PDA

View Full Version : معرفی و درخواست اندیکاتورها و اکسپرتهای کاربردی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

smh1614
يکشنبه ۳۰ مرداد ۹۰, ۱۴:۰۸
سلام اگر میشه فایل pdfبزارید

pishi_kocholo70
چهارشنبه ۲ شهريور ۹۰, ۱۳:۰۸
سلام دوستان
من میخوام حد ضرر مثلا با فاصله 10 پیپ به صورت شناور با نمودارم بالا بره .
میتونم این کار را بکنم ؟ چطوری !!

p_alipour
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۱:۵۸
من میخوام حد ضرر مثلا با فاصله 10 پیپ به صورت شناور با نمودارم بالا بره .

میتونید از گزینه trailing stop خود متاتریدر استفاده کنید یا از اکسپرتهایی که برای این کار نوشته شده استفاده کنید.

GKH
پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۷:۳۹
میتونید از گزینه trailing stop خود متاتریدر استفاده کنید یا از اکسپرتهایی که برای این کار نوشته شده استفاده کنید.

=D>=D>=D>=D>=D>=D>

p_alipour
جمعه ۴ شهريور ۹۰, ۱۹:۰۲
سلام
چند وقت پیش درخواستی مطرح کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم.
ghk عزیز فکر کنم زحمتش رو شما بتونید بکشید.
اکسپرتی که با استفاده از اون بتونیم به صورت مستقل از متاتریدر و قوانین بروکر ، پندینگ اوردر و حد سود و حد ضرر برای معاملات تعیین کنیم.
فرضا قیمت روی 1.4000 قرار داره و ما بتونیم با اکسپرت یک اردر روی 1.4001 با حد سود 1.4002 و حد ضرر 1.3999 بگذاریم.
یا در یک معامله که فعال شده یک حد سود 1 پیپی داشته باشیم.
البته مشخص است که اسلیپیج در نظر گرفته میشه . و همچنین در واقع حدسود واقعی قرار داده نمیشه بلکه اکسپرت در قیمت مشخص معامله را میبندد.
با تشکر.

GKH
شنبه ۵ شهريور ۹۰, ۱۱:۱۶
سلام
اکسپرتی که با استفاده از اون بتونیم به صورت مستقل از متاتریدر و قوانین بروکر ، پندینگ اوردر و حد سود و حد ضرر برای معاملات تعیین کنیم.
فرضا قیمت روی 1.4000 قرار داره و ما بتونیم با اکسپرت یک اردر روی 1.4001 با حد سود 1.4002 و حد ضرر 1.3999 بگذاریم.
البته مشخص است که اسلیپیج در نظر گرفته میشه . و همچنین در واقع حدسود واقعی قرار داده نمیشه بلکه اکسپرت در قیمت مشخص معامله را میبندد.
با تشکر.

سلام
صفحه ها رو یکی یکی ورق بزن و به عقب برگرد .
در این مورد خواستم شروع کنم و ازت سوالی داشتم ولی جوابی نگرفتم و فکر کردم که بیخیال شدید .

VICTOR fx
شنبه ۵ شهريور ۹۰, ۱۸:۵۳
با سلام خدمت دوستان عزیز

اکسپرتی میخوام که به مجرد باز شدن پوزیشن TP , SL را بر اساس پیش فرضهای قابل تنظیم ست کند.

اگر دوستان نسخه آماده آن را دارند لطفا به اشتراک بگذارند و دوستان برنامه نویس لطفا زحمت کد کردن آن را بکشند.

متشکرم

p_alipour
يکشنبه ۶ شهريور ۹۰, ۱۷:۱۴
سلام
صفحه ها رو یکی یکی ورق بزن و به عقب برگرد .
در این مورد خواستم شروع کنم و ازت سوالی داشتم ولی جوابی نگرفتم و فکر کردم که بیخیال شدید .

با سلام
من اون سوال رو ندیدم. حالا اگر امکانش هست زحمتش رو بکش.

ویکتور جان میبینم که روباره دارید دست به کار میشید. اون اکسپرت رو دارم . اما الان مسافرتم. یک سری هم به تاپیک ptm بزن دوستمون آقای پیام چند صفحه قبل یک اکسپرت کامل که سود و ضرر و BE و آی هویج و همه چیز داره گذاشتن. من با موبایلم و نمیتونم لینک بدم.

soficoo
شنبه ۱۲ شهريور ۹۰, ۲۰:۴۵
;)

دوستان عزیز متخصص در نوشتن اکسپرت با سلام و تشکر پیشاپیش از شما نازنینان

من از اسکریپت فوق همه روزه در تریدهام استفاده میکنم خیلی کمک میکنه فقط یه کمبود داره اگر دوستان بتونید اونو رفع کنید نهایت محبت را کرده اید

اینکه یک تریلینگ بهش اضافه بفرمائید دیگه حرف نخواهد داشت

ضمنا GKH عزیز شما پیام خصوصی دریافت میکنید یا اونو غیر فعال کرده اید چون چندی پیش راجع به یک اکسپرت یک پیام خصوصی براتون ارسال کردم ولی پیام برگشت خورد

ممنون مهدی از شیراز

p_alipour
شنبه ۱۲ شهريور ۹۰, ۲۱:۱۶
سلام
با تشکر.

همچنان در انتظار .....

GKH
يکشنبه ۱۳ شهريور ۹۰, ۱۷:۴۴
همچنان در انتظار .....

ماشا... شما حوصلتون نمیشه پست های قبلی رو بخونی و خودتون همکاری نمیکنید و باز هم میگید که در اتنظارید !!!!!!!:-/

قبلا پرسیدم :
آیا tp , st بر اساس مقدار پیپ تعیین بشند ( مثلا 2 پیپ )
یا اینکه
tp , st رو قیمت بهش بدیم که دقیقا در اون قیمت ببنده .

و چند مورد دیگه :
1 - بنظر میاد شما اسپیرد رو در نظر نگرفید !!!!
2 - وقتی شما میخواید که قیمت در 1.4000 بسته بشه ولی اسلیپیج 3 میدید یعنی به بروکر این اجازه رو میدید که قیمت رو حتی در 1.4003 ببنده .
3 - اکسپرت فقط از طرف شما دستور خرید و فروش و ... رو صادر میکنه و دیگه هیچ دخالتی در مکان باز و بسته شدن اوردر نداره و این مابقی موارد دست بروکر هست که باتوجه به شدت نوسان قیمت یا حجم اسپرد در چه نقطه ای قیمت رو باز و یا بسته کنه .
4 - برای موفق آمیز بودن همچین اکسپرتی حتما حتما باید پینگ زیر 100 داشته باشید .

مورد سوم رو خیلی از دوستان در مورد اکسپرت نمیدونند .

موفق باشد ...

p_alipour
يکشنبه ۱۳ شهريور ۹۰, ۲۲:۴۰
tp & sl بر اساس پیپ با احتساب اسپرد. مثلا میگیم در +1 پیپ سود بسته بشه. یا مثلا قیمت روی 1.4002 هست و نقطه 1.4000 نقطه سر به سر هست ( با احتساب اسپرد ) و ما به اکسپرت میگیم رو 0 ببنده.
اسلیپیج رو باید داشته باشه چون اگر حرکت با شتاب بود ، معامله از دست نره. البته نمیدانم که آیا میشه اسلیپیج رو از خود متا فعال کرد ( چون در .اقع اکسپرت داره به جای ما اینسنت میگیره ) یا اینکه حتما باید در اکسپرتت لحاظ بشه.
فکر میکنم اگر از خود متا بشه تنظیم کرد نتیجه بهتر میشه.

m_hooshmand623
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۰۱:۳۵
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان اندیکاتور های زیر را می خواستم
Sali Delta area.ex4‏
Sali DeltaForce.ex4‏
Sali Qualitative Quantitative Estimation.ex4‏
Sali Trend Candles.ex4‏
SaliSignal 1.ex4‏
Sali CandleTime.ex4‏

GKH
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۰۲:۵۳
tp & sl بر اساس پیپ با احتساب اسپرد. مثلا میگیم در +1 پیپ سود بسته بشه. یا مثلا قیمت روی 1.4002 هست و نقطه 1.4000 نقطه سر به سر هست ( با احتساب اسپرد ) و ما به اکسپرت میگیم رو 0 ببنده.
اسلیپیج رو باید داشته باشه چون اگر حرکت با شتاب بود ، معامله از دست نره. البته نمیدانم که آیا میشه اسلیپیج رو از خود متا فعال کرد ( چون در .اقع اکسپرت داره به جای ما اینسنت میگیره ) یا اینکه حتما باید در اکسپرتت لحاظ بشه.
فکر میکنم اگر از خود متا بشه تنظیم کرد نتیجه بهتر میشه.

چون سرعت مهم هست بجای استفاده از فرمول محاسبه در برنامه از پوزیشنگیری در هر تیک استفاده کردم .
محاسبه و در نظر گرفتن اسپیرد با خودتون .

[Only registered and activated users can see links]

p_alipour
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۰۴:۱۵
پوزیشنگیری در هر تیک

این یعنی چی؟؟

GKH
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۱۶:۳۸
این یعنی چی؟؟

یعنی روی هر تیک یه درخواست پوزیشن ارسال میکنه
اگه در قیمت تعیین شده شما باشه که پوزیشن گرفته میشه ولی اگر خارج از اون نقطه باشه از طرف سرور بروکر با ارور مواجه میشه و پوزیشنی گرفته نمیشه .

مثل زمانی که شما استپ رو درست روی نقطه پوزیشن تنظیم میکنید ولی از طرف بروکر با ارور مواجه میشید و اتفاقی نمی افته

soficoo
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۱۸:۰۳
سلام

من از اسکریپت زیر همه روزه در تریدهام استفاده میکنم خیلی کمک میکنه فقط یه کمبود داره اگر دوستان بتونید اونو رفع کنید نهایت محبت را کرده اید

اینکه اگر بشه یک تریلینگ بهش اضافه بفرمائید ممنون خواهم شد

مهدی

oomidian
دوشنبه ۱۴ شهريور ۹۰, ۱۸:۴۲
سلام
با تشکر از آقای صالح درخشان خدمت شما دوست عزیز

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان اندیکاتور های زیر را می خواستم
Sali Delta area.ex4‏
Sali DeltaForce.ex4‏
Sali Qualitative Quantitative Estimation.ex4‏
Sali Trend Candles.ex4‏
SaliSignal 1.ex4‏
Sali CandleTime.ex4‏

m_hooshmand623
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۱:۲۳
با سلام
جناب امیدیان عزیز از شما کمال تشکر را دارم. لطف کردین

m_hooshmand623
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۱:۲۴
با سلام مجدد از دوستان کسی در مورد استرتژی های بر اساس مارتینگل اکسپرت دارد؟

GKH
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۴:۱۰
دوستان عزیز متخصص در نوشتن اکسپرت با سلام و تشکر پیشاپیش از شما نازنینان

من از اسکریپت فوق همه روزه در تریدهام استفاده میکنم خیلی کمک میکنه فقط یه کمبود داره اگر دوستان بتونید اونو رفع کنید نهایت محبت را کرده اید

اینکه یک تریلینگ بهش اضافه بفرمائید دیگه حرف نخواهد داشت

ضمنا GKH عزیز شما پیام خصوصی دریافت میکنید یا اونو غیر فعال کرده اید چون چندی پیش راجع به یک اکسپرت یک پیام خصوصی براتون ارسال کردم ولی پیام برگشت خورد

ممنون مهدی از شیراز

سلام
ببخشید الان پست شما رو دیدم و متجه شدم که مخاطب من هستم . ببخشید که دیر جواب دادم .
پیام خصوصی من فعال هست و مشکلی هم نیست . احتمالا زمانی که شما پیام دادید inbox من پر بوده .

راستش تریلینگ دردسره و مصیبت داره .:((
چون این طور نیست که به برنامه یک خط اضافه کنید و باید اونو به برنامه خوروند . در واقع برنامه هم باید ویرایش بشه . آخرش هم اون چیزی که باب طبع طرف هست در نمیاد .:">

GKH
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۴:۲۲
سلام

من از اسکریپت زیر همه روزه در تریدهام استفاده میکنم خیلی کمک میکنه فقط یه کمبود داره اگر دوستان بتونید اونو رفع کنید نهایت محبت را کرده اید

اینکه اگر بشه یک تریلینگ بهش اضافه بفرمائید ممنون خواهم شد

مهدی

متاسفانه فایل شما سورس نیست

mojir-66
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۴:۲۴
سلام خدمت دوستان ایا کسی اکسپرتی سراغ داره که تمام ذستورات تی پی و استاپ رو اونطوری که من می خوام به محض ورود به معامله انجام بده یعنی همزمان که من سفارش میدم همزمان بامن تیپی و اس ال منو بذاره

GKH
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۰۴:۳۹
با سلام مجدد از دوستان کسی در مورد استرتژی های بر اساس مارتینگل اکسپرت دارد؟

چون یه زمانی خیلی به این مورد علاقه داشتم آرشیو خوبی دارم
برو حالشو ببر ;)

[Only registered and activated users can see links]مارتینگل.rar

hno
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۱۳:۳۰
سلام
دوستان من نیاز به اندیکیتری دارم که یه خط روی چارت بندازی که با رسیدن قیمت به ان الارم بده و بشه با حرکت خط به شکل دستی اون رو تغییر داد.
راستی ایا چنین اندیکیتری هست که بگیم اگه قیمت به یک نقطه رسید حالا یک الارم در قیمتی خاص رو فعال بکنه؟

باتشکر

GKH
سه شنبه ۱۵ شهريور ۹۰, ۱۷:۰۰
سلام
دوستان من نیاز به اندیکیتری دارم که یه خط روی چارت بندازی که با رسیدن قیمت به ان الارم بده و بشه با حرکت خط به شکل دستی اون رو تغییر داد.
راستی ایا چنین اندیکیتری هست که بگیم اگه قیمت به یک نقطه رسید حالا یک الارم در قیمتی خاص رو فعال بکنه؟

باتشکر

نیازی به اندیکاتور نیست .
خود متاترید به راحتی این نیاز رو براتون برطرف میکنه .

doji
چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰, ۱۴:۴۶
یکی از دوستان می تونه اندیکاتو PTM که های و لوو و نقش مووینگها که در تایم بالا را روی چارت نشون میده را ویرایش کند و فقط کاری کند که های و لوو هفتگی و روزانه را نشون دهد و بقیه موارد حذف شود.;;):x;;)

doji
چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰, ۱۴:۵۸
من میخوام روشمو به اکسپرت تبدیل کنم از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟کسی این کار را انجام میده.

OldModir3
چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰, ۱۷:۲۵
من میخوام روشمو به اکسپرت تبدیل کنم از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟کسی این کار را انجام میده.
آموزش اکسپرت نویسی ([Only registered and activated users can see links])

MA$IH
جمعه ۱۸ شهريور ۹۰, ۱۵:۵۳
با سلام به جناب غفاری عزیز و دوستان گرامی
یک اندیکاتور بود که از چند خط تشکیل شده بود و وقتی روی چارت می انداختیم و روی هر قله و یا دره ای ان را تنظیم میکردیم قیمت وقتی به ان خطها می رسید زنگ میزد .
برای وقتی مناسب بود که شما یا پای چارت نبودید و یا در ارزهای دیگر بودید.
اگر جناب غفاری و یا دوستان عزیز در ارشیو خود این اندیکاتور را دارند لطفا زحمت ان را برای بنده بکشند.
با تشکر
((بزرگ بد اموزptm ))
مسیح

VICTOR fx
جمعه ۱۸ شهريور ۹۰, ۱۶:۵۴
با سلام خدمت دوستان عزیز

اکسپرتی میخوام که به مجرد باز شدن پوزیشن TP , SL را بر اساس پیش فرضهای قابل تنظیم ست کند.

