرایی و کیفی خاص خود را خواهند داشت.

۲. اینجانب تصریح می‌دارد که به غیر از چند مورد اختلالات مقطعی در قریب به دو ماه گذشته در ارتباطات معمول اینترنتی(و نه بکارگیری *** ها که غیرقانونی است)، کندی مشخصی مشاهده نشده و دسترسی به سایت‌های مجاز با سرعتی که کاربران با ISPهای خود قرارداد دارند، برقرار است.

۳. زمان بارگذاری شبکه اینترانت ملی کشور نیز بسته به سیاست‌های اجرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراحل برنامه‌ریزی و اجرایی است و اینجانب تصریح می‌دارد که هزینه‌های اجرایی مترتب بر آن و نوع مراحل اجرایی شدن آن، موضوع بحث شرکت‌های انتقال داده با مسئولین است که امیدواریم به نتایج مثبتی به نفع آحاد کاربران منجر شود.

۴. هر نوع برداشت یا تفسیر دیگر از مصاحبه اینجانب مبنی بر قطع شدن اینترنت کشور در آینده، کذب محض است.

در پایان استدعا دارد به همکاران محترم خبرنگار بفرمایید که در درج سمت افراد، حساسیت‌های لازم را اعمال و برای درج آنها ذیل مطالب خود حتما با مصاحبه شونده هماهنگی لازم به عمل آید.

با احترام
پیام کرباسی
سخنگو و مسئول روابط عمومی کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌ها
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای – استان تهران

سیدعرفان
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۸:۳۷
سلام دوستان
لطفا با توجه به تایپیک فقط اینجا در مورد مشکل وصل شدن یا نشدن متا تریدر بنویسید
گفتم برای من همه چیز عادی شده شماهم اعلام کنید بدون حاشیه سازی
ممنونم

فرید
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۱۹:۰۲
سلام دوستان
لطفا با توجه به تایپیک فقط اینجا در مورد مشکل وصل شدن یا نشدن متا تریدر بنویسید
گفتم برای من همه چیز عادی شده شماهم اعلام کنید بدون حاشیه سازی
ممنونم
فعلا من هم روی متا تریدر و نت ترید مشکلی ندارم

heshmat
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۲۱:۳۶
سلام اول این خبر رو بخونید

دوم اینکه بروکرها اینقدر از ایران درامد دارند که به خاطر ما خودشون راه چاره ای برامون پیدا خواهند کرد

سوم اینکه در کشوری که وقتی بنزین سهمیه بندی شد... جوانان مبتکر ما گاز خونشون رو زدند به ماشین و با پیکنیک موتور رو گازسوز کردن!!!! شما نگران اینترنتش نباشید.

اینجا ایران است و ما هم جوانان ایرانی;)

جمله اخرتون رو کاملا قبول دارم و همین قدری خیالمو راحت میکنه !:)

masterfx
پنجشنبه ۱۵ دي ۹۰, ۲۳:۱۳
غلط کردیم رفتیم از این شرکت اینترنت گرفتیم
شاتل شاتل
باید برم از یه شرکت دیگه بگیرم دوستان راهنمایی ؟؟؟؟
ping 4.2.2.4 همه ا ش روی 1500
اصلا صفحه باز نمیشه
بیایید به یه جمع بندی برسیم ببینیم کدوم شرکت برای ترید بهتره

ice_metal2007
جمعه ۱۶ دي ۹۰, ۰۹:۳۹
غلط کردیم رفتیم از این شرکت اینترنت گرفتیم
شاتل شاتل
باید برم از یه شرکت دیگه بگیرم دوستان راهنمایی ؟؟؟؟
ping 4.2.2.4 همه ا ش روی 1500
اصلا صفحه باز نمیشه
بیایید به یه جمع بندی برسیم ببینیم کدوم شرکت برای ترید بهتره
اينترنت مناسب اعداد پينكش بايد بين چند باشه؟و كلا چطور ميشه تشخيص داد ؟
مرسي

OldModir3
جمعه ۱۶ دي ۹۰, ۱۱:۳۱
اينترنت مناسب اعداد پينكش بايد بين چند باشه؟و كلا چطور ميشه تشخيص داد ؟
مرسي
در ایران 250 تا 400 میلی ثانیه

از منوی Start -> Run را اجرا کنید.

عبارت

ping yahoo.com -t

را وارد کرده و OK کنید. به جای yahoo از سایتهای دیگرهم می توانید برای تست پینگ بگیرید. مثلاً سایت ایرانسل که همیشه وقتی اینترنت مشکل دارد هم پینگ خوبی دارد (فکر می کنم سرورهای این سایت در ایران قرار دارد)

hamid_joon
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۰۲:۵۹
سلام
آقا کسی میدونه چه بلایی سر اسپریدهای فیبو اومده ؟ :(

OldModir3
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۰۸:۳۳
تمامی پست های خلاف قوانین انجمن حذف شدند.

هرگونه بحث در مورد اینترنت م--اه-و-ا-ر-ه-ا-ی، معرفی ابزارهای عبور از فیلطر و ... در انجمن ممنوع است و پستها بدون تذکر حذف خواهند شد.

لاجوردین سپهر
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۰۹:۰۳
می خواستم سوال کنم راهی وجود داره که سرعت اینترنتمون بیشتر بشه یعنی همان اندازهای بشه که خریداری کردیم من 512 خریدم ولی اندازه 32 هم سرعت نداره متاسفانه تو شهر ما بیشتر اینترنت فروشها رو که امتحان کردم سرعتشون همینه با تشکر فراوان@};-

bastamfx
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۰۹:۲۳
تمامی پست های خلاف قوانین انجمن حذف شدند.

هرگونه بحث در مورد اینترنت م--اه-و-ا-ر-ه-ا-ی، معرفی ابزارهای عبور از فیلطر و ... در انجمن ممنوع است و پستها بدون تذکر حذف خواهند شد.
با عرض سلام خدمت شما
حدود 90 درصد از مطالب در کلیه پستها از ارائه کدهای ارائه شده برای ویروس ها که غیر قانونی است که بصورت آفلاین ارائه می شود و گفته می شود بهتر است برای آپدیت از اینترنت خارج شوید تا کلیه مطالب در مورد ارزها و تفسیر ها در خصوص بازار های مالی و سهام جهانی و غیره باید همه حذف شوند زیرا به نظر بنده نحوه برخورد جنابعالی جدیدا در خصوص حذف مطالب بیشتر گزینشی است تا مربوط به سیاست های سایت که باید هر شخصی به آنها نیز احترام بگذارد
در جائی که به جنابعالی تذکر داده می شود چرا فلان پست را حذف نکردید می گوید ما وقت نداریم تمامی مطالب را بخوانیم و آنها را حذف کنیم اما بمحض این که مطالبی در خلاف شخصی شما که عملکردی ضعیف مدیریتی می باشد ارائه می شود ، اقدام به حذف مطالب می کنید .
این گونه عملکرد موجب از بین رفتن پشتیبانی استفاده کنندگان از سایت در بلند مدت خواهد شد بهتر است با یک جلسه مدیریتی به بحث در این خصوص برسید تا یک راهکار اساسی را در مورد نحوه رفتار و عملکرد مدیریتی که موجبات سوء تفاهم برای مراجعه کنندگان را بوجود نیاورد داشته باشید
در خصوص مطالب حذف شده هیچگونه روشی برای ف ی ل ت ر ین گ نبود بلکه یک نظریه شخصی بود و هیچگونه تبلیغ نیز برای سایتی یا فرو شگاهی نبود ( که بر خلاف سیاست های مطرح شده کلی سایت باشد ) و این گونه برخورد متاسفانه همانطور که گفتم ضعف مدیریتی را القاء می کند
با آروزی موفقیت برای شما و کارمندان محترم سایت

