نمایش پست تنها
قدیمی پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰, ۰۱:۱۹   #381
Patriot iran
کاربر عادی

آواتار Patriot iran

تشکر از ديگران: 2,746
تشکر از ایشان: 593 بار در 95 نوشته
Patriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enoughPatriot iran will become famous soon enough
پیش فرض نامه ای به جناب رئیس

سلام

پیرو اتفاقاتی که اخیرا" افتاده و همگی در جریان هستید قصد داریم در یک حرکت خودجوش نامه ای به ریاست جمهوری و وزیرمحترم اقتصاد ارسال کنیم که حاوی مشکلات و درد دلهایمان باشد.

هدف از ایجاد این تاپیک صرفا" مربوط به اتفاقات اخیر نیست.
از مدتها قبل حرکتی در تاپیک " در جستجوی اثبات شغلم" توسط سعید عزیز شکل گرفت که به مرور کمرنگ شد.دلیل کمرنگ شدن این جریان این بود که از بین این همه کاربر باید عده ای میدویدند و بقیه نگاه میکردند.

خطاب صحبت من جامعه قار ک س ایران است نه قیمتها.
شما دوست عزیزی که از سایت سرمایه - ایران قارک س و هر کجای دیگر در حال مطالعه این متن هستی اگر در قبال این نامه احساس مسئولیتی داری لطفا" به دوستانت خبر بده و در سایتهای دیگر این تاپیک را معرفی کن تا با شرایطی که در ادامه ذکر میشود در نظر سنجی این تاپیک شرکت کند.

من برای شروع یک نظر سنجی میگذارم.
باید حداقل 700 نفر در این نظر سنجی شرکت کنند که موافق انجام این طرح باشند.این عدد یک عدد متوسط از فعالین بازار است که فقط در انجمنها مطلب میخوانند و شاید قریب به نیمی از ایشان همیشه خواننده بوده اند.
مسلما" اگر این تعداد نفر از تریدرهای ایران طبق شرایط زیر در این نظرسنجی به تایید برسند میتوان اینگونه برداشت کرد که یک میل عمومی در جهت تغییر شرایط در همگان ایجاد شده است.
اما این نظر سنجی مثل دیگر نظرسنجی ها نیست.
شرایط کمی سخت هست چون میخواهیم کاری جدی انجام دهیم و میخواهم اسم کسانی زیر این نامه بخورد که واقعا" برای آینده کاری خود ارزش قائل هستند و اینقدر به کار خود اطمینان دارند که اگر پس فردا بر فرض محال از یک نهادی با ایشان تماس گرفته شد و در خصوص شغلشان سوال شد سریعا" شانه خالی نکنند و همه چیز را منکر نشوند.
ببینید ما نیاز به 700 نفر داریم که هر کدام بعد از شرکت در نظر سنجی باید به ترتیب :

آی دی :
نام:
نام خانوادگی:
آدرس:
تلفن ثابت:
تلفن همراه:
ایمیل:

را برای من پیغام خصوصی کنند.

دلیل درخواست چنین اطلاعاتی 3 چیز است:

1- به این وسیله هر کسی نام خود در نظر سنجی را برای من وریفای میکند .(مسلما" کسانی که در نظر سنجی شرکت میکنند اما این اطلاعات را در اختیار بنده قرار نمیدهند خود به خود در نظر سنجی و جزو آن 700 نفر به حساب نخواهند آمد)

2- برای اینکه هر کدام از ما در یک گوشه ای از ایران هستیم و فاصله ها دور است تنها راهی که برای احراز هویت اشخاص به شکلی که اعتبار نامه ما را بالا ببرد وجود دارد این است که اطلاعات تماس خود را در اختیار قرار دهیم .

3- ممکن است بخواهیم از برخی مسئولین رده پایینتر که در جریان شیوه کاری قارک س و بلامانع بودن شکل فعالیت آن هستند کمک بگیریم که نامه ای یا دست خطی دال بر تایید بر روی نامه ما بگذارند.اگر ذیل نامه لیستی بلند بالا از کسانی که تک تکشان قابل پیگیری هستند وجود داشته باشد اعتبار نماینده ای که از طرف همگی در حال رای زنی با ایشان است(من یا هر کس دیگری) بالا تر میبرد.

هر وقت تعداد شرکت کنندگان وریفای شده به 700 نفر رسید رسما" در اینجا اعلام خواهم کرد که تعداد تکمیل شد.

سپس با همکاری چند تن از دوستان نامه ای تنظیم خواهم کرد و در اینجا قرار خواهم داد و در ادامه مرحله به مرحله مراحل کار را خواهم گفت.

من شخصا" نظرم این است که اینطور مسائل باید در فضای واقعی پیگیری شود چون ارسال نامه و گرفتن امضاء از طریق اینترنت کاربردی و موثر نخواهد بود و لذا مسیر کار را طوری در نظر گرفتم که بشود از این محیط مجازی بیرون رفت.

اگر بطور کلی انجام چنین کاری در شرایط فعلی را خنده دار، بی اهمیت ، بی تاثیر و یا بیهوده میدانید لطفا" از اظهار نظر در این تاپیک خودداری کنید و به تریدتان برسید چرا که با عرض معذرت پاسخ مقتضی قبلا" داده شده است و شخصا" دلیلی برای ادامه و تکرار صحبتهای گذشته نمی بینم.

ضمن اینکه قرار نیست اینجانب تا انتها و یک تنه پیش بروم . چون نه میتوانم و نه چنین کاری شدنی است.
به دلیل کمبود وقت امکان حضور دائمی در این تاپیک برایم مقدور نیست.
تصور میکنم همه چیز را بطور واضح گفته ام و جای سوالی نمانده.

در صورت استقبال جامعه قار ک س ایران از این حرکت در زمان تکمیل و وریفای شدن نفر آخر (700 ام) دوباره به تاپیک برخواهم گشت.

ارادتمند همگی

لطفا این پست به دقت خونده بشه و اگه موافق بودید به تاپیک زیر که نظر سنجی اونجاست رجوع کنید :

http://forum.gheymatha.com/showthrea...200#post222200

اگه موافق هم نیستید. شما سرور مایید. ولی خواهشا نمیشه و شما نمیدونی و ... اینجا راه نندازید.
Patriot iran آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 17 نفر
ali_fx89 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), danialfx (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), DAVOOD24 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), davoodtrader (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), hamed3300 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), iranbox (دوشنبه ۲۲ فروردين ۹۰), javaheri24 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), Lajevardi (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mahyar_bt (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), mohamad62 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), moin75 (جمعه ۱۹ فروردين ۹۰), pourabdollah (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), reza-forex (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), since660 (دوشنبه ۲۹ مهر ۹۲), sushiant21 (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), Vahid-Zare (پنجشنبه ۱۸ فروردين ۹۰), سیدعرفان (دوشنبه ۲۲ فروردين ۹۰)