اگر دوستان نسخه آماده آن را دارند لطفا به اشتراک بگذارند و دوستان برنامه نویس لطفا زحمت کد کردن آن را بکشند.

متشکرم

با سلام
من اون سوال رو ندیدم. حالا اگر امکانش هست زحمتش رو بکش.

ویکتور جان میبینم که روباره دارید دست به کار میشید. اون اکسپرت رو دارم . اما الان مسافرتم. یک سری هم به تاپیک ptm بزن دوستمون آقای پیام چند صفحه قبل یک اکسپرت کامل که سود و ضرر و BE و آی هویج و همه چیز داره گذاشتن. من با موبایلم و نمیتونم لینک بدم.

سلام

کسی این اکسپرت را نداشت؟ جناب علیپور گفتند که در کمدشان دارند ولی چون در مسافرت هستند، دسترسی به کمد ندارند. مسافرت ایشان هم که هنوز پایان نیافته.;)
آقای پ - علیپور اگر از سفر دور دنیا در 80 روز برگشتید لطفا این اکسپرت را آپلود کنید.
متشکرم

iranbox
جمعه ۱۸ شهريور ۹۰, ۱۸:۳۱
سلام

کسی این اکسپرت را نداشت؟ جناب علیپور گفتند که در کمدشان دارند ولی چون در مسافرت هستند، دسترسی به کمد ندارند. مسافرت ایشان هم که هنوز پایان نیافته.;)
آقای پ - علیپور اگر از سفر دور دنیا در 80 روز برگشتید لطفا این اکسپرت را آپلود کنید.
متشکرم
سلام ویکتور جان عزیز
در این پست دوست عزیز سینا ملکی این اکسپرت همراه با توضیحات گذاشتند.
تاپیک تریدینگ روم :xPTM پست 4263 ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشید.

Amin.Fx
جمعه ۱۸ شهريور ۹۰, ۱۹:۰۲
آیا اندیکاتوری برای نمایش اخبار وجود دارد؟؟؟؟؟

p_alipour
شنبه ۱۹ شهريور ۹۰, ۰۳:۱۹
سلام ویکتور جان . شرمنده فکر کردم از تاپیک ptm گرفتید اکسپرت رو . اون اکسپرت اصلی رو الان دم دست ندارم . اما فعلا این رو براتون گذاشتم.

@amin18n : اکسپرت رو دارم . اگر پیدا کردم میگذارم براتون.

p_alipour
شنبه ۱۹ شهريور ۹۰, ۱۷:۳۴
آیا اندیکاتوری برای نمایش اخبار وجود دارد؟؟؟؟؟
...

منهتن
يکشنبه ۲۰ شهريور ۹۰, ۲۱:۰۴
سلام

دوستان اندیکاتوری هست که با اون بشه حروف و اعداد فارسی و یا لاتین رو به چارت اضافه کرد ؟

اگه هست و اینجا بذارید ممنون میشم . :)

doji
يکشنبه ۲۰ شهريور ۹۰, ۲۱:۲۶
من دنبال اندیکاتوری می گردم که اعداد رند مثل 8000 که وقتی قیمت میرسه بهشون عکس عمل نشون میده را با خط نمایش بده.
اصلا همچین اندیکاتوری تا حالا ابداع شده؟

nafartiti
يکشنبه ۲۰ شهريور ۹۰, ۲۲:۳۴
سلام.اندیکاتوری میخواستم نقاط ساپورت و رزیستن رو چارت نشان بده؟

beheshti
يکشنبه ۲۰ شهريور ۹۰, ۲۳:۱۸
من دنبال اندیکاتوری می گردم که اعداد رند مثل 8000 که وقتی قیمت میرسه بهشون عکس عمل نشون میده را با خط نمایش بده.
اصلا همچین اندیکاتوری تا حالا ابداع شده؟
سلام
امیدوارم مفید باشه

cutteyboy
دوشنبه ۲۱ شهريور ۹۰, ۱۳:۴۹
سلام

دوستان من یک اندیکاتور دارم
daily weekly monthly hi-low
من همین انداکاتور را می خواستم چون واقعا اطلاعات خوبی می ده! ولی از اطلاعات sunday استفاده می کنه؟ کسی می تونه اندیکاتور با آپشن sunday true false از این بزاره؟
یا اینکه همین اندیکاتور را با این آپشن تغییر بده اگر برنامه نویسی بلده و قرار بده!
من all pivot با این آپشن را دارم!

Persia_R
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۱:۴۴
درود
من لطفا که اندیکاتور می خواستم که خیلی ساده اسپرد هر ارز را حساب کند
سپاسگزار

GKH
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۲:۰۸
درود
من لطفا که اندیکاتور می خواستم که خیلی ساده اسپرد هر ارز را حساب کند
سپاسگزار

بفرما عزیزم
مطمئن باش بهتر و قشنگتر از این گیرت نمیاد .
من خودم خیلی دوستش دارم .
:x:x:x

yeh2st
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۳:۱۹
بفرما عزیزم
سلام ببخشید اون عبارت av و d1 به چه معنیه؟

Persia_R
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۳:۲۰
بفرما عزیزم
واقعا عالی و جامع بود و هیچ جا نظیرشو ندیدم
سپاسگزارم >:D<

yeh2st
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۳:۵۶
واقعا عالی و جامع بود و هیچ جا نظیرشو ندیدم
سپاسگزارم >:D<
ببخشید اون عبارت av و d1 به چه معنیه؟

GKH
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۱۶:۱۶
ببخشید اون عبارت av و d1 به چه معنیه؟

شلام :

میزان حرکت روزانه و متوسط حرکت روزانه

majidlars
سه شنبه ۲۲ شهريور ۹۰, ۲۰:۰۲
سلام دوستان .دقيق نميدونم امابرنامه يي(انديكاتوره يا اكسپرت نميدونم) رو مي خوام كه هر چي تريد رو يك حساب بزني براي بقيه حساب ها هم ميزنه . شرايط استفادشو هم كامل نميدونم .ممنون ميشم كمكم كنيد ثواب داره :D

smmfx
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۰۴:۱۴
سلام دوستان .دقيق نميدونم امابرنامه يي(انديكاتوره يا اكسپرت نميدونم) رو مي خوام كه هر چي تريد رو يك حساب بزني براي بقيه حساب ها هم ميزنه . شرايط استفادشو هم كامل نميدونم .ممنون ميشم كمكم كنيد ثواب داره :D
سلام مجید جان
این چیزی که دنیالش هستی اکسپرته و با نام account copier میتونی پیداش کنی.من نداشتم وگرنه حتما تقدیم میکردم.

fxstar
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۰۹:۳۲
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده نیاز به برنامه ای دارم که یک اوردر رو زمانی فعال کنه که سطح مشخصی شکسته بشه در همون تایمی که پوزیشن گرفته شده یعنی کلوز کندل بالاتر یا پایینتر از اون خط باشه نه اینکه قیمت رو این خط شدو زده باشه
با تشکر

*اسحاق*
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۱:۴۴
سلام دوست عزیز
چه ماشین حسابی که چی رو باهاش حساب کنی
سلام fxstar
ماشین حساب ببین بکارت میان

لینک ([Only registered and activated users can see links])

majidlars
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۰۲
سلام مجید جان
این چیزی که دنیالش هستی اکسپرته و با نام account copier میتونی پیداش کنی.من نداشتم وگرنه حتما تقدیم میکردم.

سلام جناب ميرباقري عزيز .خيلي ارادتمنديم:x . 2 سوال دارم . 1 حتما بايد 2 حساب در يك بروكر باشند ؟ سوال دوم :ميشه يكي دمو باشه يكي ريل؟

fxstar
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۱۴
سلام fxstar
ماشین حساب ببین بکارت میان

سلام خیلی ممنون میشم اگه طرز کارشو بگید

GKH
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۳۰
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بپرسم این امکان وجود دارد که وقتی قیمت به عدد خاصی که ما تعیین می کنیم رسید ، به گوشی sms کنه ؟!:-/
یا اندیکاتور خاصی وجود داره؟
با تشکر

گشتم نبود
نگرد نیست

manocher
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۲:۵۲
سلام جناب ميرباقري عزيز .خيلي ارادتمنديم:x . 2 سوال دارم . 1 حتما بايد 2 حساب در يك بروكر باشند ؟ سوال دوم :ميشه يكي دمو باشه يكي ريل؟

سلام این لینک دانلودش هست فقط باید متاتریدر باز باشه . به نوع بروکر کاری نداره ودمو ریل هم نداره
در ضمن مولتی اکانت هم داره چندین متا به یکی

*اسحاق*
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۴:۲۲
سلام خیلی ممنون میشم اگه طرز کارشو بگید

سلام من خودم همیشه از اون فایل اکسل استفاده میکنم

ماشین حسابه riskcalc که لینکش رو گذاشتم برا اساس فیبو محاسبه میکنه من باهاش کار نکردم ولی یه سر اینجا بزن لینک ([Only registered and activated users can see links] %25D8%25B4%25DB%258C%25D9%2586%2B%25D8%25AD%25D8%25B3%25D8%2 5A7%25D8%25A8%2B%25D9%2581%25D8%25A7%25D8%25B1%25DA%25A9%25D 8%25B3%26hl%3Dfa%26biw%3D1024%26bih%3D583%26prmd%3Dimvns)

hadi_91
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۵:۲۱
سلام من یه 1-اکسپرتی میخام که هر وقت که معامله در سود فرو میره نقطه استاپو بیاره تو محل ورود(enty)همچنین به ازای 20 پیپ سود استاپ 20 پیپ بیاد پایین.
2-آیا اکسپرتی وجود داره که چند تا تارگت واسه تیک پروفیت بزاره؟مثلا T1 T2 T3
تو متاتریدر ظاهرا همچین چیزی وجود نداره

majidlars
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۵:۲۴
سلام این لینک دانلودش هست فقط باید متاتریدر باز باشه . به نوع بروکر کاری نداره ودمو ریل هم نداره
در ضمن مولتی اکانت هم داره چندین متا به یکی

سلام .براي اجراي فايل نياز به
NET Runtime Library داره؟

من نتونستم پيدا كنم :-S

OldModir3
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۱۶:۱۵

سلام.

تمامی نگارش های دات نت در این لینک ([Only registered and activated users can see links]) موجود است

hadi_91
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۲۲:۳۲
سلام من یه 1-اکسپرتی میخام که هر وقت که معامله در سود فرو میره نقطه استاپو بیاره تو محل ورود(enty)همچنین به ازای 20 پیپ سود استاپ 20 پیپ بیاد پایین.
2-آیا اکسپرتی وجود داره که چند تا تارگت واسه تیک پروفیت بزاره؟مثلا T1 T2 T3
تو متاتریدر ظاهرا همچین چیزی وجود نداره

کسی نیست جواب مارو بده

samad110
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۹۰, ۲۳:۳۴

سلام و درود

همه موارد لازم رو یکجا میزارم .

دوستان به مواردی که باید به فایل libraries منتقل شود توجه کنید !

منظورم به شما نیست آقا مجید چون متوجه هستم که ملتفت هستید ، منظورم بقیه دوستان است که برای اولین بار استفاده می کنند .

همین جا از دوستانی که بخاطر شرایط کاری نتونستم به تماساشون پاسخ بدم عذرخواهی میکنم مخصوصا جناب لوسیفر عزیز .

:x

majidlars
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۰۰:۲۶
سلام و درود

همه موارد لازم رو یکجا میزارم .

دوستان به مواردی که باید به فایل libraries منتقل شود توجه کنید !

منظورم به شما نیست آقا مجید چون متوجه هستم که ملتفت هستید ، منظورم بقیه دوستان است که برای اولین بار استفاده می کنند .

همین جا از دوستانی که بخاطر شرایط کاری نتونستم به تماساشون پاسخ بدم عذرخواهی میکنم مخصوصا جناب لوسیفر عزیز .

:x

مرسي لطف كرديد قربان:x

smmfx
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۰۶:۲۵
سلام
من باهاش کار نکردم ولی فکر میکنم شامل 2 تا برنامه است که یکی رو متا تریدر فرستنده نصب میشه ویکی رو متا گیرنده فکر نمیکنم به نوع بروکر ونوع حساب ربطی داشته باشه فقظ باید مشخصات گیرنده در فرستنده ذخیره باشه

mojir-66
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۰۷:۳۶
یکی نبیست طرز کارش رو اینجا مفصل بگه خیلی خوب هست اگه مثلا ما وقتی روی یک متا پوز می گیریم همزمان رو ی چند تا متا ی دیگه هم بشه پوز گرفت اینجوری میتونیم سرمایمون تو یک بروکر نریزیم به قول یارو گفتنی تخم مرغ هامون رو تو چند تاسبد بذاریم

GKH
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۱۲:۲۸
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده نیاز به برنامه ای دارم که یک اوردر رو زمانی فعال کنه که سطح مشخصی شکسته بشه در همون تایمی که پوزیشن گرفته شده یعنی کلوز کندل بالاتر یا پایینتر از اون خط باشه نه اینکه قیمت رو این خط شدو زده باشه
با تشکر

چون با اوردر سر و کار دارید باید دنبال اکسپرت باشید

من که چنین چیزی سراغ ندارم .:-S

doji
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۱۹:۰۶
لطفا زحمت ویرایش این اندیکاتور ptm با توضیحاتی که عرض می کنم را بکشید:

فقط تنها چیزی که میخوام در این اندیکاتور نباشد پنجره ای هست که در قسمت پایین چارت نشون داده میشه و وضعیت تایم ها را نشون میده و اینکه هر وقت بازار خوب میشه یه پنجرهای ظاهر میشه که الارم میده(صدای زنگ) . اینم برش دارید و فقط تنها چیزی که در ایندیکاتور باشه نشان دادن خط ها در چارت باشه(سبز و ابی و قرمز)

اگه مشکلی بود مطرح کنید:)

در تصویر کلیه ناحیه هایی که باید حذف شوند را مشخص کردم

GKH
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۲۲:۱۳
لطفا زحمت ویرایش این اندیکاتور ptm با توضیحاتی که عرض می کنم را بکشید:

فقط تنها چیزی که میخوام در این اندیکاتور نباشد پنجره ای هست که در قسمت پایین چارت نشون داده میشه و وضعیت تایم ها را نشون میده و اینکه هر وقت بازار خوب میشه یه پنجرهای ظاهر میشه که الارم میده(صدای زنگ) . اینم برش دارید و فقط تنها چیزی که در ایندیکاتور باشه نشان دادن خط ها در چارت باشه(سبز و ابی و قرمز)

اگه مشکلی بود مطرح کنید:)

در تصویر کلیه ناحیه هایی که باید حذف شوند را مشخص کردم

متاسفانه فایلتون سورس نیست
لطفا سورس بگذارید

موفق باشید

ahzr21
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۹۰, ۲۳:۳۶
سلام دوستان
می دونم این جا هر کی هر کیه و حسین قلی خانی
ولی اگر کسی چشم بصیرت داشت و در خواست منو دید لطف کنه از این دو کاری که می خوام هر کدوم رو راه دستش بود برام انجام بده
یه اندیکاتور ضمیمه می کنم می خوام این اندیکاتور وقت بر خورد خط هاش به هم با فلش و زنگ ما رو خبر دار کنه
دوم یه اکسپرت بر اساس همین اندیکاتور که در جهت بر خورد پزیشن بگیره حد سود زیان رو بشه مشخص کرد و با کمترین سرمایه هم فعال بشه
خیلی ممنون دوستان