OldModir3
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۰۹:۳۰
با عرض سلام خدمت شما
حدود 90 درصد از مطالب در کلیه پستها از ارائه کدهای ارائه شده برای ویروس ها که غیر قانونی است که بصورت آفلاین ارائه می شود و گفته می شود بهتر است برای آپدیت از اینترنت خارج شوید تا کلیه مطالب در مورد ارزها و تفسیر ها در خصوص بازار های مالی و سهام جهانی و غیره باید همه حذف شوند زیرا به نظر بنده نحوه برخورد جنابعالی جدیدا در خصوص حذف مطالب بیشتر گزینشی است تا مربوط به سیاست های سایت که باید هر شخصی به آنها نیز احترام بگذارد
در جائی که به جنابعالی تذکر داده می شود چرا فلان پست را حذف نکردید می گوید ما وقت نداریم تمامی مطالب را بخوانیم و آنها را حذف کنیم اما بمحض این که مطالبی در خلاف شخصی شما که عملکردی ضعیف مدیریتی می باشد ارائه می شود ، اقدام به حذف مطالب می کنید .
این گونه عملکرد موجب از بین رفتن پشتیبانی استفاده کنندگان از سایت در بلند مدت خواهد شد بهتر است با یک جلسه مدیریتی به بحث در این خصوص برسید تا یک راهکار اساسی را در مورد نحوه رفتار و عملکرد مدیریتی که موجبات سوء تفاهم برای مراجعه کنندگان را بوجود نیاورد داشته باشید
در خصوص مطالب حذف شده هیچگونه روشی برای ف ی ل ت ر ین گ نبود بلکه یک نظریه شخصی بود و هیچگونه تبلیغ نیز برای سایتی یا فرو شگاهی نبود ( که بر خلاف سیاست های مطرح شده کلی سایت باشد ) و این گونه برخورد متاسفانه همانطور که گفتم ضعف مدیریتی را القاء می کند
با آروزی موفقیت برای شما و کارمندان محترم سایت
سلام.

در مورد قوانین جرایم رایانه ای در کشور به اندازه ی کافی اطلاعات دارم و موردی خلاف قوانین در انجمن نمی بینم.

تمامی مطالب سایت توسط مدیران خوانده می شود و جایی ذکر نشده که وقت نمی کنیم پستی را بخوانیم!

معرفی اینترنت ماهواره ای، بحث در مورد ادوات آن و ... خلاف نظر شخصی بنده نیست، خلاف امنیت ملی است دوست عزیز.

قوانین سایت ([Only registered and activated users can see links]) بصورت کامل بیانگر توضیحات فوق می باشد.

این تاپیک هم در صورتی که برخلاف عنوان آن دنبال شود قفل خواهد شد.

موفق باشید.

doji
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۱۴:۲۶
من چند روزی هست تو حساب دمو نمی تونم ترید کنم.همه بروکرها را هم تست کردم (بصورت دمو)اما وصل نمیشه.

الانم بروکر الپاری را نصب کردم اما حساب دمو باز نمیشه .لطفا راهنمایی کنید

doji
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۱۸:۰۳
کسی نبود جواب سوال منو بلد باشه..من نمی تونم حساب دمو باز کنم.بروکر به سرورش متصل نمیشه (یوزرنیم و پسورد حساب دمو نمیسازه )

bizines60
دوشنبه ۱۹ دي ۹۰, ۱۹:۰۳
دوست من در مورد اینگونه سوالات , پرسش از خود بروکر زودتر شما رو به نتیجه میرسونه. شخصا مشکلی نداشتم و مدتی هست که سرعت مثل سابق شده

alizali
چهارشنبه ۲۱ دي ۹۰, ۰۸:۱۸
به نظر مشكلات فعلا برطرف شده و همه چيز به شكل سابق خودش برگشته

farzadof
چهارشنبه ۲۱ دي ۹۰, ۱۷:۱۲
به نظر مشكلات فعلا برطرف شده و همه چيز به شكل سابق خودش برگشته

بله الان همه چیز رو به راهه ولی انصافا روزهای عذاب آور و وحشتناکی بودند.#:-S

*اسحاق*
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۱:۱۵
سلام دوستان

متاتریدر من وصل نمیشه و الان 40 دقیقه هست میخام وارد سایت الپاری بشم بالا نمیاد من فقط این مشکل رو دارم X(

دوستان شما متا تریدرتون مشکل نداره ؟

تکلیف چیه؟

ممنون

nemesis
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۱:۲۷
متا+یاهو+گوگل دوباره زحمت کشیدن ترکوندنشون کلا نت من رفته فضا....:|معلوم نیست تو این مملکت چه خبره هر چی میشه سره اینترنت بد بخت خالی میکنن جالب اینه به isp ها زنگ میزنی با کمال پررویی میگن مشکلی نیست

meyti60
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۱:۴۲
بله دوستان من هم همه مشکلات شما رو دارم. مملکت گلو بلبل دیگه
احتمالا تا بعد از( ان ت خ ا با ت )این مشکل وجود داره
البته بعضی از دوستان متا هاشون کانکت میشه. ما که تو کف موندیم:(

nemesis
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۲:۰۱
خدا کنه حرف شما درست باشه بعد این.... وضع ما ها درست شده دو ساله دیگه هم که ریاست جمهوری در پیشه حتما برا اونم پیش واز رفتیم/:)=))=))

ice_metal2007
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۳:۱۹
سلام
الان وضعیت نرمال شده ؟استفاده کنید تا قطع نشده؟؟

*اسحاق*
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۳:۳۱
این چه زندگی خدایش دوستدارم بکوبم تو مانیتور متای من هنوز وصل نمیشه کجا نرماله وضعیت؟

nemesis
دوشنبه ۱ اسفند ۹۰, ۲۳:۵۶
یاهو و گوگل باز شدن
متای دوستان درست شده؟
بخدا ادم نمیدونه بخنده گریه کنه چی کار کنه با این وضعیت:-?@-) اعصابم خورده یکی هم نیست سرش خالی کنم=))b-( [Only registered and activated users can see links] هم بسته بود الان بازه

mehrdad_gold
سه شنبه ۲ اسفند ۹۰, ۱۷:۵۳
سلام

چند روزی مشکل داشت مسنجر و............
ولی الان همه چیز خوب .

vaildshark
سه شنبه ۲ اسفند ۹۰, ۱۹:۰۵
من که روی تمام متا تریدر ها مشکل دارم

meyti60
سه شنبه ۲ اسفند ۹۰, ۲۰:۳۲
من هم روی تمام متاتریدر ها مشکل دارم!!