صابر
جمعه ۲۵ شهريور ۹۰, ۱۷:۰۸
بفرما عزیزم
سلام
من نمی تونم از این اندیکاتور استفاده کنم، یعنی اصلا روی متا در قسمت اندیکاتور ها نمایش داده نمیشه، علت چی میتونه باشه؟ منم ازش خیلی خوشم اومده
با تشکر

feri_sh
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۰۹:۱۳
با
سلام
تابع emaروازکجا می تونم گیر بیارم می خوام ببینم گزینه شیب(slope)داره یا نه؟

باتشکر

GKH
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۱۰:۴۸
سلام
من نمی تونم از این اندیکاتور استفاده کنم، یعنی اصلا روی متا در قسمت اندیکاتور ها نمایش داده نمیشه، علت چی میتونه باشه؟ منم ازش خیلی خوشم اومده
با تشکر

مشکل از متاتریدتونه
مجددا نصب کنید احتمالا مشکل حل بشه .

soficoo
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۱۵:۳۱
دوستان سلام

وظیفه خود دانستم از زحمات جناب غفاری که از پیشکسوتان هستند تشکر کنم ایشان یک سایت بنام ghafari3.com دارند که برنامه های جالب و بدرد بخور برای دانلود در آن گذاشتند

جناب غفاری حال یه سئوال از جنابعالی دارم اینکه امروزه کدوم موبایل برای استفاده از ***** را پیشنهاد میفرمائید چون آنگونه که من اطلاع دارم حتمآ نوع سیستم عاملش باید ویندوز باشه ایا درسته ؟؟

ممنون مهدی

صابر
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۲۰:۱۷
مشکل از متاتریدتونه
مجددا نصب کنید احتمالا مشکل حل بشه .
اگر خودت اندیکاتور باشه فکر کنم درست بشه چون اینی که دادید فایل اجرائی هستش، تو هیچ کدوم از متاتریدر هام نمایش داده نمیشه ، اگه اصلش رو بذارید ممنون میشم

GKH
شنبه ۲۶ شهريور ۹۰, ۲۳:۰۱
اگر خودت اندیکاتور باشه فکر کنم درست بشه چون اینی که دادید فایل اجرائی هستش، تو هیچ کدوم از متاتریدر هام نمایش داده نمیشه ، اگه اصلش رو بذارید ممنون میشم

----------------------------------------------

OldModir3
يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰, ۱۱:۵۱
دوستان سلام

وظیفه خود دانستم از زحمات جناب غفاری که از پیشکسوتان هستند تشکر کنم ایشان یک سایت بنام ghafari3.com دارند که برنامه های جالب و بدرد بخور برای دانلود در آن گذاشتند

جناب غفاری حال یه سئوال از جنابعالی دارم اینکه امروزه کدوم موبایل برای استفاده از ***** را پیشنهاد میفرمائید چون آنگونه که من اطلاع دارم حتمآ نوع سیستم عاملش باید ویندوز باشه ایا درسته ؟؟

ممنون مهدی

سلام.

ممنون :)

برای بحث در مورد موبایل تریدینگ بهتر است از تاپیک مربوط استفاده شود:
سئوالات شما درباره Mobile Trading ([Only registered and activated users can see links])

بهترین سیستم عامل در حال حاضر برای موبایل تریدینگ، ویندوز موبایل 6 یا 6.5 است ولی با عرضه شدن ویندوز فون 7 ، تعداد و تنوع گوشیهایی که ویندوز 6.5 دارند، خیلی کم شده و مثل قبل در بازار موجود نیست.

نرم افزارهای ترید که برای سیستم عامل آندروید و اگر اشتباه نکنم iOS ارائه شده اند امکان تحلیل ندارند و فقط می توانید معاملات را مدیریت نمایید.

موفق باشید.

smh1614
يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰, ۱۸:۵۰
سلام من 1 اکسپرت یا اندیکاتور می خوام که تو سقف و کف sell va buy
کنه یا نشون بده ممنون:x

doji
شنبه ۲ مهر ۹۰, ۱۰:۱۰
من یه اندیکاتوری می خوام که با توجه به شرایط زیر :

1-شیب مووینگ ابی بیش از 30 درجه

2- ترتیب قرار گرفتن3 مووینگ اوریج در روند صعودی به ترتیب قرمز-سبز-ابی- باشه.(و در روند نزولی بر عکس)
3-قیمت بالای مووینگ ابی در روند صعودی و در روند نزولی بر عکس.

که هر وقت اندیکاتور یا ... تشخیص داد این شرایط به وجود امد با توجه به اینکه من از طریق مودم به اینترنت متصل میشم و با استفاده از خط تلفن منزل یه تگ زنگ به گوشی همراه من بزند و قطع شود که نشانه ای از موقعیت مناسب است.

کیف کردید نه:D:)

حالا کسی این کار را برای من انجام میده=((:-S

toofan788
يکشنبه ۳ مهر ۹۰, ۰۲:۰۱
[QUOTE=صابر;120762]سلام
با تشکر[

سلام صابر جان از این استفاده کن

baran2010
دوشنبه ۴ مهر ۹۰, ۱۹:۱۵
با سلام
چند سالی است ***** کار می کنم اما تا حالا یک اکسپرت خوب ندیدم اکسپرت ea bass را هم خریدم ولی تنها در دو بروکر جواب می داد. انهم وقتی در اینترنت درباره این بروکرها تحقیق کردم دیدم حتی یک نفر از آنها راضی نیست چه ایرانی چه خارجی می گفتند هر که پول بده دیگه نمی تونه پس بگیره این اکسپرت روی بروکرهای 4 رقمی کار می کند ولی روی همون بروکرهایی که گفتم ضمنا سایت فروشنده هم همین بروکرها را معرفی می کند

fxstar
سه شنبه ۵ مهر ۹۰, ۰۹:۳۸
با سلام خدمت دوستان
اندیکاتور رسم سیمتری رو اگه از دوستان کسی داره ممنون میشم اینجا قرار بده
البته فقط سیمتری رو رسم کنه نه همه پترنها
با تشکر

baran2010
چهارشنبه ۶ مهر ۹۰, ۱۵:۰۷
با سلام
من اکسپرت ( HiddenTrailing(2را روی بروکرم فعال کردم بسیار کارآمد است و خیلی از آن استفاده کردم اما درست کار نمی کنه بروکر من 5 رقمی است و حداقل تریلینگ آن 10 است این اکسپرت هم زمانی که معامله از 10 پیپ گذشت همین که خواست برگرده معامله را در 10 پیپ سود می بنده اونهم به شرطی که تریلینگ استاپ متاتریدر را روی 10 پیپ برای معامله فعال کرده باشی . اگه می شد 5 پیپ 5 پیپ یا 3 پیپ 3 پیپ ترلینگ می کرد خیلی خوب بود یعنی می شد مقدار پیپ ترلینگ را تغییر داد بدون در نظر گرفتن ترلینگ بروکر
متشکرم

B@$eRi
چهارشنبه ۶ مهر ۹۰, ۱۷:۴۲
با سلام
من اکسپرت ( HiddenTrailing(2را روی بروکرم فعال کردم بسیار کارآمد است و خیلی از آن استفاده کردم اما درست کار نمی کنه بروکر من 5 رقمی است و حداقل تریلینگ آن 10 است این اکسپرت هم زمانی که معامله از 10 پیپ گذشت همین که خواست برگرده معامله را در 10 پیپ سود می بنده اونهم به شرطی که تریلینگ استاپ متاتریدر را روی 10 پیپ برای معامله فعال کرده باشی . اگه می شد 5 پیپ 5 پیپ یا 3 پیپ 3 پیپ ترلینگ می کرد خیلی خوب بود یعنی می شد مقدار پیپ ترلینگ را تغییر داد بدون در نظر گرفتن ترلینگ بروکر
متشکرم

سلام
ببينيد اين به كارتون مياد
البته اگه بروكرتان باهاش مشكلي نداشته باشه

baran2010
پنجشنبه ۷ مهر ۹۰, ۱۲:۵۹
با سلام
خیلی از لطف شما ممنونم اما این اکسپرت هم جواب کارم را نداد وقتی می زارمش روی 10 پیپ فعال می شه و هر چه کمترش کنم دیگه کاری نمی کنه حتما باید 10 پیپ حرکت کنه از دوستان سوال کردم می گفتن بروکر ما حداقل 15 پیپ ترلینگ می کنه ولی با اکسپرت HiddenTrailing(2 می تونیم حتی روی 5 پیپ هم تریلینگ کنیم حالا نمی دونم این بوکر ما (یونیون) چشه

ALI4SIGNAL
جمعه ۸ مهر ۹۰, ۰۹:۳۱
با سلام
ميشه يكي از دوستان كمك كنه و بگه براي استفاده از انديكاتور هاي خود متا مثل ولوم و بولينگر باند براي اكسپرت نويسي بايد چه كار كنم ايا اين انديكاتور ها به صورت فايل mq4 موجود هست

pishi_kocholo70
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۲:۰۴
سلام خدمت دوستان عزیز
من یکمی مبتدی هستم و یکمی کمک می خواستم .
اندیکاتوری هست که حد استاب را براش مشخص کنید و با فتصله مثلا 20 پیپ با نمودار حرکن کنه و بره بالا و وقتی نمودار برگشت اون حد استاپ ثابت بمونه ؟
اگه هست لطف کنید یا اسمشو بگید یا خودشو بگذارید
ممنونم از تمامی دوستان

p_alipour
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۵:۱۶
با سلام
ميشه يكي از دوستان كمك كنه و بگه براي استفاده از انديكاتور هاي خود متا مثل ولوم و بولينگر باند براي اكسپرت نويسي بايد چه كار كنم ايا اين انديكاتور ها به صورت فايل mq4 موجود هست

mq4 این اندیکاتورها در خود متا موجود است. برای استفاده از این اندیکاتورها در کدنویسی اندیکاتور یا اکسپرت شخصی تون هم میتونید تابع آماده اونها رو در کدنویسی فراخوانی کنید

اندیکاتوری هست که حد استاب را براش مشخص کنید و با فتصله مثلا 20 پیپ با نمودار حرکن کنه و بره بالا و وقتی نمودار برگشت اون حد استاپ ثابت بمونه ؟
اگه هست لطف کنید یا اسمشو بگید یا خودشو بگذارید

برای حد فاصله های بالای 15 پیپ (معمولا) از گزینه trailing stop در خخود متاتریدر استفاده کنید.

ALI4SIGNAL
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۶:۴۸
سلام
من ميخواستم سيستم ***** كيلر رو تبديل به اكسپرت كنم كه اين سيستم از سه تا انديكاتور macd booling و volume
حالا به اين مشكل خوردم كه انقدر مقدار ثابت حد اقل و حد اكثر macd كمه كه اون رو صفر ميشناسه براي حل اين مشكل من بايد چه كار كنم

manocher
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۱۹:۴۱
اعداد ضربدر 10000کنی مقدار پیپ بدست میاد 0.0014میشه همون 14 پیپ که اعداد صحت با مفدار حرکت داره

ice_metal2007
شنبه ۹ مهر ۹۰, ۲۰:۰۲
سلام خسته نباشيد
انديكاتوري هست كه پنچره ترمينال رو روي چارت نشون بده؟
يا بهتر بگم قسمت سمت چپ پايين چارت بتونه نشون بده چون اكثرا خالي هستش و گزينهاي type,sympol,size,profit رو هميشه نشون بده و در صورت داشتن tp , sl بتونه بصورت خودكار به چارت اضافه كنه؟
مرسي

m_hooshmand623
يکشنبه ۱۰ مهر ۹۰, ۱۰:۴۱
سلام
من ميخواستم سيستم ***** كيلر رو تبديل به اكسپرت كنم كه اين سيستم از سه تا انديكاتور macd booling و volume
حالا به اين مشكل خوردم كه انقدر مقدار ثابت حد اقل و حد اكثر macd كمه كه اون رو صفر ميشناسه براي حل اين مشكل من بايد چه كار كنم
با سلام و خسته نباشید ممکنه این سیستم رو برای دانلود بگذارید؟

novinahan
يکشنبه ۱۰ مهر ۹۰, ۱۷:۰۶
سلام دوستان عزیز
یک اکسپرت میخوام وقتی ران میشه 10پوزیشن بگیره با استاپ وتی پی مشخص
ممنونم

صابر
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۳:۲۳
با سلام
دوستان آیا اندیکاتوری هست که بتواند در یک محدوده ی مشخص اعداد رند رو مشخص و رنگی کنه؟

p_alipour
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۵:۱۷
با سلام
دوستان آیا اندیکاتوری هست که بتواند در یک محدوده ی مشخص اعداد رند رو مشخص و رنگی کنه؟

روی اعداد رند خط افقی رسم میکند

fxstar
دوشنبه ۱۱ مهر ۹۰, ۱۸:۲۸
سلام خسته نباشید
برنامه رسم الگوی سیمتری رو می خواستم البته فقط سیمتری رو رسم کنه نه تمام الگوهای هارمونیک ممنون میشم اگه قرار بدید.

mohsen_hps
سه شنبه ۱۲ مهر ۹۰, ۱۰:۴۳
درود بر دوستان خودم

بچه ها من چند وقته دارم دنبال یه اندیکاتور یا هرچیزه دیگه ای میگردم که بتونه به طور صحیح کانال و خطوط حمایت و مقاومت را به درستی رسم کنه ولی چیز بدرد بوخوری پیدا نکردم.میخواستم بدونم ایا دوستان میتونن کمکم کنن

p_alipour
سه شنبه ۱۲ مهر ۹۰, ۱۲:۳۹
درود بر دوستان خودم

بچه ها من چند وقته دارم دنبال یه اندیکاتور یا هرچیزه دیگه ای میگردم که بتونه به طور صحیح کانال و خطوط حمایت و مقاومت را به درستی رسم کنه ولی چیز بدرد بوخوری پیدا نکردم.میخواستم بدونم ایا دوستان میتونن کمکم کنن

چشم دوست عزیز. برای این ترسیم ها که فرمودید چشم بهترین لبزار و اندیکاتور است . تمام اندیکاتورهای نوشته شده در این زمینه چیزی جز ضرر و مانع پیشرفت ذهنی تریدر نیستند.
کمی زوم چارت را عقب بکشید . میبینید که بعد از مدتی، روندها و کانالها به چه وضوحی قابل تشخیص خواهند شد.

doji
سه شنبه ۱۲ مهر ۹۰, ۲۰:۴۳
روی اعداد رند خط افقی رسم میکند

این اندیکاتور زیاد چارت را شلوغ می کنه اگه فقط اعداد رند تر مثلا در جفت ارز یورو دلار = 1.2300-1.2400-2500 و .... منظورم اعداد رند رند را نشون بده بهتره.
در ضمن فکر نکنم اندیکاتور اعداد رندی که نشون میده ارزش داشته باشه.

صر فا اعداد رند همونهایی هستند که عرض کردم(ارزش بالا)

ALI4SIGNAL
چهارشنبه ۱۳ مهر ۹۰, ۰۰:۵۲
با سلام و خسته نباشید ممکنه این سیستم رو برای دانلود بگذارید؟
سلام دوست عزيز اين سيستم رو ميتونيد در اين لينك دانلود كنيد

samad110
پنجشنبه ۱۴ مهر ۹۰, ۰۵:۳۵
این اندیکاتور زیاد چارت را شلوغ می کنه اگه فقط اعداد رند تر مثلا در جفت ارز یورو دلار = 1.2300-1.2400-2500 و .... منظورم اعداد رند رند را نشون بده بهتره.
در ضمن فکر نکنم اندیکاتور اعداد رندی که نشون میده ارزش داشته باشه.