در کل سرعت اینترنت من از دایال آپ هم کمتر شده. سرعت دانلود من شده 3 کیلو بایت!!!
زنگ زدم به پارس آنلاین میگم جلوی سرعت من رو بگیرین !!!! میگن الان چک میکنیم
بعد 30ثانیه میگن چک کردیم خط تلفن شما نویز شدیدی داره:-O
دوشاخه ضد برق زدین؟ : نه
از چندتا تلفن استفاده میکنین؟ : یکی که الان با شما صحبت میکنم
به تلفن تون اسپیلتر زدین؟؟ : بله
از وایرلس استفاده میکنین؟ : بله

میگم بابا همه اینا قبلا هم همینطور بود ولی مشکلی نداشتم پس الان چی شده؟؟
میگه بررسی کردیم خط شما نویزش زیاده همه بندو بساط رو از تلفن بکش و با کابل کانکت شو

با کابل هم کانکت شدم هیچ تغییری نکرد:(

بیچاره ها نمیتونن بگن کشتی تو خلیج فارس زده کابل رو قطع کرده میگن نویز داری:(

nemesis
چهارشنبه ۳ اسفند ۹۰, ۰۰:۲۹
داتک به من گفت مخابرات دوباره به پورت ها دست زده دمش گرم اقلا راستشو میگه:banana::))
دروغ که کنتور نداره هر چی بخوان میگن... این انتخابات کی هست ؟ ایشالله بعدش درست میشه!!

nemesis.rose
پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰, ۰۲:۳۰
من که دارم از روی وی پی اس قیمت رو دنبال میکنم .. چون حالت معمولی کلا قطعه تمامی متاتریدر ها ...

piam
پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰, ۱۹:۴۰
من که دارم از روی وی پی اس قیمت رو دنبال میکنم .. چون حالت معمولی کلا قطعه تمامی متاتریدر ها ...
سلام من یک راهنمایی میخواهم میخواستم بدونم با این وضع اینترنت میشه تو وی پی اس اسکالپ کرد ممنون از همه

piam
پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰, ۱۹:۵۹
من هنوز وی پی اس نگرفتم

nemesis
پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰, ۲۱:۴۸
به روز رستاخیز نزدیکیم:Pبعداش یقینا باید درست بشه/:) من جوراب استفاده میکنم و مشکلی ندارم

mohsen_hps
شنبه ۶ اسفند ۹۰, ۱۷:۲۰
منم هنوز متا تریدرم قطی داره دیگه نمیدونم چیکار کنم:((:((:((

fakhreddin
شنبه ۶ اسفند ۹۰, ۲۲:۴۲
آیا احتمال این هست در آینده نزدیک کلا متاتریدر از ایران غیر قابل دسترس بشه ؟

mehrdad_gold
يکشنبه ۷ اسفند ۹۰, ۰۰:۲۴
آیا احتمال این هست در آینده نزدیک کلا متاتریدر از ایران غیر قابل دسترس بشه ؟

سلام

بعید میدونم از نظر فنی بتونند اینکار بکنند .

nemesis.rose
يکشنبه ۷ اسفند ۹۰, ۲۲:۵۹
... بنده از روی وی پی اس به راحتی قیمت رو دنبال میکنم .. دوستی پرسیده بود که میشه روی وی پی اس اسکلپ کرد یا نه .. باید بگم سرعت وی پی اس ها از نظر اینترنتی چون در کشورهای پیشرفته قرار دارند بسیار بالاست ... تنها مشکلی که ممکن است مانع اسکلپ سریع روی وی پی اس شود سرعت اینترنت سیستم خود شماست که با ارتباطی ریموت به دسکتاپ وی پی اس خودتان وصل میشوید و اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد در ارتباط ریموت یه کم با کندی روبرو هستید که باعث میشود نتوانید به سرعت اسکلپ کنید اما بنده در ایامی شبیه به این روزها قیمت رو بدون قطعی و فریز شدن از روی وی پی اس دنبال میکنم .. با تشکر و احترام

saba
چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰, ۱۵:۳۸
... بنده از روی وی پی اس به راحتی قیمت رو دنبال میکنم .. دوستی پرسیده بود که میشه روی وی پی اس اسکلپ کرد یا نه .. باید بگم سرعت وی پی اس ها از نظر اینترنتی چون در کشورهای پیشرفته قرار دارند بسیار بالاست ... تنها مشکلی که ممکن است مانع اسکلپ سریع روی وی پی اس شود سرعت اینترنت سیستم خود شماست که با ارتباطی ریموت به دسکتاپ وی پی اس خودتان وصل میشوید و اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد در ارتباط ریموت یه کم با کندی روبرو هستید که باعث میشود نتوانید به سرعت اسکلپ کنید اما بنده در ایامی شبیه به این روزها قیمت رو بدون قطعی و فریز شدن از روی وی پی اس دنبال میکنم .. با تشکر و احترام

سلام دوستان
در این فروم یک راه حل خیلی جالبی گفتن که با استفاده از این روش من خودم الان به راحتی وصل میشم و اصلا دیگه دی سی نمیشم
و به راحتی هم میتونم اسکلپ کنم
دوستانی که مشکل دارند حتما یه سر اینجا بزنند

پ.ن : دوستان اصلا هدف تبلیغ انجمن دیگه ای نیست و هدف فقط اطلاع رسانی برای حل این مشکل است

alizali
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۱, ۱۹:۱۸
من دوباره قطعی و وصلی متام زیاد شده
بقیه دوستان چطور؟
اینترنت صبا نت

OldModir3
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۱, ۲۰:۲۱
من دوباره قطعی و وصلی متام زیاد شده
بقیه دوستان چطور؟
اینترنت صبا نت
سلام جناب زالی عزیز

در حال جدا کردن اینترنت از اینترانت هستند، احتمالاً گاهی اوقات اتصالی میکنه :D

بله. کمی قطعی ها زیاد شده ولی هنوز وصله :)

شما هم زیاد خودتون را در مورد برخی مسائل ناراحت نکنید. تجربه ثابت کرده رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود. خیلی ها اومدن و رفتن و ...

ارادتمند دوستان قدیمی :)

bistfx
سه شنبه ۲۳ آبان ۹۱, ۲۰:۰۹
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
متاتریدر من بعضی وقت ها قطع و وصل میشه و آپدیت صفحات خیلی کند انجام میشه قبلا از نرم افزارهای فیلطربشکن استفاده می کردم و مشکل حل می شد اما الآن آی پی و پورت این نرم افزارها را در هر متاتریدری وارد می کنم و test را می زنم پیغام زیر را می دهد :
This proxi server is not suitable
Please verify correctness of the server address and port
و متاتریدر با نرم افزارهای فیلطربشکن کار نمیکنه اما پلتفرم های اختصاصی بروکرها با نرم افزارهای فیلطر بشکن کار می کنه از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند.

sina1990
سه شنبه ۲۳ آبان ۹۱, ۲۲:۵۳
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
متاتریدر من بعضی وقت ها قطع و وصل میشه و آپدیت صفحات خیلی کند انجام میشه قبلا از نرم افزارهای فیلطربشکن استفاده می کردم و مشکل حل می شد اما الآن آی پی و پورت این نرم افزارها را در هر متاتریدری وارد می کنم و test را می زنم پیغام زیر را می دهد :
This proxi server is not suitable
Please verify correctness of the server address and port
و متاتریدر با نرم افزارهای فیلطربشکن کار نمیکنه اما پلتفرم های اختصاصی بروکرها با نرم افزارهای فیلطر بشکن کار می کنه از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند.