صر فا اعداد رند همونهایی هستند که عرض کردم(ارزش بالا)

درود و سلام دوست عزیز

هم ایندیکاتوری که جناب علیپور عزیز در چند پست پیش زحمت آپلودش رو کشیدن و هم

ایندیکاتوری دقیقا با همین نام که با اندک تغییراتی در کد آن دقیقا طبق خواسته شما عمل

میکنند را یکجا پیوست نموده‌ام . اما اگر لااقل با پیام خصوصی دقیق‌تر میفرمودید بدنبال چه

هستید شاید بیشتر میتوانستم کمک کنم .

پیروز و سربلند باشید :x

ice_metal2007
پنجشنبه ۱۴ مهر ۹۰, ۲۳:۳۷
كسي اين انديكاتور يا سيستم رو داره؟

profitsaghs
جمعه ۱۵ مهر ۹۰, ۱۴:۴۷
سلام و عرض ادب
موضوع : چيزي شبيه يك پريود كانورتر آنلاين بر روي چارت هاي متاتريدر چهار يا پنج
دوستان عزيز من براي شيوه تريد خودم نياز دارم كه تايم فريم هاي كوچك را هم داشته باشم ، البته بصورت آنلاين ، مثلا ينج و شش و هفت و هشت و نه دققيقه رو روي متاتريدرم بصورت آنلاين داشته باشم كه سريع به اون ها دسترسي داشته باشم شنيدم يك چنين چيزي طراحي شده كه تايم فريم ها رو به تايم فريم هاي كوچك تر تقسيم مي كند حالا نميدونم اكسپرته يا انديكاتوره با اسكريپت
ميخواستم ببينم شما اطلاع داريد از اين روش يا نرم افزار طراحي شده براي اينكار اگه خود فايلش رو داريد كه محبت كنيد و برام بايميل بفرستيد و گرنه اسم و آدرسش رو محبت كنيد.ممنون

EMAIL : [Only registered and activated users can see links]

OldModir3
جمعه ۱۵ مهر ۹۰, ۱۹:۲۹
سلام و عرض ادب
موضوع : چيزي شبيه يك پريود كانورتر آنلاين بر روي چارت هاي متاتريدر چهار يا پنج
دوستان عزيز من براي شيوه تريد خودم نياز دارم كه تايم فريم هاي كوچك را هم داشته باشم ، البته بصورت آنلاين ، مثلا ينج و شش و هفت و هشت و نه دققيقه رو روي متاتريدرم بصورت آنلاين داشته باشم كه سريع به اون ها دسترسي داشته باشم شنيدم يك چنين چيزي طراحي شده كه تايم فريم ها رو به تايم فريم هاي كوچك تر تقسيم مي كند حالا نميدونم اكسپرته يا انديكاتوره با اسكريپت
ميخواستم ببينم شما اطلاع داريد از اين روش يا نرم افزار طراحي شده براي اينكار اگه خود فايلش رو داريد كه محبت كنيد و برام بايميل بفرستيد و گرنه اسم و آدرسش رو محبت كنيد.ممنون

سلام.

پست زیر را ببینید:
آموزش اضافه کردن تایم فریم های غیر استاندارد به متاتریدر ([Only registered and activated users can see links])

manocher
شنبه ۱۶ مهر ۹۰, ۰۳:۲۲
دوستان به این سایت سری بزنید چندین سیستم با کارآیی خوب به همراه توضیح ارائه میدهد
اینهم آخرین اندیکاتورهایی که برای من ایمل نموده

ghoghnoosepars
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۱۲:۵۲
سلام به همه
من یک اندیکاتور که بعد از پس دادن امتحانش بشه به اکسپرت تبدیلش کرد، می خوام اگه از دوستان کسی آمادگی همکاری داره اعلام کنه.
براساس کراس مووینگها و واگراییها باید کار کنه.
ایمیل من [Only registered and activated users can see links]
با تشکر
عباس زاده از مشهد

*اسحاق*
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۱۳:۴۶
با سلام و تشکر

اکسپرتی میخوام که مثلا اگر تی پی 60 پیپ بود پوزییشن 30پیپ رفت تو سود نصف حجم پوزیشن رو ببنده

ممنون

GKH
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۱۴:۱۸
با سلام و تشکر

اکسپرتی میخوام که مثلا اگر تی پی 60 پیپ بود پوزییشن 30پیپ رفت تو سود نصف حجم پوزیشن رو ببنده

ممنون

قربون شکل ماهت
آخه از یک پوزیشن که نمیشه نصفش رو بست . پس شما باید چند پوزیشن داشته باشید .
و حالا که قراره چند پوزیشن داشته باشید به نصفش تی-پی 60 بدید و به نصف دیگش تی-پی 30

vahidfxiran
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۱۴:۲۷
قربون شکل ماهت
و حالا که قراره چند پوزیشن داشته باشید به نصفش تی-پی 60 بدید و به نصف دیگش تی-پی 30

سلام
جناب GKH این امکان پذیره
اگه شما بر فرض مثال یک پوزیشن 1 لاتی داشته باشید و چه در ضرر و چه سود باشید میتوانید به مقداری که میخواهید از لات کم شود در قسمت انتخاب لات وارده کرده و پوزیشن را ببندید
مثلا عدد 0.5 را انتخاب کنید و close را بزنید اکنون شما 0.5 لات دارید

*اسحاق*
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۱۶:۱۸
قربون شکل ماهت

سلام:-O

فدات شم همینطور که دوست عزیز وحید گفت میشه امتحان کنید اکسپرتشو نمیخام همین تیکه کدشو برام زحمتشو بکشید ممنون میشم

یک دنیا ممنون

GKH
سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰, ۲۰:۱۹
سلام
جناب GKH این امکان پذیره
اگه شما بر فرض مثال یک پوزیشن 1 لاتی داشته باشید و چه در ضرر و چه سود باشید میتوانید به مقداری که میخواهید از لات کم شود در قسمت انتخاب لات وارده کرده و پوزیشن را ببندید

جالبه . باورت میشه نمیدنستم .
:D:D

samad110
چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰, ۰۹:۱۲
سلام
جناب GKH این امکان پذیره

درود

البته این توضیح درست است اما باید بروکرتان هم این حالت را ساپورت کند مانند فیبوگروپ
که این امر امکان پذیر است .

پیروز و سربلند باشید .:x

rooh
چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰, ۱۱:۰۵
درود

البته این توضیح درست است اما باید بروکرتان هم این حالت را ساپورت کند مانند فیبوگروپ
که این امر امکان پذیر است .

ربطی به بروکر نداره این جز قابلیتهای متا تریدر هست

p_alipour
چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰, ۱۱:۰۸
سلام
اندیکاتور های و لو روزانه که های لو تمام روزهای قبل ( یا حداقل تعداد زیادی از روزهای قبل) رو نشان بده.
با تشکر.

*اسحاق*
چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰, ۱۴:۰۵
سلام
اندیکاتور های و لو روزانه که های لو تمام روزهای قبل ( یا حداقل تعداد زیادی از روزهای قبل) رو نشان بده.
با تشکر.

سلام جناب احواله شما

فکر کنم این اندیکاتور هست ببینید بکارتون میاد

جناب علیپور شما همون علیپورید که تو انجمن ***** کاران زمانی که الگو ارشیا رو اموزش میدادن بودید

زنده باشید

p_alipour
چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰, ۱۴:۴۱
ممنون جناب اسحاق.
خیر فکر نمیکنم. من همه جا با ایدی viilll فعالیت میکنم. در این جا هم به احترام جناب پشوتن ایدی خودم رو عوض کردم.

atila
پنجشنبه ۲۱ مهر ۹۰, ۰۳:۳۴
با سلام و خسته نباشید دوستان

کسی از دوستان اکسپرتی داره که بر اساس اخبار کارکنه؟از یکی از سایت های ارائه دهنده خبر زمان و اهمیت خبر رو بگیره و و اقدام به اردر گذاری کنه.
منظورم اینه که ما تنظیم کنیم که بر اساس اهمیت خبر از ورودی اقدام به پوزیشن گیری پندینگ کنه و زمان گذاشتن این اردر های پندینگرو ما از ورودی تنظیم کنیم که چند دقیقه قبل از خبر این کار رو انجام بده و زمان حذف اردر ها بعد از زمان خبر رو بشه از ورودی تنظیم کرد.
ممنون میشم یکی ازدوستان این اکسپرت رو ارائه کنه.
با تشکر.

B@$eRi
پنجشنبه ۲۱ مهر ۹۰, ۲۱:۰۱
با سلام و خسته نباشید دوستان

کسی از دوستان اکسپرتی داره که بر اساس اخبار کارکنه؟از یکی از سایت های ارائه دهنده خبر زمان و اهمیت خبر رو بگیره و و اقدام به اردر گذاری کنه.
منظورم اینه که ما تنظیم کنیم که بر اساس اهمیت خبر از ورودی اقدام به پوزیشن گیری پندینگ کنه و زمان گذاشتن این اردر های پندینگرو ما از ورودی تنظیم کنیم که چند دقیقه قبل از خبر این کار رو انجام بده و زمان حذف اردر ها بعد از زمان خبر رو بشه از ورودی تنظیم کرد.
ممنون میشم یکی ازدوستان این اکسپرت رو ارائه کنه.
با تشکر.
سلام
من اين رو داشتم اميدورام به كارتون بياد.

samad110
پنجشنبه ۲۱ مهر ۹۰, ۲۳:۲۶
سلام
با تشکر.

درود و سلام جناب علیپور عزیز

بیش از 40 ایندیکاتور تفکیک شده و همراه با تصویر محیط آنها را پیوست کرده‌ام که هر یک از آنها
به نوعی به بحث "هـــــای و لـــــو" میپردازند.امیدوارم نیازتان را مرتفع سازند.

p_alipour
جمعه ۲۲ مهر ۹۰, ۰۲:۳۵
دوست عزیز بسیار ممنون.

ghoghnoosepars
شنبه ۲۳ مهر ۹۰, ۱۰:۲۱
[QUOTE=B@$eRi;114958]سلام.
انديكاتوري هست كه بتونم باهاش چند تا چارت(خود چارت يعني به صورتي كه يك مستطيل كوچيك يك گوشه چارت اصلي)داشته باشم؟
يك چيزي شبيه به اين.
منتها به جاي اينكه كه فقط تايم ها تفاوت كنه جفت ارزها عوض بشه

سلام دوست عزیز
من امروز پست شما رو دیدم.
اسم اندیکاتوری که می خوای MultiCharts هست. فقط چون کم پست می زنم نمی دونم که چطوری ضمیمه اش کنم.

alfred
شنبه ۲۳ مهر ۹۰, ۱۵:۴۴
با عرض سلام خدمت دوستان

چند وقتیه دنبال اندیکاتور نمایش سشن ها روی چارت به صورت خط عمودی هستم اما پیدا نمی کنم و هرچی پیدا می کنم یه پنجره اضافی اون پایین اضافه میکنه .
هرچی میگردم نیست و این برام باور نکردنیه !!!
از دوستان تقاضا دارم هرکس این اندیکاتور دم دستشه لطف کنه اونو برام بزاره (خیلی ممنون میشم)

باز هم از شما متشکرم

p_alipour
يکشنبه ۲۴ مهر ۹۰, ۰۱:۲۰
با عرض سلام خدمت دوستان

چند وقتیه دنبال اندیکاتور نمایش سشن ها روی چارت به صورت خط عمودی هستم اما پیدا نمی کنم و هرچی پیدا می کنم یه پنجره اضافی اون پایین اضافه میکنه .
هرچی میگردم نیست و این برام باور نکردنیه !!!
از دوستان تقاضا دارم هرکس این اندیکاتور دم دستشه لطف کنه اونو برام بزاره (خیلی ممنون میشم)

باز هم از شما متشکرم

سلام
یه بهترش رو داشتم اما پیدا نمیکنم. فعلا این رو داشته باشید .

mojir-66
يکشنبه ۲۴ مهر ۹۰, ۰۱:۳۲
[QUOTE=B@$eRi;114958]سلام.
انديكاتوري هست كه بتونم باهاش چند تا چارت(خود چارت يعني به صورتي كه يك مستطيل كوچيك يك گوشه چارت اصلي)داشته باشم؟
يك چيزي شبيه به اين.

سلام دوست عزیز
من امروز پست شما رو دیدم.
اسم اندیکاتوری که می خوای MultiCharts هست. فقط چون کم پست می زنم نمی دونم که چطوری ضمیمه اش کنم.سلام فکر کنم این به کا رتون بیاد

smmfx
يکشنبه ۲۴ مهر ۹۰, ۰۴:۰۸
سلام جناب غفاری
من دنبال اندیکاتور SSI میگردم .ممکنه کمک بفرمایید؟

alfred
يکشنبه ۲۴ مهر ۹۰, ۱۲:۰۴
سلام
یه بهترش رو داشتم اما پیدا نمیکنم. فعلا این رو داشته باشید .

سلام دوست گرامی:)

ممنون از لطف تون:-* همین هم بسیار عالی است . و کار منو راه انداخت ;;)

samad110
يکشنبه ۲۴ مهر ۹۰, ۱۹:۳۰
سلام جناب غفاری
من دنبال اندیکاتور SSI میگردم .ممکنه کمک بفرمایید؟

درود و سلام

دوست عزیز احتمالا منظورتان ایندیکاتور SSA می باشد .
اگر چنین است به پست 483 همین تاپیک مراجعه فرمائید . فقط مواظب باشید که بر عکس
تعریفی که از آن میشود از یک سو بدلیل حجم بالای محاسباتی که انجام میدهد سرعت نرم‌افزار
متاتریدرتان را پسیار پائین می‌آورد‌ و از سوئی دیگر با آپدیت محاسباتی که در لحظه انجام میدهد
بنوعی میتوان گفت که اصلاحی است .

اگر خواستید از استراتژیهائی که بر پایه آن طراحی شده هم اطلاعاتی کسب کنید آیدی
XARD 777 را در فروم [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) سرچ بفرمائید .

پ.ن : چنانچه در مورد تهیه استراتزی‌هائی که عرض کردم به مشکلی برخوردید اعلام بفرمائید تا آنها را در همین جا آپلود نمایم .

ghoghnoosepars
دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰, ۰۸:۳۰
سلام.
يك چيزي شبيه به اين.

با سلام خدمت استادان عزیز
اندیکاتوری می خواست شبیه این اندیکاتور بالا با این تفاوت که یک کم ساده تر باشه، به این صورت که وقتی در تایم H1 هستیم، تایمهای M1 و M5 و M15 رو در زیر یا سمت چپ نمودار به ما نشون بده با همون اندیکاتورهایی که در روی متاتریدر نصب هست.
با تشکر از همکاری دوستان

ghoghnoosepars
دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰, ۰۸:۳۵
پیرو پست قبلی که ارسال کردم عرض کنم که، این اندیکاتور برای استراتژیهای مولتی تایم فریم بکار میاد که من هم یک استراتژی توی همین زمینه ها دارم و این اندیکاتور رو لازم دارم، به این صورت که در تایم یکساعته که کار می کنیم باید حواسمون به وقوع واگرایی در سه تایم M1 و M5 و M15 باشه.
اگه این اندیکاتور جور بشه و یک مدتی استراتژیمو تستش کنم، فکر کنم ارزش اینکه برای استفاده بقیه اعضا به اشتراک بزارمش داشته باشه.
باز هم تشکر

ghoghnoosepars
دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰, ۱۵:۵۸
سلام.
بله خدمت شما.
لينكي هم كه دوستمون گذاشتند رو ميتونيد دنبال كنيد اونجا هم هست.

سلام دوست عزیز
اندیکاتوری که می خواستی اسمش -مولتی چارت- هست.
خدمت شما!

B@$eRi
دوشنبه ۲۵ مهر ۹۰, ۱۷:۰۵
سلام دوست عزیز
اندیکاتوری که می خواستی اسمش -مولتی چارت- هست.
خدمت شما!
سلام.
تشكر به خاطر زحمتي كه كشيدين.
اما چيزي كه من بهش احتياج دارم يك مولتي چارت با ارزهاي مختلف هست.
چون اسكالپ ميكنم بايد همزمان 3الي 4 تا جفت ارز رو با هم روي مونيتور داشته باشم.يعني من ميخواهم چارت هاي پنج دقيقه سه تا ارز رو روي يك چارت مادر به همراه باقي چارت ها در گوشه پايين داشته باشم.يك چيزي شبيه شكلي كه ضميمه كردم.(مشكل فعلي من اين هست كه چون بايد در اسكالپ تندوتيز بوده و فرصت رو از دست نداد ممكن هست كه اين اشتباه رخ بدهد كه مثلا از روي چارت يوروبه دلار خارج نشوم و معامله اي رو بخواهم در جفت ارز دلار كانادا انجام بدهم خب اينجا معامله اي براي من ثبت ميشه يوروبه دلار هست;) )
فكر ميكنم مشكل من فقط با مولتي مونيتور حل ميشه:D
كه هنوز با يك تريدر در اون سطح فاصله زيادي دارم :)
موفق باشيد

ghoghnoosepars
سه شنبه ۲۶ مهر ۹۰, ۰۷:۰۷
سلام.
تشكر به خاطر زحمتي كه كشيدين.
فكر ميكنم مشكل من فقط با مولتي مونيتور حل ميشه:D
كه هنوز با يك تريدر در اون سطح فاصله زيادي دارم :)
موفق باشيد
====
سلام
اتفاقا من اندیکاتوری می خوام که توی تایم یکساعته به طور همزمان پنجره های M1وM5وM15وM30 رو برام نشون بده، چون باید واگرایی توی این 4 تایم فریم رو تحت نظر داشته باشم.
یک چیزی شبیه شکل زیر اگه درست گذاشته باشم.
موفق باشید

ghoghnoosepars
سه شنبه ۲۶ مهر ۹۰, ۱۸:۲۷
سلام خدمت اساتید اندیکاتور
می خواستم ببینم از دوستان کسی اندیکاتوری داره روی مکدی واگراییها رو نشون بده، چندتایی رو پیدا کردم ولی اونی که می خوام نیست.
اگه که بشه روی این مکدی که ضمیمه می کنم این کار بشه که خیلی محشر میشه.
از دوستان کسی هست که زحمتش رو بکشه.

ghoghnoosepars
سه شنبه ۲۶ مهر ۹۰, ۱۸:۲۹
پیرو پست قبلی این هم فرمت دیگه مکدی.

ghoghnoosepars
سه شنبه ۲۶ مهر ۹۰, ۱۸:۴۶
پیرو پست قبلی این هم فرمت دیگه مکدی.
===
البته خوبی این مکدی این هست که هیستوگرامش دو رنگه، آبی و قرمز، بنابراین به روش واگراییهای آقای نیما آزادی راحت میشه به محضر تغییر رنگ اولین ستون مکدی، واگرایی رو تثبیت شده در نظر گرفت و در استراتژی مربوطه استفاده کرد.
به عکس ضمیمه یک نگاه بندازید.

samad110
چهارشنبه ۲۷ مهر ۹۰, ۲۱:۰۶
===
البته خوبی این مکدی این هست که هیستوگرامش دو رنگه، آبی و قرمز، بنابراین به روش واگراییهای آقای نیما آزادی راحت میشه به محضر تغییر رنگ اولین ستون مکدی، واگرایی رو تثبیت شده در نظر گرفت و در استراتژی مربوطه استفاده کرد.
به عکس ضمیمه یک نگاه بندازید.

درود و سلام

شانزده ایندیکاتور برای نمایش دایورجنس و کانورجنس را پیوست نموده‌ام .

ایندیکاتور All MACD هم ضمیمه است . امیدوارم مشکلتان مرتفع شود.

پیروز و سربلند باشید . :x

ghoghnoosepars
پنجشنبه ۲۸ مهر ۹۰, ۱۱:۵۶
درود و سلام

شانزده ایندیکاتور برای نمایش دایورجنس و کانورجنس را پیوست نموده‌ام .

ایندیکاتور All MACD هم ضمیمه است . امیدوارم مشکلتان مرتفع شود.

پیروز و سربلند باشید . :x
===
آقا بابت دایورجنسها ممنون!
آخه من یک دایورجنسی میخوام که با شرایط خودم تعریف کنم که متأسفانه چون اندیکاتورنویسی رو هنوز یاد نگرفتم به مشکل خوردم، وقتم هم طوری هست که فعلا برای آموزش اندیکاتورنویسی نمی تونم کاری بکنم.
می می خوام که اندیکاتور مورد نظر
1. روی های و لاو کندلها عمل کنه نه روی کلوز کندل.
2. واگرایی رو از زمان شروع به تشکیل خبر بده(مثلا خط واگرایی با رنگ زرد چشمکزن) و وقتی که تثبیت شد با رنگ قرمز ثابت نشون بده.
3- اگه آلارم هم داشته باشه که بد نیست.
مثل عکس ضمیمه شده.

این ابزار رو بعلاوه یک اندیکاتور دیگه اگه داشته باشم استراتژیمو تست می کنم و به اشتراک میذارم، تا حالا که دستی خوب جواب داده. مثل استراتژی این حرفه ای هاست.=)):))
باز هم تشکر

ghoghnoosepars
پنجشنبه ۲۸ مهر ۹۰, ۱۱:۵۸
پیرو پست قبلی عرض کنم که این روش مولتی تایم هست.
و در زمان معامله باید پای چارت بود.
برای همین برای کنترل واگرایی در تایمهای پایین نیاز به یک اندیکاتور دیگه هست که وقتی در چارت یکساعته قرار داری، چارتهای چهار گانه، یک دقیقه، 5دقیقه و 15دقیقه و 30دقیقه رو همزمان پایین چارت داشته باشی که بتونی سریعتر تصمیم گیری کنی.
یک چیزی شبیه عکس ضمیمه شده.
باز هم تشکر

profitsaghs
جمعه ۲۹ مهر ۹۰, ۱۰:۴۵
سلام و عرض ادب

چند وقت پيش سوال زير رو از بر و بچ گل انجمن پرسيدم و فقط جناب آقاي غفاري عزيز كمك و راهنمايي كردن اما اين روش ايشون براي اينه كه من تايم فريم ها رو بصورت آفلاين داشته باشم اما من يه انديكاتور يا اكسپرتي براي تايم فريم هاي 5 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 دقيقه ميهوام ميخوام كه مثل تايم فريم پبج دقيقه و الباقي بصورت زنده حركت كنه و آنلاين باشه

موضوع سوالم: چيزي شبيه يك پريود كانورتر آنلاين بر روي چارت هاي متاتريدر چهار يا پنج
دوستان عزيز من براي شيوه تريد خودم نياز دارم كه تايم فريم هاي كوچك را هم داشته باشم ، البته بصورت آنلاين ، مثلا ينج و شش و هفت و هشت و نه دقيقه رو روي متاتريدرم بصورت آنلاين داشته باشم كه سريع به اون ها دسترسي داشته باشم شنيدم يك چنين چيزي طراحي شده كه تايم فريم ها رو به تايم فريم هاي كوچك تر تقسيم مي كند حالا نميدونم اكسپرته يا انديكاتوره با اسكريپت

سرور بزرگوارم جناب آقاي غفاري من رو اينشكلي راهنمايي كردن اما من ميخوام تايمه فريم هاي 1 الي 10 دقيقه رو آنلاين داشته باشم نه بصورت آفلاين

profitsaghs
جمعه ۲۹ مهر ۹۰, ۱۴:۱۸
يا سلام مجدد

نقل قول :

چند وقت پيش سوال زير رو از بر و بچ گل انجمن پرسيدم و فقط جناب آقاي غفاري عزيز كمك و راهنمايي كردن اما اين روش ايشون براي اينه كه من تايم فريم ها رو بصورت آفلاين داشته باشم اما من يه انديكاتور يا اكسپرتي براي تايم فريم هاي 5 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 دقيقه ميهوام ميخوام كه مثل تايم فريم پبج دقيقه و الباقي بصورت زنده حركت كنه و آنلاين باشه

موضوع سوالم: چيزي شبيه يك پريود كانورتر آنلاين بر روي چارت هاي متاتريدر چهار يا پنج
دوستان عزيز من براي شيوه تريد خودم نياز دارم كه تايم فريم هاي كوچك را هم داشته باشم ، البته بصورت آنلاين ، مثلا ينج و شش و هفت و هشت و نه دقيقه رو روي متاتريدرم بصورت آنلاين داشته باشم كه سريع به اون ها دسترسي داشته باشم شنيدم يك چنين چيزي طراحي شده كه تايم فريم ها رو به تايم فريم هاي كوچك تر تقسيم مي كند حالا نميدونم اكسپرته يا انديكاتوره با اسكريپت

سرور بزرگوارم جناب آقاي غفاري من رو اينشكلي راهنمايي كردن اما من ميخوام تايمه فريم هاي 1 الي 10 دقيقه رو آنلاين داشته باشم نه بصورت آفلاين

بابت پست قبلي مشكل حل شد و اشكال از متاتريدر من بود و گفته جناب غفاري كاملا درست بود .

باز هم تشكر فراوان از جناب غفاري و ساير دوستان

pejmanFX
جمعه ۲۹ مهر ۹۰, ۲۲:۳۳
يا سلام مجدد

نقل قول :

بابت پست قبلي مشكل حل شد و اشكال از متاتريدر من بود و گفته جناب غفاري كاملا درست بود .

باز هم تشكر فراوان از جناب غفاري و ساير دوستان

سلام

لینکی که گذاشتید باز نشد ولی راهی که من استفاده میکنم اینه که ابتدا به قسمت SCRIPT متاتریدر بروید بعد گزینه Period_Converter انتخاب کنید تا روی چارت بیفته بعد به قسمت FILE بروید و گزینه OPEN OFFLINE را انتخاب کن و تایم مورد نظرت را انتخاب کن .
فقط یک نکته را به شما بگم که وقتی اسکریپت را باز میکنی در قسمت INPUT و در گزینه
VALUE عددی نوشته شده که خیلی مهم است زیرا در هر تایم فریمی که این اسکریپت اجرا شود ان تایم ضرب در این عدد میشود حالا با یک مثال میگم.

مثال: شما اسکریپت را در تایم یک دقیقه اجرا میکنید حالا اگر ان عدد داخل VALUE عدد 3 باشد شما یک تایم 3 دقیقه بدست می اورید اگر در 5 دقیقه باشد شما تایم 15 دقیقه بدست می اورید پس نتیجه میگیرم هر تایم فریمی که میخواهی با مضرب داخل کادر میتونی بدست بیاری.تا یادم نرفته بگم تایم فریمی که اسکریپت در ان اجرا شده را عوض نکن چون اونوقت ارتباط انلاینش قطع میشه .
تمام
ببخشید اگر نافهموم شد خلاصه به بزرگی خودت ببخش در حد توانم سعی کردم کاری کرده باشم .

*اسحاق*
شنبه ۳۰ مهر ۹۰, ۱۷:۱۵
با سلام و تشکر

ممنون

سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید

لاجوردین سپهر
شنبه ۳۰ مهر ۹۰, ۱۸:۲۴
با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید اندیکاتوری با نام di یا dj داریم در صورت که ممکن باشه محبت کنید با تشکر فراوان @};-

pejmanFX
شنبه ۳۰ مهر ۹۰, ۲۱:۱۳
با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید اندیکاتوری با نام di یا dj داریم در صورت که ممکن باشه محبت کنید با تشکر فراوان @};-

سلام
این را داشتم ببین خودشه یا نه اگر بنویسی چه عملکردی دارد بهتر میشه چون ممکنه دوستان با اسم دیگری م داشته باشند

manocher
يکشنبه ۱ آبان ۹۰, ۱۹:۱۵
پیرو پست قبلی عرض کنم که این روش مولتی تایم هست.
و در زمان معامله باید پای چارت بود.
برای همین برای کنترل واگرایی در تایمهای پایین نیاز به یک اندیکاتور دیگه هست که وقتی در چارت یکساعته قرار داری، چارتهای چهار گانه، یک دقیقه، 5دقیقه و 15دقیقه و 30دقیقه رو همزمان پایین چارت داشته باشی که بتونی سریعتر تصمیم گیری کنی.
یک چیزی شبیه عکس ضمیمه شده.
باز هم تشکر
با این مدلی چطور؟
ولی مک دی نداره باید یکی شون تبدیل کنید

manocher
يکشنبه ۱ آبان ۹۰, ۱۹:۱۸
فکر کنم به این نکته برخورد کرده باشید که بخواهید بدونید امروز چه ارزهایی برای معامله خوب هستن.این اندیکاتور میتونه به شما بفهمونه که چه ارزهایی در چه نقطه ایی برای معامله هستند

لاجوردین سپهر
يکشنبه ۱ آبان ۹۰, ۲۱:۵۱
اندیکاتور demand index رو کسی داره زحمت بکشه ممنون میشم@};-

mojir-66
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۰۱:۰۵
سلام کسی اندیکاتور های سیستم T3 fibs nex gen را داره ممنون میشم به اشتراک بذارید:)

hno
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۰۹:۳۶
سلام
دوستان من خیلی وقت هست که دارم دونبال یک اندیکیتر میگردم که با نزدیک شدن قیمت به خط روند بهم الرت بده مثلا زمانی که در 15 پیپیه یک خط روند قیمت رسید شروع به الرت دادن بکنه.
یکی هم پیدا کردم ولی زمانی که متاتریدر رو میبندم و باز میکنم میریزه به هم.
خیلی ممنون میشم اگه یکی از دوستان بتونه راهنماییم بکنه
باتشکر فراوان

pejmanFX
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۱۷:۴۱
سلام
دوستان من خیلی وقت هست که دارم دونبال یک اندیکیتر میگردم که با نزدیک شدن قیمت به خط روند بهم الرت بده مثلا زمانی که در 15 پیپیه یک خط روند قیمت رسید شروع به الرت دادن بکنه.
یکی هم پیدا کردم ولی زمانی که متاتریدر رو میبندم و باز میکنم میریزه به هم.
خیلی ممنون میشم اگه یکی از دوستان بتونه راهنماییم بکنه
باتشکر فراوان

سلام من این را پیدا کردم ببین چطوره این اندیکاتور هر خطی که داخل صفحه بکشی بعد از عبور از ان هم به صورت صوت و هم به صورت متن به شما هشدار میده خط افقی و عمودی و مورب را هم قبول میکنه.
یک اکسپرت هم دارم که 3 تا خط افقی میکشه که بعد از لمس ان پیغام میده البته روی کامپیوتر خانه هست اگر این به کارت نیامد بگو ان را بفرستم.

mosqah
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۲۰:۰۹
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من اندیکاتوری میخوام که دقیقا مثل اندیکاتور فرکتال باشه ولی بموقع و بدون تاخیر واکنش نشون بده . اندیکاتور فرکتال پس از بسته شدن دو کندل و در شروع کندل سوم خودش رو نشون میده .
من اندیکاتوری میخوام که این ضعف رو نداشته باشه!
ممنون میشم اگه کمکم کنین>:D<

p_alipour
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۲۰:۱۷
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من اندیکاتوری میخوام که دقیقا مثل اندیکاتور فرکتال باشه ولی بموقع و بدون تاخیر واکنش نشون بده . اندیکاتور فرکتال پس از بسته شدن دو کندل و در شروع کندل سوم خودش رو نشون میده .
من اندیکاتوری میخوام که این ضعف رو نداشته باشه!
ممنون میشم اگه کمکم کنین>:D<

دوست عزیز ، چنین چیزی وجود ندارد.
مفهوم فراکتال یعنی کندلی که از دو کندل قبل و دو کندل بعد بالاتر یا پایین تر باشد(در فراکتال 5 تایی). پس عملا تا دو کندل بعدی تشکیل نشود ما فراکتالی نداریم.

mosqah
دوشنبه ۲ آبان ۹۰, ۲۰:۳۲
از راهنماییتون متشکرم

mosqah
سه شنبه ۳ آبان ۹۰, ۱۰:۰۶
دوست عزیز ، چنین چیزی وجود ندارد.
مفهوم فراکتال یعنی کندلی که از دو کندل قبل و دو کندل بعد بالاتر یا پایین تر باشد(در فراکتال 5 تایی). پس عملا تا دو کندل بعدی تشکیل نشود ما فراکتالی نداریم.