سلام دوست عزیز
اگه متاتریدرت version4.00 build445 نیست به تاپیک زیر یه سری بزن شاید مشکلت رو برطرف کنه.
ارادتمند شما.

[Only registered and activated users can see links] D8%A7%DB%8C%D9%86+%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AF %D8%B1

bistfx
چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱, ۲۰:۲۶
سلام دوست عزیز
اگه متاتریدرت version4.00 build445 نیست به تاپیک زیر یه سری بزن شاید مشکلت رو برطرف کنه.
ارادتمند شما.

[Only registered and activated users can see links] D8%A7%DB%8C%D9%86+%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AF %D8%B1
سلام و درود به شما دوست عزیزم
از پیشنهادی که دادید بسیار ممنونم. من متاتریدر را به صورت آفلاین آپدیت کردم ولی باز هم با نرم افزارهای فیلطربشکن کار نکرد و همان پیغام قبلی را می دهد .
دوستان می خواستم بدانم در حال حاضر متاتریدر شما با نرم افزارهای فیلطربشکن کار می کنه یا نه ؟
با تشکر

روند یاب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۱, ۱۵:۴۷
سلام بچه ها متاتریدر 4 روی ویندوز 8 نهایی کسی نصب کرده؟
میخوام ببینم مشکلی نداره که ویندوز 8 بریزم

ممنون

OldModir3
پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۱, ۲۰:۰۷
سلام بچه ها متاتریدر 4 روی ویندوز 8 نهایی کسی نصب کرده؟
میخوام ببینم مشکلی نداره که ویندوز 8 بریزم

ممنون
سلام

تاجایی که اطلاع دارم و از دوستان پرسیده ام نه تنها برای نرم افزارها، بلکه برای نصب درایورها هم در ویندوز 8 هیچ مشکلی وجود ندارد.

با خیال راحت نصب کنید. البته بهتر است قبل از نصب ویندوز 8، از ویندوز 7 با Acronis True Image بک آپ بگیرید که اگر پشیمان شدید در کمتر از چند دقیقه به حالت قبل بازگردید.

موفق باشید.

saeid114
سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱, ۱۲:۵۴
درود دوستان
سرعت متاتریدرم وحشتناک اومده پایین, بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارن؟

bistfx
سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱, ۱۳:۱۰
درود دوستان

آره دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم از
V-P-N استفاده کردم مشکل حل شد

DAVOOD24
سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱, ۱۳:۳۲
درود دوستان

برای من که مشکلی نداره.از متای چه بروکری استفاده میکنید ؟

saeid114
سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱, ۱۴:۵۷
برای من که مشکلی نداره.از متای چه بروکری استفاده میکنید ؟

روبو*****

alidai
سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱, ۱۵:۲۵
روبو*****
واسه منم(ربو) شديدا قطع وصل ميشه!!!!!!:((:((:((

alizali
چهارشنبه ۱ آذر ۹۱, ۱۴:۱۵
تمامي قطع و وصلي ها ربطي به بروكر و اينها ندارد
فقط و فقط نوع اينترنت كانكشن خود شما

King_00
چهارشنبه ۱ آذر ۹۱, ۱۶:۵۵
سلام
دوستانی که با ESET اسمارت سکریتی 5.2.9.1 کار کردن لطفا راهنمایی کنند چجوری میشه متاتریدر رو از بلاک خارج کرد؟
من این اینترنت سکریتی رو تازه نصب کردم بعد از نصب اصلا متا کانکت نمیشد پاکش کردم درست شد الان مجدد نصب کردم باز اجازه اتصال نمیده
قبلا با مک آفی و کاسپر کار میکردم تنظیمات اینو متاسفانه نمیدونم

amir-gh
چهارشنبه ۱ آذر ۹۱, ۱۷:۱۱
سلام
دوستانی که با ESET اسمارت سکریتی 5.2.9.1 کار کردن لطفا راهنمایی کنند چجوری میشه متاتریدر رو از بلاک خارج کرد؟
من این اینترنت سکریتی رو تازه نصب کردم بعد از نصب اصلا متا کانکت نمیشد پاکش کردم درست شد الان مجدد نصب کردم باز اجازه اتصال نمیده
قبلا با مک آفی و کاسپر کار میکردم تنظیمات اینو متاسفانه نمیدونم
باسلام
مشکل ازESET Smart.....نباید باشد چون من هم از ان استفاده میکنم و تمام متاتریدرهای من باز میشوند

King_00
چهارشنبه ۱ آذر ۹۱, ۱۷:۳۳
باسلام
مشکل ازESET Smart.....نباید باشد چون من هم از ان استفاده میکنم و تمام متاتریدرهای من باز میشوند
سرور متا رو بسته
با دستکاری تنظیمات فایروال درست میشه
مال منو بلاک کرده
100% مشکل همینه
این که چجوری میشه از حالت بلاک خارجش کرد رو نمیدونم

amir-gh
چهارشنبه ۱ آذر ۹۱, ۱۸:۳۰
سرور متا رو بسته
با دستکاری تنظیمات فایروال درست میشه
مال منو بلاک کرده
100% مشکل همینه
این که چجوری میشه از حالت بلاک خارجش کرد رو نمیدونم

این سوال شما را اقای غفاری بهتر جواب می دهند.
من دقیقا" نمی دانم مشکل از کجاست با این حال ببیندید با این کار مشکل تان حل میشود یا خیر
ESETرا باز کنید و F5 را بزنیدگزینه computerرا باز کنید سپس گزینه Antivirus and antispyware باز کنیدوبه exclusions رفته add را زده و محل ادرس متاتریدی که استفاده میکنید رامعرفی کنید
ببینید مشکلتان حل می شود.
اگر حل نشد از دوستان دیگر یا اقای غفاری بپرسید.

alizali
پنجشنبه ۲ آذر ۹۱, ۱۰:۳۷
کسی راهی داره که سیستم همزمان با دو کانکشن وصل باشه مثلا وای فای ای دی اس ال و وایمکس و بشود به یک نرم افزار خاص مثلا متا گفت که فقط از کانکشن وایمکس استفاده کن و بقیه امور از ای دی اس ال؟

روند یاب
جمعه ۳ آذر ۹۱, ۱۵:۳۴
کسی راهی داره که سیستم همزمان با دو کانکشن وصل باشه مثلا وای فای ای دی اس ال و وایمکس و بشود به یک نرم افزار خاص مثلا متا گفت که فقط از کانکشن وایمکس استفاده کن و بقیه امور از ای دی اس ال؟

سلام
ایده خوبیه
منم منتظر پاسخ هستم

نقطه
سه شنبه ۵ دي ۹۱, ۱۰:۴۰
درود بر همه سروران گرامی

عزیزان متاتریدر من نمیدونم چشه الان که بازار بازه مثله روزای تعطیله حرکتی نمیکنه وارد حساب میشه چارتم لود میکنه ولی قیمت ها تکون نمیخوره مثله اینکه بازار بستس بنظرتون مشکل چیه

لطفا راهنمایی بفرمایید

alirezaxx25
سه شنبه ۵ دي ۹۱, ۱۱:۰۱
درود بر همه سروران گرامی

عزیزان متاتریدر من نمیدونم چشه الان که بازار بازه مثله روزای تعطیله حرکتی نمیکنه وارد حساب میشه چارتم لود میکنه ولی قیمت ها تکون نمیخوره مثله اینکه بازار بستس بنظرتون مشکل چیه

لطفا راهنمایی بفرمایید

متاتریدرت هیچیش نیست بازار تعطیله.

نقطه
سه شنبه ۵ دي ۹۱, ۱۱:۰۷
متاتریدرت هیچیش نیست بازار تعطیله.

بخاطر کریسمس تعطیلاته اخره سالشونه .چند روز تعطیله ولی من جای دیگه میبینم قیمت ها داره جابجا میشه .یعنی فقط بروکرا تعطیل کردن ولی بانک ها فعالند درسته؟

alirezaxx25
سه شنبه ۵ دي ۹۱, ۱۱:۲۳
بخاطر کریسمس تعطیلاته اخره سالشونه .چند روز تعطیله ولی من جای دیگه میبینم قیمت ها داره جابجا میشه .یعنی فقط بروکرا تعطیل کردن ولی بانک ها فعالند درسته؟

کدوم سایتها هنوز قیمت فعال دارند لینک بده . نرخ eurusd رو لازم دارم

البته بروکر آلپاری از فردا ساعت 9.0 مجددا فعال میشه

نقطه
سه شنبه ۵ دي ۹۱, ۱۱:۳۵
کدوم سایتها هنوز قیمت فعال دارند لینک بده . نرخ eurusd رو لازم دارم

البته بروکر آلپاری از فردا ساعت 9.0 مجددا فعال میشه

همین سایت خودمون [Only registered and activated users can see links]

کادر سمت راست

ناظمی
چهارشنبه ۶ دي ۹۱, ۰۵:۴۸
با سلام مجدد . مثل این که اینطوری نمیشه! . دوستان یک بروکر توپ و عالی سراغ دارن که هیچ‌وقت تعطیل نکنه و

ساپورت خیلی خوب هم داشته باشه ؟ در صورت امکان اینجا معرفی کنن .با اینحال دقت داشته باشید که در صورت ادامه

داشتن قیمتهای بازار (روزهای تعطیل) ، تا سه شنبه ء هفتهء بعد و طبق آمار رفتار قیمت در سالهای قبل ، شاهد نوسان (سوئینگ ) کم

خواهیم بود . بنابراین بیگدار به آب نزنید . با صبر و حوصله . ضمنا طی این مدت میزان ریکوت ها هم نسبت به دو هفتهء اخیر بیشتر هم خواهد شد .

یک نگاهی هم به ایمیل‌های متا داشته باشید خصوصا برنامهء زمان بندی باز و بسته بودن پلتفرم بروکر .

aminex
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۲, ۱۷:۱۶
سلام به همه دوستان
الان 3 هفته است که دائما قطعی دارم در هر دقیقه . اصلا دیگه نمیتونم ترید کنم .
دوستان راه حلی دارند ؟
البته با بروکر هم تماس گرفتم اونا میگن برای اینترت منه . اما سرعت دانلود من خیلی خوبه .
سرچ کردم بازم تو نت اما درمانی براش پیدا نکردم

کـــــــــــــــــــــــــــــ ــمـــــــــــــــــــــــــــ ـــــک:(

EBTESAM_3610
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۲, ۱۷:۵۶
سلام به همه دوستان
الان 3 هفته است که دائما قطعی دارم در هر دقیقه . اصلا دیگه نمیتونم ترید کنم .
دوستان راه حلی دارند ؟
البته با بروکر هم تماس گرفتم اونا میگن برای اینترت منه . اما سرعت دانلود من خیلی خوبه .
سرچ کردم بازم تو نت اما درمانی براش پیدا نکردم

کـــــــــــــــــــــــــــــ ــمـــــــــــــــــــــــــــ ـــــک:(

سلام
وقت به خیر
من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم
متا دائم قطع و وصل میشه . حتی وقتی که سرعت اینترنتم خیلی خوبه!
دوستان دیگه چنین مشکلی ندارن؟

ابتسام

behnum
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۲, ۱۸:۳۳
سلام
همه اين مشكل رو داريم.

koorosh kabiir
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۲, ۱۹:۱۹
خب کسی نیست که علتش رو بدونه؟؟؟؟؟

rooh
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۲, ۲۱:۱۲
علتش اینه که پورتهای 444 و 443 توسط شرکت زیرساخت در حد مسدود شدن لیمیت شده (بویژه پورت 444)

و از آنجایی که متاتریدر برای ارتباط با سرور بروکرها از این پورتها استفاده می کند در نتیجه باعث اختلال در کار متا تریدر شده است

هیچ ارتباطی هم با سرعت دانلود یا وبگردی یا سرور بروکر ندارد

مسئله از پورتها هست ولاغیر

aminex
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۹۲, ۱۴:۰۴
امروز ایمیلی زدم به بروکر در مورد پورت که اگه بتونن کاری کنن . اما خیلی بعید میدونم
میشه راهی پیدا کرد

ali.forex
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۹۲, ۱۹:۳۵
سلام
وقت به خیر
من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم
متا دائم قطع و وصل میشه . حتی وقتی که سرعت اینترنتم خیلی خوبه!
دوستان دیگه چنین مشکلی ندارن؟

ابتسام
سلام
با یک اکانت پ ر و ک س ی ف ا ی ر مشکل حل می شود.

enterex
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۲, ۱۳:۲۶
درود
از صبح تا الان (ساعت يك و نيم) متاتريدر وصل نميشه (بروكر آلپاري) دوستان ديگه هم اين مشكل رو دارند؟
آنتي ف ي ل ت ر و اينجور چيزها هم تاثيري نداره.

danooshuki
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۲, ۰۴:۱۴
سلام
نمیدونم دوستان با چه نوع اینترنتی وصل میشن.....اما من با GPRS ایرانسل میام ... متاتریدر 4 از بروکر های روبو فارکــــــــس و اف ایکس پرو هم به راحتی وصل میشه.....البته بخاطر سرعت پایین بعضی اوقات برای چند ثانیه قطع و وصل میشه......
دوستانی که نمیتونن با آلپری وصل بشن, با اینترنت ایرانسل یه امتحانی بکنند.......
موفق باشید

dj2hamid
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۲, ۲۱:۴۳
بابا این اینترنت ایرانسل که ترکونده.........
یه مدتیه زدیم تو خط رایتل اون دیگه معجزست

Pentel
شنبه ۱۱ خرداد ۹۲, ۱۱:۱۷
منم از رایتل استفاده کردم

خیلی خوب جواب داده

فقط جایی که من زندگی میکنم هنوز نیامده. جالبه قشم آنتن داره کیش نداره X(

حالا نمیشه به جای پورت 444 و 443 از یک پورت دیگه استفاده کرد؟

ehsan066
سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۲, ۰۱:۴۷
دوستان یه راه واسه وصل شدن متا بدید
کم کم دارم دپرس میشم
:(

javadbohlul
سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۲, ۱۱:۱۶
دوستان یه راه واسه وصل شدن متا بدید
کم کم دارم دپرس میشم
:(