با تشکر دوباره از شما جناب علیپور@};-

آیا میتونین اندیکاتوری درست کنین که در فراکتال 3 تایی با یک کندل قبل و یک کندل بعد عمل کند؟

p_alipour
سه شنبه ۳ آبان ۹۰, ۱۳:۱۹
خواهش.
اگر سرچ کنید پیدا میشه. اندیکاتور فراکتال 3تایی یا یک سری اندیکاتورها که در ورودی میتونید براش مشخص کنید.
من متاسفانه با زبان mql4 چندان آشنایی ندارم. شاید دوستان دیگر بتونن این زحمت رو متقبل بشند.

hno
سه شنبه ۳ آبان ۹۰, ۱۴:۱۷
سلام من این را پیدا کردم ببین چطوره این اندیکاتور هر خطی که داخل صفحه بکشی بعد از عبور از ان هم به صورت صوت و هم به صورت متن به شما هشدار میده خط افقی و عمودی و مورب را هم قبول میکنه.
یک اکسپرت هم دارم که 3 تا خط افقی میکشه که بعد از لمس ان پیغام میده البته روی کامپیوتر خانه هست اگر این به کارت نیامد بگو ان را بفرستم.

ممنون ولی من به چیزی نیاز دارم که با نزدیک شدن قیمت به ان خط روند و یا افقی هشدار بده مثلا زمانی که 15 پیپه خط ما رسید هشدار بده.
ممنون میشم برا این مورد راهنماییم کنید.
باتشکر

پژمان
سه شنبه ۳ آبان ۹۰, ۲۲:۴۷
با این مدلی چطور؟
ولی مک دی نداره باید یکی شون تبدیل کنید

سلام

من دنبال یه همچین اندیکاتوری میگردم ولی بجای RSI از Stochasic استفاده کنه اگر دوستان داشته باشن ممنون مشیم .

nilsaz
چهارشنبه ۴ آبان ۹۰, ۱۶:۳۲
سلام دوستان کسی اندیکاتوری میشناسه که بتونه موجهای الیوت را روی چارت شماره گذاری کند
متشکرم

mosqah
چهارشنبه ۴ آبان ۹۰, ۱۶:۵۳
سلام
از اساتید محترم کسی اندیکاتوری در مورد پترنهای هارمونیک فیبوناچی داره؟

پژمان
چهارشنبه ۴ آبان ۹۰, ۱۹:۳۰
سلام دوستان کسی اندیکاتوری میشناسه که بتونه موجهای الیوت را روی چارت شماره گذاری کند
متشکرم

خدمت شما
21023

mosqah
چهارشنبه ۴ آبان ۹۰, ۲۲:۱۷
سلام
از اساتید محترم کسی اندیکاتوری در مورد پترنهای هارمونیک فیبوناچی داره؟:-/

ghoghnoosepars
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۰۹:۰۹
سلام
===
سلام
تا اونجایی که من می دونم فعلا اندیکاتور زیگزاگ زوپ این کار رو می کنه.
خدمت شما اگه کار نکرد ورژن جدیدشو رو باید از اینترنت دانلود کنی.
یکی دیگه هم هست اون رو هم گذاشتم.
پی نوشت: مثل اینکه اصل کاری نیومد تو پست بعدی ارسالش کردم.

ghoghnoosepars
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۰۹:۱۷
سلام
===
این هم فایل جا مونده از پست قبلی.
پ.ن: آقا شرمنده، نمی دونم چرا فایل زیگزاگ زوپ رو نمی تونم آپلود کنم.
مثل اینکه باید از روی اینترنت دانلود کنی.

mosqah
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۱۶:۲۴
===

===
سلام
تا اونجایی که من می دونم فعلا اندیکاتور زیگزاگ زوپ این کار رو می کنه.
خدمت شما اگه کار نکرد ورژن جدیدشو رو باید از اینترنت دانلود کنی.
یکی دیگه هم هست اون رو هم گذاشتم.
پی نوشت: مثل اینکه اصل کاری نیومد تو پست بعدی ارسالش کردم.

با عرض ارادت
از لطفتون ممنونم
اولی که جالب نبود
در مورد دومی هم اگه لطف کنین و انگلیسیشو بنویسین ممنون میشم آخه نتونستم پیداش کنم;)

babakk
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۱۷:۲۳
سلام

سلام
خدمت شما :

ghoghnoosepars
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۱۸:۱۳
===
===
آقا اسمش اینه:
ZigZag Zup

mosqah
پنجشنبه ۵ آبان ۹۰, ۲۲:۱۸
سلام
خدمت شما :

سلام بابک جان
چند تا سوال دارم
آیا تو اندیکاتور گارتلی تمام عددایی که نشون میده اعداد فیبوناچی هستند؟ آیا میشه طوری طراحیش کرد که نسبتهای مهم رو با یه رنگ دیگه نشون بده؟

بعد اینکه اندیکاتور زوپ چطوری کار میکنه؟

GKH
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۰۰:۱۰
سلام بابک جان
چند تا سوال دارم
آیا تو اندیکاتور گارتلی تمام عددایی که نشون میده اعداد فیبوناچی هستند؟ آیا میشه طوری طراحیش کرد که نسبتهای مهم رو با یه رنگ دیگه نشون بده؟

بعد اینکه اندیکاتور زوپ چطوری کار میکنه؟

بله
کاملترینی که دارم اینه .
البته شاید جدیدترش هم اومده باشه .

mosqah
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۰۰:۵۰
بله
کاملترینی که دارم اینه .
البته شاید جدیدترش هم اومده باشه .

ممنون از توجهتون

اما در لینکی که بابک جان قرار دادن ورژن 92 وجود داره ولی مشکلی که هست اینه که برای هر بار که بخوای ازش استفاده کنی باید متاتریدر رو یه بار باز و بسته کنی

mehdi.v
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۱۲:۰۲
سلام
دوستان من اندیکاتوری رو میخوام که میزان در صد تغییر قیمت رو برای هر روز نشون بده مثل تصویر زیر

mehdi.v
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۱۲:۲۰
بازم سلام
یه درخواست دیگه هم دارم که مربوط به یه سیستم معاملاتی هست
اگه یه اکسپرت نویس بتونه کمک کنه ایده های بهتری هم براش دارم
پایه سیستم بر اساس کنل ساعت 8 لندنه

حالا قضیه سیستم چیه:

1- کندل ساعت 8 لندن رو تشخیص میده
2- یه بای استاپ به فاصله 4 پیپ بالای بیشترین قیمت کندل ساعت 8 لندن قرار میده
3- یه سل استاپ به فاصله 2 پیپ پایین کمترین قیمت کندل ساعت 8 لندن قرار میده
4- حد سود برای دستور خرید رو به اندازه کندل ساعت 8 قرار میده و حد ضرر رو زیر کندل ساعت 8
5- حد سود برای دستور فروش رو به اندازه کندل ساعت 8 قرار میده و حد ضرر رو بالای کندل ساعت 8
6- هیچ کدوم از سفارش ها حذف نمیشه تا زمانی که حد اقل یکی از معامله ها بره تو سود

در صورتی که کسی باشه که کمک کنه ایده هایی برای نوع مدیریت سرمایه و ***** کردن و حد سود بهتر دارم

این هم تصویر :

B@$eRi
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۱۵:۴۹
سلام.
احتياج نيست كه اكسپرتش دوباره نوشته بشه.
اكسپرت و انديكاتور خدمت شما.
اميدوارم هموني كه ميخواي باشه
موفق باشيد

*اسحاق*
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۱۸:۱۹
سلام بر دوستان

چطور میشه دیتای چارت یورو دلار بروکر الپاری رو بدست اورد ماله خود الپاری چون من هر چقدر دکمه home نگه میدارم تا 2 ماه بیشتر عقب نمیره :-S( برا بک تست میخوام)

چیکار کنم؟

ممنون

p_alipour
جمعه ۶ آبان ۹۰, ۱۸:۴۲
سلام بر دوستان

چطور میشه دیتای چارت یورو دلار بروکر الپاری رو بدست اورد ماله خود الپاری چون من هر چقدر دکمه home نگه میدارم تا 2 ماه بیشتر عقب نمیره :-S( برا بک تست میخوام)

چیکار کنم؟

ممنون

tools >> option >> chrts
max bar in history = 99999
max bars in chart = 99999
ok

حالا کلید F2 را بزنید، ارز مورد نظر و تایم فریم مورد نظر را انتخاب کنید و Download را بزنید.
تا حدود زیادی کار شما را راه میاندازد.
در صورت نیاز به دیتا های قدیمی تر مثلا برای 10 سال قبل باید این دیتاها را از سایت های اراائه دهنده دانلود کنید و به صورت دستی به متا وارد کنید.اما برای بک تست معمولی همان روش بالا کافی است.

mamyl
دوشنبه ۹ آبان ۹۰, ۰۷:۲۷
با سلام.لطفا *** شده اکسپرت Forex-Gold-Trader-V.2.1.ex4 را بگذارید.ممنون

aMiR_sArMaD
دوشنبه ۹ آبان ۹۰, ۲۳:۲۹
با سلام اگه میشه تنظیمات MACD رو برای تایم 5 بزارید

ناظمی
سه شنبه ۱۰ آبان ۹۰, ۰۰:۴۵
با سلام خدمت دوستان عزیز . اکسپرت پیپ هانتیگ برای مسابقه ***** با میزان ریسک بسیار

بالا ( از اونهائیکه حساب رو یک روزه به میلیارد دلار می رسونه ) می خواستم . یک مورد آن را

در سایت س ر م ا ی ه دیده بودم . اون موقع لزومش نبود در خواست بدم و الان هم که وضعیت

آن سایت را می دانید . باز هم از بذل توجه تان ممنون هستم .

javadbohlul
سه شنبه ۱۰ آبان ۹۰, ۱۸:۰۲
دوستان اکسپرتی دارن که براساس فراکتال بای و سل انجام بده ؟
در اختیار قرار بدن ممنون میشم

smh1614
چهارشنبه ۱۱ آبان ۹۰, ۱۹:۱۶
با سلام من احتیاج به اندیکاتوری دارم که روند بلندمدت رو نشوون بده
ممنون از دوستان>:D<:-O:-/

omed
پنجشنبه ۱۲ آبان ۹۰, ۲۰:۲۱
با سلام
دوستان كسي انديكاتور جابجايي حد سود و ضرر ور داره لطف كنه .

*اسحاق*
پنجشنبه ۱۲ آبان ۹۰, ۲۰:۳۵
با سلام
دوستان كسي انديكاتور جابجايي حد سود و ضرر ور داره لطف كنه .

چطورشو میخای بر اساسه n پیپ مشخص جابجا کنه یا با هر تیک قیمت

omed
پنجشنبه ۱۲ آبان ۹۰, ۲۱:۰۱
چطورشو میخای بر اساسه n پیپ مشخص جابجا کنه یا با هر تیک قیمت
با سلام
ميخوام با موس جابجا كنم :):D:D

*اسحاق*
پنجشنبه ۱۲ آبان ۹۰, ۲۱:۵۵
با سلام

خدمتت

پژمان
پنجشنبه ۱۲ آبان ۹۰, ۲۲:۰۳
با سلام
من یه نمونشو داشتم خدمت شما
21045

ناظمی
جمعه ۱۳ آبان ۹۰, ۰۰:۴۲
دوستان یک اندیکاتور بسیار قوی که قادر به ارائه سیگنال در روندهای بزرگ و کوچک با کمترین

میزان اشتباه می خواستم . البته یک اندیکاتور تقریبا جالب پیدا کرده ام که بعد از تست کامل

تقدیم دوستان خواهم کرد . البته صد در صدی نیست و در بعضی جاها جا می ماند با اینحال

برای لورج پائین بد نیست . حتی ایده آل هم می باشد و به جرات می توانم بگویم جزء اندیکاتور

های برتر می باشد . فعلا

*اسحاق*
جمعه ۱۳ آبان ۹۰, ۰۱:۱۴
دوستان یک اندیکاتور بسیار قوی که قادر به ارائه سیگنال در روندهای بزرگ و کوچک با کمترین

میزان اشتباه می خواستم . البته یک اندیکاتور تقریبا جالب پیدا کرده ام که بعد از تست کامل

تقدیم دوستان خواهم کرد . البته صد در صدی نیست و در بعضی جاها جا می ماند با اینحال

برای لورج پائین بد نیست . حتی ایده آل هم می باشد و به جرات می توانم بگویم جزء اندیکاتور

های برتر می باشد . فعلا
سلام
این 2 تا در عالم اندیکاتور بازی چیزه خوبی هستن برای تایید سیگنال مخصوصا ASI
در سایتی که لینک دادم در مورد این اندیکاتورها توضیح داده و همچنین اندیکاتور های خوبه دیگری هم معرفی کرده
موفق باشید

vahidpoper
جمعه ۱۳ آبان ۹۰, ۱۸:۳۰
خدمتت
سلام
اقا اسحاق میشه دقیقا تنظیمات و نحوه ی استفاده از اندیکاتور st-tp رو بگین من نمیتونم باهاش کار کنم

*اسحاق*
جمعه ۱۳ آبان ۹۰, ۱۸:۵۰
سلام
اقا اسحاق میشه دقیقا تنظیمات و نحوه ی استفاده از اندیکاتور st-tp رو بگین من نمیتونم باهاش کار کنم
علیک سلام
بیا عزیزم

موفق باشید

reza d
جمعه ۱۳ آبان ۹۰, ۲۲:۴۴
با سلام
نیاز به اندیکاتور یا اکسپرتی دارم که با باز شدن کندل جدید الرت دهد

mojir-66
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۰۰:۱۴
با سلام
سلام منم به همچین چیزی نیاز دارم اگر دارین عنایت کنید:)

*اسحاق*
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۰۱:۲۰
با سلام

سلام

این اندیکاتور چطوره

موفق باشید

FX.market
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۰۲:۲۹
سلام از دوستان کسی اندیکاتور پارابولیک سار الارم دار خدمتشون هست که واقعا لازم داریم اگه هست ممنون میشم محبت کنید:)

m_hooshmand623
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۰۸:۴۲
با سلام و خسته نباشید
اساتید محترم اندیکاتوری میخواستم که 3/(high+low+close) رو به محض بسته شدن کندل روزانه در m5 به صورت خط افقی نشان بدهد. (البته های و لو و کلوز روزانه)

*اسحاق*
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۱۲:۴۷
سلام از دوستان کسی اندیکاتور پارابولیک سار الارم دار خدمتشون هست که واقعا لازم داریم اگه هست ممنون میشم محبت کنید:)
سلام
خدمت شما
موفق باشید

ghoghnoosepars
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۱۶:۵۳
سلام به همگی دوستان
من یک اندیکاتور می خواستم که از الگوهای هارمونیک فقط AB=CD رو رسم کنه.
آخه اندیکاتور ZUP خیلی صفحه رو شلوغ می کنه.
اگه میشه توی اندیکاتور ZUP تغییراتی داد که فقط الگوی AB=CD رو برامون رسم کنه خیلی خوبه.
لطفا کاربلدها راهنمایی بفرماییند.
با تشکر
پ.ن: البته یکی تو سایت همسایه پیدا کردم که زحمتش رو یکی از آقایان به نام کاربری «یزدی» کشیده ولی مثل اینکه پیغام می ده که تاریخ گذشته است اگه تاریخ جدیدش رو کسی داره ممنون می شم برام بذاره.
این هم اندیکاتورشه که پیوست می کنم.