سلام دوست عزیز

شما میتونی از ورژن قدیمی با آپدیت جدید استفاده کنی که در این لینک ([Only registered and activated users can see links]) آپدیت آفلاین قرار داره

نسبت به بروکرهای قطعی ها خیلی کاهش و در بعضی هم که اصلن قطعی نخواهی داشت

ارادتمند

IASMINA
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۰:۱۵
این همه پیشنهاد این همه راه کار این همه هم فکری بازم چاره ساز این مشکلات قطعی نشد:(:((
متا هر 5 دقیقه یک بار یه کندل تحویل میده موقع باز شدن هم دیر باز میشه سرعت لودش خیلی پایینه
هر مشکلی که هست از داخله :(( چون اگه دقت کنین متا سمت گوشه راست پایین هر لحظه به رنگ ابی سبزه B-)یعنی بهترین حالت برای ترید در صورتی که همه مشکل به روز رسانی طی بازه زمانی پنج دقیقه رو دارن
سرعت اینترنت مهم نیست اصلا ایرادی نداره که هیچ تازگی ها سرعت دانلود به 29کیلو بایت در ثانیه رسیده که میشه گفت 10 تا بیشتر هم شده;):)
از کسانی که تونستن این مشکل رو حل کنن خواهش میکنم ما رو هم راهنمایی کنن انشاالله دعا گوی شما خواهم بود خودم به صورت دربست>:D<>:D<>:D<:)

mers
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۱:۱۳
این همه پیشنهاد این همه راه کار این همه هم فکری بازم چاره ساز این مشکلات قطعی نشد:(:((
متا هر 5 دقیقه یک بار یه کندل تحویل میده موقع باز شدن هم دیر باز میشه سرعت لودش خیلی پایینه
هر مشکلی که هست از داخله :(( چون اگه دقت کنین متا سمت گوشه راست پایین هر لحظه به رنگ ابی سبزه B-)یعنی بهترین حالت برای ترید در صورتی که همه مشکل به روز رسانی طی بازه زمانی پنج دقیقه رو دارن
سرعت اینترنت مهم نیست اصلا ایرادی نداره که هیچ تازگی ها سرعت دانلود به 29کیلو بایت در ثانیه رسیده که میشه گفت 10 تا بیشتر هم شده;):)
از کسانی که تونستن این مشکل رو حل کنن خواهش میکنم ما رو هم راهنمایی کنن انشاالله دعا گوی شما خواهم بود خودم به صورت دربست>:D<>:D<>:D<:)

سلام دوست عزیز
از سایت متاکوتز آخرین ورژن متاتریدر4 (500) رو دانلود کردم
تا به حال این مشکلی که شما میفرمایید رو نداشتم
البته یکی دوسال پیش چنین کندی وقطعی هایی رو تجربه کرده بودم
همون موقع نیم نگاهی به پلتفرمهای تحت وب و غیره داشتم که اگر برجک متاتریدر اومد پایین با اونا بریم بالا:D

javadbohlul
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۸:۱۹
با سلام

دوستان با متا مشکلی ندارن ؟

اصلن ارتباط نداره ، هم آپدیت شده هم ورژن جدید

ارادتمند

ehzar
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۸:۴۶
با سلام

دوستان با متا مشکلی ندارن ؟

اصلن ارتباط نداره ، هم آپدیت شده هم ورژن جدید

ارادتمند

كلا قطع هست.اصلا وصل نميشود.حتي براي يك لحظه هم وصل نميشود.دوستان ديگري هم اين مشكل را دارند؟

2222
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۹:۲۶
كلا قطع هست.اصلا وصل نميشود.حتي براي يك لحظه هم وصل نميشود.دوستان ديگري هم اين مشكل را دارند؟

ربطی به متا نداره مشکل از اینترنته شیرشو بستن . محله یا منطقه دیگه ای رو امتحان کنید احتمالا
باز میشه.

IASMINA
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۰۹:۵۰
صلام دوست عزیز ممنون که مطلب منو خوندین:) اما من متاتریدر 5 روبو***** استفاده میکنم با 4 اصلا کاری ندارم در مورد فرمایش دوستان هم گفتم این قضیه ربطی به موضوع سرعت اینترنت نداره اگه باور ندارین از سایت های تست سرعت دانلود استفاده کنین تا سرعت واقعی نت شما رو نشون بده یا با ارایه دهنده سرویس اینترنتتون تماس بگیرین میبینین که مشکلی نداره
یه موضوع مهم که یادم رفته بگم::-/
با هر اینترنتی که برای بار اول متاتریدر باز میکنی مشکلی نداره سرعت لود خیلی خوبه مخصوصا وایمکس اما پس از دو بار ان شدن با اکانت دوباره همون مشکل پیش میاد بار ها اینو امتحان کردم توی این هفته با 18 جا ان شدم به نظر من زیر کنترل میریم(زیر زره بین)و کارهامون هم کنترل میشه از این میترسم که وقتی میلیاردر شدیم حسابمون هک بشه بگن ***** تحریم شد همه سود ها به حساب بروکر یا(‍‍‍.....)
من مشکل رو گفتم دوستان لطف کنن دیگه پاسخ ننویسن اگه واقعا مشکلشون مثل مشکل منه تشکر بزنن فقط اونایی که راه چاره بلدن پاسخ بنویسن تا برای گشتن جوابمون یه ساعت دنبال مطلب نباشیم (دیشب مطلب نوشتم الان توی این پاسخ های تکراری گمش کرده بودم)=))
تشکر تشکر تشکر و تشکر از همه که در حال تلاشن روز پر پیپ براتون ارزومندم>:D<>:D<

ehsan066
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۲, ۱۳:۲۵
سلام دوستان
بنده حدود 20 روز هست که با این مشکل مواجه ام
همه کارهایی هم که دوستان گفتن انجام دادم اما جواب نداد که نداد
خلاصه بگم که دلیلش بستن پورتی است که متا ازش استقاده میکنه، که دلیلش هم انتخاباته
حالا اینکه بعدش وصل بشه یا نه یا اصلا اگه وصل بشه سرعتش چطوره معلوم نیست
حالا راه حلی که خیلی از دوستان جواب گرفتن (به جز خودم!!)
استفاده از اینترنتی که خود مخابرات ارایه نداده باشه،منظورم پشتیبانیشه
مثلا شاتل،سپنتا
که اگر با یه وی پی ان استفاده بشه ایشالا جواب میده(اینو امتحان نکردم)

raminayat
جمعه ۱۷ خرداد ۹۲, ۱۹:۵۴
به نظرم از طرف مخابرات متاتریدر بروکرها تعطیل شده یعنی پورتها را بستند :D و این یعنی پایان کار در امد از طریق ای بی گری در ایران چون از فا رکس که کسی پولی وارد کشور نکرد فقط از طریق ای بی گری ارز وارد کشور میشد و الان دیگه تعطیل میشه ;)
همین که فهمیدن من میخوام ای بی بشم سود کنم همه چیز را نابود کردن :(

بله خوب نبايد اينجوري علني مي كرديد كه دشمنان راحت سوء استفاده كنند >:)

ali.naderi
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۵:۵۶
مشکل: قطع شدن و وصل شدن متاتریدر در داخل ایران.