*اسحاق*
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۱۸:۳۷
سلام به همگی دوستان
من یک اندیکاتور می خواستم که از الگوهای هارمونیک فقط AB=CD رو رسم کنه.
آخه اندیکاتور ZUP خیلی صفحه رو شلوغ می کنه.
اگه میشه توی اندیکاتور ZUP تغییراتی داد که فقط الگوی AB=CD رو برامون رسم کنه خیلی خوبه.
لطفا کاربلدها راهنمایی بفرماییند.
با تشکر
پ.ن: البته یکی تو سایت همسایه پیدا کردم که زحمتش رو یکی از آقایان به نام کاربری «یزدی» کشیده ولی مثل اینکه پیغام می ده که تاریخ گذشته است اگه تاریخ جدیدش رو کسی داره ممنون می شم برام بذاره.
این هم اندیکاتورشه که پیوست می کنم.

سلام

اندیکاتوری رو که گذاشتی دی کد کردم تاریخش رو که ماله قبل از 2008 بود پاک کردم ببین چطور شده

و همچنین تعدادی اندیکاتور مربوط به الگوهای هارمونیک داشتم که ضمیمه می کنم

موفق باشید

m_hooshmand623
شنبه ۱۴ آبان ۹۰, ۲۳:۱۹
با سلام و خسته نباشید
اساتید محترم اندیکاتوری میخواستم که 3/(high+low+close) رو به محض بسته شدن کندل روزانه در m5 به صورت خط افقی نشان بدهد. (البته های و لو و کلوز روزانه)
??????

fx129
يکشنبه ۱۵ آبان ۹۰, ۰۰:۴۴
با سلام و خسته نباشید

سلام.بفرمایید

*اسحاق*
يکشنبه ۱۵ آبان ۹۰, ۰۱:۱۳
??????

سلام دوست عزیز ;)

من برنامه نویسیم خوب نیست#:-S
این اندیکاتوری که میزارم در اصل اندیکاتور پیوت روزانه بوده که من دستکاریش کردم و کاری رو که شما میخواید برای کندل روز قبل انجام میده (های+لو+کلوز)تقسیم بر 3 یعنی میانگینشون
با یه خط زرد روی چارت
نمیدونم بدردتون بخوره یا نه ؟
اگه که به کارتون نیومد اطلاع بدین سایر دوستان راهنمایی کنن

موفق باشید

ghoghnoosepars
يکشنبه ۱۵ آبان ۹۰, ۰۹:۳۵
سلام

اندیکاتوری رو که گذاشتی دی کد کردم تاریخش رو که ماله قبل از 2008 بود پاک کردم ببین چطور شده

و همچنین تعدادی اندیکاتور مربوط به الگوهای هارمونیک داشتم که ضمیمه می کنم

موفق باشید
===
دوست عزیز تشکر!
خیلی آقایی!!

mosqah
دوشنبه ۱۶ آبان ۹۰, ۱۴:۵۴
سلام دوستان گرامی

لطفا اگه کسی اندیکاتور وگرایی آر اس آی رو داره برام بذاره ، ممنونم

mosqah
دوشنبه ۱۶ آبان ۹۰, ۱۵:۳۰
با سلام خدمت اساتید گرامی

لطفا اگه میشه برای اندیکاتور زیر آلارم قرار بدین که در هر بار تغییر روند بصدا درآید!

مرسی @};-

*اسحاق*
دوشنبه ۱۶ آبان ۹۰, ۱۶:۲۷
سلام دوستان گرامی

لطفا اگه کسی اندیکاتور وگرایی آر اس آی رو داره برام بذاره ، ممنونم

با سلام خدمت اساتید گرامی

لطفا اگه میشه برای اندیکاتور زیر آلارم قرار بدین که در هر بار تغییر روند بصدا درآید!

مرسی @};-

سلام
خدمت شما

موفق باشید

mosqah
دوشنبه ۱۶ آبان ۹۰, ۲۰:۳۹
اسحاق جان سلام

ممنون از کمکت@};-

یه سوالی دارم
آیا خودت اندیکاتور خوبی که 80درصد درست کار کنه سراغ داری؟

mosqah
دوشنبه ۱۶ آبان ۹۰, ۲۰:۵۱
راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم

آیا اون نوع از اندیکاتور آر اس آی رو داری که بر اساس خود آر اس آی متاتریدر واگرایی و آلارم بده؟

*اسحاق*
سه شنبه ۱۷ آبان ۹۰, ۰۰:۱۷
اسحاق جان سلام

ممنون از کمکت@};-

یه سوالی دارم
آیا خودت اندیکاتور خوبی که 80درصد درست کار کنه سراغ داری؟

راستی یه چیز دیگه یادم رفت بگم

آیا اون نوع از اندیکاتور آر اس آی رو داری که بر اساس خود آر اس آی متاتریدر واگرایی و آلارم بده؟

علیک سلام

عرض کنم که من 2 سالی هست که با عالم اندیکاتور خداحافظی کردم و با چارت خالی کار میکنم و با الگوهی که خودم پیداش کردم یا بهتره بگم کشفش کردم کار میکنم :"> نمیتونم
اندیکاتوره خاصی رو نمیتونم نام ببرم به دلیله اینکه این اندیکاتوره که تابعه قیمته نه قیمت تابع اندیکاتور و این یعنی اصل مشکل و این بازاره که قیمت رو جابجا میکنه نه اندیکاتور 80% من میگم 100% اندیکاتور هست که بتونه درست عمل کنه البته برای دوره ای خاص بعد از مدتی همان اندیکاتور 100% با عوض شدن شرایط بازار شاید10% هم جواب نمیده .مشکل دوره ای بودن اکسپرت ها هم همینه چون مکانیکی هستن ولی این بازار انسان ها که یه چیزه شگفت انگیز که تو سره اوناست و احساس طمع که لازمه زندگی و پیشرفت اوناست تکون میدن نه روبات وبرنامه البته روز به روز فاصله این دو روبات و مغز رو میگم کمتر میشه :D ...........
البته اینو بگم که بعضی مواقع از Elliott_Wave_Oscillator استفاده میکنم که همون مکدی با تنظیمات خودش که برای موج شماری الیوتی ازش استفاده میکنم
در مورد اندیکاتور بگم که اول اینکه نباید اصلاحی باشه یعنی اینکه سیگنال رو به ما بده هم درست و هم غلط که اونوقت باید با اندیکاتور های دیگه سیگنال های غلط رو ***** کرد که در اینصورت امکان این هست که سیگنال های ما بسیار کم شه که مجبوریم در تایم پایین از این اندیکاتور ها استفاده کنیم که در تایم پایین سرعت مهمه که لازمش اینه که اندیکاتور های ما تاخیری نباشند

در مورد اندیکاتور ار اس ای خود متا رو که نمیشه دست توش برد ولی اندیکاتوری رو که ضمیمه میکنم کوپ ار اس ای خوده متاس واگرایی هم میده و لی الرت نداره :">ببین به کارت میاد

موفق و پر تلاش باشید

smh1614
سه شنبه ۱۷ آبان ۹۰, ۰۱:۵۲
سلام دوستان
من اکسپرتی نوشتم که با 5000$از سال 2008 تا الان EVRYTICK
چکش کردم میرسه به 46000$ با لات 0.1تا0.5
میخواستم ببینم خوبه یا نه اکسپرتهایی که مینویسید اینتوری کار میکنن
؟سال 2008تا 2009 5000$ به19800$
سال2009تا 2010 19800$به29400$
سال 2010تا2011 29400$به37500$
سال2011تا الان 37500$به46000$
لطفا اگر کسی میدونه 1 اکسپرت خوب باید چه ویژگیهایی داشته باشه
ممنون

arash123
سه شنبه ۱۷ آبان ۹۰, ۰۳:۰۹
سلام دوستان
1) اندیکاتوری میخوام که زمان بسته شدن کندل را بصورت معکوس نشون بده . چنتا تو همین بخش پیدا کردم که یا کار نمیداد یا توی شمردن ثانیها مکس زیاد داشت.

2)یک اندیکاتوری هست بنام oasis dashbord که قدرت ارزهارا نشون میده این اندیکاتور را که نصب میکنم فقط اسم ارزها را نشون میده و اعداد را نشون نمیده پکار کنم.

3)یکی از دوستان میگفت با تنظیماتی تو متا تریدر قدرت ارزهارا تونسته بدست بیاره کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟

mosqah
سه شنبه ۱۷ آبان ۹۰, ۰۸:۴۹
سلام
خدمت شما

موفق باشید

اسحاق جان سلام
متاسفانه هیچ کدوم از اندیکاتورها آلرت نمیدن؟ چرا؟

*اسحاق*
سه شنبه ۱۷ آبان ۹۰, ۱۱:۳۹
اسحاق جان سلام
متاسفانه هیچ کدوم از اندیکاتورها آلرت نمیدن؟ چرا؟

سلام دوست عزیز

در قسمت تنظیمات باید 2 گزینه true باشند یعنی صحیح و نه false یعنی غلط
2 تا اندیکاتور تعغییر دادم این 2 تا در حالت پیشفرض true هستن

موفق باشید

arash123
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۰۰:۳۴
سلام دوستان 1) اندیکاتوری میخوام که زمان بسته شدن کندل را بصورت معکوس نشون بده . چنتا تو همین بخش پیدا کردم که یا کار نمیداد یا توی شمردن ثانیها مکس زیاد داشت. 2)یک اندیکاتوری هست بنام oasis dashbord که قدرت ارزهارا نشون میده این اندیکاتور را که نصب میکنم فقط اسم ارزها را نشون میده و اعداد را نشون نمیده پکار کنم. 3)یکی از دوستان میگفت با تنظیماتی تو متا تریدر قدرت ارزهارا تونسته بدست بیاره کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟

*اسحاق*
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۰۰:۴۸
سلام دوستان 1) اندیکاتوری میخوام که زمان بسته شدن کندل را بصورت معکوس نشون بده . چنتا تو همین بخش پیدا کردم که یا کار نمیداد یا توی شمردن ثانیها مکس زیاد داشت. 2)یک اندیکاتوری هست بنام oasis dashbord که قدرت ارزهارا نشون میده این اندیکاتور را که نصب میکنم فقط اسم ارزها را نشون میده و اعداد را نشون نمیده پکار کنم. 3)یکی از دوستان میگفت با تنظیماتی تو متا تریدر قدرت ارزهارا تونسته بدست بیاره کسی از دوستان اطلاعاتی داره؟

سلام

1.اندیکاتور رو ضمیمه میکنم اینکه مکس تو شمردن زیاده ربطی به اندیکاتور نداره حتما چارتت شلوغه یا سرعت اتصالت به نت کمه
2. اندیکاتور رو اپلود کن ببینیم چشه
3 اطلاعی ندارم

موفق باشید

ghoghnoosepars
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۰۹:۳۸
[QUOTE=*اسحاق*;123647]سلام دوست عزیز

موفق باشید
===
اسحاق جان سلام
آقا شما که توی ایجاد تغییرات در اندیکاتورها استادی می تونم یک زحمتت بدم؟
آقا این اندیکاتور مولتی چارتو میشه توش تغییراتی داد که به جای ارزهای دیگه همون ارز صفحه اصلی رو با تایمهای پایین نشون بده؟ با تمام متعلقاتش.
آخه برای چک کردن واگرایی در تایمهای پایین نیاز دارم.
یعنی تایمهای پایین رو با اندیکاتوراش دیده بشه مخصوصا مکدی که بتونیم بدون رفتن به تایم پایین واگرایی ها توی تایمهای پایین رو ببینیم.
با تشکر
این هم اندیکاتورش بعلاوه چند تا عکس برای اینکه منظورم رو برسونه.

arash123
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۰۹:۵۵
اسحاق جان خیلی خیلی ممنون که اندیکاتور candle clock را فرستادید

یک خواهش دیگه من چطور میتونم قدرت ارزها را مشخص کنم؟

arash123
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۱۲:۲۰
اسحاق استاد اندیکاتور
اندیکاتوری هست که بتونم یک خانواده از مثلا دلار درست کنم و درصد تغییرات قیمتی تک تک جفت ارز های این خانواده را ببینم

majidlars
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۱۸:۱۰
با سلام .انديكاتور ssi روكسي داره برام اپلود كنه؟ اگه pdf هم داريد لطف كنيد .سپاسگذارم

*اسحاق*
چهارشنبه ۱۸ آبان ۹۰, ۱۸:۲۵
سلام دوست عزیز

موفق باشید
===
اسحاق جان سلام
آقا این اندیکاتور مولتی چارتو میشه توش تغییراتی داد که به جای ارزهای دیگه همون ارز صفحه اصلی رو با تایمهای پایین نشون بده؟ با تمام متعلقاتش.
یعنی تایمهای پایین رو با اندیکاتوراش دیده بشه مخصوصا مکدی که بتونیم بدون رفتن به تایم پایین واگرایی ها توی تایمهای پایین رو ببینیم.
با تشکر

اسحاق جان خیلی خیلی ممنون که اندیکاتور candle clock را فرستادید

یک خواهش دیگه من چطور میتونم قدرت ارزها را مشخص کنم؟

اسحاق استاد اندیکاتور
اندیکاتوری هست که بتونم یک خانواده از مثلا دلار درست کنم و درصد تغییرات قیمتی تک تک جفت ارز های این خانواده را ببینم

با سلام خدمت هر 2 عزیز

:D استاد کیلو چنده؟ :))

من در پست های قبلیم گفتم سواد برنامه نویسیم خیلی کمه در حد اینه که بتونم تعغییرات جزیی در اندیکاتور و اکسپرت بدم

در حاله حاضر در انجمن یه استاد داریم در زمینه برنامه نویسی اونم شخصه جناب قاسم خان هستش
که اگه وقت ازاد داشته باشن دریغ نمیکنن

جناب ققنوس این اندیکاتور برای من چیزی نشون نمیده اگه خیلی لازمه همشریتون در همین انجمن اقای ewrewrewrwe در زمینه برنامه نویسی بسیار مهارت دارن از ایشون کمک بگیرین

جناب ارش اینجا توضیحاتی دادن لینک ([Only registered and activated users can see links]) در مورد قدرت ارزها قبلا در انجمن سرمایه اندیکاتور خوبی بود قبلا داشتمش و الان پیداش نمیکنم که برای هر ارز عددی از 1 تا 9 داشت و اگه ارز مورد نظر پایین تر از 3 بود ضعیف و اگر بین 3 تا 6 بود متوسط و اگر بالای 6 بود قوی الان یادم نمیاد چی بود اسمش این توضیح دادم اگر که دوستان یادشون امد و دارن بزارن این دوشتمون استفاده کنن

مورد بعدی هم من سراغ ندارم

موفق باشین

reza d
پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰, ۲۰:۲۶
سلام

این اندیکاتور چطوره

موفق باشید

با سلام
جناب اسحاق عزیز
این اندیکاتور با هر تیک نوسان الرت میده میشه ویرایشش کنید تا درست عمل کنه
باتشکر

parham2501
پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰, ۲۰:۵۳
سلام دوستان عزیز
کسی اندیکاتور 100pips daily scalper رو داره برای دانلود بزاره. ممنون میشم

*اسحاق*
پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰, ۲۱:۰۹
با سلام
جناب اسحاق عزیز
این اندیکاتور با هر تیک نوسان الرت میده میشه ویرایشش کنید تا درست عمل کنه
باتشکر

علیک سلام

قربان اشکال از متا تریدرتون هست اندیکاتور درست عمل میکنه من خودم استفاده میکنم

موفق باشید
اینم اونی که خودم استفاده میکنم

ALIJANDRO
پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰, ۲۱:۵۱
سلام دوستان عزیز

خدمت شما

*اسحاق*
پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰, ۲۱:۵۸
سلام دوستان عزیز

سلام
ببین این بدردت میخوره

موفق باشید

اه در حین نوشتن این پست دوستمون زحمتشو کشیدن

اگه میشه این پست پاک شود

hooman50
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۰۲:۵۸
سلام
من برنامه کپی متاتریدر با طریقه استفاده میخواستم

*اسحاق*
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۰۳:۲۹
سلام

علیک سلام

خدمت شما

موفق باشید

javadbohlul
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۱۴:۵۹
دوستان اندیکاتوری میخوام که ساعت بروکر رو گوشه بالای چارت بزرگ نشون بده ؟؟؟

اکسپرتی که براساس فراکتال خرید و فروش انجام بده ؟؟؟

hooman50
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۱۷:۱۹
نوشته اصلی بوسیله hooman50 [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
سلام

سلام مجدد
آیا غیر از این برنامه دیگری داریدوچون دیرتر کپی میکنه و باعث ضرر میشه در نهایت

majidlars
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۱۷:۳۱
با سلام .انديكاتور ssi روكسي داره برام اپلود كنه؟ اگه pdf هم داريد لطف كنيد .سپاسگذارم

كسي نميخواد به ما كمك كنه؟:-/

*اسحاق*
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۱۸:۱۶
نوشته اصلی بوسیله hooman50 [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
سلام

سلام مجدد
آیا غیر از این برنامه دیگری داریدوچون دیرتر کپی میکنه و باعث ضرر میشه در نهایت

سلام

hooman50
جمعه ۲۰ آبان ۹۰, ۲۰:۳۱
سلام

مرسی اسحاق جان از زحماتت

آیا ک.ر.ک شده این نرم افزار کسی داره؟

حسیین
شنبه ۲۱ آبان ۹۰, ۱۷:۳۸
دوستان سلام
کسی میتونه راهنمایی کنه که ساعت (ساعت بروکر که بالای مارکت واچ هست ) رو چطوری میتونیم روی چارت قیمت داشته باشیم؟
باسپاس فراوان

alibeti
يکشنبه ۲۲ آبان ۹۰, ۱۰:۵۴
سلام

من اندیکاتوری می خواستم که تا پوزیشن باز میشه برای من استاپ لاس وارد کند!

مثلا من در اندیکاتور پیش فرض 20 پیپ بذارم و تا اردر باز شد 20 پیپ sl ست کنه

آیا چنین اندیکاتوری هست؟ممنون

*اسحاق*
يکشنبه ۲۲ آبان ۹۰, ۱۳:۳۲
سلام

من اندیکاتوری می خواستم که تا پوزیشن باز میشه برای من استاپ لاس وارد کند!

مثلا من در اندیکاتور پیش فرض 20 پیپ بذارم و تا اردر باز شد 20 پیپ sl ست کنه

آیا چنین اندیکاتوری هست؟ممنون

سلام

جناب اندیکاتور اینکارو نمیکنه اکسپرته که انجام میده

اکسپرت ضمیمه استاپ و تی پی میزاره و همچنین ترلینگ میکنه استاپ رو که من غیره فعالش کردم
موفق باشید

blue sky
يکشنبه ۲۲ آبان ۹۰, ۱۵:۵۹
سلام به همه دوستان و با تشکر از جناب *اسحاق* ([Only registered and activated users can see links])

1 - آیا اندیکاتوری هست که line chart رو بر اساس صعودی یا نزولی بودن قیمت close هر کندل نسبت به کندل قبلی , بصورت 2 رنگ نمایش بدهد ؟

2 - آیا اندیکاتور (100pipsdailyscalper5 (for 5 digits broker را دوستان دارند ؟

با تشکر.

omed
يکشنبه ۲۲ آبان ۹۰, ۱۶:۲۸
[QUOTE=*اسحاق*;123647]سلام دوست عزیز

موفق باشید
===
اسحاق جان سلام
با تشکر

با سلام
اقا اين اندي كاتور رو من هم لازمش دارم اگه رديف شد لطفا همين جا قرار بدين خيلي خوب ميشه . ممنونم:)

*اسحاق*
دوشنبه ۲۳ آبان ۹۰, ۰۱:۰۸
سلام به همه دوستان و با تشکر از جناب *اسحاق* ([Only registered and activated users can see links])

1 - آیا اندیکاتوری هست که line chart رو بر اساس صعودی یا نزولی بودن قیمت close هر کندل نسبت به کندل قبلی , بصورت 2 رنگ نمایش بدهد ؟

2 - آیا اندیکاتور (100pipsdailyscalper5 (for 5 digits broker را دوستان دارند ؟

با تشکر.

علیک سلام

1. اندیکاتور میانگین متحرک هست فکر کنم اون چیزیه که میخوای ضمیمه کردم
2. من اینو پیدا کردم امیدوارم بکارت بیاد ضمیمه کردم

موفق باشید

*اسحاق*
دوشنبه ۲۳ آبان ۹۰, ۰۲:۱۱
دوستان سلام
کسی میتونه راهنمایی کنه که ساعت (ساعت بروکر که بالای مارکت واچ هست ) رو چطوری میتونیم روی چارت قیمت داشته باشیم؟
باسپاس فراوان

علیک سلام
خدمت شما
موفق باشید

علی رجایی
دوشنبه ۲۳ آبان ۹۰, ۰۴:۰۸
سلام
کسی از دوستان اندیکاتوری داره که با شکست hi & low روز قبل alert بزنه
اگر لطف کنید ممنون میشم
موفق باشید

hooman50
دوشنبه ۲۳ آبان ۹۰, ۱۳:۲۴
سلام

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آیا ک.ر.ک شده این نرم افزار کسی داره؟

mohsen59
سه شنبه ۲۴ آبان ۹۰, ۱۱:۴۹
با سلام به همه دوستان

اگر کسی اندیکاتور مخفی کردن استاپ وتیک پروفیت داره لطف کنه.
با تشکر

*اسحاق*
سه شنبه ۲۴ آبان ۹۰, ۱۶:۱۴
با سلام به همه دوستان

اگر کسی اندیکاتور مخفی کردن استاپ وتیک پروفیت داره لطف کنه.
با تشکر

درود

این اکسپرت خدمت شما تستش نکردم

موفق باشید

mosqah
چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۰, ۱۸:۲۴
از دوستان کسی راهی بلده که بشه پارامترهای بیشتری وارد فیبوناچی متاتریدر کرد؟(منظورم نسبتهای فیبوناچیه)

*اسحاق*
چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۰, ۱۹:۰۴
از دوستان کسی راهی بلده که بشه پارامترهای بیشتری وارد فیبوناچی متاتریدر کرد؟(منظورم نسبتهای فیبوناچیه)

منظورت اینه که نسبت های دیگه فیبوناچی رو بهش اضافه کنیم مثل 78.6 ؟

mosqah
چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۰, ۲۱:۱۸
منظورت اینه که نسبت های دیگه فیبوناچی رو بهش اضافه کنیم مثل 78.6 ؟

آره اسحاق جان!
میتونی؟

*اسحاق*
چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۰, ۲۲:۲۸
آره اسحاق جان!
میتونی؟

سلام

1. اول یک فیبو روی چارت رسم کن و روش 2 بار کلیک کن
تا به حالت انتخاب شده دربیاد

2 . روی فیبو راست کلیک کرده و گزینه fibo propertiesرا
و بعد سر برگ fibo levels را انتخاب کنید

3 .روی گزینه add کلیک کنید

4. ودر قسمت های مشخص شده شماره 4 به همین
صورت که من تراز 78.6 رو وارد کردم وارد کنید و همینطور

add را بزنید و مابقی رو وارد کنید

اینم تراز ها
0
38.2
50
61.8
70.7
78.6
84.1
88.6
100
112.8
127.2
141.4
161.8
200
241.4
261.8
423.6
685.4

موفق باشید دوست من

B@$eRi
چهارشنبه ۲۵ آبان ۹۰, ۲۳:۰۵
سلام.
انديكاتوري ميخواهم كه هر روز اون محدوده كه مد نظر من هست vertical Line روي متا بندازه تايمي هم كه ميخواهيم قابل تنظيم باشه(چون بروكرها تايم هاشون با هم متفاوت هست)
با سپاس

mosqah
پنجشنبه ۲۶ آبان ۹۰, ۰۱:۲۴
سلام

1. اول یک فیبو روی چارت رسم کن و روش 2 بار کلیک کن
تا به حالت انتخاب شده دربیاد

2 . روی فیبو راست کلیک کرده و گزینه fibo propertiesرا
و بعد سر برگ fibo levels را انتخاب کنید

3 .روی گزینه add کلیک کنید

4. ودر قسمت های مشخص شده شماره 4 به همین
صورت که من تراز 78.6 رو وارد کردم وارد کنید و همینطور

add را بزنید و مابقی رو وارد کنید

اینم تراز ها
0
38.2
50
61.8
70.7
78.6
84.1
88.6
100
112.8
127.2
141.4
161.8
200
241.4
261.8
423.6
685.4

موفق باشید دوست من

ممنونم
ولی این روش رو بلدم
توی متا تریدر من فقط 9 تا از نسبتهای فیبوناچی رو میشه اضافه کرد و بعد از اون گزینه اضافه تبدیل به گزینه حذف میشه!
میخواستم ببینم این مشکل قابل حله یا نه؟

*اسحاق*
پنجشنبه ۲۶ آبان ۹۰, ۰۲:۲۶
ممنونم
ولی این روش رو بلدم
توی متا تریدر من فقط 9 تا از نسبتهای فیبوناچی رو میشه اضافه کرد و بعد از اون گزینه اضافه تبدیل به گزینه حذف میشه!
میخواستم ببینم این مشکل قابل حله یا نه؟

سلام

همین تنها راهشه
اشکال 100 % از متا تریدرت هستش متاتو پاک کن دوباره نصب کن زبان متا هم بزار انگلیسی هر چند تا تراز دلت بخواد میتونی اضاف کن ببین

blue sky
پنجشنبه ۲۶ آبان ۹۰, ۱۶:۰۲

1 - آیا اندیکاتوری هست که فقط بدنه کندل ( از open تا close ) را بصورت 2 رنگ مجزا نمایش بدهد ؟

با تشکر.

ghoghnoosepars
جمعه ۲۷ آبان ۹۰, ۰۹:۵۵
سلام خدمت همه دوستان
آقا اندیکاتوری هست که قیمت های و لاو آخرین کندل بسته شده رو گوشه چارت نشون بده، اگه سمت راست بالای چارت باشه و درشت هم باشه که راحت دیده بشه که خیلی بهتره.
با تشکر

mariz
شنبه ۲۸ آبان ۹۰, ۱۰:۳۸
با عرض سلام و خسته نباشید
درخواست سه تا اندیکاتور ( یا اکسپرت ) رو داشتم :
1 . وقتی که اردرگذاری می کنم مثلا ( بای استاپ یا سل استاپ ) می خوام که با موس قابل جابه جا شدن باشند مثل خطوط افقی که با دو بار کلیک کردن میتوان جابه جا کرد .
2 . مثل مورد بالا تیک پرافیت و استاپ لاس رو از طریق موس جابه جا کنیم .
3 . به محض باز کردن یک پوزیشن تیک پرافیت و استاپ لاس با مقدارهای مشخص شده قرار بگیرند .
یکی دو تا از این اندیکاتورها رو در همین تاپیک یا در تاپیک های دیگه دیده بودم ولی نمی دونم کجا بود .
و در آخر یه سوال هم داشتم که این اکسپرت مخفی کردن تیک پرافیت و استاپ لاس ( در چند پست قبل ) چه فایده ای داره ؟ :-/
از کمک و پاسخ گویی شما بسیار سپاسگزارم :">

blue sky
شنبه ۲۸ آبان ۹۰, ۱۶:۱۷
با عرض سلام و خسته نباشید
درخواست سه تا اندیکاتور ( یا اکسپرت ) رو داشتم :
1 . وقتی که اردرگذاری می کنم مثلا ( بای استاپ یا سل استاپ ) می خوام که با موس قابل جابه جا شدن باشند مثل خطوط افقی که با دو بار کلیک کردن میتوان جابه جا کرد .
2 . مثل مورد بالا تیک پرافیت و استاپ لاس رو از طریق موس جابه جا کنیم .
3 . به محض باز کردن یک پوزیشن تیک پرافیت و استاپ لاس با مقدارهای مشخص شده قرار بگیرند .
یکی دو تا از این اندیکاتورها رو در همین تاپیک یا در تاپیک های دیگه دیده بودم ولی نمی دونم کجا بود .
و در آخر یه سوال هم داشتم که این اکسپرت مخفی کردن تیک پرافیت و استاپ لاس ( در چند پست قبل ) چه فایده ای داره ؟ :-/
از کمک و پاسخ گویی شما بسیار سپاسگزارم :">

با سلام و احترام

موارد 1و2و3 در اکسپرت زیر قابل اجرا می باشد.:x

* در مواردی که "کارگزار" مشکوک به stop huntting :> باشه از اکسپرت مخفی کردن میشه استفاده کرد.

livnhn
شنبه ۲۸ آبان ۹۰, ۲۲:۴۲
سلام
خدمت دوستان و استاید عرض ادب داشتم . در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید :

اندیکاتوری می خواستم با کارایی ساده مثل rsi یا مومنتوم ها و... که در پایین چارت به نمایش در آید. و با محوریت 0 ( باشد ) و اعداد مورد نظر رو هم بصورت دستی وارد کنم ( مثال در تاریخ و زمان مشخص در چارت اعداد مشخصی را وارد کرده)

با تشکر .

fxalireza2007
يکشنبه ۲۹ آبان ۹۰, ۱۵:۲۳
سلام ،دوستان من یه اندیکاتور می‌خوام که وقتی روی چارت قرار میگیره ،بتونه بالاترین و پایینترین قیمت کندل روز قبل رو نشون بده و آلرت بزنه . یعنی‌ high و low کندل روز قبل رو مشخص کنه و اتوماتیک آلرت بزنه ممنون