صحت خبر: 100% این مشکل به وجود اومده و دوستان داخل ایران این مشکل را پیدا کردند و فقط برخی بروکرها این مشکل را ندارند.

علت مشکل: روش جدید fil ترینگ که در حقیقت اختلال ایجاد شده بین گت وی ایران و شبکه جهانی. (ارسال و دریافت پکت ها روی IP های خارج از ایران در تایم فریم بالای چند دقیقه دچار اختلال میشن)

راه حل:
1- عوض کردن آدرس سرور بروکر (باید از بروکرتون بخواهین که اینکارو انجام بده و مثلاً یه آدرس رو پورت 443 بهتون بده، فیبو اینکارو کرده اگه کسی آدرسش را خواست بگه واسش مسیج کنم)

2- استفاده از نرم افزار های پ ر o کسی که بتونه اینکارو واستون انجام بده!

botshekan
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۶:۲۳
این نرم افزارها هیچکدام جواب نمی دهد ، چون نرم افزار هستند یک سری به وبلاگ ********.mihanblog.com بزن مشکل این اتصال حتما حل می شه

همینطوری این حرفه برای کاربران ایرانی پر ریسک و پر هزینه هست ولی متاسفانه برخی هم در کمین نشستند تا به هر طریقی
و هر شکلی کسانی که در این مارکت سرگردانند را تیغ بزنندX(

Ajab
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۷:۲۸
عجب !!! :D
این مدلیشو دیگه ندیده بودیم !!!
دیگه حالا کار از فروش سیگنال و آی بی گری به فروش سخت افزار افزایش سرعت رسیده !!!
احتمالا کم کم افزایش حجم و این حرفا هم اضافه می شه !!!

دو روز دیگه می بینیم نوشتن : با "سیگنال باکس" حجم پوزیشن های خود را با اطمینان افزایش دهید !!!
100% گیاهی!!!

مسعود کجائی که راسته کار خودته ! طفلی علی کارامد هم که یه سری چیز میز توو کشوی میزش پیدا کردن قصد بدی نداشته ظاهرا !!!

lilypedia
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۸:۰۰
می شه بگین چه جوری باید این کارو کرد؟
من فیبو دارم
مرسی

ali.naderi
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۸:۳۲
رفقا چند نکته :
1- نرم افزار هایی که گفتم 100% کار میده پس لطفاً جو منفی ندین. (من خودم از پر o کسی فا.یر استفاده میکنم و جواب میده کامل)

2- آدرس فیبو را واسه تعدادی از دوستان ارسال کردم لطفاً به توضیحاتی که دادم توجه کنید و این آدرس را در محیط های عمومی منتشر نکنید.

3- بهتره دوستانی که تخصصی در زمینه شبکه و ارتباطات ندارند نظرات بی مورد در این زمینه ندهند و باعث گمراهی دیگر دوستان نشوند.

4- استفاده از آدرس های پر.و.کسی بسیار میتونه خطرناک باشه و امنیت سیستمتون را تهدید کنه (مخصوصاً دوستان ***** کار) پس حتماً حواستون باشه از جای مطمئن تهیه کنید.

5- هدف من هم صرفاً راهنمایی و کمک به دوستانی بود که مشکلات مشابه من را داشتند.

با تشکر

Ajab
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۹:۱۰
رفقا چند نکته :
1- نرم افزار هایی که گفتم 100% کار میده پس لطفاً جو منفی ندین. (من خودم از پر o کسی فا.یر استفاده میکنم و جواب میده کامل)

2- آدرس فیبو را واسه تعدادی از دوستان ارسال کردم لطفاً به توضیحاتی که دادم توجه کنید و این آدرس را در محیط های عمومی منتشر نکنید.

3- بهتره دوستانی که تخصصی در زمینه شبکه و ارتباطات ندارند نظرات بی مورد در این زمینه ندهند و باعث گمراهی دیگر دوستان نشوند.

4- استفاده از آدرس های پر.و.کسی بسیار میتونه خطرناک باشه و امنیت سیستمتون را تهدید کنه (مخصوصاً دوستان ***** کار) پس حتماً حواستون باشه از جای مطمئن تهیه کنید.

5- هدف من هم صرفاً راهنمایی و کمک به دوستانی بود که مشکلات مشابه من را داشتند.

با تشکر

چرا ؟!
فیبو گفته فقط ماله خودت باشه به کسی هم نگو ؟!

ali.naderi
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۹:۲۰
چرا ؟!
فیبو گفته فقط ماله خودت باشه به کسی هم نگو ؟!

نخیر همچین درخواستی از من نداشته ولی به دلیل رعایت نکات امنیتی خواستم آدرس منتشر نشه جایی چون اگه فیبو بیشتر از شما اطلاع داشت رو وب سایتش منتشر میکرد ! لطفاً اسپم ندین و فقط اگه میتونین کمکی کنید پست بدین. با تشکر

Ajab
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۹:۳۰
نخیر همچین درخواستی از من نداشته ولی به دلیل رعایت نکات امنیتی خواستم آدرس منتشر نشه جایی چون اگه فیبو بیشتر از شما اطلاع داشت رو وب سایتش منتشر میکرد ! لطفاً اسپم ندین و فقط اگه میتونین کمکی کنید پست بدین. با تشکر

الکی موضوع رو امنیتی نکن دم انتخابات شگون نداره:D !!! چون اگه فیبو بیشتر از شما اطلاع داشت این اطلاعات رو به شما هم نمی داد !

asbehzad
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۱۹:۵۸
سلام
چگونه میتوانیم ایدی مان را در فروم ایران ایگلدعوض نماییم؟

Ajab
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲, ۲۰:۴۸
سلام

از طریق ساختن یک آی دی جدید و عدم استفاده از آی دی قبلی!!!:D

nemesis
سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۲, ۰۲:۴۵
کلا که افتضاح بود ولی 2 روزه بدتر شده عجیب هم نیست به علت اتفاقات روزهای اینده هست
درست میشه بعدش

javaheri24
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۲:۳۵
کلا که افتضاح بود ولی 2 روزه بدتر شده عجیب هم نیست به علت اتفاقات روزهای اینده هست
درست میشه بعدش

من امروز دیگه مجبور شدم با****** کانکت بشم
نمیدونم از معایب متا هست یا از مزایای حق انتخاب داشتنم :-/
بعید میدونم اینجا چیزی درست بشه

Alireza.g
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۳:۳۸
سلام

javaheri24
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۴:۱۸
سلام
من با شبکه اشنایی ندارم
با استفاده از ****** کارمیکنه
سرور ها بلاک شده
امیدوارم موقت باشه
در غیر اینصورت تریدینگ بسیار عذاب اور میشه
یا باید ترید رو کنار بگذاریم یا بریم یه جایی که حد اقل اینترنت ازاد داشته باشیم

سیدعرفان
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۵:۲۴
سلام

سلام دوست عزیز هرچند جای این سوال اینجا نبود اما جواب میدم
پیام خصوصی برای مدیریت سایت جناب آقای (قاری) مینویسید و درخواست تعویض ایدیتون را میکنید هر اسمی که دوست دارید

IASMINA
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۶:۲۱
lotfan nesbat be mozoo nazar bedin va sohbat konin inja jaie bahshaie shokhi ia maskhare kardan nist kasany ham ke etelaat nadaran lotfan na nazar bedan na bian inja matlabi bekhonan ma hame dochare moshkel shodim omidvarim kasy rahnamaeemon kone na inke biad sl hasho ham sare in dostan khali kone ba tashakor az dostan#:-S

RAJAB
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲, ۱۷:۴۲
سلام
دوستان من سه تا حساب وب مانی مختلف دارم که باهاشون مشکلی نداشتم ولی از امروز صبح هروقت میخواهم اکانت متا تریدر را شارز نمایم یا از یک وب مانی به دیگری انتقال بدهم مسیج برایم نمیاد فکر میکنید مشکل چیست

javaheri24
جمعه ۲۴ خرداد ۹۲, ۰۰:۰۶
دوستانی که اینقدر به رعایت قوانین تاکید دارید
لطفا به زبان فارسی بنویسید ببینیم قضیه چیه مشکل از کجاست
فکر کنم از قوانین فروم باشه
ممنون

ehsan066
جمعه ۲۴ خرداد ۹۲, ۰۵:۱۲
lotfan nesbat be mozoo nazar bedin va sohbat konin inja jaie bahshaie shokhi ia maskhare kardan nist kasany ham ke etelaat nadaran lotfan na nazar bedan na bian inja matlabi bekhonan ma hame dochare moshkel shodim omidvarim kasy rahnamaeemon kone na inke biad sl hasho ham sare in dostan khali kone ba tashakor az dostan#:-S

شما هنوز مشکلتون حل نشده؟
کاری که قبلا گفتم انجام دادین؟
منظورم وی پی انه
واسه من با ****** فایر خوب کار میکنه

dante1366
جمعه ۲۴ خرداد ۹۲, ۰۹:۲۰
سرعت متاتریدر من الان ردیف شد میشه گفت بعد از 2 ماه.

Pentel
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۰۵:۳۱
خب بالاخره دیروز تونستم بعد از 4 روز یک ترید درست حسابی بزنم.

خیلی جالب بود برام که تونستم تو افتضاح ترین روز این کار رو انجام بدم

دوستان من به یک نتیجه کلی در مورد اتصال بهتر رسیدم.

اگر از Adsl مخابرات استفاده میکنید برنامه های رایگان تا حد زیادی جواب گو هست.

اگر از Adsl شرکتها استفاده میکنید تا اونجایی که تست کردم برنامه های غیر رایگان بهتر هستند ولی در کل اینترنت شرکتی خیلی افتضاح بود و مخابرات یک سرو گردن بالاتر از اون بود.

موارد بالا رو در 6 نقطه مختلف شهر(کدوم شهر:-/ بماند:D)خودم تست کردم.

حالا دوستان یک تست بگیرید ببینید چطوره آیا این تو تمام کشور هست یا نه؟

ممنون از همه

ehsan066
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۰۹:۳۵
من به نتایج برعکس نتایج شما رسیدم

jiran
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۰۹:۳۵

اگر از Adsl شرکتها استفاده میکنید تا اونجایی که تست کردم برنامه های غیر رایگان بهتر هستند ولی در کل اینترنت شرکتی خیلی افتضاح بود و مخابرات یک سرو گردن بالاتر از اون بود.

ممنون از همه

سلام از چه برنامه رایگانی استفاده کردین؟

aminex
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۱۰:۲۸
من نزدیک به 20 روز پیش به بروکرم ایمیلی زدم و اونا هم آی پی آدرس 8 تا سرور جدید دادند که پورت 443 هم نبودن امــــــــــــــــــــــــــــ ـــــا هیچ فرقی هم نداشت . البته اونا میگن مشکل محدودیت اتصال ماست . که البته الان فهمیدن درست میگن . دیگه نمیدونم چه کار کنم . نسخه آپدیت شده یا قدیمی هم جواب نمیده .

fxstar
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۱۱:۵۵
سلام دوستان امروز شنبه هم بروکر اف ایکس پرو و هم آلپاری روسیه بدون هیچ مشکلی وصل شدند. در صورتی که تا دیشب قطع بود! کمکم داشتم به فکر رفتن از ایران می افتادم.

IASMINA
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۲۱:۴۹
سلام دوستان امروز شنبه هم بروکر اف ایکس پرو و هم آلپاری روسیه بدون هیچ مشکلی وصل شدند. در صورتی که تا دیشب قطع بود! کمکم داشتم به فکر رفتن از ایران می افتادم.

شنبه :؟
: :D
تعطیل نیست بازار؟
شما بری بهتره

IASMINA
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۲۱:۵۷
شما هنوز مشکلتون حل نشده؟
کاری که قبلا گفتم انجام دادین؟
منظورم وی پی انه
واسه من با ****** فایر خوب کار میکنه

ممنون دوست خوبم اون کارو کردن تا حدودی مشکلم حل شد اصل اینجاست که موقع پوزیشن گیری دوباره همون اتفاقات میوفته دیگه کلافه شدم
هفته گذشته به صورت مطلق از گرفتن پوزیشن صرف نظر کردم راستشو بخوایین ترسیدم چون بازارم به سطح رزیستنس 100٪ برخورده یکم کارو سخت تر کرده
بروکر هم که میگه مشکل از شبکه داخلی ایران هست
به هر حال ممنون ببخشید که دیر پست شما رو خوندم :>:D<

IASMINA
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۲۲:۰۵
من نزدیک به 20 روز پیش به بروکرم ایمیلی زدم و اونا هم آی پی آدرس 8 تا سرور جدید دادند که پورت 443 هم نبودن امــــــــــــــــــــــــــــ ـــــا هیچ فرقی هم نداشت . البته اونا میگن مشکل محدودیت اتصال ماست . که البته الان فهمیدن درست میگن . دیگه نمیدونم چه کار کنم . نسخه آپدیت شده یا قدیمی هم جواب نمیده .

سرعت پایین اینترنت ایران به خاطر سیمی بودن خطوط انتقال هست
هر وقت این شبکه به صورت فیبر نوری بشه مشکل اینترنت ایران حتی مکالمات تلفنی به صورت تصویری حتما حل میشه دستتون به دعا باشه:))
این سیمی بودن باعث کنترل ارتباط آی پی ها با خارج از کشوره چون هر چقدر سرعت اینترنت بالا باشه کنترل و نظارت خطوط هم مشکل میشه (به همین دلایل اطلاعات ایران قویترین سازمان اطلاعات دنیاست)افتخار کنین
اما اینا همیشه به ضرر ماست:((

IASMINA
شنبه ۲۵ خرداد ۹۲, ۲۲:۰۹

ممنون از همه
سرعت 256 کیلو بایت پاسخگوی مشکلات ما نیست چه برسه به اینترنت مخابرات که سرعتش 17کیلو بایته اگه از اینترنت مخابرات استفاده میکنین همین امروز حسابتون رو بزارین در حکم کال ***** رو هم بیخیال شین:)):)):))

fxstar
يکشنبه ۲۶ خرداد ۹۲, ۰۱:۱۴
شنبه :؟
: :D
تعطیل نیست بازار؟
شما بری بهتره
تعطیل بودن بازار هیچ ربطی به کانکت بودن برنامه به سرورش نداره ! افتاد؟ :D